MB Service

Opole

MB Service
2 159

Opinie o MB Service

Pracodawco! Chcesz wiedzieć ile osób odwiedziło Twój profil?

wakacjelolo

Co roku w wakacje jade się z Mb-Service dorobić jako elektryk. Badzo fajna agencja i spoko praca. Mysle ze po szkole bede pracowac u nich na dluzej.

Elektryk

Pracuje od paru miesięcy w tej firmie, nie ma co narzekać (bo ponoć od tego roku poprawili się w kwestii warunkow mieszkalnych) , kontakt z biurem jest, jeżeli do szefa się nie dodzwoni, można napisać SMS, po którym oddzwoni w wolnej chwili, da się ze wszystkimi dogadać. Wypłatę dostaje na czas i pracownicy potwierdzaja, że z wypłatami się nie spóźniaja. Mam świadczenia emerytalne, nie najgorsza stawkę, samochód służbowy, więc zastanawiam się kto pisze te negatywne opinie (choć może wcześniej było faktycznie gorzej i się poprawili). Ja szczerze polecam

Deejay
@Marek 27.03.2018 14:37

Hahahahah dokładnie mieszkania kompletne dno!!!! Bydło się lepiej traktuje!!!! A jak chce się rozwiązać umowę to straszą karami Pan Michał to duże dziecko i wielki cwaniak... Praca na 2 mies ok na dłużej nie polecam!!

Rudolfl

Polecam tą robotę każdemu kto chce pracować jak normalny człowiek. Wszystko jest w porządku nie ma na co narzekać. Tak trzymać !

Rudolf
@Marek 28.05.2018 18:47

Odkąd tu pracuje to nie było takiej sytuacji.

wlodek78

Firma spoko, poprawilo sie.

Adam

Witam firma.ogolnie dobra wyplaty na czas mieszkania jak sie trafi z biurem w Opolu mozna sie dogadac czego juz nie mozna powiedziec o szefie panu Michale blokuje rozmowy przychodzace od swoich pracownikow no jak chcesz sie zwolnic to same problemy stwaza urlopu mie mozna wybrac tylko ci wyplaca normalnie paranoja!!!! Wiec reasumujac biuro w Opolu ok szef przedszkole.

Razem z bratem wyjechaliśmy do roboty z tej firmy 2 miesiące temu, na tej podstawie oceniam firme dobrze. Wypłaty na czas, żona zadowolona, w domu jesteśmy co 10 dni. na budowie jak to na budowie, robić trzeba, nikt za darmo Ci pieniedzy nie da. pierwszy wyjazd fajnie zorganizowany, auto dostalismy w Opolu, stawka też nie jest zła, bez niemieckiego sami byśmy sobie roboty nie załatwili za euro. Polecam

Szczepan

Polecam mb serwis. Przyjeżdżając na podpisanie umowy zapewniono mi nocleg w opolu a wyjazd do pracy miałem za darmo. W piątek miałem tydzień przepracowany poprosiłem o zaliczkę i nie było żadnego problemu. Dzisiaj pieniądze były ba kącie. Dziękuje za zaufanie

Mikołaj

Polecam Agencje pracy w Opolu ! Wyjazd super zorganizowany, na panie z biura można zawsze liczyć, szczegółowo odpowiadają na pytania i człowiek nie jest pozostawiony sam na pastwe losu w Niemczech. Mieszkam na Wielkopolsce to załatwili mi nocleg w Opolu za który biuro zapłaciło. Praca zapowiada się dobrze, mieszkanie też ok można odpoczac po pracy.

wykorzystany

Witam niepolecam tej firemki pan inz wojnarowski nr tel730011300 ma ogloszenie w gazetach jak zadzwonisz to niema sprawy wszystko ok super stawka 10 euro na h netto mieszkania gratis dojazd gratis wszystko moidzio mieszkania super a tak naprawde to oszust najnizcza niemjeska 7 50 na reke mieszkania (usunięte przez administratora) praca (usunięte przez administratora) brak standartow i bhpskladki na dojazdy do niemjec tez na wlasny koszt za chorobowe nieplaca spoolka kanandytowa czy jakos tam zapierdalaczka akasa w (usunięte przez administratora) jak co to paniusie w biurze tez cie maja w (usunięte przez administratora) jeszcze raz ostrzegam przed ta firma i panem dziadkiem

Marta

@Niezadowoleni klienci, czy MB Service przedstawiła powód, przez który Twoja partnerka musiała czekać na rozpoczęcie obowiązków? W jaki sposób doszło do nawiązania przez Was kontaktu z tą firmą? Proszę Was o pozostawienie wypowiedzi w tej kwestii. Będzie ważna dla osób planujących rozpoczęcie współpracy z tym pracodawcą.

