Opinie o SILESIA TEAM w Opole

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy SILESIA TEAM. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w SILESIA TEAM na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy rekrutacyjne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o SILESIA TEAM w Opole

Mirosław

ujęła mnie wasza historia tylko dlaczego nic z tymi oszustami nic nie robicie boicie się - mocni w gębie a oni z was się śmieją wspólnie możemy dochodzić swoich praw 797 411 505

Witam chcialem wszystkich przestrzeć przed tą firma.w zeszłym miesiącu miałem nie przyjemność pracowac dla tej firmy.na początku wszystko wyglądało pięknie Panie w biurze w Opolu mówiły wszystko co chciałem usłyszeć abym podpisał umowę dając do podpisania setki dokumentów oczywiście w jezyku niemieckim.na początku auto miało być autko super a okazało sie że dostalismy wraka stara skode z przebiegiem poł miliona w ktorej oprócz klimy nic nie działało.potem na miejscu naszego zakwaterowania okazało sie że mamy mieszkać w norze totalny (usunięte przez administratora) brak czegokolwiek co powinno być w takim mieszkaniu.potem praca mielismy malować a kazali nam kłaść szpachle ale to nie problem żadnej pracy sie nie boje .chciałem to zgłosić w biurze dzwoniłem pod wszystkie numery ale oczywiście nikt łaskawie nie podnosił słuchawki.dalej brak godzin Panie w biurze obiecywaly po 10-12 godzin dziennie a na miejscu okazało sie że tygodniowa wyszło raptem 42 godziny a stawka moja za godzinę to 9€. Jedyny pozytyw to niemiecy pracownicy z którymi pracowalismy byli naprawdę spoko.po przepracowanym tygodniu agencja wysłała nas na drugi koniec niemiec gdzie paliwo opłacamy sami.po rozwiązaniu umowy musiałem się osobiscie pofatygować do opola chociaż mialem blisko a tam szok moja wyplata po przeliczeniu na godziny to tylko 6€ na godzine I właśnie tak działaja agecje żerują na ludziac nie polecam nikomu omijajcie szerokim łukiem...

Nielot

Teraz szukaja (usunięte przez administratora)pod szyldem Mein Personal

Racja

Elektryk

Wstępna rozmowa telefoniczna, zaproszenie na rozmowę w biurze w Opolu. Oferta była bardzo atrakcyjna więc podpisałem umowę.

Wiele pytań na podstawie których określili moje umiejętności.

Opowiecie jak wygląda każdy etap rekrutacji w MB Service?

Szazam

Wygląda to tak że podpisujesz papiery bez znajomości języka, nie masz swojej kopii, nie przychodzisz żadnego szkolenia tylko wypełniają to za Ciebie. Ogólnie mega sciema, (usunięte przez administratora) pracowników kiedy pojawi się problem...

Edziu

Nie ma czegoś takiego jak rekrutacja ewentualne pytanie czy umiesz po niemiecku i czy masz prawko ludzie werbujący do pracy nie mają zielonego pojęcia o tym co i jak wykonuje się na budowie . Oraz przy czym tak naprawdę będziesz pracował . Wygląda to tak że że malarze jechali tynkować lub kłaść fasadę .

Plk

Warunki mieszkaniowe tragiczne ,cotydzien do przejecjania 400 km oczywiscie na wlasny koszt ,po odejsciu o ostatnia wyplate walcze do tej pory

człowiek

Czy z powodu pandemii są u was zwalniani pracownicy ???

Alojz

Szczerze wam coś padom...... W marcu mi szczeliło 2 latka w MB i dziynki temu kończa robić chałpa pod Mysłowicami.... Okej jest żech budowlańcem to sie ogarna dużo rzeczy som, ale na materiały trza zarobić nieroby! Pijecie ino jeden z drugim i do roboty nie umiecie wstanonć..... Ktoś chce zarobić, to polecom a jak ktoś nie chce zarobić to smacznego (usunięte przez administratora)życza.......

@Alojz

Wielkie mi rzeczy , też mi coś

Miron

Ja jestem zadowolony wyjechałem do niemiec na własną rękę i zarabiam 2.500 € netto i jest (usunięte przez administratora) jestem w trakcie budowy domu w Niemczech itd...

