JOBS.PL S.A.

Filtruj opinie po kryteriach:

Bob
Nazwa działu: Ochrona
 Opinia

Aplikowałem ok. tydzień temu na stanowisko pracownika ochrony na statkach, moje CV idealnie pasuje do wymagań przedstawionych przez pracodawcę..jednakże...."pies z kulawą nogą się nie zainteresował". Ja nie wiem czy w ogóle te aplikacje ktoś przegląda? A może jak jest dużo to tylko pierwsze 10, 20?..

Tak4Nie1
Maja
@Bob 14.05.2019 14:21

@Bob, w prawdzie nie jestem osobą zatrudnioną w firmie JOBS.PL jednakże wydaje mi się, że czas, w którym pracodawca odpowiada na aplikacje danej osoby jest w większości przypadków dłuższy niż ten tydzień zwłoki, o którym wspomniałeś. Na to stanowisko na pewno aplikowało wiele osób, przejrzenie i weryfikacja wielu zgłoszeń to często pracochłonne zadanie. Jeśli tylko dostaniesz jakąś odpowiedz od firmy koniecznie podziel się z nami swoim doświadczeniem. A może opiszesz wtedy też przebieg rozmowy rekrutacyjnej.

Tak1Nie2
blahblahblah
@Bob 14.05.2019 14:21

To mnie zaciekawił wpis. Z ich strony ktoś mógł by się odezwać przeprowadzić rozmowę, widzę że dla nich to jest trudne albo nie aktualna oferta. W bazie mają sporo wszystkiego, po odświeżeniu się zainteresują, później zasypią ofertami tak jak tu u jednej pani. Sprecyzuj im. Chodzi o statki? Tankowce Kontenerowce Wycieczkowce a może okręty. Poczytaj szerzej o tym kierunku, tym co chcesz się zająć, to nie ląd, a i język obcy też jakiś wymagają nawet migowy horęgiewkowy, i bardzo bhp Ppz i w razie Koła ratunkowego gotowanie i pobyt w kotłowni lub tylko przy samym boku kapitana i znajomość tych ważnych urządzeń i przycisków co ma obok siebie w razie..potrzeby. Predzej coś znajdziesz celnik, coś przy spedycji, między lądem a morzem, tak sobie tylko pisze. Jest taki gościu miły starzszy pan fachowiec pt. praca na statku na (usunięte przez administratora) wrzuca fajne filmy i kontakt do siebie jak kto ma jakieś pytania, pracowacnastatku@.. Co chcesz i aplikujesz to trzymam kciuki.

Tak1Nie1
Krzysztof
@blahblahblah 16.05.2019 23:05

Ktoś z Was korzystał może z programu praktyk, który oferuje firma JOBS.PL? Znalazłem informacje, że firma pośredniczy również w rekrutacji praktykantów oraz stażystów. Chciałbym dowiedzieć się, czy nie mając doświadczenia, zawodowego warto, jest skorzystać z takiej możliwości? Można po praktykach otrzymać propozycję stałego zatrudnienia? Proszę o wyjaśnienie.

blahblahblah
@Krzysztof 23.05.2019 10:42

Mogę napisać tak z własnego co nieco doświadczenia i buszowania po forach, że praktyki mogą być nie płatne lub coś tam i tu się zdobywa doświadczenie jak ktoś będzie powołany do nauczenia przeszkolenia itp a staż to już się pracuje z tą wiedzą doświadczeniem jaką się ma a nawet nad to nieraz wykorzystują ale nie wszędzie, pokazują napewno szkolenie w jakimś stopniu a płacone jest dobrze, wolne itp według programu stażysty, żeby nie straszyć bo tak się dzieje gdzieś tam, tu przez nich ponoć ok. zalecam sprawdzić też co dadzą, do kogo i co. Polecam się załapać i coś złapać bo się naprawdę przyda, jak dostępne, stanowisko wyposażone nie bida, konkrety, jak ktoś jeszcze nad tym stoi nadzoruje, papierek w innym języku, nieraz bezpośrednio z pracodawcą czy zastępcą nie niżej, idzie porozmawiać coś ustalić wspólnie itd. Ja latając za tym co muszę mieć zajmowało ponad rok bo coś nie jest dostępne zawsze i nikt mi nie płacił za zrobienie, dojeżdżać być, z czego się cieszę to wykorzystuje w pracy i jest włala.