Niezadowoleni klienci

Strata czasu i pieniędzy! Mieliśmy z dziewczyną umówione warunki zatrudnienia, dostaliśmy na papierze: " zaczynają Państwo pracę w poniedziałek o 8 rano", po przyjeździe na miejsce w niedziele dostajemy informację że "NAGLE" się dowiedzieli że ja w poniedziałek faktycznie zaczynam ale moja dziewczyna musi czekać... MASAKRA, w sumie już wcześniej było jakieś nie poważne podejście z ich strony pan Denis na informację odnośnie szczegółów pracy odpowiadał z opóźnieniem jedno, lub dwu dniowym, wtedy już mieliśmy wątpliwości czy warto korzystać z tej firmy ale postanowiliśmy zaryzykować i dać im szansę, jak później się okazało to był błąd i to kosztowny bo firma jest niepoważna a "wycieczka" nas kosztowała prawie tysiaka. Zdecydowanie odradzamy

Byly oszukany pracownik

Teraz szukaja jeleni w malopolskim bo w opolskim i okolicznych juz znaja te pozal sie firme kogucikludzie oszukuja na wszystkim od stawek po mieszkania nieda sie tam pracowac i zyc normalnie katastrofa na wlasny koszt dojazd do niemiec potem skladka na paliwo na dojazd do pracy robisz 200 h w miesiacu a wyplacaja za 156 a reszta to niby potem jakos nadplaca i nigdy niebedziesz widzial tej kasy moze byc tak ze po 3 dniach zi podziekuja i jestes pare stowek do tylujesli musisz wyjechac to nie zta firma oszukaja i okradna cie nigdy wjecej MBSerwice przed wyjadem pjeknie wszysto ok ales kla a potem to szajse grose szajsekajne geld pozdrawjam zastanowcie sie panowie spawacze czy warto duza tam jest rotacja maja tam swoich stalych przydupasow jak wjecej zlecen to szukaja naiwniakow na 2 tyg max bo niemiec objecal ze polacy dadza rade i zrobja ruscy tam robja po 8h i mja w (usunięte przez administratora) jego robotei nieplatne nadgodziny

Jesika

Godna polecenia jak ktoś chce pracować to będzie pracował i nie będzie narzekał. Z czystym sumieniem mogę polecić firme

ksps

To jak jest w tym mb service? Szukam pracy z mężem a oni mają oferty bez języka i od zaraz POMÓŻCIE!!!.

lolo
@ksps 10.01.2018 12:42

Witam, pozwoliłem sobie sprawdzić opinie o firmie w której pracuję i nie wierzę własnym oczom. Osoby z którymi pracowałem nigdy nie narzekały na biuro w Opolu ani na szefostwo. A w ciągu moich 3 lat pracy w DE sie ich troche przewinęło. Ogolnie mieszkania ok,wypłaty na czas, z szefem mozna sie dogadac, z Opolem też się fajnie wspolpracuje bo co potrzebujesz to doradza i staraja sie pomoc. Mysle wiecej zrozumienia i samokrytyki Ci co pisza te opinie.

Ave ;-)

Co złego? "lokale mieszkalne" - przeważnie porażka. Ciasno, rudery albo menelskie "hotele" robotnicze. Przeważnie brak TV i internetu. Brud w lokalach. Jak są fajni ludzie a takich trochę jest to da się przeżyć. Tak jak ktoś napisał, ostatnimi czasy zbierają wszystkich do pracy, nieważne jaki ma zawód i czy w ogóle ma, nie znają języka, bez prawa jazdy i bez narzędzi i jedzie taki jeden z drugim za tą samą stawkę co ktoś kto naprawdę na wykonywanej pracy się zna, wstyd po prostu przed niemieckimi pracodawcami a dla współpracowników wielki problem. Na plus: wypłaty na czas, urlopy , święta i chorobowe płatne. Z wieloma problemami można się dogadać i załatwić. Co do stawek szału nie ma, ale ... coś za coś. Dla mnie w sumie lekko na plus ;-) Ktoś napisał że tam trzeba zaiwaniać. To zależy od firmy niemieckiej do której się trafi. Jak się znasz na pracy i znasz trochę język to praca jest spoko. Pracuje się na luzie i bezstresowo . Keine Stress ;-) przeważnie Ci mówią. Jak jakiś niemiaszek chce żeby zaiwaniać za 8,5 - 9 to niech sobie tych swoich Syryjczyków i Turków wezmą, na pewno będą zaiwaniać ;-) Pozdrawiam wszystkich.

