MB Service
2 189 304 5 1
Nazwa działu: Produkcja

A jak z zakwaterowaniem?? Słyszałem że szału nie ma, piętrowe łóżka, dużo osób w lokalu...

Tak5Nie
@yeziek

To jest prawda nie ma gdzie nogi postawić nie polecam

Tak5Nie1
darek
@Miron

przeciez jeden dzien tam byłes. znawca od siedmiu bolesci, ile ci placa za te żenujące komentarze Macinie Baer?

Tak1Nie2
@darek

Skąd mnie znasz darek ????

@darek

I nie życzę sobie dodawać moich danych osobowych bo mogę iść do sądu i wygram sprawę

Darek Nowy wpis
@Miron

Sam podales swoje imie i nawisko w jednym z komentarzy.. Widac sam nie pamietasz juz co piszesz, juz Ci sie miesza w tej pustej glowie... Prosze nie sluchac tego pana, jego hobby to pisanie durnych komentarzy bo nic innego w zyciu mu nie wychodzi...

@Darek

Nie strasz , nie strasz bo się zesrasz....

Marek Majchrzak
Nazwa działu: Finanse

Ludzie błagam was w życiu nie pracujcie z tej agencji przestrzegam po 3 dniach na własny koszt kazali dojechać 500 km na inną budowę o godzinie 19 dostalem telefon zajechalem na 3 w nocy po czym okazało się że nie ma gdzie spać 7 osób łóżek 4 Pani z biora że ja to nie interesuje mamy być na 6 rano w pracy . Tłumaczyłem że śpimy w samochodzie przecież nie ma gdzie po czym Pan prezes napisał że mamy walczyć o swoje tzn o miejsce do spania A jak nam się nie podoba mamy wracac do Polski to jest cyrk parodia kpina żenada przestrzegam ludzi poszukujących lepszego bytu za granicą w tej firmie jego nie stety nie znajdziecie. Sprawy do sądu nie zgłosiłem lecz zrobiłem zdjęcia mieszkań w którym chcą trzymać polska hodowlę świń idąca na rzeź jestem w stałym kontakcie z panem z interwencji na Polsacie mam nadzieję że pokażą ta pseudo firmę w telewizji . Pozdrawiam marek

Tak3Nie

yeziek

Wykaz z wypłaty MB Service różni się z wykazem z Banku ile wpłynęło na konto!?

Nazwa działu: Finanse

Samochody gruchoty paliwo twoje a na koniec jak zachorujesz to cie zwolniom i chorobowe nie wyplacom ja mam sprawę u adwokata w Niemczech jestem na wygranej pozyci

@Sylwek

No i bardzo dobrze , brawo ty...brawo ja ;)

Kris
@Sylwek

Daj na siebie jakiś namiar-tez mam taka sytuacje.

Ranking
  5. indeed.com 2 144 392
... pełny raport Gemius
Rajmund

Pracuję od 4 lat jako elektryk i mam się dobrze, wszystko jest cały czas w porządku, polecam

Oleg
@Rajmund

ja też :)

Zainteresowany
@Rajmund

jakie prace głównie wykonujesz jako elekyryk?

Kamil

trzy miechy przepracowane, póki co wszystko się zgadza, mieszkanie jest wporzo, zjezdzamy se co 10 dni, mi bynajmniej wszystko w firmie odpowiada

Zainteresowany
@Kamil

a jak sobie zjeżdżacie ? macie swoje auto czy firma daje auto ?

