2 63 118 5 1
Były opracownik - Jobs.pl
Nazwa działu: Rekrutacja

Większość komentarzy jest od osob zatrudnionych przez Jobs.pl na kontrakcie, ja jednak chciałabym poruszyć kwestię pracy w biurze Jobs.pl w Warszawie. Jest to spółka rodzinna które prowadzi małżenstwo, jakoby z prezesem kontakt zawsze był na poziomie to z "szefową" niestety bywały kontakty bardzo nieprzyjemnie. Ogólnie w biurze panował strach jeśli chodzi o pracę w jej towarzystwie, na co wpływały jej liczne negatywne komentarze, krzyki, bądź wytykanie małych błędów na forum. W pracy trzeba było być zawsze 10 minut wczesniej aby przygotować sobie kawe, w przypadku spóźnienia np. 3 minuty trzeba było udać się na dywanik aby odpokutować w towarzystwie podniesionego głosu szefowej. Sprzęt do pracy mocno archaiczny. Firma Jobs.pl jest połączona z róznymi innymi firmami np. kantor.pl , cv.pl gdzie kontakt do tych wszytskich firm jest jeden - ten sam nr telefonu. Pracownicy Jobs.pl muszą przygotować się na to, że nie dość że bedą pracowali dla jobs.pl bedą musieli równiez odpowiadać (profrsjonalnie pff) na telefony dotyczące wymiany walut z kantor.pl oraz pisać pro bono (profrsjonalne pff) CV oraz listy motywacyjne.

Tak18Nie2
@Były opracownik - Jobs.pl

Fajnie, że znalazła się osoba, która ma doświadczenia związane z pracą biurową w firmie JOBS.PL. Mógłbyś napisać coś o warunkach zatrudnienia? To znaczy o poziomie wynagrodzeń oraz o ewentualnych dodatkach do pensji. Ciekawi mnie, jak kwestia ta wyglądała w przypadku tej firmy.

Tak3Nie1
Lolex Nowy wpis
@Były opracownik - Jobs.pl

Również kiedyś pracowałem w Warszawskim biurze Jobs i nigdy nie było sytuacji, żeby szefowa krzyczała. Atmosfera była taka jaką w każdej innej firmie rekrutacyjnej. Mogę za to potwierdzić kwestie sprzętu który rzeczywiście jest archaiczny.

P.T. Nowy wpis
@Były opracownik - Jobs.pl

To z daleka od takiej firmy i jeszcze własny samochód co oni oszaleli i może 5000 brutto z paliwem! Chyba tylko głupi przyjdzie albo ktoś kto ma nóż na gardle bo ma rodzinę do wykarmienia. Mój szwagier jako inspektor i ma te same obowiązki sprawdzanie pracowników,rozliczanie ITD !!!! Ma koło 9000 brutto !!!auto firmowe,telefon i laptopa a co najważniejsze jest zadowolony ze swojej pracy pomimo że ma całe województwo Łódzkie i wcale nie pracuje po 10 godz! Pozdrawiam Dobrych Pracodawców którzy szanują ludzi jako swoich pracownikow

jacaluzik Nowy wpis

Od dwóch tygodni po wysłaniu mojego cv cisza, a widzę że nadal szukają osób do pracy. Zadzwoniłem pod nr 226221309 i zostałem poinformowany że dzwonię pod zły nr. Powinienem zadzwonić bezpośrednio do pracodawcy a nie do biura które wystawia ogłoszenie...

Tak5Nie1
Bożena Nowy wpis
@jacaluzik

Czyli wysłałeś CV i nie dostałeś jeszcze odpowiedzi, tak? Może rekrutacja wciąż trwa. A na jakie stanowisko aplikowałeś?

TakNie

Czy w obrębie jednego działu w JOBS.PL S.A. są wewnętrzne rekrutacje na liderów?

poznanpl876@outlook.com
Nazwa działu: Ochrona
@Pytanie

Wyrażam zgodę na pracę .

TakNie

Czy w umowie ujęte jest pełne wynagrodzenie pracownika czy tylko podstawa? Jak to wygląda w firmie JOBS.PL S.A., interesuje mnie praca jako Księgowa.

Kris 24
@Pytanie

To wrescie ile te agencje płacą na godzine na czysto bo slyszalem ze ponad 40zl ale jak licze sobie ze za 2 tyg 1800 mozna zarobic to gdzie reszta kasy a powinno być okolo 3300.kobieta jeździła do niemiec na 5 tyg zarabiala niecale 7 tys.

