JOBS.PL S.A.

JOBS.PL S.A.

Opinie o JOBS.PL S.A.

Alicja

Firma JOBS.PL SA powstała w marcu 1998 roku jako pierwszy w Polsce i Europie Środkowej Internetowy Serwis Pracy. Jestem pewna, że wielu z Was zastanawia się na podjęcie pracy za ich pośrednictwem. Aktualne oferty znajdziecie na ich stronie: https://www.jobs.pl/oferty Może ktoś z Was brał ostatnio udział w rekrutacji powie Nam, jak ona właściwie tam wygląda?

wypas293
Zweryfikowany użytkownik

Firma jest ok. Osobiście nie miałem przyjemnośći.Ale mam wielu kolegów którzy Was chwalą. Moje sugestie dla JOBS.PL S.A.: u Umowa tylko na określoną liczbę godzin w miesiacu To da nam gwarancję ze zarobiły w nie stracimy.

Alicja

Na oficjalnej witrynie JOBS.PL znajdziecie mnóstwo ofert pracy, które Wam chcą zaproponować: https://www.jobs.pl/ Mają propozycje zatrudnienia zarówno w kraju, jak i za granicą. Może ktoś z Was zechce aplikować na którąś z posad za ich pośrednictwem? Czekamy na Wasze komentarze.

rekrutacja@suomi24.fi

Poszukujemy do Finlandii (Tampere 160km od Helsinek): - spawaczy MIG 131 aluminium i nierdzewka - operatorow pras CNC (blachy nierdzewne giecie, wykrawanie, laser lub frezowanie, toczenie) Stawka brutto od 16 EURO za godzine. Oferujemy zakwaterowanie, zwrot kosztow podrozy, ubezpieczenia, pełen seris po polsku (nie potrzeba znac języka obcego) rekrutacja@suomi24.fi

Alicja

@Pyrlandia Dobrze, że zainteresowałeś się tą konkretną ofertą, proponowaną przez JOBS.PL. Trzeba przyznać, iż wygląda ona atrakcyjnie. Ale proszę, abyś zawsze pamiętał tu o pełnej kulturze słowa. Zdecydujesz się na podjęcie pracy w takim charakterze?

Alicja

@anonymous Cieszę się, że chciałabyś podjąć pracę poprzez JOBS.PL. Zdradź nam jeszcze, jakie stanowisko konkretnie Cię interesuje. Na oficjalnej stronie firmy znajdziesz aktualne, proponowane przez nią oferty zatrudnienia: https://www.jobs.pl/ Zdecydujesz się?

Kili

Dobra agencja Moje sugestie dla JOBS.PL S.A.: Żadnych Lubię atmosferę w JOBS.PL S.A. za: Tak

anonymous

Witam serdecznie jestem zainteresowana ofertą pracy dwie osoby M K.

Alicja

@goodman@consultant.com Dziękujemy za tą chęć pomocy, ale to nie jest odpowiednie miejsce na posty o takim charakterze. Firma JOBS.PL cały czas oferuje Wam nowe stanowiska pracy. Możecie to zobaczyć na ich oficjalnej stronie internetowej: https://www.jobs.pl/oferty Można ubiegać się o naprawdę rozmaite posady. Brał ktoś z Was ostatnio udział w procesie rekrutacyjnym i mógłby nam opisać, jak on tam wygląda? To na pewno zainteresowałoby wielu forumowiczów.

Alicja

@Bez imienia Chyba nie należy wszędzie doszukiwać się tak zwanego "haczyka". Cieszę się, że dostałeś propozycję pracy od JOBS.PL - w jakim charakterze miałbyś ją rozpocząć? Stawka tygodniowa, którą Ci zaproponowano jest już bardzo atrakcyjna - może zatem wiesz, czy nadal rekrutują?

Bez imienia

Dostałem moLiwosc wyjazdu do Belfastu do pracy 380fun na tydzień czy warto gdzie jest chaczyk czy firma wyplacalna

Alicja

Widzę, że dużo z Was jest zainteresowanych pracą w firmie JOBS.PL i w związku z tym poszukujecie konkretnej wiedzy na jej temat. Niestety, mało osób ostatnio opisuje tu swoje doświadczenia z tym pracodawcą. Jeśli zatem nie uzyskacie na forum niezbędnych Wam informacji, to zawsze możecie skontaktować się z nimi bezpośrednio i wtedy dopytywać: https://www.jobs.pl/ - na tej stronie znajdziecie do nich kontakt. Informujcie nas na bieżąco o swoich decyzjach.

Barbara

Czy coś kto wie o fabryce bilefeld ma adres lub telefon do pakowania placków ziemiach

Tomek

Był ktoś z was w Amsterdamie i może coś powiedzieć o tej agencji ???

Marek

Jaką macie atmosferę w pracy? Warto aplikować? Czy jest tak dobrze, że nie widzicie potrzeby pisania?

Pumba

Witam. Mam pytanie, czy ktoś z Was pracował lub pracuje jako piekarz ? Zastanawiam się nad podjęciem pracy u jobs.pl a dokładnie w Malcie i Niemczech , jednak patrząc po niektórych komentarzach zaczynam mieć obawy.. Czy ktoś z Państwa miał już jakieś doświadczenia z tą firmą? Są problemy z wynagrodzeniami? Czy są jakieś ryzyka np. brak zakwaterowania, ubezpieczenia, brak stałej opieki koordynatora z polski itd.? Proszę o szczere odpowiedzi..

