Opinie o SILESIA TEAM w Opole

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy SILESIA TEAM. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w SILESIA TEAM na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy rekrutacyjne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o SILESIA TEAM w Opole

Miron

chcialbym usunac moje wczese kometarze ale nie umiem pszepraszam one sa nie prawdziwe

Bogumił motyka

Jestem alkoholikiem i żeby pracować w mb service trzeba się dobrze szefostwu A wypłaty nie są na czas i zarabiam na rękę 1.50 € dlatego nie polecam nikomu tej fałszywej firmy i nie pozdrawiam

@Bogumił motyka

ja to napisalem podszywajac sie pod kogos innego przepraszam

Miron

Proszę nie udostępniać moich danych osobowych bo sobie nie życzę i nie udzieliłem zgody na udostępnianie moich danych osobowych

Miron

przepraszam zapomnialem wziasc lakarstw zachowuje sie nie ladnie do tej firmy

Bogumil Motyka

Pracowałem tam chwile kasa byla na czas stawki stałe mnie nie oszukali. samochod mialem caly czas do dyspozycji nawet jak zjezdzalem na ttydzien to nie zdawalem pod firme tlyko bralem pod dom. jak dla mnie to moze i firma co do nie ktorych gra nie czysto ale wiekszosc tych opini pisze pewnie ten margines ktory niestety przez ta firme wyjezdza i w drodze do niemiec juz sa tak najebani ze z auta nie potrafia wysiasc. sam wiozlem takich dwoch, jeden sie nazywal wlasnie nizej podany Marcin B. z Dobrzenia , mlody chlopak a totalne (usunięte przez administratora) i w dodatku alkoholik...

@Bogumil Motyka

I sobie nie życzę dawania moich danych osobowych oraz adresu miejscowości zamieszkania

Elektryk

Wstępna rozmowa telefoniczna, zaproszenie na rozmowę w biurze w Opolu. Oferta była bardzo atrakcyjna więc podpisałem umowę.

Wiele pytań na podstawie których określili moje umiejętności.

logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
Bodzio 61

Dobry wieczór znalazłem ogłoszenie o pracy jako pomocnik elektryka na terenie Niemiec powiedźcie mi czy warto wyjechać

@Bodzio 61

Poczytaj opinie / komentarze ale ja nie polecam tej agencji pracy

Waldek
@Bodzio 61

Zależy do jakiej firmy się trafi,na jakie mieszkanie.Pracowałem trochę widziałem różne nory jedna taka jest w Vaichingen.8 chłopa mała kuchnia jeszcze mniejsza i za pleśniała łazienka rano totalna masakra.Kontakt z biurem zależy od tego jak lirzesz dupsko.Nie polecam.

Święty Mikołaj ;)

Poszukuję osób zwolnionych w dniu wypadku i na chorobowym

@Święty Mikołaj ;)

Ja mam taki przypadek. możesz do mnie zadzwonić 692998498

Jaka atmosfera jest między działami w MB Service?

Miron

Atmosfera między oddziałami mb service jest żałosna , nieznośna itd....

Wszystko jak najbardziej pozytywnie, nie wiem kto tu wpisuje te (usunięte przez administratora) i straszy tą firmą, pracuję 4 miesiąc i wszystko się zgadza, jestem zadowolony, polecam

Jedna wielka tragedia UWAGA kantuja na wszystkim na czym sie da, DOSTALEM MNIEJ O 200EURO,telefonow nie odbieraja Sprawa bedzie w sadzie

Henryk

Witam MB-Service, oddział Opole, ul.Oleska 121, kierująca do swojego oddziału w Niemczech. Pracowałem kilka lat, jako elektryk. Zero kompetencji , pomocy. Szefostwo tylko się interesowało i dzwoniło , jak się nie było w pracy . A nie było się - jak wrak samochód się zepsuł, i nie było czym dojechać. W niektórych kwaterach łóżka piętrowe - Wuppertal, pokoje przechodnie . Większość pracowników z łapanki z ulicy, alkoholicy , kilku kryminalistów się też trafiło, chwalili się ile lat siedzieli w pudle i za co . Niektóre kwatery w piwnicy. Znam biegle język niemiecki, elektryk z wykształcenia , 30 doświadczenia. Nie karany , papier o niekaralności z sądu. Zero alkoholu, prawo jazdy , znajomość niemieckiego rynku pracy. W 2019 maj -czerwiec odeszło około 60 pracowników. Ja też i nie żałuję.Obecnie pracuję w normalnej firmie , gdzie jestem traktowany , jako człowiek , a nie jak zetell. Pracuję za pieniądze, godne wynagrodzenie, a nie jałmużnę . To moja przygoda z MB-Service, i nigdy więcej

yeziek

A jak z zakwaterowaniem?? Słyszałem że szału nie ma, piętrowe łóżka, dużo osób w lokalu...