Tak1Nie

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Andrzejolesinski35@gmail.com
Użytkownicy czekają na odpowiedź 74 dni.

Szukam pracy w Holandii mam uprawnienia na wózki widłowe oraz praktykę na skaner. Produkcja

Tak2Nie
Tomasz

Dobry pracodawca ....to z pewnością jest wyróżnienie ,na które firma zasługuje!!

Tak1Nie1
Dyrektora
Nazwa działu: Handlowy

Dzień dobry, Nazywam się Robert Czajowski, mam 51 lat i w skrócie chciałbym przedstawić Państwu swoje osiągnięcia w sprzedaży stali. CV nie posiadam, ponieważ nikt tego ode mnie nie oczekiwał. Po skończonych studiach, zacząłem prace jako plastyk w jednym z Nowohuckim Centrum Kultury. Moja praca w branży stalowej rozpoczęła się w 1997 w Firmie Sambud-2 w Krakowie. Po 3-miesięcznym przeszkoleniu, prowadziłem oddział tej firmy w Radomiu. Pracowałem tam przez 5 lat, rozwijając sprzedaż, szkoląc i otwierając nowe oddziały firmy w różnych częściach Polski. Po 5-ciu latach powróciłem do Krakowa, gdzie pracowałem w Konsorcjum Stali. Wtedy był to mały oddział warszawskiej firmy. Dzięki przyzwoleniu Prezesa Konsorcjum Stali, Pana Roberta Wojdyny, zacząłem rozwijać firmę i z placówki detalicznej przeistoczyła się w placówkę hurtową, niejednokrotnie przekraczającą obroty centrali w Warszawie. Do moich obowiązków poza sprawami handlowymi, należało również pozyskiwanie nowych pracowników i ich szkolenie. Po 4 latach pracy w Konsorcjum Stali dostałem bardzo korzystną propozycję z firmy Sambud-2, w której wcześniej pracowałem, abym rozwinął Dział Sprzedaży Zagranicznej. Skorzystałem z tej propozycji i przepracowałem tam kolejne 3 lata. Moja rezygnacja nastąpiła w momencie, kiedy Sambud-2 negocjował sprzedaż swojej firmy. Po tym okresie przyjąłem propozycję pracy w firmie VICOR z Pińczowa, który był udziałowcem Grupy PSB S.A. W Krakowie otworzyłem połączone biuro Vicor oraz biuro zakupu stali dla Grupy PSB S.A. po uzgodnieniu z prezesem Panhirszem z PSB S.A. Do moich obowiązków należały zakupy dla PSB (sprowadzanie towarów z całego świata) i sprzedaż wyrobów hutniczych dla Vicora i dla Grupy PSB S.A. Od 2007 pracowałem przez 11 lat jako Dyrektor Handlowy dla firmy Stalkolor z Pińczowa, udziałowcem Grupy PSB S.A. i jako Dyrektor Zakupu Stali dla Grupy PSB S.A. Dwa lata wcześniej firma miała nazwę Vicor, ale ją zmienili na Stalkolor, gdzie byłem Dyrektorem Handlowym do dnia 31 01 2018 r. Potem odszedłem od nich... i jestem Wolnym Agentem Handlowym. Dlatego też nie posiadam CV, ponieważ od początku pracy w firmach mam podpisaną Umowę Agencyjną - nie różni się od umowy o pracę. Pozdrawiam Robert Czajowski robert@dystrybucjastali.eu Tel: + 48 604 197 600 F.H.U. BLACK HEAD os. Niepodległości 17/2, 31-862 Kraków NIP: 678-26-09-941 REGON: 35144053

TakNie4
Vika

Witam mam pytanie czy pracuje ktoś na pakowaniu mięsa w Velno..Jeśli tak chciałbym się coś więcej dowiedzieć o tej firmie i o pracy

Piotr
@Vika

Pisałaś jakiś czas temu i byłaś zainteresowana zatrudnieniem. Udało Ci się dowiedzieć jakie warunki pracy i zakwaterowania oferuje firma i czy zdecydowałaś się na wyjazd? Mam nadzieję, że mi odpowiesz.

sokraj
Nazwa działu: Produkcja
 Rekomendacja

zadzwon to popdam ci nr do szefa moj nr 881 212 009

Valentine
Nazwa działu: Rekrutacja

witam...znalazłam ofrete pracy w Holandii w miescie Helmond jako Pracownik Magazynu z ubraniami tylko dlaczego w zadaniach pracy jest "pakowanie batoników do pudełek" ?