KW

Prawda jest taka, że negatywy piszą tylko te osoby, którym coś nie wyszło albo sobie nie poradzili; a Ci co pracują kilka lat i chcą pracować i są zadowoleni, a jest to z tego co wiem nawet kilkaset osób ( co o czymś świadczy ) to niestety nie wpadną na napisanie dobrej opinii, na którą jak najbardziej Firma zasługuje, chyba, że mojemu mężowi się po prostu udało, jest zadowolony z samej pracy, z ludzi z którymi pracuje, pieniążki są zawsze na czas, warunki mieszkalne mu jak najbardziej odpowiadają, mąż co drugi dłuższy weekend jest w domu, nigdy nie miał problemu z wypłaconym urlopem; więc jeżeli mogę coś doradzić osobom , które chcą pracować i znają się na fachu, jedź i przekonaj się sam, oprócz męża znam kilka znajomych, którzy pracują w Mb service, nawet inne osoby z rodziny i każdy sobie chwali, więc nie wiem czy to przypadek, pozdrawiam:)

anonymous
@KW 19.12.2017 15:24

Obywatel x

Pedro

Zgadzam się z negatywnymi opiniami o MB Service Opole. Po przepracowaniu miesiąca okazało się,że z obiecanych 10 Euro na godzinę wypłacono mi 7.50. Dojazd do Niemiec musiałem pokryć z własnych funduszy, dojazd do pracy też opłacałem z własnych pieniędzy ( a auto było służbowe). Na mieszkaniu 13 osób, jedna kuchnia, jedna łazienka i jeden prysznic. Brak pralki itd. Umowy podpisuje się po tygodniu jak zadecyduje właściciel firmy, bez tłumaczenia i w tempie błyskawicznym.Nie przestrzega się przepisów bhp. Dużo obiecują przed wyjazdem, niestety to jest kłamstwo. Przestrzegam przed tą firmą.

Obrotowy34
@Pedro 07.12.2017 18:15

Ja już pracuje długo mam wypłacane wszystko,Ale nie raz musiałem się o to prosić. PEDRO zgadzam się z Tobą bo wiem jak ludzi kręcą. POZDRAWIAM

Waldek

Jesteście pewni, że nie można napisać coś pozytywnego o agencji? Bardzo często nie doceniamy tego co mamy!!

t k

Odradzam wszystkim jedno wielkie oszustwo jak ktoś chce wiedzieć więcej proszę o kontakt 666 204 005

Krzyś123

Od czasu od którego do firmy dopisali trzeciego współwłaściciela to robi soe syf. Nie traktują pracowników poważnie . Bardzo ciekawe teksty w ostatnim czasie sypie pan B.D bo mysli ze wszystko mu wolno ale na każdego przyjdzie pora.

Nick01

Witam...Pracowałem w tej firmie dwa lata...Jeśli chodzi o warunki mieszkaniowe,to rożnie z tym bywało...raz lepsze raz gorsze,da się żyć ale szału nie ma(Pfortenstrasse we Frankfurcie nad Menem 20 osób i łóżka piętrowe oraz jedna malutka kuchnia,to już przesada).Auto dają do dyspozycji,to fakt...Jest ok.Ze zjazdami nie ma problemu,jest to kwestia dogadania się z niemieckim pracodawcą.Narzędzia jeśli już dostaniecie,to bez rewelacji,chyba,że jesteś jednym z brązowych języków,to masz szansę na co fajnego.Płacą na czas,ale pilnuj swoich godzin(zbieraj żółte zetle),bo później możesz się nie doliczyć godzin.Za urlop płacą ale też trzeba tego pilnować.Jeżeli nie znasz języka niemieckiego,to niczego nie podpisuj,bo Cię wykręcą.Weźcie lepiej dokumenty do przetłumaczenia.Jeżeli przytrafi Wam się dłuższe chorobowe,to masz niewielkie szanse zobaczenie pieniędzy za okres chorobowego a prędzej możesz liczyć na,to że Cię zwolnią(wyjątek stanowi wypadek w pracy).Po chorobowym przyjmą Cię...Ale tutaj UWAGA...Przy podpisywaniu nowej umowy w stosie dokumentów może znaleźć się Twoje zwolnienie za okres kiedy byłeś na chorobowym,które nie świadomie podpiszesz...