Tak1Nie
Olga
@blahblahblah 24.05.2019 12:17

Nie do końca to wynika z Twojej wypowiedzi, bo piszesz dość ogólnie - pracowałeś lub byłeś na stażu/praktykach w JOBS.PL czy w jakichś innych miejscach? Nie można tego wychwycić, a w tym wątku wypowiadamy się konkretnie o zatrudnieniu w firmie, jaką jest JOBS.PL.

xxxx
@Olga 04.06.2019 21:05

Jest pani Olgo tak dogłębnie zwiazana z jobs. to na wzgląd wysokiej temperatury dla wszystkich woda "butelkowana" podstawa udostepniona i ewentualnie skrócenie pracy !!! no chyba że pani preferuje inne zwyczaje banickie przeczytane kiedyś w podstawówce jak żyli ludzie epoki kredy. Pardą i mersi

Bożenka
 Opinia

Wiytam. Mimo iż szukam pracy w Kamiennej Górze na DolnymŚląsku,dostaję oferty pracy z różnych innych srtron Polski....Nie rozumiem tego. Bardzo zależy mi na znalezieniu pracy do końca maja,ale niestety oferty nie spełniają moich kryteriów lokalizacyjnych.... :-(

Tak1Nie2

Super glue tak trzymac Moje sugestie dla JOBS.PL S.A.: Bez sugestii

Tak4Nie
Beata R.
 Opinia

Dzień dobry. Dzisiaj aplikowałam na stanowisko specjalisty ds. Księgowości w Nowej Soli. Proszę powiedzieć czy jeśli okaże się, że nie są moją kandydaturą zainteresowani...to czy chociaż dadzą mi znać o tym? Bardzo zależy mi na znalezieniu dobrej pracy do końca stycznia.... Dziekuje za wszelkie informacje;) Pozdrawiam serdecznie Beata

Tak1Nie3
@Beata R. 10.01.2019 16:42

O JOBS.PL mówi tutaj całkiem sporo osób. Jestem więc przekonana, że ktoś niedługo zechce Ci odpowiedzieć. A nam pozostaje jedynie trzymać kciuki za Twoje powodzenie. Nie zapomnij później poinformować nas o wynikach postępowania rekrutacyjnego. A wiesz może, czy mają jeszcze wolne jakieś inne posady?

Beata R.
@Alicja 12.01.2019 12:46

Aplikowałam 10 Stycznia i do tej pory cisza i spokój. Firma rekrutacyjna nie odezwała się ani słowem. Najwyraźniej jest to dla nich problem odpisać do aplikującego czy jego kandydatura im pasuje czy nie...

Tak2Nie1
Joanna
@Beata R. 30.01.2019 09:55

Pani Beato, w serwisie JOBS.PL ogłoszenia mogą zamieszczać również Klienci firmy. W związku z tym, jeżeli nie dostała Pani odpowiedzi bezpośrednio od JOBS.PL to znaczy, że nie jest to rekrutacja prowadzona bezpośrednio przez nich. Pozdrawiam

Tak1Nie1

jaro
 Opinia

Witam wszystkich na forum jobs.pl chciałbym sie dowiedzieć o ofercie pracy jako kierowca c+e czy ktoś by polecał tą prace ?

Tak8Nie3

Sławomir
 Opinia

Firma JOBS.pl prowadzi stronę na facebooku https://www.facebook.com/JOBSpl/ na której zamieszcza oferty pracy i ciekawostki dotyczące firmy. Doradza, w jakim czasie najłatwiej jest znaleźć atrakcyjną pracę w Niderlandach, a także jakie wsparcie socjalne należy się pracując w Holandii. Aktualnie poszukują sprzedawcy, miejsce pracy Lipsk, Niemcy oraz dyrektora wykonawczego w Warszawie. Oferty pracy są różnorodne w kraju i za granicą. Na pewno każdy znajdzie coś dla siebie. Zachęcam Was do zamieszczania opinii dotyczących rekrutacji i warunków zatrudnienia.

jaspawacz84

czy tu pisza same boty?