Piotr
@Valentine

Na stronie firmy brak ogłoszenia o takiej treści https://www.draeger.com/en_career/Home Gdzie widziałeś taką ofertę pracy?

Gabriel Sol
Nazwa działu: Rekrutacja

Witam mam 46 lat pracowałem w Niemczech ponad 12 lat na szparaga w sezonie letnim i drugie tyle na folji od 1 .11 do 2. O2 ciężka bardzo praca jak widział tych młodych 20-30 lat chłopców co po 3 dniach uciekły do Polski bo nie dawały rady to żal było patrzeć ja chcę dostać się do firmy kurierskiej rozładowywanie pączek i załadunek ale nigdy ni pisałem cv i nie wiem jak z nimi się skontaktować ponieważ nie podążają nr.tel.

Maria
@Gabriel Sol

Jeżeli jesteś zainteresowany pracą w firmie JOBS.PL S.A. to wszystkie aktualne oferty pracy znajdziesz na ich stornie internetowej: https://www.jobs.pl/oferty . Na stornie jest również dostępny kreator CV. Możesz również spróbować skontaktować się z firmą poprzez adres mailowy: info@jobs.pl Czy chcesz ponownie podjąć zatrudnienie w Niemczech?

Gość

Jechał ktoś może już za granicę za pośrednictwem Jobs ? Jak to wygląda ? Zakwaterowanie i płaca? Pozdrawiam .

TakNie3
@Gość

Szukasz pracy za ich pośrednictwem? Ja też chciałbym dowiedzieć się jaki jest standard zamieszkania i czy jest kontakt z koordynatorem. Daj znać jak będziesz na rozmowie kwalifikacyjnej.

robo
@Kazimierz

kwatery ni to pałac ni to nora, pokoje 1 i dwuosobowe w domkach pietrowych takich brytyjskich typowo. wiadomix, ze zalezy na kogo trafisz na kwaterze ale jak ja bylem w Irlandii to bylo spoko

Gosia
Nazwa działu: Rekrutacja

Odbywałam w firmie 3-miesięczny staż. Zespół bardzo pomocny, panuje miła, przyjazna atmosfera. Mogłam o wszystko zapytać, a także wiele się nauczyć. Szefowa jest bardzo miła i wyrozumiała. Serdecznie polecam!

Tak4Nie2
Bożenka

Wiytam. Mimo iż szukam pracy w Kamiennej Górze na DolnymŚląsku,dostaję oferty pracy z różnych innych srtron Polski....Nie rozumiem tego. Bardzo zależy mi na znalezieniu pracy do końca maja,ale niestety oferty nie spełniają moich kryteriów lokalizacyjnych.... :-(

Tak3Nie2
mahatmaghandi
@Bożenka

heheh

Olga
@mahatmaghandi

Uważam, że warto wypowiadać się w sposób merytoryczny i wyczerpujący na forum. Na chwilę obecną Twój wpis niewiele mówi użytkownikom, zatem wyjaśnij proszę, co masz poprzez niego na myśli. Jeżeli dotyczy on zatrudnienia w JOBS.PL, to podziel się swoją wiedzą. Każda tego typu wypowiedź jest cenna dla przyszłych kandydatów o pracę.

@Olga

Bo on jeździ po całej europie a ona nie chce

@sreetfoodmadeinchina

Wiecie może, czy firma JOBS.PL zatrudnia również pracowników sezonowych? Mam tu na myśli osoby, które obecnie mają wakacje i chciałyby dorobić? Takie osoby mają realne szanse na porozumienie z pracodawcą i otrzymanie krótkoterminowej umowy? Proszę o odpowiedź.