Janek

Ktoś tu dobrze kiedyś napisał, że ci co pracują nie maja czasu na wypisywanie głupot, a jak dobrze wiem to firma liczy ponad 400 pracowników, a głupoty wypisuje tu kilku nierobów, tyle w temacie

TakNie3
Romek

Firma dno kantuja na wszystki co sie da dwa sami alkoholicy kryminalisci tam robia trzy firma wkrotce zostanie pozwana za te walki ktore robi jeb.. panie m i k pozdrawiam bo dobrze slodza a upomnisz sie oswoje to wielkie (usunięte przez administratora) i tyle mam do wypowiedzenia sie wrobel caly jak to wrobel cwaniak i luj dla niego liczy sie zarobiona kasa przez prscownika dla jego skarpety i nic pozatym masz jakis problem to nie odbiera telefonu taki szef ale gdy ciebie nie ma w robocie to umie sam zadzwonoc i dopytac co jest grane firma to dno

Tak48Nie1
@Romek

Masz rację ta firma to tylko jedno wielkie dno

Ktoś zły
@Romek

Proszę o kontakt

yeziek

Zakwaterowanie można zmienić, jeżeli ktoś się tym zajmuje w MB albo i nie?. Lepiej na własną rękę szukać. szukam pracy jako elektryk i chciałem się dowiedzieć co i jak.

fredy
@yeziek

tak mieszkanie można zmienić pod warunkiem ze jest cos w okolicy równie taniego max do 15 EU w tym celu najlepiej dzwonić do niemieckiego biura. tez jestem elektrykiem i jak znasz sie na robocie i liznąłeś trochę języka to idź gdziekolwiek indziej .Ja tez tak zrobiłem o 5 lat za późno

Tak5Nie
@fredy

Dzięki za odp

adam kujawsko/pomorskie

Jestem zadowolony super z pracy,mieszkania i wypłat na czas. Dziś wróciłem z płatnego urlopu i polecam pracę TUTAJ.Pracuję dalej i nie mam problemu z alkoholem oraz nie płacę alimentów.Koledzy są OK

Tak2Nie6
PP

WSzystko tak jak mówili w biurze, jestem zadowolony z firmy i pracy

Rychu

Jo je z fimy zadowolony, placom dobrze, ubespieczonych je boch i karta dostol z aok, za mjyszkanie nic nie placa yn na paliwo sie sciepujymy. robjymy glownie na malowaniu, robota fajnol

Tak1Nie6
Oleg
@Rychu

JO TYsz :D

Tak1Nie5

Na jakie benefity można liczyć w MB Service?

@Pytanie

W mb service nie mają żadnych benefitów

Hanna
@Miron

No to wielka szkoda. Takie benefity dodatkowo sprawiają, że pracownik czuje się nie tylko doceniony, ale i zmotywowany do jeszcze efektywniejszej pracy. Mam jednak nadzieję, iż firma MB Service zapewnia Wam pełne ubezpieczenie zdrowotne?

budowlaniec
@Pytanie

A co byś chciał otzymać?

@Hanna

Firma oferuje nam pracownikom ubezpieczenie zdrowotne, darmowe mieszkanie, samochod za ktory nie trzeba placic kosztow wypozyczenia, wiadomo paliwo po naszje stronie, ale jak jest duzo km do pracy to zwracaja jakies koszta wiec jest sporo benefitow, pan powyzej chyba jednak nie pracowal w mb.

Tak2Nie5
@Pracownik

Pracowałem 1 dzień i tyle w temacie

@Miron

Ha ha jeden dzień i tyle w temacie... czyli do niczego się nie nadawałeś... A pretensji na tym forum milion jakbyś kilka lat pracował i nie wiadomo jaką krzywdę Ci firma wyrządziła

@Pracownik

Ubezpieczenie społeczne trzeba wszędzie płacić w każdym kraju A za paliwo to liczą jak za złoto

@fachowca

Tak ktoś kto przekupuje szefa różnymi wartościowymi prezentami to zostaje nawet jak by nie pracował

@Miron

Nie pogrążaj się tymi swoimi komentarzami. Napisałeś, że pracowałeś tylko jeden dzień wiec wszystko w temacie. Ile możesz niby wiedzieć o firmie pracując w niej jeden dzień. Wywalili Cię bo pewnie się do niczego nie nadawałeś. Na gorzkie żale to do kościoła a nie tutaj...

