Opinie o Covebo Work Office Sp. z o.o. w Opole

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników na temat firmie Covebo Work Office Sp. z o.o., lecz również Klientów firmy. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Covebo Work Office Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy rekrutacyjne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Covebo Work Office Sp. z o.o. w Opole

Sobel

Witajcie! Przychodzę tutaj będąc już po wszystkim, czyli po załatwianiu rzeczy organizacyjnych w biurze covebo, później był wyjazd, trochę popracowałem, zarobiłem i wróciłem. Myślę, że to jest odpowiedni czas żeby sobie wszystko móc podsumować i ocenić ogólną pracę agencji. Ważną kwestią na początek jest na pewno to, że byłem ze swoją dziewczyną i mieliśmy własne auto i z takimi informacjami poszliśmy do agencji, bo byliśmy na miejscu wszystko załatwiać w biurze. Na miejscu okazało się, że bardzo w porządku babki tam pracują. Poszliśmy tak naprawdę z niczym, bo nie mieliśmy żadnych konkretnych wymagań czy wybranej oferty. Poszliśmy chcąc otrzymać jakąkolwiek pracę nadającą się zarówno dla mnie jak i dla mojej dziewczyny, gdzie będziemy w stanie spoko zarobić, by móc sobie to odłożyć i za jakiś czas wrócić do Polski. Tak też właśnie doszliśmy do porozumienia z Panią w biurze i wspólnie wybraliśmy ofertę pracy na magazynie przy pakowaniu kosmetyków (dziewczynie to bardzo odpowiadało, a mi w sumie było wszystko jedno, byłe stawka była w porządku :D). Lokalizacja to było Oldenzaal, o którym wcześniej szczerze mówiąc nigdy nie słyszałem, ale jest to blisko granicy z Niemcami więc dojazd tam bardzo wygodny, no przynajmniej dla mnie, bo do Holandii jechałem pierwszy raz. No więc załatwianie formalności nie trwało jakoś długo, bo nam też zależało żeby jak najszybciej wyjechać, już wcześniej pozałatwialiśmy wszystkie sprawy w Polsce żeby być gotowym do wyjazdu i polecam to, bo wtedy faktycznie może być tak że prawie z dnia na dzień się pojedzie i nic was już nie trzyma, a to z pewnością ułatwia wszystko. Zakwaterowanie na miejscu okazało się bardzo w porządku, wiadomo to nie 5 gwiazdkowy hotel, ale standard jak najbardziej wystarczający dla pracującej pary. Mieliśmy pokój sami także bardzo spoko ze strony agencji. Praca nie była bardzo trudna i ciężka, jak ktoś już pracował na magazynie to pewnie wie jak to wygląda. Jak nie, no to mówię, że głównie skupiało się to wokół pakowania i komisjonowania paczek, rozładunki i załadunki. Ogólnie różne rzeczy można było robić, nie zawsze było tak że ciągle to samo. Były zmiany tych stanowisk. Jak ktoś jest pojętny to szybko ogarnie sprawę na pewno. Jeśli chodzi o resztę, no to kasa była taka jak umawialiśmy się w biurze, wypłacana zawsze na czas, bez żadnych opóźnień, nie było żadnych też dziwnych odliczeń od pensji czy cos w tym stylu, wszystko uczciwie. Jeśli chodzi o sprawę dogadywania się, no to pojechaliśmy oboje znając angielski i to jak najbardziej nam wystarczyło żeby z każdym się dogadać. Ogólnie wyjazd z covebo oceniam naprawdę dobrze, myślimy żeby za jakiś czas znów sobie pozwolić na taki wyjazd, bo pomimo że to była praca to naprawdę było spoko. Jak ktoś miałby też jakieś pytania to chętnie odpowiem.

Karoola

Czy jest jakas dziewczyna chetna razem do wyjazdu?:)