@Kazimierz

Właśnie Jobs ma dużo dużo ofert pracy aplikuje się i ??? (a czy zatrudnia ? cholera wie.nie korzystam jeszcze) w każdej dziedzinie jak i dużo dużo osób tu napewno zagląda na wzgląd samej nazwy "Prace" Kto starannie ze zrozumieniem przeczyta, opisze jakie chce mieć zajmowane stanowisko miejsce pracy, dopyta na pewno coś będzie mieć jakoś mało tu komentarzy piszą tam gdzie mają docelowego pracodawcę chyba

@sreetfoodmadeinchina

Właśnie dobrze by było dowiedzieć się, jak ta kwestia wygląda. Ty osobiście aplikowałeś może do pracy za pośrednictwem tej firmy, czy może dopiero zamierzasz spróbować? Podziel się z nami, jak wygląda Twoje zainteresowanie tym pracodawcą.

Bob
Nazwa działu: Ochrona

Aplikowałem ok. tydzień temu na stanowisko pracownika ochrony na statkach, moje CV idealnie pasuje do wymagań przedstawionych przez pracodawcę..jednakże...."pies z kulawą nogą się nie zainteresował". Ja nie wiem czy w ogóle te aplikacje ktoś przegląda? A może jak jest dużo to tylko pierwsze 10, 20?..

Tak7Nie3
Maja
@Bob

@Bob, w prawdzie nie jestem osobą zatrudnioną w firmie JOBS.PL jednakże wydaje mi się, że czas, w którym pracodawca odpowiada na aplikacje danej osoby jest w większości przypadków dłuższy niż ten tydzień zwłoki, o którym wspomniałeś. Na to stanowisko na pewno aplikowało wiele osób, przejrzenie i weryfikacja wielu zgłoszeń to często pracochłonne zadanie. Jeśli tylko dostaniesz jakąś odpowiedz od firmy koniecznie podziel się z nami swoim doświadczeniem. A może opiszesz wtedy też przebieg rozmowy rekrutacyjnej.

Tak1Nie3
blahblahblah
@Bob

To mnie zaciekawił wpis. Z ich strony ktoś mógł by się odezwać przeprowadzić rozmowę, widzę że dla nich to jest trudne albo nie aktualna oferta. W bazie mają sporo wszystkiego, po odświeżeniu się zainteresują, później zasypią ofertami tak jak tu u jednej pani. Sprecyzuj im. Chodzi o statki? Tankowce Kontenerowce Wycieczkowce a może okręty. Poczytaj szerzej o tym kierunku, tym co chcesz się zająć, to nie ląd, a i język obcy też jakiś wymagają nawet migowy horęgiewkowy, i bardzo bhp Ppz i w razie Koła ratunkowego gotowanie i pobyt w kotłowni lub tylko przy samym boku kapitana i znajomość tych ważnych urządzeń i przycisków co ma obok siebie w razie..potrzeby. Predzej coś znajdziesz celnik, coś przy spedycji, między lądem a morzem, tak sobie tylko pisze. Jest taki gościu miły starzszy pan fachowiec pt. praca na statku na (usunięte przez administratora) wrzuca fajne filmy i kontakt do siebie jak kto ma jakieś pytania, pracowacnastatku@.. Co chcesz i aplikujesz to trzymam kciuki.

Tak2Nie2
Krzysztof
@blahblahblah

Ktoś z Was korzystał może z programu praktyk, który oferuje firma JOBS.PL? Znalazłem informacje, że firma pośredniczy również w rekrutacji praktykantów oraz stażystów. Chciałbym dowiedzieć się, czy nie mając doświadczenia, zawodowego warto, jest skorzystać z takiej możliwości? Można po praktykach otrzymać propozycję stałego zatrudnienia? Proszę o wyjaśnienie.

blahblahblah
@Krzysztof

Mogę napisać tak z własnego co nieco doświadczenia i buszowania po forach, że praktyki mogą być nie płatne lub coś tam i tu się zdobywa doświadczenie jak ktoś będzie powołany do nauczenia przeszkolenia itp a staż to już się pracuje z tą wiedzą doświadczeniem jaką się ma a nawet nad to nieraz wykorzystują ale nie wszędzie, pokazują napewno szkolenie w jakimś stopniu a płacone jest dobrze, wolne itp według programu stażysty, żeby nie straszyć bo tak się dzieje gdzieś tam, tu przez nich ponoć ok. zalecam sprawdzić też co dadzą, do kogo i co. Polecam się załapać i coś złapać bo się naprawdę przyda, jak dostępne, stanowisko wyposażone nie bida, konkrety, jak ktoś jeszcze nad tym stoi nadzoruje, papierek w innym języku, nieraz bezpośrednio z pracodawcą czy zastępcą nie niżej, idzie porozmawiać coś ustalić wspólnie itd. Ja latając za tym co muszę mieć zajmowało ponad rok bo coś nie jest dostępne zawsze i nikt mi nie płacił za zrobienie, dojeżdżać być, z czego się cieszę to wykorzystuje w pracy i jest włala.

