JOBS.PL S.A.

NIP: 8671960688 KRS: 0000095605

JOBS.PL S.A.

Opinie o JOBS.PL S.A.

Beata R.

Dzień dobry. Dzisiaj aplikowałam na stanowisko specjalisty ds. Księgowości w Nowej Soli. Proszę powiedzieć czy jeśli okaże się, że nie są moją kandydaturą zainteresowani...to czy chociaż dadzą mi znać o tym? Bardzo zależy mi na znalezieniu dobrej pracy do końca stycznia.... Dziekuje za wszelkie informacje;) Pozdrawiam serdecznie Beata

@Beata R. 10.01.2019 16:42

O JOBS.PL mówi tutaj całkiem sporo osób. Jestem więc przekonana, że ktoś niedługo zechce Ci odpowiedzieć. A nam pozostaje jedynie trzymać kciuki za Twoje powodzenie. Nie zapomnij później poinformować nas o wynikach postępowania rekrutacyjnego. A wiesz może, czy mają jeszcze wolne jakieś inne posady?

jaspawacz84

czy tu pisza same boty?

@jaspawacz84 26.12.2018 10:00

Natychmiast muszę wyprowadzić Cię z błędu - na tym forum piszą normalne osoby, które po prostu chcą zaczerpnąć informacji na temat firmy JOBS.PL. A Twój wpis można uznać za trochę nie na miejscu. Może sam posiadasz rzetelną wiedzę o tym pracodawcy? Każda informacja może okazać się tu pomocna. Współpracowałeś kiedyś z nimi?

Alicja

Firma JOBS.PL SA powstała w marcu 1998 roku jako pierwszy w Polsce i Europie Środkowej Internetowy Serwis Pracy. Jestem pewna, że wielu z Was zastanawia się na podjęcie pracy za ich pośrednictwem. Aktualne oferty znajdziecie na ich stronie: https://www.jobs.pl/oferty Może ktoś z Was brał ostatnio udział w rekrutacji powie Nam, jak ona właściwie tam wygląda?

wypas293
Zweryfikowany użytkownik

Firma jest ok. Osobiście nie miałem przyjemnośći.Ale mam wielu kolegów którzy Was chwalą. Moje sugestie dla JOBS.PL S.A.: u Umowa tylko na określoną liczbę godzin w miesiacu To da nam gwarancję ze zarobiły w nie stracimy.

Alicja

Na oficjalnej witrynie JOBS.PL znajdziecie mnóstwo ofert pracy, które Wam chcą zaproponować: https://www.jobs.pl/ Mają propozycje zatrudnienia zarówno w kraju, jak i za granicą. Może ktoś z Was zechce aplikować na którąś z posad za ich pośrednictwem? Czekamy na Wasze komentarze.

Alicja

@Pyrlandia Dobrze, że zainteresowałeś się tą konkretną ofertą, proponowaną przez JOBS.PL. Trzeba przyznać, iż wygląda ona atrakcyjnie. Ale proszę, abyś zawsze pamiętał tu o pełnej kulturze słowa. Zdecydujesz się na podjęcie pracy w takim charakterze?

Alicja

@anonymous Cieszę się, że chciałabyś podjąć pracę poprzez JOBS.PL. Zdradź nam jeszcze, jakie stanowisko konkretnie Cię interesuje. Na oficjalnej stronie firmy znajdziesz aktualne, proponowane przez nią oferty zatrudnienia: https://www.jobs.pl/ Zdecydujesz się?

Kili

Dobra agencja Moje sugestie dla JOBS.PL S.A.: Żadnych Lubię atmosferę w JOBS.PL S.A. za: Tak

anonymous

Witam serdecznie jestem zainteresowana ofertą pracy dwie osoby M K.

Alicja

@goodman@consultant.com Dziękujemy za tą chęć pomocy, ale to nie jest odpowiednie miejsce na posty o takim charakterze. Firma JOBS.PL cały czas oferuje Wam nowe stanowiska pracy. Możecie to zobaczyć na ich oficjalnej stronie internetowej: https://www.jobs.pl/oferty Można ubiegać się o naprawdę rozmaite posady. Brał ktoś z Was ostatnio udział w procesie rekrutacyjnym i mógłby nam opisać, jak on tam wygląda? To na pewno zainteresowałoby wielu forumowiczów.

Alicja

@Bez imienia Chyba nie należy wszędzie doszukiwać się tak zwanego "haczyka". Cieszę się, że dostałeś propozycję pracy od JOBS.PL - w jakim charakterze miałbyś ją rozpocząć? Stawka tygodniowa, którą Ci zaproponowano jest już bardzo atrakcyjna - może zatem wiesz, czy nadal rekrutują?

Bez imienia

Dostałem moLiwosc wyjazdu do Belfastu do pracy 380fun na tydzień czy warto gdzie jest chaczyk czy firma wyplacalna

Alicja

Widzę, że dużo z Was jest zainteresowanych pracą w firmie JOBS.PL i w związku z tym poszukujecie konkretnej wiedzy na jej temat. Niestety, mało osób ostatnio opisuje tu swoje doświadczenia z tym pracodawcą. Jeśli zatem nie uzyskacie na forum niezbędnych Wam informacji, to zawsze możecie skontaktować się z nimi bezpośrednio i wtedy dopytywać: https://www.jobs.pl/ - na tej stronie znajdziecie do nich kontakt. Informujcie nas na bieżąco o swoich decyzjach.

Barbara

Czy coś kto wie o fabryce bilefeld ma adres lub telefon do pakowania placków ziemiach

Tomek

Był ktoś z was w Amsterdamie i może coś powiedzieć o tej agencji ???

