Opinie o Everuptive Sp. z o.o. w Kraków

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Everuptive Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Everuptive Sp. z o.o. o rekrutacji.


Branże: Firmy rekrutacyjne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Everuptive Sp. z o.o. w Kraków

Administrator Nowy wpis

Firma Everuptive Sp. z o.o. chce zatrudnić kogoś na stanowisko Staż. Czy ktoś miał okazję tam pracować i może powiedzieć o swoich doświadczeniach?

Katie Nowy wpis
Były pracownik
@Administrator

Odradzam, omijać szerokim łukiem. Bardzo niemiła atmosfera, właściciel narcyz.

Kaśka Nowy wpis
Inne
@Katie

Kurczę, a ja już mam cv przygotowane, żeby aplikowac na staż do administracji i finansów. Czyli musze przemyśleć to dobrze dwa razy, a czy chociaż jest on płatny?

anonim Nowy wpis
Inne

Coś serio jest na rzeczy z tymi fikcyjnymi rekrutacjami, bo nie wiem czy brać na poważnie ofertę dla Java Developera. Niby nie jest aktywna, ale chciałem sam wyjść z inicjatywą i podpytać o możliwość zatrudnienia. Nadal wymagają 3 lat doświadczenia i zatrudniają na umowę o pracę?

@Anonim
Były pracownik

Nie polecam, firma zatrudnia pracowników na kilka miesięcy i zwalnia ich.

anonim
Inne
@@Anonim

Serio tu taki system zarządzania panuje.. podpowiesz mi z czeko to wynika, bo nie rozumiem. Przeciez nowego pracownika trzeba wdrożyć itp. Rozważam tu pracę, ale jeśli chodzi o mnie, to szukam czegoś na stałe już, stabilnego z uop. Czyli co, tu tego nie znajdę raczej?

Kasandra
Inne

Hej, a asystentka zarządu też może pracować zdalnie? firma w sumie nie napisała o tym w swoich ogłoszeniach, we wrześniu takie jeszcze było jak ktoś kojarzy może. A tutaj z kolei czytam o innym stanowisku, że istniała taka opcja, to ciekawa jestem.

 Rozmowa kwalifikacyjna
Firma Everuptive Sp. z o.o. szukała nowego pracownika na stanowisko Asystent/ka Zarządu. Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej? Po jakim czasie dostałeś odpowiedź zwrotną?
Ja
Pracownik

Polecam, ciekawe projekty, elastyczny czas pracy, praca zdalna.

Edward
Inne
@Ja

A można pracować zdalnie przez cały czas czy są dni, kiedy trzeba pojawić się w firmie? Elastyczny czas pracy, tzn. jaki? :)

RE: Edward
Pracownik
@Edward

Można pracować zdalnie przez cały czas, a pracować w dogodnych godzinach (mając na uwadze spotkania z zespołem bądź z klientami, które są zazwyczaj w stałych przedziałach godzin w ciągu dnia). Niektórzy pracują rano, inni wieczorem, zgodnie z porami swojej wydajności.

Sylwia
Inne
@RE: Edward

A o jakim stanowisku tutaj tak właściwie jest mowa i jakie konkretnie zadania są do wykonania skoro tak elastycznie z tym jest?

RE: Sylwia
Pracownik
@Sylwia

Większość dyskusji tyczy się tutaj pracy w obszarze rekrutacji, więc mowa jest o stanowisku rekrutera. Rekruter ma różne zadania, takie jak np. pozyskiwanie kandydatów, rozmowy z nimi, analizowanie rynku. To są zadania, których nie trzeba realizować w określonych godzinach.

fikcja!
Kandydat

fikcyjna firma która prowadzi fikcyjne rekrutacje nie ma co kandydować

Sylwia
Inne
@fikcja!

Co to znaczy, że fikcyjna? W sensie, że mówią, że są a nie ma, czy je robią ale niczego z tego nie wyciągają?

Yolo
Były pracownik

Firma porażka. Prezes myśli, że dalej jest w organizacji studenckiej i tak też prowadzi firmę. Pracownicy to sami studenci, którzy myślą że chyba aisecu dalej działają. Śmieciowe umowy za śmieszne pieniądze A oczekiwania jak od pracowników na UOP. Prezes firmy oczekuje, że ludzie za darmo będą rozwijać strategię rozwojowe firmy. Tworzą do tego grupy robocze i robią rekrutację do takiej grupy i jeszcze musisz się zadeklarować ile godzin możesz poświęcić na taki wolontariat. Śmiech na sali. Zero profesjonalizmu. Omijać szerokim łukiem chyba że ktoś lubi być wyzyskiwany za darmo. Rekruterow 3x więcej niż projektów. (usunięte przez administratora).

Reve
Pracownik
@Yolo

Ale przecież nikt nie zmusza do udziału w darmowych inicjatywach. Chcesz, to się udzielasz, nie, to nie. To nie jest wolontariat, tylko uczestnictwo w życiu firmy i nie jest przymusowe.