Tak4Nie
@jaspawacz84 26.12.2018 10:00

Natychmiast muszę wyprowadzić Cię z błędu - na tym forum piszą normalne osoby, które po prostu chcą zaczerpnąć informacji na temat firmy JOBS.PL. A Twój wpis można uznać za trochę nie na miejscu. Może sam posiadasz rzetelną wiedzę o tym pracodawcy? Każda informacja może okazać się tu pomocna. Współpracowałeś kiedyś z nimi?

Opinia

Firma JOBS.PL SA powstała w marcu 1998 roku jako pierwszy w Polsce i Europie Środkowej Internetowy Serwis Pracy. Jestem pewna, że wielu z Was zastanawia się na podjęcie pracy za ich pośrednictwem. Aktualne oferty znajdziecie na ich stronie: https://www.jobs.pl/oferty Może ktoś z Was brał ostatnio udział w rekrutacji powie Nam, jak ona właściwie tam wygląda?

Tak8Nie1

polpo
@Alicja 15.11.2018 13:17

w takich przypadkach jest więcej tajemnic niż odpowiedzi.Zadna tego typu firma nie ujawnia jak działa , gdyby się okazało jak i ile zarabia na pracowniku sami byście pracy szukali bez takich pośredników i co ważne zawsze i wszędzie podajemy pełne dane a jak nie podasz nawet komentarza nie dodacie

wypas293

Zweryfikowany użytkownik

Opinia

Firma jest ok. Osobiście nie miałem przyjemnośći.Ale mam wielu kolegów którzy Was chwalą. Moje sugestie dla JOBS.PL S.A.: u Umowa tylko na określoną liczbę godzin w miesiacu To da nam gwarancję ze zarobiły w nie stracimy.

Tak21Nie

Opinia

Na oficjalnej witrynie JOBS.PL znajdziecie mnóstwo ofert pracy, które Wam chcą zaproponować: https://www.jobs.pl/ Mają propozycje zatrudnienia zarówno w kraju, jak i za granicą. Może ktoś z Was zechce aplikować na którąś z posad za ich pośrednictwem? Czekamy na Wasze komentarze.

Opinia

@Pyrlandia Dobrze, że zainteresowałeś się tą konkretną ofertą, proponowaną przez JOBS.PL. Trzeba przyznać, iż wygląda ona atrakcyjnie. Ale proszę, abyś zawsze pamiętał tu o pełnej kulturze słowa. Zdecydujesz się na podjęcie pracy w takim charakterze?

Tak3Nie

Opinia

@anonymous Cieszę się, że chciałabyś podjąć pracę poprzez JOBS.PL. Zdradź nam jeszcze, jakie stanowisko konkretnie Cię interesuje. Na oficjalnej stronie firmy znajdziesz aktualne, proponowane przez nią oferty zatrudnienia: https://www.jobs.pl/ Zdecydujesz się?

Tak1Nie

Kili
 Opinia

Dobra agencja Moje sugestie dla JOBS.PL S.A.: Żadnych Lubię atmosferę w JOBS.PL S.A. za: Tak

anonymous
 Opinia

Witam serdecznie jestem zainteresowana ofertą pracy dwie osoby M K.

Opinia

@goodman@consultant.com Dziękujemy za tą chęć pomocy, ale to nie jest odpowiednie miejsce na posty o takim charakterze. Firma JOBS.PL cały czas oferuje Wam nowe stanowiska pracy. Możecie to zobaczyć na ich oficjalnej stronie internetowej: https://www.jobs.pl/oferty Można ubiegać się o naprawdę rozmaite posady. Brał ktoś z Was ostatnio udział w procesie rekrutacyjnym i mógłby nam opisać, jak on tam wygląda? To na pewno zainteresowałoby wielu forumowiczów.

Tak7Nie

Opinia

@Bez imienia Chyba nie należy wszędzie doszukiwać się tak zwanego "haczyka". Cieszę się, że dostałeś propozycję pracy od JOBS.PL - w jakim charakterze miałbyś ją rozpocząć? Stawka tygodniowa, którą Ci zaproponowano jest już bardzo atrakcyjna - może zatem wiesz, czy nadal rekrutują?

