Opinie o Co-oP Recruitment and Training Sp. z o.o. w Stargard

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Co-oP Recruitment and Training Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Co-oP Recruitment and Training Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Firmy rekrutacyjne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Co-oP Recruitment and Training Sp. z o.o. w Stargard

Czy w Co-oP Recruitment and Training Sp. z o.o. możliwa jest od razu umowa o pracę na czas nieokreślony na stanowisku Stolarz?

Czy w Co-oP Recruitment and Training Sp. z o.o. możliwa jest wypłata wynagrodzenia w częściach, częściej niż raz w miesiącu?

Coop Nowy wpis

Tak. 2 X w miesiacu.

Proszę jakieś informacje na temat działania firmy pilne

Bartosz

Generalnie polecam. Wszystko załatwione jak należy.

Janek
@Bartosz

A był ktoś w tromso na domkach

Tomek1980
@Janek

Coś tam jest nie tak ,czy to tylko pytanie ?

Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej na stanowisko Ciesla Konstrukcyjny / Stolarz w firmie Co-oP Recruitment and Training Sp. z o.o.? Jakie masz odczucia po spotkaniu z rekruterem? Podziel się swoimi wrażeniami i opisz pozytywne oraz negatywne aspekty rozmowy.
logo firmy Serwisant rowerowy
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
Tomek 1980

Witam .Czy ktoś pracuje w Tromsö jako malarz szpachlarz i jakie są warunki zakwaterowania i ogólne opinie ?

@Tomek 1980

Planujesz ubiegać się o zatrudnienie za pośrednictwem firmy Co-oP Recruitment and Training, czy może Twoja wypowiedź dotyczy teraz zupełnie czego innego? Strasznie mnie to zastanowiło i szczerze mówiąc liczę, że czegoś od Ciebie się dowiem. Zrobisz to dla mnie i napiszesz coś więcej na temat Twojego zainteresowania warunkami pracy jako malarz szpachlarz? Myślę, że wtedy będzie Ci po prostu łatwiej pomóc.

Tomek1980
@Michał

Tak złożyłem Cv i inne dok .Chodzi mi dokładnie o liczbę godzin tygodniowo ,warunki mieszkaniowe ( np.internet) czy dojazdy do pracy zapewnia firma czy jest to transport miejski.

Janusz K

Wyjechałem za pośrednictwem Co-op trzy razy. Za każdym razem warunki były rzetelne i jasno określone i co najważniejsze spełnione. W razie potrzeby Panie zawsze są pomocne, miły kontakt, bez zastrzeżeń. Dziękuje za współpracę. Szczerze polecam.

Jarosław
@Janusz K

Miło przeczytać opinię osoby, która jest zadowolona ze swojej pracy za pośrednictwem firmy Co-oP Recruitment and Training. W Twoim przypadku miało to miejsce, aż trzykrotnie, dlatego tym bardziej doceniam Twoje zdanie. W przyszłości masz jeszcze zamiar korzystać z ich ofert?

@Jarosław

nikt normalny nie pisze pełnej nazwy firmy tym bardziej z duzej litery

Emilia

A co to ma do rzeczy? Nie bardzo rozumiem, co chciałeś przekazać swoim komentarzem :) Skoro już wypowiadasz się w tym wątku, to napisz, jaką masz opinię o pracy w Co-oP.

Alex

Ludzie uciekać z daleka od tej firmy, nie będzie pieniędzy ani normalnej kwatery, a w tej firmie jest przemial ludzi, za każdego frajera mają kasę a wy zostajecie na lodzie, to cały schemat tej pseudo firmy!!!

@Alex

Proszę rozwinąć swoją opinie Panie Alexie, a może raczej Panie Krzysztofie. Jeśli nie otrzymał Pan pieniędzy od Pana pracodawcy, to proszę nas o tym poinformować. Co w Pana wypłacie się nie zgadza? Opinie wystawia Pan nam czy naszemu klientowi. Bo to duża różnica.

@Alex

Potwierdzam opinie, zeby uciekać z daleka od tej firmy ...w niczym nie pomagaja, warunki mieszkaniowe skandaliczne(usunięte przez administratora)....Nie polecam!