Olga
@blahblahblah

Nie do końca to wynika z Twojej wypowiedzi, bo piszesz dość ogólnie - pracowałeś lub byłeś na stażu/praktykach w JOBS.PL czy w jakichś innych miejscach? Nie można tego wychwycić, a w tym wątku wypowiadamy się konkretnie o zatrudnieniu w firmie, jaką jest JOBS.PL.

xxxx
@Olga

Jest pani Olgo tak dogłębnie zwiazana z jobs. to na wzgląd wysokiej temperatury dla wszystkich woda "butelkowana" podstawa udostepniona i ewentualnie skrócenie pracy !!! no chyba że pani preferuje inne zwyczaje banickie przeczytane kiedyś w podstawówce jak żyli ludzie epoki kredy. Pardą i mersi

gość
@Bob

zawsze jest prawdopodobieństwo przejmowania tylko danych, a sami decydujemy się o potencjalne naruszanie uregulowań RODO. Ze strony państwa nie mamy jak nie mieliśmy od zawsze żadnego wsparcia, chyba że ktoś z zagranicy wytknie tej politycznej maskaradzie zaniechania ).

@gość

Nie bo to było w pierwszej kolejności a on był drugi

jazz
Nazwa działu: Produkcja

bardzo dobra

Mick jager

Super glue tak trzymac Moje sugestie dla JOBS.PL S.A.: Bez sugestii

Tak4Nie
Beata R.

Dzień dobry. Dzisiaj aplikowałam na stanowisko specjalisty ds. Księgowości w Nowej Soli. Proszę powiedzieć czy jeśli okaże się, że nie są moją kandydaturą zainteresowani...to czy chociaż dadzą mi znać o tym? Bardzo zależy mi na znalezieniu dobrej pracy do końca stycznia.... Dziekuje za wszelkie informacje;) Pozdrawiam serdecznie Beata

Tak1Nie3
@Beata R.

O JOBS.PL mówi tutaj całkiem sporo osób. Jestem więc przekonana, że ktoś niedługo zechce Ci odpowiedzieć. A nam pozostaje jedynie trzymać kciuki za Twoje powodzenie. Nie zapomnij później poinformować nas o wynikach postępowania rekrutacyjnego. A wiesz może, czy mają jeszcze wolne jakieś inne posady?

Beata R.
@Alicja

Aplikowałam 10 Stycznia i do tej pory cisza i spokój. Firma rekrutacyjna nie odezwała się ani słowem. Najwyraźniej jest to dla nich problem odpisać do aplikującego czy jego kandydatura im pasuje czy nie...

Tak3Nie1
Joanna
@Beata R.

Pani Beato, w serwisie JOBS.PL ogłoszenia mogą zamieszczać również Klienci firmy. W związku z tym, jeżeli nie dostała Pani odpowiedzi bezpośrednio od JOBS.PL to znaczy, że nie jest to rekrutacja prowadzona bezpośrednio przez nich. Pozdrawiam

Tak1Nie2

jaro

Witam wszystkich na forum jobs.pl chciałbym sie dowiedzieć o ofercie pracy jako kierowca c+e czy ktoś by polecał tą prace ?

Tak8Nie3

Sławomir

Firma JOBS.pl prowadzi stronę na facebooku https://www.facebook.com/JOBSpl/ na której zamieszcza oferty pracy i ciekawostki dotyczące firmy. Doradza, w jakim czasie najłatwiej jest znaleźć atrakcyjną pracę w Niderlandach, a także jakie wsparcie socjalne należy się pracując w Holandii. Aktualnie poszukują sprzedawcy, miejsce pracy Lipsk, Niemcy oraz dyrektora wykonawczego w Warszawie. Oferty pracy są różnorodne w kraju i za granicą. Na pewno każdy znajdzie coś dla siebie. Zachęcam Was do zamieszczania opinii dotyczących rekrutacji i warunków zatrudnienia.