asia

Hej. Czytałam tu opinie zanim wyjechałam do Holandii pracować z Covebo. Jestem tu od niedzieli i postanowiłam coś od siebie napisać. Nie, od razu uprzedzę, że nie jestem panią z biura jak tu inni piszą. Przyjechałam razem z przyjaciółką ze Szczecina, firma załatwiła nam busa za 400zł. Trafiłyśmy do Sliedrecht. Mamy domek szeregowy, dwa piętra, pokoje na 6 osób. Koordynator nas poinformował, że będziemy tu tylko w cztery. Dwie pozostałe babeczki są super. Standard chaty ogólnie na plus, tylko strasznie zaniedbana przez poprzedników, w sensie brudno ale posprzątałyśmy to i jest git. W rogu naszego pokoju był grzyb, koordynator zrobił zdjęcie i na drugi dzień przyjechała ekipa to usunąć. Dostałyśmy ofertę pracy w Jopro, przy przekąskach serowych, stawka 11,02. Do zakładu pracy mamy 2,7km i będziemy dojeżdżać rowerami, ale dla nas na plus bo wszystkie lubimy :p Pracę tam zaczynamy dopiero za 2 tygodnie, teraz na ten czas będziemy jakby "dorabiać" za 10,20€ na magazynie z jogurtami. 4 stopnie więc zimnica jak cholera, ale coś kosztem czegoś :) Mamy tam 40km więc z rowerami już kiepsko. Dostałyśmy dzisiaj auto :) (Dla niedowiarków mogę przesłać zdjęcia, whatever) W poniedziałek z rana dostałyśmy prowiant na kwarantannę, ogólnie sztosik bo nie zjemy tego przez miesiąc tyle tego jest + chemię też w tym dostarczyli. Póki co, zapowiada się przyjemnie i mam nadzieję, że tak już zostanie. Koordynator jest mega ogarnięty, sympatyczny i bardzo pomocny. Także wydaje mi się, że wszystko zależy gdzie się trafi, my trafiłyśmy dość dobrze. Za tydzień napiszę jak praca. :)

ariva

a ja pracowałem z covebo i nie wiem skad te negatywne głosy, bo wszytsko uczciwie było

Mateusz
Klient

Czy w Covebo płacą w systemie miesiecznym?

MK Nowy wpis
@Mateusz

Ja teraz dostaję tygodniówki ale wydaje mi się, że jak przeglądałem oferty to w niektórych były wypłaty co miesiąc. Ja wolę tygodniówki, najbardziej się to na początku wyjazdu przydaje, żeby od razu można było sobie poplanować wydatki i mieć kasę na bieżąco. To już chyba zależy od człowieka co woli.

Kortyzol Nowy wpis
@MK

Ale to nie jest tak przecież że cały miesiąc jesteś bez kasy, pewnie nie kojarzysz jak nie byłeś na takim wyjeździe. Dostaje się po pierwszym tygodniu zaliczkę taką, że na spokojnie można sobie kupić co trzeba.

Alka Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 2 dni.
Kandydat

Czy ktoś jedzie w ten weekend do holandi z covebo? Wyjeżdżam sama i nie wiem czy się decydować

Spawacz wymiatacz

Witam pracowałem przez Covebo 2 lata i powiem tak marne pieniądze i zmarnowany czas od roku pracuję dla normalnej agencji i mam 750 e netto za 40 g pozdrawiam kosebo

Madzixx Nowy wpis
@Spawacz wymiatacz

Możesz podać nazwę firmy lub agencji?

Dyzio
Kandydat

Czy jak projekt świąteczny zaczął się wczoraj, to jest szansa dojechać jeszcze na niego, czy już przegapiłem kompletnie i nie ma szans? Jestem gotów wyjechać praktycznie z miejsca, od zaraz, a wiem, że projekt trwa jakoś do stycznia, więc może akurat?

Alana
@Dyzio

Może jeszcze się załapiesz, zadzwoń tam, na stronie jest numer do osoby, która na pewno ci podpowie. W sumie ciekawa oferta, praca nie wydaje się ciężka, też na nią patrzyłam, jak coś będziesz wiedzieć to daj znać. Powodzenia.

Fel
@Dyzio

nie ma to jak się obudzić w ostatnim momencie

produkcja
 Rozmowa kwalifikacyjna
Przebieg rekrutacji

Raczej normalna rozmowa nic trudnego

Pytania

sprawdzali angielski, pytali o doświadczenie,

• Poziom rozmowy:
  • Rezultat: Dostałem pracę
logo firmy ZDALNY Key Account Manager
GoWork.pl
(470 opinii)
logo firmy PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY
Opole
Teknika Industry Technologies S.A.
(1 opinia)
logo firmy QA Specialist
Opole
Codelabs.Rocks Sp. z o.o.
(18 opinii)
logo firmy Dostawca międzynarodowy - woj. opolskie
Opole
Wise Investments Sp. z o.o. Sp. k.
(21 opinii)
Aplikuj na wiele ofert
Emilka

Hej, ktoś pracuje przez covebo biuro w tilburgu? Czy koordynatorzy tam są w porządku? Jakie mają zakwaterowania? Zaproponowali mi pracę w chłodni xpo tilburg, ktoś pracuje?

@Emilka

ja mam całkiem spoko wspomnienia, zdarzały sie zgrzyty ale ogólnie koordynator w porządku i starał się pomóc w razie problemu, a zakwaterowanie takie jak sie spodziewałem żadnych cudów, tak względnie

Kata
@Matr

Nie narzekałam, tylko najważniejsze jest, żeby się ciepło ubrać. Ja i tak pomimo, że wiedziałam że ide do chłodni to zmarzłam pierwszego dnia ale na drugi raz już wybrałam się jak na Alaskę i spoko już było. Ogólnie już na paru projektach byłam z Covebo i nigdy nie miałam problemów z wyjazdem jak się zastanowić.

