Opinie o SILESIA TEAM w Opole

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy SILESIA TEAM. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w SILESIA TEAM na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy rekrutacyjne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o SILESIA TEAM w Opole

Kamil L.

Witam, niestety miałem również nieprzyjemności pracując w tej firmie, to co się tam działo przechodzi ludzkie pojęcie..., dziwię się że jeszcze ta firma istnieje. Przepracowałem dwa miesiące i podziękowałem. Na szczęście mam to już za sobą, Przeszedłem Art Baumanagement i mam spokój, kontakt z biurem jest świetny, ludzie tam pracujący są w porządku i co najważniejsze nie ma problemów z wypłatami, mam brygadę w okolic, jeździmy regularnie do Polski, nie mam się do czego przyczepić, Pensja godzinowa o niebo lepsza od tej w MB, i przede wszystkim jesteś tam traktowany jak człowiek, czego w MB nie uświadczyłem. Wiele już pracowników z MB przeszło do tej firmy, zresztą nie dziwię się Jeśli będzie ktoś zainteresowany to mogę podać kontakt do osoby która zajmuje się rekrutacją.

Szafar

Jestem zainteresowany

dk

Zadzwoń lepiej do Heńka z biedronki ????????????????????????????????????

@Kamil L.

Hej napisz kontakt ..dzięki i pozdrawiam

@Kamil L.

Hej @Kamil L. napisałeś, że " to co się tam działo przechodzi ludzkie pojęcie". Naprawdę liczę na to, że podasz więcej szczegółów o Silesii- co się działo, w jakim dziale, kiedy dokładnie?

xxxa Nowy wpis
@Kamil L.

Swieta racja ,my jestesmy tu od miesiaca,i tylko jezdzimy z miejsca na miejsce po 300 km do nowych lokalizacji mieszkniowych do pracy miało byc blisko ,a robimy dziennie po 120,80,70km ostatnio przez pomyłke niby nas wysłalina tapetowanie gdzie wiedzieli ,ze tapetowac nie potrafimy tankowac oczywiscie z własnej kieszeni musimy za tanten miesiac zarobilismy po 230/250 euro - jeszcze 600€ zaliczki ktòra w całosci poszła na paliwo dzis jechalismy do zakładu chemicznego do pracy 60km zostalismy kolejny raz wydelegowani spowrotem do domu z braku znajomosci jezyka Niemieckiego w sumie gdzies juz mamy z 2 tygodnie przesiedziane w domu tankowac musimy z własnej kieszeni ,wprowadzaja w błedy sa nie kompetetni i nie odpowiedzialni.Taka jest nasza opinia na dzien dzisiejszy o Silesia Team lipa najgorsza Agencja pracy z jaka  nawiazalismy wspòłprace.

asek

silesia team jest wporzadku

Przemek i Paulina SPZ Nowy wpis
@asek

Bardzo. ????

Jakie warunki trzeba spełnić, by zostać członkiem zespołu SILESIA TEAM?

Przemek i Paulina SPZ Nowy wpis

Minimalne.

heniu

kupilem najlepszy opal tylko w silesia team

Elektryk

Wstępna rozmowa telefoniczna, zaproszenie na rozmowę w biurze w Opolu. Oferta była bardzo atrakcyjna więc podpisałem umowę.

Wiele pytań na podstawie których określili moje umiejętności.

logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
benek

najtanszy i najlepszy opal brac w silesia team , maja teraz promocje

asekuracja

silesia team jest najtansza

Mirek

Po ile macie pellet taniej mnie zrobicie niz u piechoty?

Kamil
@Mirek

Beda sie jezdził audiczka i sie pił piwo I beda sie smioł

Kamil Filipczak

Nie potrzebujecie panstwo zewnetrznej spedycji? Jezeli bylibyscie zainteresowani spedycja na terenie calego kraju jak i zagranica, prosze o kontakt na mail : Filkamspedycja@onet.pl

@Kamil Filipczak

Witam panie Kamilu , na ten moment nie potrzebujemy , aczkolwiek kontakt do pana zapisujemy i wrazie czego bedziemy w kontakcie. Pozdrawiam

Michal Bernacki

Witam dla stalych klientow jakis staly rabat jest naliczany?

@Michal Bernacki

Oczywiscie Panie Michale , rabaty sa ustalane indywidualnie

Joachym

Transport jest tylko na terenie województwa lubuskiego? Czy do Mazowieckiego mi dowieziecie chopy?

@Joachym

Pewnie ze dowieziemy panie achymie

Kacper Gorka

Czy mozna u panstwa placic karta podczas odbioru zamowienia?

@Kacper Gorka

Oczywiscie jest taka mozliwosc.

Marek Plaszczka

W jakiej cenie jest ekogroszek w zamowieniu powyzej 30 ton? Jestescie panstwo sklonni zrobic jakis fajny rabat dla stalego klienta?

@Marek Plaszczka

Panie Marku , prosimy o kontakt telefoniczny napewno ustalimy ceny ktore beda pana satysfakcjonowaly. Pozdrawiam

Kamil Mikita

Drodzy panstwo , brak informacji na stronie na kiedy przyjdzie dostawa, pan Andrzej mowil ze powinna byc w tym tygodniu. Poprosze o jakas informacje. Pozdrawiam

Kamil Mikita
@Kamil Mikita

Dostawa dorała dziekuje , jak zwykle pan Pawel dostarczyl w godzinach ktorych mi pasowalo , dzieki wielkie

Rafał Wasik

Serdecznie polecam pellet, ktory u panstwa kupilem. Super jakosc w dobrej cenie\ Polecam Rafał Wasik

Izabela

W zakładce Kariera na stronie SILESIA TEAM OPOLE, widnieje informacja o możliwości przesłania e-maila z zapytaniem o aktualne rekrutacje. Czy firma prowadzi jakąś bazę kandydatów? Nie mogę zrozumieć, czemu trzeba się logować, żeby zobaczyć oferty. Wiecie coś na ten temat?