Tobiasz

Wszystkie opinie które wychwalaja firmę pochodzą z biura..

@Tobiasz

Nie jest to prawdą Panie jak Pan się sam nazwał Tobiaszu, choć nigdy nie zrekrutowaliśmy pracownika o tym imieniu. Co sprawia, iż to Pana opinia jest niewiarygodna. Pozytywne opinie pochodzą od zadowolonych pracowników. Oczywiście znajdą się tacy, którzy nie są zadowoleni. Wynika to z bardzo różnych sytuacji.

Aktualność
Kontrakt w Trondheim, prace ciesielskie przy konstrukcji dachów i montażu fasad drewnianych.

Rozpoczęcie kontraktu 2. września br.
Długość kontraktu – wstępnie 3 miesiące
Stawka – 215 kr/h brutto
Wynagrodzenie wypłacane jest 1 raz w miesiącu (12-go każdego miesiąca)
Zakwaterowanie – 4.500 kr./mies. (Pokój jedno osobowy)
Dojazd NA kontrakt pokrywa pracodawca
Pracodawca (norweska agencja pracy) zapewnia Kurs języka norweskiego
Pracodawca zapewnia narzędzia oraz ubranie robocze
Ilość wakatów 5
Termin aplikacji do 21. Sierpnia
WYMAGANIA:
Min 5 lat doświadczenia w podobnych pracach
Dobra znajomość języka angielskiego lub norweskiego

kontakt: sylwia@co-op.com.pl
Daria

Może ktoś napisać kilka słów jak się z nimi pracuje? Dawno nikt nie pisał.

Co-oP

a moze odciagaja a siedzenie w internecie zamist pracowanie Panie Max, czyz nie od 7.00 zaczyna Pan prace i takie godziny wpisuje Pan na swojej timeliscie. Czyz nie dzis napisal Pan smsa ze sprawa jest zalatwiona. kogo nazywa Pan oszustem i zlodziejem skoro pierwsza wyplate firma dopiero naliczy 10. sierpnia. Dlaczego Pan zostal skoro jest tak beznadziejnie zle.

M.
@Daria

Z tą firmą się nie pracuje, odradzam

Norbi
@Daria

Byłem 3mce pod koniec zeszłego roku..wszystko suę zgadzało..kasa też..koledzy dostawali zaliczki jesli ktoś potrzebował czy nie miał kasy..Zawsze sa jakieś drobne problemy to nieuniknione. Aha i nie wyjezdzałbym bez znajomości jezyka.

Miro
@Daria

Z tą firmą się nie pracuję

Jarosław
@Miro

Widać z Twoich wypowiedzi, że nie masz dobrych wspomnień związanych z pracą w firmie, jednak nie podajesz żadnych szczegółów. Opinia nawet jeśli jest negatywna, a napisana konstruktywnie wiele wnosi do wątku, więc mam nadzieję, że mi odpowiesz, co nie pasowało Ci w zatrudnieniu, a co można według Ciebie poprawić lub zmienić.

Miro

Ludzie omijać tą pseudo firmę szerokim łukiem!!!!!!

@Miro

Nalegam, abyś na forum wypowiadał się w spokojniejszym tonie. Skoro już tak negatywnie wypowiadasz się o firmie Co-oP Recruitment and Training to byłoby dobrze, jakbyś nam jeszcze wyjaśnił, dlaczego właściwie masz o niej tak złe zdanie. Czy chodzi może o jakiś problem z wynagrodzeniem, z traktowaniem pracowników, czy może z czymś zupełnie innym? Potrzebujemy wyjaśnień.

Gabriela

Wysuwasz zbyt daleko idące wnioski - nikt nikogo nie broni na forum GoWork.pl. Jeśli administrator serwisu usunął Twoje komentarze, to musiały one naruszać regulamin strony. Zachęcam Cię wobec tego, żebyś jeszcze raz, ale kulturalnie i merytorycznie, wyraził tu swoją opinię o pracodawcy, jakim jest firma Co-oP Recruitment and Training. Możesz zrobić właśnie w ten sposób? Zachęcam.