@Miron

Nie płacisz firmie za paliwo tylko kasjerowi na stacji jak sobie auto tankujecie. Wiec nie pisz głupot, że firma liczy sobie za paliwo jak za złoto.

@fachowca

I co...prywatnie wyjechałem do niemiec zarejestrowałem się w agentur für arbeit i mam mieszkanie , pieniądze i szkołę językową na koszt państwa

@Miron

Czyli tym komentarzem pokazujesz, że jesteś totalnym nieudacznikiem...

@fachowca

Nie obrażaj ludzi jak nie znasz , a przekupujesz swojego szefa i tą beznadziejną agencję pracy to się ciesz

@fachowca

Ale za to korzystam z waszych podatków

@Miron

Hmmm ciekawe niby czym miałbym go przekupić ha ha

@fachowca

Mnie tak łatwo nie przekupisz

Monika
@Miron

@Miron Fajnie, że tak aktywnie uczestniczysz w dyskusji na temat warunków zatrudnienia w MB Service. Jakie wynagrodzenie oferuje ta firma dla swoich pracowników? Z góry dziękuję.

@Monika

Ten Pan akurat za dużo nie może powiedzieć na ten temat bo pracował tylko jeden dzień a teraz żyje z podatków innych ludzi uczciwie pracujących...

@fachowca

Ty też nie masz prawa do cudzego głosu

@Monika

0 wynagrodzenie jeszcze musiałem zwrócić pieniądze tej agencji pracy za busa

@fachowca

Każdy ma prawo do wyrażan8a własnej opini i wyjechania zagranicę nawet bez pomocy jakiejkolwiek agencji pracy

@fachowca

Bo wszyscy Polacy zagranicą są fałszywi !!!

Miron

Ja tylko stwierdzam fakty obiektywistyczne

Tomek

Wszystko ok, polecam

Adi

Firma wporzo!, pracuję od roku, myślę, że każdy kto pracuje tak jak ja nie ma czasu na wypisywanie tu takich pierdół. Akurat mam urlop i zaznaczam ,że PŁATNY , pozdro

Tak1Nie4
Ola

Witam serdecznie, mój mąż pracuje w firmie od 2013 roku, nigdy nie usłyszałam żadnej skargi na firmę; mąż jest co 10 dni w domu, wypłata zawsze na czas, ALE mój mąż jest pracowity i niepijący, więc pewnie dlatego jest z firmy zadowolony, niech Wam to da do myślenia na temat osób się tutaj wypowiadających. Pozdrawiam

Tak3Nie4
@Michał

Witam was wszystkich,moja opinie o mb service upoblikuje NEGATYWNIE! A wiec nie pracowalem w tej firmie dlugo bo zaledwie jakies 8 miesiecy,ale do czego zmierzam,nie bylo miesiaca co by mnie nie okradli,ja akurat jestem pracowity,nie pijacy dlatego wiem I moge powiedziec ze negatywne opinie nie wstawiaja tylko alimenciarze,alkoholicy itp,tak jak to co niektorzy tutaj pisza,tylko to wszystko prawda firma mb service to tak naprawde MB CYRK. Przez cala kadencje w tej firmie bylem jedynym kierowca nigdy nie dali mi zmiennika za kolko,mieszkania okropne wynagrodzenia to masakra. Ogolnie duzo by tu pisac ale szkoda slow na ta firme,moja historia w tej firmie zakonczyla sie miesiac temu po tym jak dzien przed zjazdem do Polski zaczeli wydzwaniac ze klient ma duzo roboty a sa terminy I nakazali mi zostac do nastepnego zjazdu. Mi to nie pasowalo to zaczely sie grozby ze jezeli jutro zjedziemy to wywala nas z pracy ,pojechalismy do domu to byl telefon nas zwolnili. Okej sobie mysle WKONCU,ale na drugi dzien dzwonili ze przypominaja zeby we wtorek byc w pracy,ale trzymalem sie tych slow ze nas zwolnili I podziekowalem. W ostatnim miesiacu tej pracy mialem zrobione 80godzin I wyplacili mi za to 46€ ???? duzo co? NIE POLECAM TEJ FIRMY. Juz wole swoja otworzyc ???? pozdrawiam