Alicja

Czy ktoś z Was mógłby opisać Jobs.pl jako pracodawcę, odnosząc się do własnego doświadczenia? Dysponują dość sporą bazą ogłoszeń, na terenie całej Polski. Ktoś może był ostatnio na rozmowie w Warszawie z tej firmy? Napiszcie proszę jak wrażenia ze spotkania.

Bikoz

Jeden chciał kupować odkurzacz,telewizor,krzesła,stół na kwaterę, a był 2 tydzień i zostało mu 30funtów. szykował się na długo mieszkać. wódka 0,7 zawsze studziła się w lodówce. to był prawdziwy budowlaniec polaczek. tacy tam częsty widok

anonymous
@Bikoz 06.08.2016 09:18

kim ty jestes ruska?????

Jak na ten moment wygląda sytuacja w Jobs.pl? Czy zechcecie się podzielić z użytkownikami szczegółami?

marcin

Witam dostałem oferte za ciesle szalunkowego gdzies koło liverpool jest kts tam jak to wygląda w realu czy kasa sie zgadza jest na czas czy agencja potranca za cos itd dajcie znac

Szczygieł

Byłem w Leeds na zakładzie, wynagrodzenie raczej średnie krajowe, ale trzeba przyznać, że szanują swoich. I mam tutaj na myśli swój = pracuje u nas na jakiejkolwiek umowie. Chłopaki robiący na umowie o pracę czy kontrakcie agencyjnym / home office są traktowani tak samo. Dobre warunki pracy, na zakładzie ciepło, kwatery ok.

masterblaster

maja bardzo czesto ofety w irlandji na polnocy w funtach dla spawaczy monteruw. wyplata okej, zatrudniaia po jakims czasie na umowie o prace i durzo godzin ze mozna sie zarobic ale to jak chce nie zmuszaja

Alicja

@małopolanin, dziękuje za odpowiedź. czyli to co pisałam o umowach w rzeczywistości takie nie jest? Na stronie podają, że nic się w takim kontrakcie po samym wyjeździe nie zmienia? Piszesz o języku, na pewno w takim razie warto go znać, żeby móc ubiegać się o to co zostało nam wcześniej obiecane, ale skoro Twoje umowy obejmowały kilka lat, to raczej da się wytrzymać?

maro
@Alicja 22.09.2017 08:42

matkobosko, przestańcie tak ewidentnie fabrykować te komentarze, drodzy moderatorzy gowork. Pani Alicja tez na budowę jedzie jako zbrojarz?

małopolanin

witam pracowałem w ICDS kilka lat umowy z Jobs.pl nie bardzo maja się z rzeczywistością jak dobrze trafisz pracujesz znasz język nawet podstawowo to zarobisz osobiśćie nie polecam Londynu drogie kwatery dojazd a stawki takie same jak w całym UK

Alicja

@andre44, na pewno liczy się tutaj to, że Jobs.pl, podpisuje z Tobą kontrakt przed wyjazdem i często jest tak, że jest to umowa bezpośrednio z pracodawcą brytyjskim. Tak jak pisałam powyżej warto zapoznać się ze wszystkim punktami, które są tam zawarte, żeby uniknąć nieporozumień. Pytasz też o bezpośrednie opinie pracowników, dołączam się do pytania, chętnie poznam doświadczenia z pierwszej ręki.

Andre44

Witam czy pracuje ktoś w Menchesterze mam tam jechać do pracy oferują 13.50 f na godzinę proszę o informacje

Alicja

@john warunki współpracy częsta się zmieniają w perspektywie czasu - to co oferowano innym, a tej chwili może być już nieaktualne. Najlepiej poprosić o wzór umowy, jaką miałbyś podpisać i dokładnie się z nią zapoznać. To często zapobiega nieporozumieniom na linii pracownik - pracodawca. Byłeś juz na rozmowie z Jobs.pl?

Alicja

@kokos a rozważasz taki wyjazd? Może ktoś wie, w jaki sposób firma weryfikuje w przypadku takich wyjazdów, znajomość języka obcego?

john
@Alicja 03.08.2017 06:37

Witaj pracujesz już z tą firmą w angli, jak to wygląda? możesz coś napisać? ja mam oferte na zbrojarza i poważnie się zastanawiam... mówią że umowa jest z angielskim pracodawcą bez pośrednika a zarobik 15 funtów brutto za 1 godzine. Jak to jest w realu?

kokos

Ma ktoś jakieś sprawdzone informacje na temat wyjazdów do Anglii przez tą Firme ??

Budowa

Jobs.pl zaproponował mi pracę w GB. Czy ktoś ma jakieś doświadczenia z tą firmą.

jol
@Budowa 21.04.2017 20:53

Poczytaj sobie o agencji ICDS. To jest jedno i to samo. Jak ci się nudzi i jesteś przy kasie to możesz jechać. Ale musisz sie zapożyczyć na wyjazd i liczysz na dobry zarobek to jakby to powiedzieć. Nie ma takiej opcji jak tera zarobić za granico.

Zostaw opinię o JOBS.PL S.A. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie JOBS.PL S.A.