Skodex Krotoski-Cichy

Poznań

Opinie o Skodex Krotoski-Cichy

Agnieszka
użytkownik zarejestrowany

Byłeś ostatnio na rozmowie kwalifikacyjnej w Skodex Krotoski-Cichy? Opowiedz więcej o przebiegu rekrutacji. Jakie pytania usłyszałeś, czy może coś szczególnie Cię zaskoczyło? Podziel się radami z przyszłymi kandydatami.

hihi
użytkownik zarejestrowany

Pewnie, że nie zawsze można wszystko przewidzieć, ale dbanie o przyjacielskie stosunki między pracownikami jest dość istotne, ale wiecie czy niedługo będą u nich jakiekolwiek oferty pracy? Dzięki za odpowiedź

Mistrz

Obcinają pensje nowe zady jest tak jak było (zmiana w lepszym wydaniu) nikomu nie polecam pracować na uni Kokosy na początku obiecane spełnienia zero Pensja obcinanie rozliczanie w grafiku zgodnie z pracą i umową brak zgodności

piedmont
użytkownik zarejestrowany

Skodex jest Autoryzowanym Dealerem i Serwisem nowych i używanych samochodów marki ŠKODA. Zapewniają oni kompletną obsługę przy samochodach tej marki. Co do samej pracy tutaj... to lepiej wszystko wygląda z zewnątrz niż rzeczywiście ma miejsce tutaj w środku. Nie mniej ludzie sami z pracy tutaj nie rezygnują...

konrad
użytkownik zarejestrowany

to chyba nie jest do końca dobre jeśli naprawdę część pracy nie zależy od wyników sprzedażowych.. jeśli pracuje się na takim stanowisku to co innego jest jeśli się ma stałą podstawą i potem wiecie jak to wygląda.. taka niska jest wtedy wypłata, że niestety nie da się za bardzo nic z tym zrobić. dajcie znać jak to wygląda.

były

Pracowalem i widzialem co tam sie dzialo. Mega fachowcy zwalniani lub sami doprowadzani do zwolnien obcieciami z niczego wzietymi. Zatrudnieni studenci nie znajacy sie na rzeczy a rozliczani przez dyrektora(usunięte przez administratora)

ciekawy

Jak tam jest teraz , ponoć od stycznia jest nowy szef na Unii Lubelskiej

nieznajoma

Ja trochę tam pracowałam i było wszystko całkiem nieźle. Zarobki ok, atmosfera była świeta dopóki nie zmieniła się kadra zarządzająca...

unosik

To nie jest praca ,(usunięte przez administratora) ,ponizanie ludzi,prawdziwi fachowcy odeszli albo zmusza się ;sa sposoby na to by pracownik się zwolnil.Ludzie którzy ngdy nie powinni zarzadzac robia to w swietle prawa.Obcinaja pensje za byle co, a intryga króluje na codzien.Przepracowalem w tej firmie kilka lat,bylo sympatycznie,po ludzku ,lepiej szukac innej firmy ,ale to tylko z powodu tych którzy sieja ferment a człowiek dla nich jest nikim.Na szczęście mam ten etap poza ;spokojniej spie i nie slysze uszczypliwości typu ,,nie podskakuj bo jesteś za cienki''

gabmar

szkoda słów

Luk

Siema ludziska. Czy to prawda o tej firmie ? Bo jak tak to czas zmykać. Jak to czytam to mam wrażenie że to tylko sen. Pewnie się mylę.

nico

jlb Widzę że przyłączysz się do rozlania mleka ogłośmy całemu światu co dzieje się w serwisach ?! Jak traktuje się ludzi ?! (usunięte przez administratora)

Niko

Siema dociekliwy :)) Dobrze napisałeś trafiłeś w 10 znam parę osób , które już powinny dawno polecieć. Chyba już czas by mleko się wylało. Koniec milczenia czas zacząć grać w otwarte karty !!!

gall anonim

A komu powiedzieć? Przecież jak sie coś powie to zaraz leci sie z roboty.Kiero miał polecieć i co nadal siedzi.

kika

tak niestety jest w większości firm, przykre, ale prawdziwe

Zostaw opinię o Skodex Krotoski-Cichy - Poznań

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Skodex Krotoski-Cichy