Human Resources Poland Sp z o.o.

opinie o firmach | GoWork.plznak

Twój głos ma znaczenie,

podziel się swoją historią!

Chcę opowiedzieć o firmie

Opinie o Human Resources Poland Sp z o.o.

Administrator Nowy wpis

Human Resources Poland Sp z o.o. poszukuje pracownika na stanowisko Kelner. Aplikowałeś na ofertę i wiesz, jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna? Napisz, co sądzisz o spotkaniu z przedstawicielami firmy. Przekazane przez Ciebie informacje mogą ułatwić decyzję osobom, rozważającym pracę w przedsiębiorstwie.

Zuzanna Nowy wpis

Pracownik magazynu lidera pocztowego może liczyć na niemiecką umowę? Pytam, bo się kiedyś spotkałam z taką ofertą, i tylko to mi się wydaje opłacalna opcja.

Nowy wpis

@Zuzanna

Witam, wszystko zależy od oferty, z którą należy się dokładnie zapoznać. Zazwyczaj umowy podpisywane są zgodnie z przepisami kraju, do którego się wyjeżdża do pracy (w tym wypadku będzie to umowa w oparciu o przepisy niemieckie), o ile nie jest Pani oddelegowana przez Pani obecnego polskiego pracodawcę.

?

Na pewno w naszej firmie taka sytuacja nie miała miejsca, więc może pomylił Pan nazwy firmy.

Jolanta

Czy mógłbyś rozwinąć swoją wypowiedź? Jestem zainteresowana pracą w tej firmie, dlatego chcę się dowiedzieć, w jaki sposób doszło do tej sytuacji. Jakie zachowania obejmują kary umowne?

nick
@Jolanta

a Państwo z gowork to juz nie mają co robić?

Helena

Kara umowna w jakiej wysokości?

nick
@Helena

Państwo z gowork to chyba na prawdę się nudzą ? Nigdy taka sytuacja nie miała miejsca w tej firmie więc proszę głupot nie pisać i się nie dopytywać.

Maciej
@nick

Czyli historia jest zmyślona?

tak
@Maciej

tak

Irena
@tak

Ale skąd wiecie że to nieprawda?

tak Nowy wpis
@Irena

a skąd wiecie że to prawda ?

Dominika

@Benek, widziałam, że jesteś zainteresowany podjęciem pracy za pośrednictwem Human Resources Poland. Kontaktowałeś się już z tą firmą? Czy aktualnie dostępne są jakieś ciekawe oferty pracy w niej? Daj znać, jeśli wiesz coś na ten temat! @Dynamic Personal Services, forum służy wymianie opinii na temat pracodawców, w tym przypadku Human Resources Poland, więc to zdecydowanie nie jest odpowiednie miejsce na tego typu komentarze. @Ktoś, a możesz powiedzieć coś więcej o współpracy z tą firmą? W jakiej atmosferze przebiega, jak wyglądają kwestie formalne?

Operator Cnc

Szybko i wygodnie

Jestem zadowolony

Benek

Podpowiedzcie jak się pracuje z agencją? Jak organizują warunki pobytu za granicą? Czy pracy mają dużo?

Cezary

Agencja ma wieloletnie doświadczenie w branży. Może ktoś doda jak się z nimi pracuje?

beta
@Cezary

nie odpowiadają na pytania

Ktoś
@Cezary

Podejrzewam ze to zalezy gdzie trafisz do pracy na jaka firme , sama agencja spoko jestem z nimi od 3 miesiecy i jak na razie nie mam problemow, ale to tez chyba zalezy na jaki oddzial trafisz za granica. Pozdrawiam

Przyjazna firma

Witam serdecznie, wpis jest tylko dla tych co chcą pracować i zarabiać. Wieloletnia firma ciągle rzowijająca się poszukuje chętnych do pracy w Niemczech. Średnia zarobku 1750 netto. Możliwość zarobienia spokojnie powyżej 2 tysi. netto - euro. Zapewniamy mieszkanie i transport. Więcej informacji można dowiedzieć się dzwoniąc pod numer +49 15213443704

Iwona
@Przyjazna firma

Czy jest możliwość otóż mój syn jest obecnie w Niemczech w Mongechbach i nie ma pracy czy może do was zadzwonić

grześ
@Przyjazna firma

witam czy jest coś z aktualnych ofert pracy

Tonik

Całkiem niezłe zarobki!!

Rodos

10Eu/godz brutto x 168g/miesiąc= 1680eu -25% podatek = 1260 eu- 200 mieszkanie= 1060eu - 200eu jedzenie = 860 eu - paliwo 100eu= 760eu - używki 50eu =750eu a to wszystko wychodzi 3225 zł lub nawet mniej. Można oczywiście wyjść więcej za murzyńskie dodatki jak praca po 250-300 godzin. Wiec czy warto? Nie daj się wykorzystywać bo za stracone zdrowie nie zwracają pieniędzy!

Jasiek

Szkoda, że tak rzadko zaglądacie na forum!!

Mariusz

Pilnie poszukujemy pracy od zaraz dobra znajomość języka niemieckiego i duże doświadczenie na produkcji kobieta lat 51 i mężczyzna lat 45 tel. 0048787010114

Poli23

Witam dwie 20latki szukaja pracy w Norymberdze

Podpowiedzcie jakie warunki pobytu organizuje firma?

Norbert

Czy po wyjeździe jest dobry kontakt z agencją?

John

Jak na obecną chwilę wygląda opinia o stanowisku operator CNC? Zarobki dogodne? Warunki? Atmosfera?

andrzej sowul

ja szukam pracy od zaraz mam31 lat muj numer kot.504742207

fjall
@andrzej sowul

niezły z ciebie kretyn, "muj" przez u otwarte, i jeszcze do tego telefon podajesz publicznie, myśl człowieku

123babajagapatrzy
@andrzej sowul

właśnie takich naiwnych polskojązycznych (usunięte przez administratora) jak ty szkopom potrzeba Gratuluję inteligencji Kiedy już wyjedziesz to wyświadcz przysługę Polakom i nie wracaj nigdy do kraju !

@andrzej sowul

Hallo ,man peace dla ciebie moze w Berlinie 1700 Euro na 3 m-ce!!!

lacros125

Agencja tylko kieruje do pracy potem wszystko zależy od tego do jakiego zakładu PRACY SIE TRAFI, w każdej firmie czy zzakładzie pracy sa inne warunki,

Yes I want to work. I have high scool diploma degree in Nepal. I need work permit in poland since I am from Nepal. I want to stay and work in poland.

Dominika

Czy ktoś z obecnych pracowników Human Resources Poland mógłby napisać jak wyglądają warunki pracy, czy można liczyć na benefity pozapłacowe? Jak wygląda proces rekrutacyjny? Jaka panuje atmosfera w pracy? Te informacje będą bardzo pomocne dla innych użytkowników forum zastanawiających się nad podjęciem tam zatrudnienia.

Remek

Jakie wyposażenie dostaje w firmie przedstawiciel handlowy? Taką ofertę widziałem.

Zostaw merytoryczną opinię o Human Resources Poland Sp z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Human Resources Poland Sp z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Human Resources Poland Sp z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Human Resources Poland Sp z o.o.?

Kandydaci do pracy w Human Resources Poland Sp z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Human Resources Poland Sp z o.o.