Opinie o Zanteo Construct Sp. z o.o. w Poznań

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Zanteo Construct Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Zanteo Construct Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Opony i felgi - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Zanteo Construct Sp. z o.o. w Poznań

czarek Nowy wpis

wydaje mi się @korek, że sytuacja jaka miała tam miejsce, nie wpływa na współpracę z innymi państwami

misiu Nowy wpis

proszę o numer do tej agenci dziekuje

staszek Nowy wpis

od kiedy to zanteo jest pierwszą polską agencją pracy tymczasowej? a nie było jakieś wcześniejszej przypadkiem? bo teraz to już sam nie wiem jak to ma wyglądac, czy poszukują kogoś do pracy czy tak nie za bardzo? bo patrzyłem na te ogłoszenia, ale jeszcze z konkurencją chciałem porównac mniej więcej jak to wygląda.

darek Nowy wpis

też nie dostałem pita i nie mam pojecia co robić skarbówka też nie może lub nie chce jakiś namiar jak ktoś ma?

Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną w firmie Zanteo Construct Sp. z o.o.? Czy warunki oferowane przez pracodawcę zgadzały się z informacjami zawartymi w ogłoszeniu? Jak przebiegło spotkanie? Podziel się swoimi wrażeniami.
Leszno
ola

Witam czy otrzymaliście PIT od Zanteo pisze do nich juz od jakiegos czasu cisza ma ktos moze kontakt to tej firmy?

Radek

witam mam pytanko Czy wie ktoś czy ta agencja jeszcze istnieje bo czekam na pit od nich i kurcze połowa marca już a pitu nie widać

Aga
@Radek

Mój mąż pracował w tej firmie i też czeka na PIT. (usunięte przez administratora)

anna
@Aga

mój syn i mąż również czekają na pit.zero odzewu

Mariusz

A dostałeś jakąś propozycję pracy od nich? Jaką i w jakim mieście? Ja miałem pracować w Belgii ale po perturbacjach związanych z zakwaterowaniem wróciłem 3 dni później do Polski.

to prawda,jest kit,mieszkanie do kitu pracy nie ma

majkel kierowca

ja pracuje dla zanteo 2 rok i nie mam problemów z pieniędzmi bo co tydzien sa na koncie to wszystko zależy od szefa firmy w której sie pracuje jak szef twojej firmy nie wyśle do zanteo twoich godzin pracy to zanteo nie może ci zapłacić,to proste . które zanteo daje na czas pobytu twojego.... - dla osobiście ta agencja pracy nie jest zła,powiem wam ze są gorsze ....

Mariusz

Jest tak jak przeczytałeś. To ja pisałem, koło lipca/sierpnia. NIE POLECAM.

Fifol

zastanawiam sie, co jest prawda, bo kumpel tam pracuje jako kierowca i mnie tez chcial wkrecic, ale akurat nikogo nie szukali, a mnie sie konczy kontrakt wlasnie. znacie jakas inna agencje, ktora zatrudnia kierowcow w belgii albo holandii?

mivon

to sa bzdury co pisze te anonim pewnie dalej pracuje dla tej firmy dlatego anonim ja pracuje tu osiem miesiecy i jestem bardzo zadowolony

Zostaw merytoryczną opinię o Zanteo Construct Sp. z o.o. - Poznań

Zanteo Construct Sp. z o.o.
1.4/5 Na podstawie 29 ocen.
  • Piłsudskiego 102
    61-246 Poznań
  • NIP: 7822295433 KRS: 0000208979

Zanteo Construct Sp. z o.o.