ZANTEO Sp. z o.o.

Poznań

Opinie o ZANTEO Sp. z o.o.

czarek

wydaje mi się @korek, że sytuacja jaka miała tam miejsce, nie wpływa na współpracę z innymi państwami

misiu

proszę o numer do tej agenci dziekuje

staszek

od kiedy to zanteo jest pierwszą polską agencją pracy tymczasowej? a nie było jakieś wcześniejszej przypadkiem? bo teraz to już sam nie wiem jak to ma wyglądac, czy poszukują kogoś do pracy czy tak nie za bardzo? bo patrzyłem na te ogłoszenia, ale jeszcze z konkurencją chciałem porównac mniej więcej jak to wygląda.

darek

też nie dostałem pita i nie mam pojecia co robić skarbówka też nie może lub nie chce jakiś namiar jak ktoś ma?

ola

Witam czy otrzymaliście PIT od Zanteo pisze do nich juz od jakiegos czasu cisza ma ktos moze kontakt to tej firmy?

Radek

witam mam pytanko Czy wie ktoś czy ta agencja jeszcze istnieje bo czekam na pit od nich i kurcze połowa marca już a pitu nie widać

Aga
@Radek 17.03.2014 18:06
witam mam pytanko Czy wie ktoś czy ta agencja jeszcze istnieje bo czekam na pit od nich i kurcze połowa marca już a pitu nie wi...

Mój mąż pracował w tej firmie i też czeka na PIT. (usunięte przez administratora)

anna
@Aga 18.03.2014 14:29

mój syn i mąż również czekają na pit.zero odzewu

Mariusz

A dostałeś jakąś propozycję pracy od nich? Jaką i w jakim mieście? Ja miałem pracować w Belgii ale po perturbacjach związanych z zakwaterowaniem wróciłem 3 dni później do Polski.

Marek

to prawda,jest kit,mieszkanie do kitu pracy nie ma

majkel kierowca

ja pracuje dla zanteo 2 rok i nie mam problemów z pieniędzmi bo co tydzien sa na koncie to wszystko zależy od szefa firmy w której sie pracuje jak szef twojej firmy nie wyśle do zanteo twoich godzin pracy to zanteo nie może ci zapłacić,to proste . które zanteo daje na czas pobytu twojego.... - dla osobiście ta agencja pracy nie jest zła,powiem wam ze są gorsze ....

Mariusz

Jest tak jak przeczytałeś. To ja pisałem, koło lipca/sierpnia. NIE POLECAM.

Fifol

zastanawiam sie, co jest prawda, bo kumpel tam pracuje jako kierowca i mnie tez chcial wkrecic, ale akurat nikogo nie szukali, a mnie sie konczy kontrakt wlasnie. znacie jakas inna agencje, ktora zatrudnia kierowcow w belgii albo holandii?

mivon

to sa bzdury co pisze te anonim pewnie dalej pracuje dla tej firmy dlatego anonim ja pracuje tu osiem miesiecy i jestem bardzo zadowolony

Zostaw opinię o ZANTEO Sp. z o.o. - Poznań

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ZANTEO Sp. z o.o.