Miron

To udowodnij mi to że jestem na zasiłku i że mieszkam z rodzicami stary (usunięte przez administratora)

sasiad
@Miron

Ty marcin co ty chrzanisz, przeciez widziałem Cie w Dobrzeniu ostatnio hahahahaha

@sasiad

To proszę podać dzień , miesiąc i rok

@sasiad

A jeżeli mi nie wierzysz to przyjdź do mnie do domu i się zapytaj o mnie i zobaczymy kto mówi prawdę A kto kłamie

@Alojz

W Polsce też idzie zarobić na materiały budowlane

Franc
@Miron

Marcinku widziałem cię dokładnie dzisiejszego dnia jak sobie ze sklepu wracałeś do ciepłego domku u rodziców w dobrzeniu ????

@Franc

To raczej nie ja A mój młodszy brat, a jak mi nie wierzysz to przyjdź do mnie do domu i się o mnie proszę zapytać

@sasiad

I co zdziwiony pewnie że wyszło na moje i że ja mam racje że nie ma mnie w domu

@Franc

To jest mój rodzinny dom i mam prawo w nim przebywać bo ja daję na rachunki A Ty nie nawet jak bym miał to nie czy komukolwiek sprzedać ten dom to wolę zrobić tam parking dla restauracji żeby nikt z Was nie skorzystał z tej nieruchomości

Gabriel

Moja opinia firmy jest bardzo pozytywna, kasa się zgadza, zawsze na czas, mam niemieckie konto to często już 11 mam wynagrodzenie na koncie. Praca jest w porządku, jest nas tutaj kilkoro z MB i nam się podoba. Jak na razie, a pracuję od czerwca zeszłego roku, to nie mam się do czego przyczepić i oby jak najdłużej. :) Pozdrawiam szefostwo, biuro i pracowników MB Service.

Remik

Agencja ma dobre opinie jako pracodawca a aktualna sytuacja z pewnością zmieni wiele .

Czy w firmie można liczyć na wstępie na umowę o pracę ? Czy ciężko?

@Monika

Nie polecam pani tej fałszywej agencji pracy lepsza jest adecco poland

@Monika

ja dostałem od razu umowę o pracę, niemiecką TY Miron ktoś ci płaci za te wpisy tutaj? ty w ogóle łazisz do roboty albo tylko wypisujesz bzdury w sieci.. ?

@Monika

Pani Moniko, umowę podpisuje się zawsze przed wyjazdem do pracy. Nie spotkałem się z sytuacją kiedy pracownik wyjeżdża bez umowy a tym samym bez świadczeń jak chociażby bez ubezpieczenia, ja bym na takie coś na pewno nie przystał. Znam dwie osoby który mieszkały już w Niemczech, ale wtedy zaproszono ich do siedziby biura w Grosswaldstadt żeby nie musiały specjalnie przyjeżdżać do Opola. Pozdrawiam, Mateusz.

@Miron

również nie polecam ... i jednak jak to mówią w negatywnych opiniach zawsze jest prawda, także bierzcie ludzie je pod uwagę i nie dajcie się takim "firmą " jak ta.

@Mateusz M.

W każdej opini negatywnej jest ziarnko prawdy

Karol

no muszę to napisać bo nie wytrzymam takiej prostackiej i fałszywej pseudo firemki gdzie pracują babole kórym sie nic nie chce tylko kase brać. Uważajcie na nich boto co robia to sie nadaje tylko do inspekcji pracy- im więcej skarg to może w końcu ich zamkną

KATEGORYCZNIE ODRADZAM ..... zero szacunku dla pracownika, dodzwonić się do nich to cud .... a jak sie już łaskawie odezwą to z ryjem bo jakim prawem czegoś oczekujesz od nich. mieszkania ... porażka, w lepszych warunkach śpią nawet psy w schroniskach także nie dajcie się zwieść pierwszemu spotkaniu gdzie wszystko jest pięknie i ładnie bo potem przeżyjecie SZOK !!.

Jaro

Dzisiaj się okazało po 1,5 roku że nie miałem meldunku i numeru podatkowego. Czy to normalne?