Toni

MB Service dla mnie to spoko agencja i byłem zadowolony!!

nigdy więcej MB-service

Witam wszystkich mam najświeższe informacje o postępowaniu właścicieli z MB-Service . Pracowałem tylko miesiąc . Praca była ok u niemieckiego pracodawcy , warunki zakwaterowania dobre ale bez szału . Problemy zaczęły się z warunkami umowy . Nie wypłacali pieniędzy za wszystkie godziny pracy ( w tygodniu traciłem dniówkę ) , zwrot za dojazd do pracy powyżej limitu masz wypełnić jakieś papierki i czekać nie wiadomi ile . Rozmowa z szefem cytat " zawsze może Pan wrócić do poprzedniej firmy " jedyna dobra rada , oczywiście skorzystałem . Po rozwiązaniu umowy 15-go dzień wypłaty dostaję sms proszę się zgłosić po pieniądze do siedziby firmy w Opolu. Ofertę mają bogatą ,praca jest , warunki mieszkaniowe przyzwoite . Moja rada sam zdecyduj oni na tobie na pewno zarobią . Jest mnóstwo firm pośredniczących to specyficzny rynek pracują nad bazą chętnych do wyjazdu , zdarza się , że w kilka godzin dopinają umowy bo niemiecki zleceniodawca jest wymagający i płaci w euro . Czytajcie dokładnie umowy ,negocjujcie i nie dajcie się wykorzystywać ,obie strony muszą być zadowolone ( czyli my pracownicy i pracodawcy Ci rzetelni pracodawcy ).

Tomek

Jest tak dużo agencji pracy na rynku, że nikt nie będzie trzymał ludzi na siłę. Po co to narzekanie , lepiej zmienić agencję. Ja korzystałem z ich pośrednictwa i byłem bardzo zadowolony. Rozumiem, że coś komuś nie wyszło ale tak się poprostu zdarza.!

majster@ 2,10.2017

Majster @ 2 .10 .2017 nie doceniają uczciwych pracowników tylko kombinatorów mieszkania porażka wypłaty marne obiecują i nie dotrzymują słowa absolutnie nie polecam

Marta

@zenek - dziękuję za Twoją odpowiedź. A czy możesz napisać, na jaki okres jest podpisywana umowa? Czy MB Service zapewnia zakwaterowanie? Piszesz, że firma zapewnia całą dokumentację zatrudnienia - to bardzo dobrze, takie praktyki naprawdę się ceni.

Antek

Więcej spokoju i zrozumienia każdemu się przyda. Ważne, że agencja ma dobrą opinię i można z nimi jechać.

Jurgen

MB Service to w sumie fajna agencja, szkoda że mają mało ofert.

Marta

Czy ktoś z forumowiczów może opisać swoje doświadczenia związane ze współpracą z MB Service? Jaki rodzaj umowy jest podpisywany z Agencją? Jak wygląda praca w zagranicznych lokalizacjach? Te merytoryczne informacje będą cenne dla osób, które są w trakcie poszukiwania pracy.

Mateusz
@Gość 28.08.2017 19:51

Swoją wypowiedzią pokazuje Pan/Pani swój niski poziom i kulturę. Dobrze ze z takimi nie trzeba pracować. Fach się w ma w ręku a nie w gadaniu.

Arni

Tak mało wpisów ostatnio na forum? Czyżby wakacje wyciągnęły ludzi na powietrze? Chciałbym dowiedzieć się kilku informacji o robocie w Ettlingen. Może tam ktoś już był i mógłby podzielić się swoimi uwagami? Dobrze jest wiedzieć coś przed rozmową z agencją.

Zostaw opinię o MB Service - Opole

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie MB Service