@Kata

nawet najczęściej jest tak, że ci piszą normalnie w ogloszeniu w jakich warunkach masz pracować, więc można sie od razu nastawić i przygotować, ja od razu przygotowalem sobie najcieplejsze ubrania jakie tylko mialem i nic mnie nie zaskoczylo, a jak na niektorych patrzylem to smiac mi sie chcialo bo przyjechali do pracy i nagle zaskoczenie

Kata
@Matr

No i z czego tu się śmiać? Wiadomo, że trzeba ubrać co najcieplejsze ale też nie można przesadzić w drugą stronę, z pewnością o tym wiesz. Dlatego najlepiej się przekonać w jakiej temp jak dobrać swoje ubrania i tak chodzić. A najlepiej to wgl sobie zrobić ze dwa zestawy ubrań. Mi koleżanka mówiła, że w niskiej temperaturze się mniej starzejemy więc tym lepiej

@Kata

to nie tak, że stałem i sie śmiałem z tych ludzi, bo wcale nie jest milo patrzeć, jak ktos marznie, po prostu bardziej chodzi mi o to, że ludzie często decydują sie na prace bo kasa i tylko o tym myślą, a pasuje dokladnie przeczytać jakie są warunki, żeby sie przygotować. Przecież nie mówie, żeby sie ubrać na eskimosa, ale tez nie tak, żeby się trząść, troche zdrowego rozsądku

Hmmm
Klient

Poczekajcie do nowego roku z praca, od 01.01.2022 zmiany dla pracowników tymczasowych zatrudnionych przez agencję w Holandii na lepsze :)

Nika

Tak naprawdę to druga z najlepszych agencji w Holandii. Wystarczy pracować i sie z nimi umieć dogadać.

Pipi36
@Nika

Proszę mi powiedzieć jaki system wynagrodzeń::: M-czny Tygodniowy w , owej,firmie jest praktykowany??

Były Pracownik
@Nika

albo dawać sobie koordynatorom odbijać kulkami o brodę

hasan

Firma zamieszcza na portalach fikcyjne oferty pracy. Po przyjezdzie zastanawia sie gdzie wcisnac pracownika do jakiej firmy. niezaleznie czy to praca produkcyjna czy dla specjalistów

Alisa
@hasan

dziwne co mówisz, nie oceniam bo nie wiem jak to dokładnie wyglądało, ale u mnie zawsze wszystko było w porządku. już trzy razy wyjeżdżaliśmy z mężem, też właśnie braliśmy z ogłoszenia i wszystko na miejscu bylo tak jak wcześniej ustalaliśmy, nie wiem może po prostu doszło do jakiejś pomyłki albo coś takiego

Emilia Rutten
Użytkownicy czekają na odpowiedź 11 dni.
Kandydat

Witam. Od poniedziałku ide z koleżanką na pakowanie serów Randstad Campina  Wolvega wlasnie przekierowała nas tam agencja. Ktoś tam pracował? Jakieś opinie itp.?

Darek
Użytkownicy czekają na odpowiedź 13 dni.

Witam wybieram się na pakowanie łososia w Harderwik czy ktoś może coś powiedzieć o tej pracy ?

Garret

Jedna z lepszych agencji w jakich byłem, a mam już kilka za sobą, nie tak że cacy i wszytsko śmiga na maksa, ale jest naprawdę uczciwie i dobrze.

moni
@Garret

a gdzie byłeś?

Garret
@moni

W sensie gdzie bylem na robocie czy gdzie byłem w innych agencjach?

moni
@Garret

na robocie tutaj?

Nie polecam . Wykorzystują ludzi za 1000 e na mies . Ciekawe czy wy maniury byście za tyle robiły w tym biurze .

Walder

Najgorszy oddział Covebo to chyba ten z Eindhoven,takie opinie są. Tam gdzie Polak w biurze tam zawsze problemy.

Topór
@Walder

A żebyś wiedział że w Eindhoven jest tragedia!