@Jaro

Nie , to nie jest normalne

Waldi
@Jaro

W tej firmie wszystko jest możliwe.

Jaro

Tylko że wszystkie papiery przychodziły z adresem we Frankfurcie. Skąd się on wziął?

@Jaro

Z meldunku @Jaro, naprawdę nie chce mi się wierzyć że nie miałeś meldunku skoro korespondencja przychodziła na adres we Frankfurcie. Jeszcze jedno, kiedy podpisywałem umowę to Pani z biura w Opolu poinformowała mnie że mam się skontaktować z Panem Danielem w celu zameldowania mojej osoby. Zadzwoniłem, umówiłem się na konkretny termin i z pomocą Pana Daniela zostałem zameldowany. Z tego co wiem, to pierwsze dwa miesiące można pracować bez meldunku a jeśli dana osoba się nie zamelduje to po dwóch miesiącach zostaje przerzucona na klasę podatkową numer VI, co jest ponoć bardzo niekorzystne.

Mateusz M.

Witam, nie miałem sytuacji kiedy musiałem czekać na pieniążki, były zawsze na czas a kwota była zawsze taka na jaką się umawiałem przy podpisaniu umowy, pracy jest dużo to i godzin w miesiącu mam sporo. Pozdrawiam.

Gagarin

Pracuje tu od 6 miesięcy i powiem wam szczerze są wady i zalety w tej firmie ale każdej innej takie same są ja akurat poznam kto umie pracować A kto nie.dlatego powiem tak opinie negatywne piszą osoby które nie dają sobie radę w pracy w Polsce i w Niemczech bo są nieudacznik życiowe A zwalniając się albo być zwolnieni z mb serwis dają negatywne opinie bo pajace nie potrafia pracować tylko mocni w gębie są A realia są takie że pajacyk nie daje radę nawet przy lekkiej pracy (roznoszenie gazet) jak ktoś z tych pajacyk co piszę negatywne opinie chce mnie poznać to jestem otwarty na kofrontacje pajacyki

Waldi
@Gagarin

Proponuję zakup słownika Poprawnej Polszczyzny a potem pisz komentarze.

@Gagarin

Nigdy się nie spotkam z osobami pracują tymi we firmie : MB Service dlatego że są fałszywe i przekupione

Gagarin
@Miron

Ile pracujesz w mb ja Ci coś powiem wszystkie firmy pośrednicze zarabiają na polakach ale dlamnie osoby co pracuja tu kilka dni lub pare miesiecy są pajace bo sami wiedzą na co się piszą A jak Niemcy ich wyrzucają to wielcy obrarzeni A prawda jest ze w Polsce nic nie potrafia tylko gębą ruszać i (usunięte przez administratora) tu farmazony niech mi powie jeden z tych pajacy ktura lajtfirma nie zarabia na polakach i wtedy mam Chonor i przeprosze ale narazie pajacyki obrażając mnie że kryminalista ale potrafię pracować A wy nic nie potraficie tylko szczekać mordą nic pozatym pozdro dla normalnych obywateli polskich.

Zygfryd

Jestem zadowolony z pracy i wynagrodzenia. Polecam

Miron

rzeczywiscie pracowalem jeden dzien i mnie wyrzucono bo chcialem zarobic a sklamalem ze pracuje jako malasz a nigdy nie robilem takich rzeczy. mimo tego firma zalatwila mi transport do domu na ich koszt. pszepraszam

Miron

Proszę nie wypisywać moich danych osobowych bo sobie tego nie życzę i niepozdrawiam Mateusz m.

Wisnia

Jestem alkoholikiem i nie mam wogóle pracy ze względu że wszystko wydaję na alkohol

firma jest ok

Zostaw merytoryczną opinię o SILESIA TEAM - Opole

• Jak się pracuje w SILESIA TEAM?

Zobacz opinie na temat firmy SILESIA TEAM tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 28.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w SILESIA TEAM?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 25, z czego 6 to opinie pozytywne, 14 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy SILESIA TEAM?

Kandydaci do pracy w SILESIA TEAM napisali 10 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

SILESIA TEAM
2.6/5 Na podstawie 230 ocen.

SILESIA TEAM