Tak12Nie
Arnold
@@Michał

Ty Michał, z tym pracowity to bym polemizował.. jakbys do pracy chodził i wyjezdzał to możesz narzekać.. i jakby cie tak okradali co mieisąc to niby czemu pracowałeś tam aż osiem miesięcy ? pozdro, do roboty sie weź

Janko
@@Michał

A nie pomyślałeś sobie, że z punktu pracodawcy Twoje zachowanie to niewywiązywanie się z poleceń służbowych? Skoro pracowałeś tam tyle czasu i co miesiąc kantowali Cie na wypłacie to albo jesteś łosiem albo to naciągana historyjka.

Rafał
@@Michał

Dzięki za tak rozbudowany wpis. Właściwie to krytykujesz bardzo wiele aspektów, to wręcz niemożliwe, żeby było aż tak źle. Mam kilka pytań, napisałeś "nie było miesiąca co by mnie nie okradli", o czym tutaj dokładnie piszesz? Czekam na odpowiedź.

Sylwester Pietrzak

Szukam ludzi co zostali (usunięte przez administratora) mb serwis aby założyć pozew zbiorowy

Tak19Nie2
@Sylwester Pietrzak

Trzeba było do pracy chodzić a nie na panienki latać.... kolega z budowy...

Tak2Nie1
Elektryczek-pstryczek
@Sylwester Pietrzak

Nie ma to jak (usunięte przez administratora) z budowy, nie chodzic do pracy i miec pretensje do firmy. Kolega z mieszkania... Pozdro

Tak2Nie2
@Sylwester Pietrzak

To czemu nie piszesz z osobami które dają negatywne opinie o mb service ???

Paweł

Nie polecam tej firmy. Na budowie uległem wypadkowi. Firma przysłała mi do podpisu wypowiedzenie, które sam rzekomo składam z datą o dzień wcześniejszą niż data wypadku. To był warunek wypłacenia mi należnego wynagrodzenia. Warunki mieszkaniowe w większości to katastrofa. Psy w schroniskach często mają lepiej. Samochody to w większości wraki, które przysporzą wam kłopotów i kosztów. Jeśli nie znacie języka to nie podpisujcie umowy. Jest niekorzystna dla pracownika. Pracownicy biura opowiadając o treści umowy nie mówią wszystkiego. Sam dałem umowę do tłumaczenia przysięgłego stąd to wiem. Umowy nigdy firma nie podpisuje przy was na miejscu. Możecie dostać zwrotnie listem podpisaną przez firmę umowę z ostatnią stroną z waszym podpisem ale nie wiecie czy cała reszta to jest to co sami podpisywaliście wcześniej. Koszty leczenia po wypadku musiałem w większości ponieść sam. Jestem teraz inwalidą. Firmę nie obchodzi los pracowników a jedynie potwierdzenie przepracowanych godzin podpisane przez szefostwo budowy. Firma jest schronieniem dla alimenciarzy, alkoholików i ludzi z przeszłością kryminalną.

Tak58Nie2
Luiza
@Paweł

Dlaczego skopiowałeś komentarz od kogoś innego?

Rajni

Opinia skopiowana.

Elektryk
@Paweł

Brawo cała prawda podpisuję się rękami i nogami pod tym co kolega napisał.

Max
@Paweł

Żaden problem zawalczyć o odszkodowanie,tylko trzeba chcieć

Pepe

To jest firma kszak zarabiajom na ludziach odradzam wam tam sie zatrudnic mnie wyjeballi na 700eu i powiedzieli ze porzucilem prace nie radze tam sie zatrudniac

@Pepe

Mię też oszukali

Tak22Nie1
Mariusz
@Sylwek

Co dokładnie nie zgadzało się w Twoim przypadku? Wasze wpisy wyglądają niepokojąco, dlatego też chciałbym poznać więcej szczegółów. Firma wciąż poszukuje nowych pracowników do pracy za swoim pośrednictwem, więc zastanawiam się, czy warto aplikować.

