Human Resources Poland Sp z o.o.

Human Resources Poland Sp z o.o.
3 31

Opinie o Human Resources Poland Sp z o.o.

Pracodawco! Chcesz wiedzieć ile osób odwiedziło Twój profil?

Przyjazna firma

Witam serdecznie, wpis jest tylko dla tych co chcą pracować i zarabiać. Wieloletnia firma ciągle rzowijająca się poszukuje chętnych do pracy w Niemczech. Średnia zarobku 1750 netto. Możliwość zarobienia spokojnie powyżej 2 tysi. netto - euro. Zapewniamy mieszkanie i transport. Więcej informacji można dowiedzieć się dzwoniąc pod numer +49 15213443704

Norbert

Czy po wyjeździe jest dobry kontakt z agencją?

John

Jak na obecną chwilę wygląda opinia o stanowisku operator CNC? Zarobki dogodne? Warunki? Atmosfera?

andrzej sowul

ja szukam pracy od zaraz mam31 lat muj numer kot.504742207

anonymous
@andrzej sowul 17.04.2018 15:18

Hallo ,man peace dla ciebie moze w Berlinie 1700 Euro na 3 m-ce!!!

lacros125

Agencja tylko kieruje do pracy potem wszystko zależy od tego do jakiego zakładu PRACY SIE TRAFI, w każdej firmie czy zzakładzie pracy sa inne warunki,

Nick

Yes I want to work. I have high scool diploma degree in Nepal. I need work permit in poland since I am from Nepal. I want to stay and work in poland.

Dominika

Czy ktoś z obecnych pracowników Human Resources Poland mógłby napisać jak wyglądają warunki pracy, czy można liczyć na benefity pozapłacowe? Jak wygląda proces rekrutacyjny? Jaka panuje atmosfera w pracy? Te informacje będą bardzo pomocne dla innych użytkowników forum zastanawiających się nad podjęciem tam zatrudnienia.

Remek

Jakie wyposażenie dostaje w firmie przedstawiciel handlowy? Taką ofertę widziałem.

Cezary

Agencja ma wieloletnie doświadczenie w branży. Może ktoś doda jak się z nimi pracuje?

Zostaw opinię o Human Resources Poland Sp z o.o. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Human Resources Poland Sp z o.o.