Marek

Jaką macie atmosferę w pracy? Warto aplikować? Czy jest tak dobrze, że nie widzicie potrzeby pisania?

Pumba

Witam. Mam pytanie, czy ktoś z Was pracował lub pracuje jako piekarz ? Zastanawiam się nad podjęciem pracy u jobs.pl a dokładnie w Malcie i Niemczech , jednak patrząc po niektórych komentarzach zaczynam mieć obawy.. Czy ktoś z Państwa miał już jakieś doświadczenia z tą firmą? Są problemy z wynagrodzeniami? Czy są jakieś ryzyka np. brak zakwaterowania, ubezpieczenia, brak stałej opieki koordynatora z polski itd.? Proszę o szczere odpowiedzi..

Alicja

Czy ktoś z Was mógłby opisać Jobs.pl jako pracodawcę, odnosząc się do własnego doświadczenia? Dysponują dość sporą bazą ogłoszeń, na terenie całej Polski. Ktoś może był ostatnio na rozmowie w Warszawie z tej firmy? Napiszcie proszę jak wrażenia ze spotkania.

Bikoz

Jeden chciał kupować odkurzacz,telewizor,krzesła,stół na kwaterę, a był 2 tydzień i zostało mu 30funtów. szykował się na długo mieszkać. wódka 0,7 zawsze studziła się w lodówce. to był prawdziwy budowlaniec polaczek. tacy tam częsty widok

anonymous
@Bikoz 06.08.2016 09:18

kim ty jestes ruska?????

Jak na ten moment wygląda sytuacja w Jobs.pl? Czy zechcecie się podzielić z użytkownikami szczegółami?

marcin

Witam dostałem oferte za ciesle szalunkowego gdzies koło liverpool jest kts tam jak to wygląda w realu czy kasa sie zgadza jest na czas czy agencja potranca za cos itd dajcie znac

Szczygieł

Byłem w Leeds na zakładzie, wynagrodzenie raczej średnie krajowe, ale trzeba przyznać, że szanują swoich. I mam tutaj na myśli swój = pracuje u nas na jakiejkolwiek umowie. Chłopaki robiący na umowie o pracę czy kontrakcie agencyjnym / home office są traktowani tak samo. Dobre warunki pracy, na zakładzie ciepło, kwatery ok.

masterblaster

maja bardzo czesto ofety w irlandji na polnocy w funtach dla spawaczy monteruw. wyplata okej, zatrudniaia po jakims czasie na umowie o prace i durzo godzin ze mozna sie zarobic ale to jak chce nie zmuszaja

Alicja

@małopolanin, dziękuje za odpowiedź. czyli to co pisałam o umowach w rzeczywistości takie nie jest? Na stronie podają, że nic się w takim kontrakcie po samym wyjeździe nie zmienia? Piszesz o języku, na pewno w takim razie warto go znać, żeby móc ubiegać się o to co zostało nam wcześniej obiecane, ale skoro Twoje umowy obejmowały kilka lat, to raczej da się wytrzymać?

maro
@Alicja 22.09.2017 08:42

matkobosko, przestańcie tak ewidentnie fabrykować te komentarze, drodzy moderatorzy gowork. Pani Alicja tez na budowę jedzie jako zbrojarz?

małopolanin

witam pracowałem w ICDS kilka lat umowy z Jobs.pl nie bardzo maja się z rzeczywistością jak dobrze trafisz pracujesz znasz język nawet podstawowo to zarobisz osobiśćie nie polecam Londynu drogie kwatery dojazd a stawki takie same jak w całym UK

Alicja

@andre44, na pewno liczy się tutaj to, że Jobs.pl, podpisuje z Tobą kontrakt przed wyjazdem i często jest tak, że jest to umowa bezpośrednio z pracodawcą brytyjskim. Tak jak pisałam powyżej warto zapoznać się ze wszystkim punktami, które są tam zawarte, żeby uniknąć nieporozumień. Pytasz też o bezpośrednie opinie pracowników, dołączam się do pytania, chętnie poznam doświadczenia z pierwszej ręki.

Andre44

Witam czy pracuje ktoś w Menchesterze mam tam jechać do pracy oferują 13.50 f na godzinę proszę o informacje

Alicja

@john warunki współpracy częsta się zmieniają w perspektywie czasu - to co oferowano innym, a tej chwili może być już nieaktualne. Najlepiej poprosić o wzór umowy, jaką miałbyś podpisać i dokładnie się z nią zapoznać. To często zapobiega nieporozumieniom na linii pracownik - pracodawca. Byłeś juz na rozmowie z Jobs.pl?

Alicja

@kokos a rozważasz taki wyjazd? Może ktoś wie, w jaki sposób firma weryfikuje w przypadku takich wyjazdów, znajomość języka obcego?

john
@Alicja 03.08.2017 06:37

Witaj pracujesz już z tą firmą w angli, jak to wygląda? możesz coś napisać? ja mam oferte na zbrojarza i poważnie się zastanawiam... mówią że umowa jest z angielskim pracodawcą bez pośrednika a zarobik 15 funtów brutto za 1 godzine. Jak to jest w realu?

kokos

Ma ktoś jakieś sprawdzone informacje na temat wyjazdów do Anglii przez tą Firme ??

Zostaw opinię o JOBS.PL S.A. - Warszawa

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

Zachęcamy do podzielenia się swoimi pozytywnymi wrażeniami na temat pracodawcy.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie JOBS.PL S.A.