@Sylwek

Wlasnie, opiszcie swoje historie a moze jednak sie okaze ze firma nie taka zla tylko Panom do roboty nie chcialo sie chodzic, byly libacje i obijanie sie... Jak podpisywalem z nimi umowe to kary sa za alkohol, porzucenie roboty albo kiblowanie na mieszkaniu zamiast lazic do roboty. I szczerze to duzo takich lewakow spotkalem co pozniej lzy wylewaja...

Sylwek

Mieszkania zasyfione karaluchy w mieszkaniu nie polecam tej firmy (usunięte przez administratora)

Tak21Nie
Sylwek

Robiłem z kolegą(usunięte przez administratora) przy zwolnieniu nie wypłacił nam pieniędzy ostatniej wypłaty

Tak15Nie
Katarzyn

W moim wypadku nie było żadnych problemów z firmą MB Serive wszystko załatwione tak jak miało być, wypłaty w terminie etc.

Roman

Czytam, te komentarze i trochę inaczej było w moim wypadku, stawki dobre, kontakt również pełna pomoc i wsparcie jak dla mnie wszsystko tak jak trzeba.

Marta
@Roman

Takie rozbieżne opinie mogą po prostu wynikać z tego, że każdy stawia inne wymagania wobec swojego pracodawcy. Wspomniałeś coś o dobrych stawkach w MB Service. A powiesz coś więcej na ten temat? Chodzi mi o to, żebyś mniej więcej opisał, jak wygląda w tej firmie system wynagradzania.

Adam P.

Tam jeszcze pracują jacyś frajerzy?

Lysy
Nazwa działu: Produkcja

Pięć lat temu pracowałem w tej firmie i przez pierwsze pół roku było ok. Ale później Pan Bartłomiej DZ. I jego firma z siedzibą w Opolu zaczęli walić w (usunięte przez administratora) a tydzień przed świętami zostałem zwolniony . Pracowałem 1.5 roku i do dzisiaj nie wiem za co . Nie polecam tej firmy. A żeby się mogli trochę domyśleć kto im wystawił Tak (usunięte przez administratora) opinie to kiedyś byłem pracownikiem. Nie wiem czy dobrze napisze . RYLIK w Rosencheim !

Tak27Nie
Cnc
@Lysy

Kurde nie kojarzę Cię może powiesz coś więcej bo ja tu dalej pracuje. Na jakim dziale pracowałeś??

Pracownik Rohrig
@Lysy

5 lat temu że tak cię nazwę sciemniaczu firma MB nie współpracowała z firmą Rohrig więc co ty za farmazony piszesz a poza tym tu zwalnia Majster i wie co robi bo nie robow i alkoholików jest pełno!! Pracuje 3.5 roku i jest git tylko trzeba coś umieć

piotrpizol

Dostałem od MB propozycje pracy jako ślusarz bezpośrednio u pracodawcy od pierwszego dnia , czy jest to możliwe ? Proszę o szybką odpowiedz .

Cnc
@piotrpizol

Zależy gdzie podaj miejscowość jaka Ci podali

mlody

Niepoważna firma. NIE POLECAM współpracy

Tak26Nie
Szopen

Zenada. Stawka beznadziejna. Nie polecam nikomu. Najgorsze biuro z jakim mialem doczynienia.

Tak27Nie

(usunięte przez administratora)nie polecam!

Tak11Nie

Zostaw opinię o MB Service - Opole

Chcę opublikować:

Joanna Koczaj-DyrdaJoanna Koczaj-Dyrda
Ofiara mobbingu -Radca prawny
Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

Byłeś świadkiem?
Dodaj opinie na www.gowork.pl/opinie