Topór

Widocznie ja miałem pecha. Pracuję już ponad pół roku. Firma w Oldenzaal, bardzo przyjemna praca aczkolwiek zimno, praca przy pączkach. Zakwaterowanie akurat trafiłem genialne, dom wolno stojący na uboczu, a do sklepów blisko. 6 pokoi, dwa dla par i reszta pojedyncze. Problemem jednak staje się kwestia koordynatora. Nie jest Polakiem, rozmowa po angielsku (tak samo w firmie, więc nie problem) ale najpierw to trzeba się do niego dodzwonić lub poczekać aż łaskawie odpisze na wiadomości. Za transport trzeba płacić, tak jak za paliwo w samochodach firmowych z własnej kieszeni. Koordynator bardzo nieogarnięty, niejasne informacje odnośnie planu pracy i ogólnie straszny misz-masz... Zarobkowo nie wychodzi najgorzej, o ile (!) dostaje się w miarę sporo dni pracujących. Najgorszy jest brak możliwości awansu i dalszego szkolenia, więc codziennie robi się to samo, mimo ambicji i umiejętności.. nie jest to wpis negatywny, bo są duże plusy, ale nie jest też negatywny, bo minusów też jest sporo...

Najgorsze (usunięte przez administratora) jakie widziałem . Wykorzystują ludzi za 1000 e mies . Nie polecam nikomu .

kandydat

kto jedzie na swiateczny projekt pakowanie saszłyków itp daj kontakt 19 m

Karol95

Pracowałam przez agencję w Venlo w Vitacressie na pakowaniu ziółek, to było w wakacje więc godzin było od (usunięte przez administratora) Tygodniówka raz wyszła ponad 500. Z agencją nie było żadnych problemów, mieszkanie miałem własne, tylko pani Kasia trochę dziwna i narwana...

Ross
@Karol95

W wakacje wcale nie było dużo godzin, więc nie ściemniaj ludziom

jakko

do pracowników technicznych wybierajacych sie przez covebo: Troche dziwna agencja, mam wrazenie, ze agencja na sile wozi swoich pracowników po firmach w Holandii nie majac dla nich konkretnej 100% pracy a sciaga ich najpierw z Polski, mówic cos innego. Po przyjezdzie nie dostaje sie odrazu umowy mozna czekac pare dni az jakas firma zdecyduje sie ciebie przyjac do tego sami rekruterzy mało wiedza albo wcale o testach w firmie zeby uprzedzic na co zwrocic uwage. takze to ze zapewnieja cie w polsce o tym ze firma czeka na ciebie wcale nie musi byc prawda. Wiec chce uprzedzic ze jadac przez covebo podejmujecie ryzyko iz pojdziecie do pracy gdzie indziej niz wam oferuja bo jezeli jakas firma nie ma zapotrzebowania na pracownika a covebo na sile jakby go chce wcisnac to roznie moze sie skonczyc i albo was nie przyjma albo bedziecie pracowac tam pare tygodni.Pracujac kiedys przez inna agencje odrazu po przybyciu podpisywalo sie umowe tutaj umowy brak nie wiem ile trzeba czekac na nia bo zwinełem sie po paru dniach. O warunkach na lokacjach to tez róznie ale przede wszystkim jak ktos jedzie do pracy chce pracowac. Ponadto kazdemu radze zabrac auto bo tez nie prawda jest ze daje sie samochod na dojazd do pracy bo pozniej sie okazuje ze bedziesz podwozony przez kogos, a na zakupu do miasta juz ciezko ci sie bedzie dostac bo nawet roweru nie dostaniesz. No coz ja sie zawiodlem myslalem ze agencja dziala bardziej profesjonalnie.

Maria

Przerabiałam różne biura pośrednictwa pracy i covebo póki co jest u mnie w pierwszej trójce (biuro w tilburgu), dobry kontakt z koordynatorkami, hajs się zgadza, nikt nie robi problemów, ludzie pracujący w biurze są kompetentni i pomocni. Pracuje za ich pośrednictwem dopiero dwa miesiące, ale jeśli nadal współpraca będzie się fajnie układać to zostanę na dłużej. Jeden minus to cena za zakwaterowanie, 109 euro tygodniowo za bungal na droomgardzie to moim zdaniem bardzo dużo. Poza tym nie mam zastrzeżeń i jak najbardziej polecam.

Alinne
@Maria

No prosze, można wejsc na Goworka nie myśląc tylko o pluciu jadem na wszystkich wokół? Jak widać można. A opinie jak najbardziej podzielam, sama pracuje w Covebo już rok i skłamałabym mówiąc, że mi tu źle, od samego początku dostałam wsparcie, wynagrodzenie zawsze na czas i nigdy mi nawet grosza nie brakowało, a i z wieloma osobami nawiązałam super kontakt.

k.
@Alinne

a długo już jeździcie z covebo?

Sylwester
@Maria

To wielki szacunek dla całej firmy oraz ekipy i ludzi którzy tam pracujom ????????????????????

Sylwester
Klient

Super ofertę warto pracę tu mieć pozdrawiam serdecznie was ????????????????????????

Zostaw merytoryczną opinię o Covebo Work Office Sp. z o.o. - Opole

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Covebo Work Office Sp. z o.o.