@Gabriela

Ja tu nikogo nie wyzywalem.Podalem swoje dane z imienia i z nazwiska.Wyslalem nawet państwu umowę z tą pseudo firma bo stwierdziliscie że nie pracowałem w tej firmie.Na jakiej podstawie stwierdziliscie że nie pracowałem.Nikogo nie wyzywalem.Sprawe na ta firmę zgłosiłem do sądu Starogardzie.Obiecano że 15 lipca dostanę pieniążki ale nie dostałem.Zero odpowiedzi na listy i e-maile. Zamiast mnie blokować to powinniście blokować ta firmę by inne osoby nie zostały oszukana jak ja.Pewnie po raz kolejny nie zostanie opublikowane to co pisze.Wszystkie posty co dodawałam robiłem zdjęcia.Zobaczymy czy tu były niekulturalne słowa.Dawid

@Gabriela

Już wielokrotnie wyjaśniłem państwu. Państwo usuwacie moje posty albo ich nie dostajecie. Ja nikogo nie obrażam i pisze spokojnym tonie.Po co to forum

@Dawid

Bardzo Cię proszę, żebyś mimo wszystko zachowywał tu nieco większy spokój. Rozumiem, że zaistniała sytuacja może być dla Ciebie denerwująca, ale na forum obowiązują pewne zasady. Oczywiście, jeśli firma Co-oP Recruitment and Training obiecała, iż wypłaci Ci należne pieniądze 15 lipca, to powinna tak właśnie zrobić. Wspomniałeś, że skierowałeś sprawę do sądu. Jak już coś się wyjaśni to nas o tym poinformuj. Będziesz pamiętał?

DAWID Nabakowski

Czemu państwo usuwacie część zdan

DAWID NABAKOWSKI

MIESZKANIE MASAKRA. BRAK PODSTANOWEGO WYPOSARZENIA MIESZKANIA.KWOTY ZA MIESZKANIE UZGODBIONA INNA NIZ ODCIAGNIECIA ZA MIESZKANIE WIĘKSZE (usunięte przez administratora)

Krzysztof
@DAWID NABAKOWSKI

Dlaczego płaciłeś inną kwotę za mieszkanie niż to, co było uzgodnione z pracodawcą? Może będziesz tak uprzejmy i wrócisz pamięcią do szczegółów rozmowy kwalifikacyjnej i napiszesz, jak ona wyglądała, aby przyszli potencjalni pracownicy zainteresowani pracą za pośrednictwem firmy Co-oP Recruitment and Training wiedzieli czego się na niej spodziewać. Pomożesz?

@Krzysztof

Firma obawia sie komentarzy (usunięte przez administratora)

@Dawid

A skąd taki wniosek? Nie bardzo rozumiem, co miałeś na myśli pisząc swój komentarz. Skoro wypowiadasz się w wątku poświęconym pracy w Co-oP Recruitment and Training to rozumiem, że jesteś lub byłeś w jakiś sposób związany z tym pracodawcą. Jakie więc możesz wymienić plusy i minusy pracy w tym miejscu?

Czego się obawia sie ta firma

(usunięte przez administratora)Nie polecam.

Poszukiwany: Cieśla konstrukcyjny/ stolarz

Opis prac:

• praca przy budowie i montażu różnego typu konstrukcji drewnianych.

• prace wykończeniowe zarówno w środku jak i na zewnątrz budynków

Wymagania:

• doświadczenie zawodowe, mile widziane z krajów skandynawskich

• dobre referencje od poprzednich pracodawców

• znajomość języka angielskiego lub norweskiego na poziomie umożliwiającym komunikację

• gotowość do szybkiego wyjazdu

Oferujemy:

• atrakcyjne wynagrodzenie *od 205 / 230 kr

• możliwość pracy w nadgodzinach

• kontrakt na norweskich warunkach

• zakwaterowanie

• pomoc konsultanta

• narzędzia

• ubrania robocze

formularz aplikacyjny znajduje się na naszej stronie: http://co-op.com.pl/ciesla-konstrukcyjny-stolarz-cert-11490/

Poszukiwany: Murarz/ płytkarz

Opis pracy:

• Praca zarówno w środku jak i na zewnątrz.