@Izabela

W naszej firmie w tej chwili nie prowadzimy rekrutacji. Myślimy o zatrudnieniu dodatkowych pracowników do naszego magazynu, jednak to temat raczej dopiero na rok 2022. Pozdrawiam.

@Izabela

Pani Izabelo , napewno pani odwiedza strone firmy Silesia team? Na stronie Silesia Team niema zadnej zakladki kariera... Mamy na stronie katalog produktow dostepnych u nas w firmie...

Andrzej Ciepielak

Witam , czy jest mozliwosc zamowienia towaru z transportem?

@Andrzej Ciepielak

Tak, oczywiście. Proszę odwiedzić nasza stronę internetową www.silesiateam.pl. Tam znajdzie Pan wszystkie potrzebne informacje.

@Dawid

Cześć Dawid, trudno się nie domyślić, że pracujesz w Silesia team:) Powiedz mi proszę, czy szykują się jakieś zatrudnienia w dziel Social Mediów- czy takowy w firmie istnieje?

Marian

jak wygladaj zamowienia w silesia team , palety czy paczki?

@Marian

Zamówienia wysyłany w zależności od jej wielkości i wagi. Są paczki i palety. Paczki: zamówienie pow. 250zł wysyłka GRATIS Palety: zamówienie pow. 1700zł wysyłka GRATIS

marek

Jakie ceny hurtowe sa w silesia team ?

@marek

Prosimy o kontakt mailowy. Prześlemy ofertę.

Janek

witam, pracowałem w firmie dobrych pare lat, dalej bym pracował gdyby nie kobieta, dzieci i praca w kraju, wszystko zawsze było w porzaku od pracy, po wypłate, ubezpieczenie itd. naprawde byłem zadowolony, jak czytam wpisy niektórych tutaj osób to az się dzwię że firma nie moze podac tego do sądu, żal mi tu niektórych ludzie

@Janek

Każdy ma prawo dawać opinię według siebie a nie według innych

@Miron

Marcinku a wiesz ze istnieje takie cos jak, szkalowanie oraz bezpodstawne działanie na szkody wizerunkowe firmy? O ile wiem to w twoim przypadku twoje narzekanie jest wlasnie bezpodstawne, a firma napewno wkoncu cos z tym zrobi i przyjdzie ci do zapłaty spore odszkodowanie , a mala kwota takiego odszkodowania napewno nie bedzie liczac ze firma zatrudnia tylu pracownikow i wysyla ich przez tyle lat. Bedziesz zmuszony pracowac do konca zycia na odszkodowanie, a ty jestes na tyle glupi ze sam podales swoje dane w komentarzu i 90% komentarzy tez wypisujesz tylko i wylacznie ty. W internecie pamietaj nie jestes anonimowy.

@Marek

Przepraszam bardzo kiedyprzechodziliśmy na ty bo ja sobie nie przypominam i nie życzę sobie pisać o mnie bez tytułu Pan

@Marek

Marek każdy ma prawo wyrażać opinię taką jaką uważa za dobrą

Adrian Stępień
@Janek

Jesli kogoś rzeczywiście okradli to jak myślisz, podają ich do sądu?. Pracowalem przez tych zlodzieji, na umowie 12eu godzina A dostalem niecałe 6eu. Teraz czekam sprawe skierowalem do sadu.

@Marek

Chciałem napisać pozytywny komentarz na temat firmy : mb service jest to super firmą i pracownicy też są super ale swoje za uszami mają i polecam tę firmę :(

dak
@Janek

Pajacyku firma z najniższej półki. A więc od początku stawki dla nieudaczników z pod biedronki. Za takie stawki powinni zamykać firmy. Budowy kilkanaście km od kwatery minimum nieraz o wiele więcej. Jak jedziesz na pierwszą budowę. Śpisz całą noc w aucie bo (usunięte przez administratora) kwaterę masz dopiero od poniedziałku popołudniu. Koszmar zwalniając się nigdy nie wypłacają wszystkich pieniędzy. Na sto procent Cię (usunięte przez administratora)

Gatti

Ludzie omijajcie tą firmę z daleka, zero kompetencji, przyjmują jak leci, a później jedziesz z,, elektrykiem " który pierwszy raz widzi kabel na oczy... Zero poszanowania pracownika, jakiegokolwiek kontaktu ze strony biura... Kwatery tragedia, po 12ludzi na jedną łazienkę, i jeszcze zdziwieni że ludzie odchodzą... Szok, zawsze można iść i się przekonać ale odradzam, szczerze

Zostaw merytoryczną opinię o SILESIA TEAM - Opole

• Jak się pracuje w SILESIA TEAM?

Zobacz opinie na temat firmy SILESIA TEAM tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 28.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w SILESIA TEAM?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 25, z czego 6 to opinie pozytywne, 14 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy SILESIA TEAM?

Kandydaci do pracy w SILESIA TEAM napisali 10 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

SILESIA TEAM
2.6/5 Na podstawie 230 ocen.

SILESIA TEAM