Tak2Nie1

Alicja

Firma JOBS.PL SA powstała w marcu 1998 roku jako pierwszy w Polsce i Europie Środkowej Internetowy Serwis Pracy. Jestem pewna, że wielu z Was zastanawia się na podjęcie pracy za ich pośrednictwem. Aktualne oferty znajdziecie na ich stronie: https://www.jobs.pl/oferty Może ktoś z Was brał ostatnio udział w rekrutacji powie Nam, jak ona właściwie tam wygląda?

Tak8Nie2

polpo
@Alicja

w takich przypadkach jest więcej tajemnic niż odpowiedzi.Zadna tego typu firma nie ujawnia jak działa , gdyby się okazało jak i ile zarabia na pracowniku sami byście pracy szukali bez takich pośredników i co ważne zawsze i wszędzie podajemy pełne dane a jak nie podasz nawet komentarza nie dodacie

jaspawacz84

czy tu pisza same boty?

Tak6Nie
@jaspawacz84

Natychmiast muszę wyprowadzić Cię z błędu - na tym forum piszą normalne osoby, które po prostu chcą zaczerpnąć informacji na temat firmy JOBS.PL. A Twój wpis można uznać za trochę nie na miejscu. Może sam posiadasz rzetelną wiedzę o tym pracodawcy? Każda informacja może okazać się tu pomocna. Współpracowałeś kiedyś z nimi?

Tak2Nie2
wypas293

Zweryfikowany użytkownik

Firma jest ok. Osobiście nie miałem przyjemnośći.Ale mam wielu kolegów którzy Was chwalą. Moje sugestie dla JOBS.PL S.A.: u Umowa tylko na określoną liczbę godzin w miesiacu To da nam gwarancję ze zarobiły w nie stracimy.

Tak21Nie

Alicja

Na oficjalnej witrynie JOBS.PL znajdziecie mnóstwo ofert pracy, które Wam chcą zaproponować: https://www.jobs.pl/ Mają propozycje zatrudnienia zarówno w kraju, jak i za granicą. Może ktoś z Was zechce aplikować na którąś z posad za ich pośrednictwem? Czekamy na Wasze komentarze.

Tak8Nie
Alicja

@Pyrlandia Dobrze, że zainteresowałeś się tą konkretną ofertą, proponowaną przez JOBS.PL. Trzeba przyznać, iż wygląda ona atrakcyjnie. Ale proszę, abyś zawsze pamiętał tu o pełnej kulturze słowa. Zdecydujesz się na podjęcie pracy w takim charakterze?

Tak3Nie

Alicja

@anonymous Cieszę się, że chciałabyś podjąć pracę poprzez JOBS.PL. Zdradź nam jeszcze, jakie stanowisko konkretnie Cię interesuje. Na oficjalnej stronie firmy znajdziesz aktualne, proponowane przez nią oferty zatrudnienia: https://www.jobs.pl/ Zdecydujesz się?

Kili

Dobra agencja Moje sugestie dla JOBS.PL S.A.: Żadnych Lubię atmosferę w JOBS.PL S.A. za: Tak

Tak8Nie

anonymous

Witam serdecznie jestem zainteresowana ofertą pracy dwie osoby M K.

Tak2Nie

Alicja

@goodman@consultant.com Dziękujemy za tą chęć pomocy, ale to nie jest odpowiednie miejsce na posty o takim charakterze. Firma JOBS.PL cały czas oferuje Wam nowe stanowiska pracy. Możecie to zobaczyć na ich oficjalnej stronie internetowej: https://www.jobs.pl/oferty Można ubiegać się o naprawdę rozmaite posady. Brał ktoś z Was ostatnio udział w procesie rekrutacyjnym i mógłby nam opisać, jak on tam wygląda? To na pewno zainteresowałoby wielu forumowiczów.

Tak7Nie

Alicja

@Bez imienia Chyba nie należy wszędzie doszukiwać się tak zwanego "haczyka". Cieszę się, że dostałeś propozycję pracy od JOBS.PL - w jakim charakterze miałbyś ją rozpocząć? Stawka tygodniowa, którą Ci zaproponowano jest już bardzo atrakcyjna - może zatem wiesz, czy nadal rekrutują?

Zostaw opinię o JOBS.PL S.A. - Warszawa

Chcę opublikować:

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

JOBS.PL S.A.
2/5 Na podstawie 63 ocen.