• Układanie glazury w mieszkaniach i obiektach użyteczności publicznej.

• Prace murarsko / tynkarskie w środku i na fasadach.

Wymagania:

• min. 3 lata doświadczenia na stanowisku murarz lub płytkarz,

• komunikatywna znajomość j. angielskiego lub norweskiego,

• mile widziane doświadczenie ze Skandynawii,

• pozytywne referencje od poprzednich pracodawców,

• gotowość do szybkiego wyjazdu.

Oferujemy:

• wynagrodzenie od 205 kr w górę,

• zakwaterowanie,

• pomoc konsultanta,

• pracę w stabilnej firmie,

• możliwość pracy w nadgodzinach,

• narzędzia i ubrania robocze.

•  pomoc w dopełnieniu wszelkich formalności związanych z pozwoleniem na pracę,

• kontrakt z norweską agencją zatrudnienia.

Formularz aplikacyjny znajduje się na naszej stronie: http://co-op.com.pl/murarz-plytkarz-cert-11490/
Krzysztof

Firma Co-oP Recruitment and Training powstała w odpowiedzi na zapotrzebowanie na współpracę norweskich firm z branży human rosources i pośrednictwa pracy z polskimi agencjami rekrutacyjnymi. Ich celem jest bycie partnerem, który zapewni inwestorom i wykonawcom wzrost mobilności, uatrakcyjni ich ofertę, a tym samym zagwarantuje sukces. Za priorytet stawiają sobie jakość wykonywanych usług. Realizują projekty na terenie całej Norwegii. Na stronie http://co-op.com.pl/category/oferty-pracy/ mają sporo ogłoszeń rekrutacyjnych. Zapewniają pomoc w dopełnieniu wszystkich formalności związanych z legalnym zatrudnieniem w Norwegii, a także zakwaterowanie i długie kontrakty. Piszcie, jeżeli przeszliście rekrutację i macie doświadczenie dotyczące takiego zatrudnienia.

Norbi

Współpraca bezproblemowa..panie konsultantki z Co-op były dostepne telefonicznie jak i mailowo.Wiadomo nic nigdy nie bedzie idealnie..a na miejscu w Norwegii trzeba też sobie radzić ,znajomość jezyka b.się przydaje..by zadbać o swe sprawy w miejscu pracy. I nie tylko..Mi osobiście dobrze sie współpracowało..,wypłaty na czas.byłem 3mce pod koniec roku,i polecam CO-OP..

Mir

Jeśli czytasz teraz tą opinie i Jesteś z firmy co-op.... To uciekaj jak najszybciej.... Nie zarobisz pieniędzy.

co-op
@Mir

Panie Mirosławie, mamy dowód na to, że otrzymał Pan wypłatę od ówczesnego Pracodawcy, co możemy potwierdzić udostępniając to na tej stronie. Stawkę ustaloną na umowie, którą Pan podpisał, a tym samym zaakceptował jej warunki, ilość godzin, które Pan przepracował i za które Panu zapłacono. Posiadamy również korespondencje pomiędzy Panem, a pracodawcą. Niepokojący jest poziom, który Pan prezentuje w opiniach na temat firmy. Epitety, którymi Pan obrzuca firmę są obraźliwe i nie mają nic wspólnego z merytoryczną dyskusją na temat. 14.000 kr netto w 15 dni tyle ca. Pan przepracowal i zarobil. Ta kwota zostala przelana na Pana konto. po tym jak postanowil Pan PORZUCIC PRACE. Czyz nie po pogrzebie ojca mial Pan wrocic do pracy? Do dzis nie doslal Pan stosownych dokumentow swojemu pracodawcy, ktore mialy potwierdzic te sytuacje. A tego wymaga nie tylko polskie prawo pracy, ale takze norwskie.

Zostaw merytoryczną opinię o Co-oP Recruitment and Training Sp. z o.o. - Stargard

• Jak się pracuje w Co-oP Recruitment and Training Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Co-oP Recruitment and Training Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Co-oP Recruitment and Training Sp. z o.o.?

Co-oP Recruitment and Training Sp. z o.o.
2.3/5 Na podstawie 15 ocen.

Co-oP Recruitment and Training Sp. z o.o.