Opinie o Infis Company Sp. z o.o. w Olsztyn

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Infis Company Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Infis Company Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy rekrutacyjne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Infis Company Sp. z o.o. w Olsztyn

Czy firma Infis Company Sp. z o.o. kieruje się zasadą równości w płacach kobiet i mężczyzn? Chodzi o równorzędne stanowiska.

Krzysztof Nowy wpis

Poszukuje informacji na temat tej firmy proszę o kontakt 695180241 papriko@o2.pl

Krzysiek Nowy wpis
@Krzysztof

Do wściekły Mój nr tel 695180241 aby karma mogła wrócić odezwij się.

Bogdan P. Nowy wpis

osoba kontaktowa w sprawie Infis http://syndykolsztyn.pl/index.php/component/content/

Wściekły

Wykręcili wszystkich pracowników, zwinęli interes, a ludzie zostali na lodzie, firma nie ma nic wartościowego więc pewnie i wniosek upadłościowy nie przejdzie.. na koniec odegrali scenki płaczu by ludzie ich nie zlinczowali.. przekręty i tyle, powinna prokuratura się za nich wziaść, ludzie zostali bez środków do życia, bezczelnie jeszcze w piątek ludziom wciskali ze mogą spokojnie brać kredyty a już we wtorek zwinęli firmę, zreszta to już ich druga firma która zwinęli... więc wiedza jak ludzi wykręcać

Krzysiek
@Wściekły

Zbieram informacje na temat tej firmy proszę o kontakt 695180241

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Infis Company Sp. z o.o. odpowiadała Twoim potrzebom? Czego dowiedziałeś się o swoim nowym, potencjalnym miejscu pracy? Twoja opinia jest dla nas ważna.
logo firmy Serwisant rowerowy
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
Max

Nie polecam. Ludzi zostawili na lodzie 2 miesiąc niema poborów. Nikt się nie przejął ze ludzie zostali bez grosza i niemaja wypowiedzeń ani piniazkow za pracę. Powinni im się do dupy dobrać. Jak można tak zrobić ale karma wraca co zasiałeś to to zbierzesz.

Nie polecam firmy, ma problemy z wypłacaniem wynagrodzenia. Fajnie mówią obiecują ale gorzej z realizacja, słowa nie dotrzymują. Omijać szerokim łukiem. A główny prezes ma w (usunięte przez administratora) wszystkich swoich pracowników. Ale oczywiście miły i sympatyczny to tylko pozory.

Ada

Hej czy jest ktoś kto tu pracuje lub pracował i może wyrazić opinie?

....
@Ada

Tak pracowałem

opinie
@....

Jakaś opinia? Sam zrezygnowałeś czy firma zrezygnowała z ciebie?

Zbigniew
@opinie

Szukam rzetelnych opinii o tym pracodawcy. Czy ktoś w ostatnim czasie miał okazję tam pracować? Interesuje mnie rozwój zawodowy, więc pod tym kątem również chciałbym uzyskać informacje. Z góry dzięki za wiadomość.

@Ada

SzukajacyInformacji

Może ktoś powiedzieć.na jakie zarobki może liczyć spawacz ? Z 4 letnim doświadczeniem (Miflor,Obram,Kates). ?

Fredi

Taka cisza to z pewnością dobry znak, że ludzie chwalą sobie praęe w firmie.

Maciej
@Fredi

Na razie pracowników jest niewielu, ale wkrótce będzie bardzo dużo rekrutacji

Zostaw merytoryczną opinię o Infis Company Sp. z o.o. - Olsztyn

• Jak się pracuje w Infis Company Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Infis Company Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Infis Company Sp. z o.o.?

Infis Company Sp. z o.o.