@yeziek

To jest prawda nie ma gdzie nogi postawić nie polecam

darek
@Miron

przeciez jeden dzien tam byłes. znawca od siedmiu bolesci, ile ci placa za te żenujące komentarze Macinie Baer?

@darek

Skąd mnie znasz darek ????

@darek

I nie życzę sobie dodawać moich danych osobowych bo mogę iść do sądu i wygram sprawę

Darek
@Miron

Sam podales swoje imie i nawisko w jednym z komentarzy.. Widac sam nie pamietasz juz co piszesz, juz Ci sie miesza w tej pustej glowie... Prosze nie sluchac tego pana, jego hobby to pisanie durnych komentarzy bo nic innego w zyciu mu nie wychodzi...

@Darek

A hobby (usunięte przez administratora)jest podpisywanie się szefostwu i siedzenie na (usunięte przez administratora) w pracy I nic robienie

@Darek

A ciekawe jak wyjaśnisz negatywne opinie klientów mb service ??? Skoro jesteś niby wielkim pracownikiem mb service

Zwolniony

Mieszkania jeden wielki syf,auta złom co zjazd to wizyta u mechanika,a do kompletu i tak cię oszukają na wypłacie.

Święty Mikołaj ;)

A ile płacisz za adwokata? Jestem w takiej samej sytuacji.

Marek W.

Świetna firma! Auta darmowe, mieszkania darmowe. Jak ktoś coś umie, pracuje to ma też dużo wyższe stawki niż osoby, które dopiero zaczynają albo mało potrafią. Pozdrawiam miłe Panie w biurze i życzę Wesołych Świąt!

Piotrek M.

Ja osobiście jestem zadowolony nie miałem z niczym problemu nie ma co oczekiwać luksusów w mieszkaniach, ale normalnie da się żyć i funkcjonować.

Bogumił

Odradzam wszystkim,(usunięte przez administratora) Warunki mieszkaniowe tragedia, na wynagrodzeniu oszukują pracowałem prawie 200h a dostałem ledwo 1300euro. Co innego obiecywali na początku a co innego wyszło. Jak ktoś chce robić w Niemczech 200h i dostać za to 5000zl, mieszkając jednocześnie w 8 chłopa na 50mkw to zapraszam, ja frajerem nie jestem i po 2 miesiącach podziękowałem tym (usunięte przez administratora)

yeziek

Wykaz z wypłaty MB Service różni się z wykazem z Banku ile wpłynęło na konto!?

Rajmund

Pracuję od 4 lat jako elektryk i mam się dobrze, wszystko jest cały czas w porządku, polecam

Oleg
@Rajmund

ja też :)

@Rajmund

jakie prace głównie wykonujesz jako elekyryk?

Kamil

trzy miechy przepracowane, póki co wszystko się zgadza, mieszkanie jest wporzo, zjezdzamy se co 10 dni, mi bynajmniej wszystko w firmie odpowiada

@Kamil

a jak sobie zjeżdżacie ? macie swoje auto czy firma daje auto ?

Janek

Ktoś tu dobrze kiedyś napisał, że ci co pracują nie maja czasu na wypisywanie głupot, a jak dobrze wiem to firma liczy ponad 400 pracowników, a głupoty wypisuje tu kilku nierobów, tyle w temacie

Zostaw merytoryczną opinię o SILESIA TEAM - Opole

• Jak się pracuje w SILESIA TEAM?

Zobacz opinie na temat firmy SILESIA TEAM tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 28.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w SILESIA TEAM?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 25, z czego 6 to opinie pozytywne, 14 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy SILESIA TEAM?

Kandydaci do pracy w SILESIA TEAM napisali 10 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

SILESIA TEAM
2.6/5 Na podstawie 230 ocen.

SILESIA TEAM