Opinie o Everuptive Sp. z o.o. w Kraków

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników na temat firmie Everuptive Sp. z o.o., i Klientów firmy. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Everuptive Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Firmy rekrutacyjne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Everuptive Sp. z o.o. w Kraków

Emilia Gromulska Nowy wpis

Współpracuję zdalnie z Everuptive, a dokładniej z jedną z ich marek Talent Place. Jestem zadowolona ze współpracy, którą mogę realizować w dogodnych dla siebie, elastycznych godzinach oraz z partnerskiego podejścia firmy do współpracujących osób. Miałam możliwość awansowania ze stanowiska rekruterskiego na lidera zdalnych zespołów oraz zaangażowania się w różne inicjatywy, dzięki którym realizuję zróżnicowane zadania i w ten sposób rozwijam swoje kompetencje. To ciekawe miejsce, rozwojowe, gdzie każdy może znaleźć coś dla siebie.

Stefka Nowy wpis

Jak tu z pracą zdalną? Pozwalają?

Pete Nowy wpis
@Stefka

Było już niżej wspomniane, że można pracować 100% home office. ;-)

Sylwia

A HO to jest tu możliwe ? Jak tak to ile razy w tygodniu ?

rekruter Nowy wpis
@Sylwia

Ja pracuję w 100% zdalnie - zależy to od konkretnego kandydata, jego oczekiwań i formy współpracy, którą ustali się z firmą. Ale są oni mega otwarci na HO, mają innowacyjny na rynku zdalny onboarding, więc są naprawdę elastyczni w tym zakresie.

Yolo

Firma porażka. Prezes myśli, że dalej jest w organizacji studenckiej i tak też prowadzi firmę. Pracownicy to sami studenci, którzy myślą że chyba aisecu dalej działają. Śmieciowe umowy za śmieszne pieniądze A oczekiwania jak od pracowników na UOP. Prezes firmy oczekuje, że ludzie za darmo będą rozwijać strategię rozwojowe firmy. Tworzą do tego grupy robocze i robią rekrutację do takiej grupy i jeszcze musisz się zadeklarować ile godzin możesz poświęcić na taki wolontariat. Śmiech na sali. Zero profesjonalizmu. Omijać szerokim łukiem chyba że ktoś lubi być wyzyskiwany za darmo. Rekruterow 3x więcej niż projektów. (usunięte przez administratora).

Reve
@Yolo

Ale przecież nikt nie zmusza do udziału w darmowych inicjatywach. Chcesz, to się udzielasz, nie, to nie. To nie jest wolontariat, tylko uczestnictwo w życiu firmy i nie jest przymusowe.

Rozmowa kwalifikacyjna
Firma Everuptive Sp. z o.o. szukała nowego pracownika na stanowisko Talent Acquisition Leader. Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej? Po jakim czasie dostałeś odpowiedź zwrotną?
logo firmy Mechanik utrzymania ruchu
Konsulat Generalny USA
(1 opinia)
Aplikuj na wiele ofert
recruiter

Współpracę z Everuptive oceniam pozytywnie, jasne zasady współpracy, terminowość, bardzo dobra atmosfera i kontakt z zespołem. Docenienie i zaufanie to tutaj codzienność. Są nowocześni i otwarci na pracę zdalną. Uważam, że kandydaci, klienci i potencjalni nowi pracownicy przy podejmowaniu współpracy mogą być pewni profesjonalizmu oraz uczciwości.

Czekamy na aktualne sprawozdania odnośnie firmy Everuptive Sp. z o.o. w miejscowości Kraków. Czy coś teraz zmieniło się jeśli chodzi o zatrudnienie u nich, bo nie ma nowych sprawozdania od Was!

Zostaw merytoryczną opinię o Everuptive Sp. z o.o. - Kraków

Everuptive Sp. z o.o.
2.9/5 Na podstawie 13 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • Kielecka 28 lok. 2
    31-523 Kraków
  • NIP: 6762449233 REGON: 122419948 KRS: 0000398401

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Everuptive Sp. z o.o.