żal.pl
Kandydat
@Yolo

potwierdzam beka z nich śmiech na sali chcą gadać w rekrutacjach a zatrudnienia nie ma rekruterki blokują przekazywanie CV do klientów i nie dogadasz się (usunięte przez administratora), zero luzu

Sylwia
Inne
@żal.pl

A tak w sumie to czemu miałyby to blokować? Co im by to dało?

Emilia Gromulska
Pracownik

Współpracuję zdalnie z Everuptive, a dokładniej z jedną z ich marek Talent Place. Jestem zadowolona ze współpracy, którą mogę realizować w dogodnych dla siebie, elastycznych godzinach oraz z partnerskiego podejścia firmy do współpracujących osób. Miałam możliwość awansowania ze stanowiska rekruterskiego na lidera zdalnych zespołów oraz zaangażowania się w różne inicjatywy, dzięki którym realizuję zróżnicowane zadania i w ten sposób rozwijam swoje kompetencje. To ciekawe miejsce, rozwojowe, gdzie każdy może znaleźć coś dla siebie.

Maja
Inne
@Emilia Gromulska

Dzięki za opinię, możesz napisać na jakie zarobki można liczyć na stanowisku rekruterskim? Będę wdzięczna :)

Stefka
Inne

Jak tu z pracą zdalną? Pozwalają?

Pete
Pracownik
@Stefka

Było już niżej wspomniane, że można pracować 100% home office. ;-)

Sylwia
Inne

A HO to jest tu możliwe ? Jak tak to ile razy w tygodniu ?

rekruter
Pracownik
@Sylwia

Ja pracuję w 100% zdalnie - zależy to od konkretnego kandydata, jego oczekiwań i formy współpracy, którą ustali się z firmą. Ale są oni mega otwarci na HO, mają innowacyjny na rynku zdalny onboarding, więc są naprawdę elastyczni w tym zakresie.

recruiter
Pracownik

Współpracę z Everuptive oceniam pozytywnie, jasne zasady współpracy, terminowość, bardzo dobra atmosfera i kontakt z zespołem. Docenienie i zaufanie to tutaj codzienność. Są nowocześni i otwarci na pracę zdalną. Uważam, że kandydaci, klienci i potencjalni nowi pracownicy przy podejmowaniu współpracy mogą być pewni profesjonalizmu oraz uczciwości.

Zostaw merytoryczną opinię o Everuptive Sp. z o.o. - Kraków

Możesz oznaczyć pracodawcę w treści opinii wpisując znak @ np: @Pracodawca

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej


Drogi Użytkowniku,

Pamiętaj, przed dodaniem opinii o Pracodawcy, koniecznie zapoznaj się z poniższą informacją:

NIE dodawaj opinii, która:

ikona dobre praktyki
łamie prawo polskie
ikona dobre praktyki
jest niezgodna z regulaminem serwisu GoWork.pl
ikona dobre praktyki
jest wulgarnym komentarzem
ikona dobre praktyki
jest niemerytoryczna

Każda merytoryczna opinia jest ważna, każda z nich może być zarówno pozytywna jak i negatywna, dlatego zachęcamy do tego by dzielić się swoimi przemyśleniami, które dotyczą Pracodawcy. Nie pisz jednak pod wpływem negatywnych emocji.

Zadbaj o kulturę pozytywnego feedbacku, nie pisz tylko negatywnych informacji o Pracodawcy, zwróć uwagę na stosowne aspekty i realia w swojej opinii. Wszystkie oceny są wartościowe. Wspólnie zadbajmy o sens merytorycznych opinii.

Dodaj pomocną opinię, którą sam chciałbyś przeczytać o swoim potencjalnym Pracodawcy. Podziel się swoimi przemyśleniami, a poniższe przykłady możesz potraktować jako podpowiedzi o czym Użytownicy lubią czytać odwiedzając profile firm.

ikona dobre praktyki
przebieg on-boardingu nowego pracownika
ikona dobre praktyki
proponowane przez Pracodawcę wartości wynagrodzenia
ikona dobre praktyki
codzienna praca, również w relacji z przełożonymi
ikona dobre praktyki
panująca atmosfera w pracy
#TwójGłosMaZnaczenie

Często zadawane pytania

 • Jak się pracuje w Everuptive Sp. z o.o.?

  Zobacz opinie na temat firmy Everuptive Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

 • Jakie są opinie pracowników o pracy w Everuptive Sp. z o.o.?

  Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 5, z czego 3 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Everuptive Sp. z o.o.
2.9/5 Na podstawie 19 ocen.
 • Kielecka 28 lok. 2
  31-523 Kraków
 • NIP: 6762449233 REGON: 122419948 KRS: 0000398401
gemius

Na podstawie badań Mediapanel prowadzonych przez Gemius w okresie od 1 marca do 31 marca 2024: wskaźniki "Real Users" platforma internet.

Ranking Użytkownicy
(real users)
 1. GoWork.pl 3 634 470
 2. Pracuj.pl 3 137 130
 3. LinkedIn 3 035 232
 4. Olx.pl 2 564 298
Everuptive Sp. z o.o.
Przejdź do nowych opinii