Bez imienia
 Opinia

Dostałem moLiwosc wyjazdu do Belfastu do pracy 380fun na tydzień czy warto gdzie jest chaczyk czy firma wyplacalna

Tak6Nie

Opinia

Widzę, że dużo z Was jest zainteresowanych pracą w firmie JOBS.PL i w związku z tym poszukujecie konkretnej wiedzy na jej temat. Niestety, mało osób ostatnio opisuje tu swoje doświadczenia z tym pracodawcą. Jeśli zatem nie uzyskacie na forum niezbędnych Wam informacji, to zawsze możecie skontaktować się z nimi bezpośrednio i wtedy dopytywać: https://www.jobs.pl/ - na tej stronie znajdziecie do nich kontakt. Informujcie nas na bieżąco o swoich decyzjach.

Barbara
 Opinia

Czy coś kto wie o fabryce bilefeld ma adres lub telefon do pakowania placków ziemiach

Tomek
 Opinia

Był ktoś z was w Amsterdamie i może coś powiedzieć o tej agencji ???

Marek
 Opinia

Jaką macie atmosferę w pracy? Warto aplikować? Czy jest tak dobrze, że nie widzicie potrzeby pisania?

Tak138Nie

Pumba
 Opinia

Witam. Mam pytanie, czy ktoś z Was pracował lub pracuje jako piekarz ? Zastanawiam się nad podjęciem pracy u jobs.pl a dokładnie w Malcie i Niemczech , jednak patrząc po niektórych komentarzach zaczynam mieć obawy.. Czy ktoś z Państwa miał już jakieś doświadczenia z tą firmą? Są problemy z wynagrodzeniami? Czy są jakieś ryzyka np. brak zakwaterowania, ubezpieczenia, brak stałej opieki koordynatora z polski itd.? Proszę o szczere odpowiedzi..

Tak80Nie

Opinia

Czy ktoś z Was mógłby opisać Jobs.pl jako pracodawcę, odnosząc się do własnego doświadczenia? Dysponują dość sporą bazą ogłoszeń, na terenie całej Polski. Ktoś może był ostatnio na rozmowie w Warszawie z tej firmy? Napiszcie proszę jak wrażenia ze spotkania.

Tak43Nie

Bikoz
 Opinia

Jeden chciał kupować odkurzacz,telewizor,krzesła,stół na kwaterę, a był 2 tydzień i zostało mu 30funtów. szykował się na długo mieszkać. wódka 0,7 zawsze studziła się w lodówce. to był prawdziwy budowlaniec polaczek. tacy tam częsty widok

Tak33Nie

anonymous
@Bikoz 06.08.2016 09:18

kim ty jestes ruska?????

Opinia

Jak na ten moment wygląda sytuacja w Jobs.pl? Czy zechcecie się podzielić z użytkownikami szczegółami?

Tak10Nie

marcin
 Opinia

Witam dostałem oferte za ciesle szalunkowego gdzies koło liverpool jest kts tam jak to wygląda w realu czy kasa sie zgadza jest na czas czy agencja potranca za cos itd dajcie znac

Szczygieł
 Opinia

Byłem w Leeds na zakładzie, wynagrodzenie raczej średnie krajowe, ale trzeba przyznać, że szanują swoich. I mam tutaj na myśli swój = pracuje u nas na jakiejkolwiek umowie. Chłopaki robiący na umowie o pracę czy kontrakcie agencyjnym / home office są traktowani tak samo. Dobre warunki pracy, na zakładzie ciepło, kwatery ok.

masterblaster
 Opinia

maja bardzo czesto ofety w irlandji na polnocy w funtach dla spawaczy monteruw. wyplata okej, zatrudniaia po jakims czasie na umowie o prace i durzo godzin ze mozna sie zarobic ale to jak chce nie zmuszaja

Tak14Nie

Opinia

@małopolanin, dziękuje za odpowiedź. czyli to co pisałam o umowach w rzeczywistości takie nie jest? Na stronie podają, że nic się w takim kontrakcie po samym wyjeździe nie zmienia? Piszesz o języku, na pewno w takim razie warto go znać, żeby móc ubiegać się o to co zostało nam wcześniej obiecane, ale skoro Twoje umowy obejmowały kilka lat, to raczej da się wytrzymać?

maro
@Alicja 22.09.2017 08:42

matkobosko, przestańcie tak ewidentnie fabrykować te komentarze, drodzy moderatorzy gowork. Pani Alicja tez na budowę jedzie jako zbrojarz?

Zostaw opinię o JOBS.PL S.A. - Warszawa

×
Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

Byłeś świadkiem?
Dodaj opinie na www.gowork.pl/opinie