Human Resources Poland Sp z o.o.

Opinie o Human Resources Poland Sp z o.o.

Dominika

@Benek, widziałam, że jesteś zainteresowany podjęciem pracy za pośrednictwem Human Resources Poland. Kontaktowałeś się już z tą firmą? Czy aktualnie dostępne są jakieś ciekawe oferty pracy w niej? Daj znać, jeśli wiesz coś na ten temat! @Dynamic Personal Services, forum służy wymianie opinii na temat pracodawców, w tym przypadku Human Resources Poland, więc to zdecydowanie nie jest odpowiednie miejsce na tego typu komentarze. @Ktoś, a możesz powiedzieć coś więcej o współpracy z tą firmą? W jakiej atmosferze przebiega, jak wyglądają kwestie formalne?

Benek

Podpowiedzcie jak się pracuje z agencją? Jak organizują warunki pobytu za granicą? Czy pracy mają dużo?

Cezary

Agencja ma wieloletnie doświadczenie w branży. Może ktoś doda jak się z nimi pracuje?

beta
@Cezary 09.04.2018 09:53

nie odpowiadają na pytania

Ktoś
@Cezary 09.04.2018 09:53

Podejrzewam ze to zalezy gdzie trafisz do pracy na jaka firme , sama agencja spoko jestem z nimi od 3 miesiecy i jak na razie nie mam problemow, ale to tez chyba zalezy na jaki oddzial trafisz za granica. Pozdrawiam

Przyjazna firma

Witam serdecznie, wpis jest tylko dla tych co chcą pracować i zarabiać. Wieloletnia firma ciągle rzowijająca się poszukuje chętnych do pracy w Niemczech. Średnia zarobku 1750 netto. Możliwość zarobienia spokojnie powyżej 2 tysi. netto - euro. Zapewniamy mieszkanie i transport. Więcej informacji można dowiedzieć się dzwoniąc pod numer +49 15213443704

Iwona
@Przyjazna firma 16.06.2018 10:12

Czy jest możliwość otóż mój syn jest obecnie w Niemczech w Mongechbach i nie ma pracy czy może do was zadzwonić

grześ
@Przyjazna firma 16.06.2018 10:12

witam czy jest coś z aktualnych ofert pracy

Tonik

Całkiem niezłe zarobki!!

Rodos

10Eu/godz brutto x 168g/miesiąc= 1680eu -25% podatek = 1260 eu- 200 mieszkanie= 1060eu - 200eu jedzenie = 860 eu - paliwo 100eu= 760eu - używki 50eu =750eu a to wszystko wychodzi 3225 zł lub nawet mniej. Można oczywiście wyjść więcej za murzyńskie dodatki jak praca po 250-300 godzin. Wiec czy warto? Nie daj się wykorzystywać bo za stracone zdrowie nie zwracają pieniędzy!

Jasiek

Szkoda, że tak rzadko zaglądacie na forum!!

Mariusz

Pilnie poszukujemy pracy od zaraz dobra znajomość języka niemieckiego i duże doświadczenie na produkcji kobieta lat 51 i mężczyzna lat 45 tel. 0048787010114

Poli23

Witam dwie 20latki szukaja pracy w Norymberdze

Zainteresowany

Podpowiedzcie jakie warunki pobytu organizuje firma?

Norbert

Czy po wyjeździe jest dobry kontakt z agencją?

John

Jak na obecną chwilę wygląda opinia o stanowisku operator CNC? Zarobki dogodne? Warunki? Atmosfera?

andrzej sowul

ja szukam pracy od zaraz mam31 lat muj numer kot.504742207

fjall
@andrzej sowul 17.04.2018 15:18

niezły z ciebie kretyn, "muj" przez u otwarte, i jeszcze do tego telefon podajesz publicznie, myśl człowieku

123babajagapatrzy
@andrzej sowul 17.04.2018 15:18

właśnie takich naiwnych polskojązycznych (usunięte przez administratora) jak ty szkopom potrzeba Gratuluję inteligencji Kiedy już wyjedziesz to wyświadcz przysługę Polakom i nie wracaj nigdy do kraju !

anonymous
@andrzej sowul 17.04.2018 15:18

Hallo ,man peace dla ciebie moze w Berlinie 1700 Euro na 3 m-ce!!!

lacros125

Agencja tylko kieruje do pracy potem wszystko zależy od tego do jakiego zakładu PRACY SIE TRAFI, w każdej firmie czy zzakładzie pracy sa inne warunki,

Nick

Yes I want to work. I have high scool diploma degree in Nepal. I need work permit in poland since I am from Nepal. I want to stay and work in poland.

Dominika

Czy ktoś z obecnych pracowników Human Resources Poland mógłby napisać jak wyglądają warunki pracy, czy można liczyć na benefity pozapłacowe? Jak wygląda proces rekrutacyjny? Jaka panuje atmosfera w pracy? Te informacje będą bardzo pomocne dla innych użytkowników forum zastanawiających się nad podjęciem tam zatrudnienia.

Remek

Jakie wyposażenie dostaje w firmie przedstawiciel handlowy? Taką ofertę widziałem.

Zostaw opinię o Human Resources Poland Sp z o.o. - Warszawa

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Human Resources Poland Sp z o.o.