counter
2 63 127 5 1
plytkarze od zaraz Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 49 dni.

Witam posiadamy doświadczenie oraz sprzęt do wykonania łazienki, kuchni oraz innych prac kafelkarskich

Adam Nowy wpis

Witam kto pracowal przy sortowaniu butelek I skrzynek jakie opinie?

TakNie4
wojciech51

proponuję dla chętnych praca w De: od razu kontkat z > Power-Jobs Weimar

Tak1Nie4
Anders

Witam Szumamy pracy za granića 4 doświadczonych zbrojarzy 514981944

Monika
@wojciech51

Witam wraz z para poszukujemy pracy w okolicach Gothy,posiadamy wlasny transport.Prace mozemy podjac od zaraz. Pozdrawiam Monika Rasińska

Kasia i Miłosz Nowy wpis
@wojciech51

Witam. Wraz z chłopakiem, poszukujemy fajnej pracy dla pary, z zakwaterowaniem, najlepiej jako pracownicy magazynowi tj: -Operator wózka EPT -Order picker. Choć, niekoniecznie... Jesteśmy w Holandii, gotowi od zaraz. Prawo jazdy, angielski-A2, dyspozycyjność, doświadczenie. Mamy jeszcze zaprzyjaźniona parę odpowiednią na w/w stanowisko i jeszcze ewentualnie 2 kolegow. Także, szukamy uczciwego pracodawcy. TEL. +31 685400993

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 62 dni.

Czy w JOBS.PL S.A. występują paczki/bony świąteczne?

TakNie

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

ewa
Użytkownicy czekają na odpowiedź 93 dni.

Witam.. ja w sprawie pracy w Hoorn chciałam wiedzieć czy jest możliwość pravowania na jedną zmianę i jaka stawka godzinowa jest. Odrazu mówię znam jezyk holenderski mam auto i prywatne mieszkanie.

Sebastian
Użytkownicy czekają na odpowiedź 107 dni.

Mieszkam w Warszawie.jestem chętny do pracy przy zbieraniu truskawek lub pomidorów w Holandii od zaraz. Nie znam niemieckiego.chcialbym dobre warunki socjalne(usunięte przez administratora)

Były opracownik - Jobs.pl

Większość komentarzy jest od osob zatrudnionych przez Jobs.pl na kontrakcie, ja jednak chciałabym poruszyć kwestię pracy w biurze Jobs.pl w Warszawie. Jest to spółka rodzinna które prowadzi małżenstwo, jakoby z prezesem kontakt zawsze był na poziomie to z "szefową" niestety bywały kontakty bardzo nieprzyjemnie. Ogólnie w biurze panował strach jeśli chodzi o pracę w jej towarzystwie, na co wpływały jej liczne negatywne komentarze, krzyki, bądź wytykanie małych błędów na forum. W pracy trzeba było być zawsze 10 minut wczesniej aby przygotować sobie kawe, w przypadku spóźnienia np. 3 minuty trzeba było udać się na dywanik aby odpokutować w towarzystwie podniesionego głosu szefowej. Sprzęt do pracy mocno archaiczny. Firma Jobs.pl jest połączona z róznymi innymi firmami np. kantor.pl , cv.pl gdzie kontakt do tych wszytskich firm jest jeden - ten sam nr telefonu. Pracownicy Jobs.pl muszą przygotować się na to, że nie dość że bedą pracowali dla jobs.pl bedą musieli równiez odpowiadać (profrsjonalnie pff) na telefony dotyczące wymiany walut z kantor.pl oraz pisać pro bono (profrsjonalne pff) CV oraz listy motywacyjne.

Tak24Nie4
@Były opracownik - Jobs.pl

Fajnie, że znalazła się osoba, która ma doświadczenia związane z pracą biurową w firmie JOBS.PL. Mógłbyś napisać coś o warunkach zatrudnienia? To znaczy o poziomie wynagrodzeń oraz o ewentualnych dodatkach do pensji. Ciekawi mnie, jak kwestia ta wyglądała w przypadku tej firmy.

Tak6Nie2
Lolex
@Były opracownik - Jobs.pl

Również kiedyś pracowałem w Warszawskim biurze Jobs i nigdy nie było sytuacji, żeby szefowa krzyczała. Atmosfera była taka jaką w każdej innej firmie rekrutacyjnej. Mogę za to potwierdzić kwestie sprzętu który rzeczywiście jest archaiczny.

P.T.
@Były opracownik - Jobs.pl

To z daleka od takiej firmy i jeszcze własny samochód co oni oszaleli i może 5000 brutto z paliwem! Chyba tylko głupi przyjdzie albo ktoś kto ma nóż na gardle bo ma rodzinę do wykarmienia. Mój szwagier jako inspektor i ma te same obowiązki sprawdzanie pracowników,rozliczanie ITD !!!! Ma koło 9000 brutto !!!auto firmowe,telefon i laptopa a co najważniejsze jest zadowolony ze swojej pracy pomimo że ma całe województwo Łódzkie i wcale nie pracuje po 10 godz! Pozdrawiam Dobrych Pracodawców którzy szanują ludzi jako swoich pracownikow

jacaluzik

Od dwóch tygodni po wysłaniu mojego cv cisza, a widzę że nadal szukają osób do pracy. Zadzwoniłem pod nr 226221309 i zostałem poinformowany że dzwonię pod zły nr. Powinienem zadzwonić bezpośrednio do pracodawcy a nie do biura które wystawia ogłoszenie...

Tak7Nie1
Bożena
@jacaluzik

Czyli wysłałeś CV i nie dostałeś jeszcze odpowiedzi, tak? Może rekrutacja wciąż trwa. A na jakie stanowisko aplikowałeś?

Tak2Nie

Czy w obrębie jednego działu w JOBS.PL S.A. są wewnętrzne rekrutacje na liderów?

poznanpl876@outlook.com
@Pytanie

Wyrażam zgodę na pracę .

TakNie

Czy w umowie ujęte jest pełne wynagrodzenie pracownika czy tylko podstawa? Jak to wygląda w firmie JOBS.PL S.A., interesuje mnie praca jako Księgowa.

Tak1Nie
Kris 24
@Pytanie

To wrescie ile te agencje płacą na godzine na czysto bo slyszalem ze ponad 40zl ale jak licze sobie ze za 2 tyg 1800 mozna zarobic to gdzie reszta kasy a powinno być okolo 3300.kobieta jeździła do niemiec na 5 tyg zarabiala niecale 7 tys.

Andrzejolesinski35@gmail.com
Użytkownicy czekają na odpowiedź 201 dni.

Szukam pracy w Holandii mam uprawnienia na wózki widłowe oraz praktykę na skaner. Produkcja

Tak3Nie
Tomasz

Dobry pracodawca ....to z pewnością jest wyróżnienie ,na które firma zasługuje!!

Tak1Nie1
Dyrektora

Dzień dobry, Nazywam się Robert Czajowski, mam 51 lat i w skrócie chciałbym przedstawić Państwu swoje osiągnięcia w sprzedaży stali. CV nie posiadam, ponieważ nikt tego ode mnie nie oczekiwał. Po skończonych studiach, zacząłem prace jako plastyk w jednym z Nowohuckim Centrum Kultury. Moja praca w branży stalowej rozpoczęła się w 1997 w Firmie Sambud-2 w Krakowie. Po 3-miesięcznym przeszkoleniu, prowadziłem oddział tej firmy w Radomiu. Pracowałem tam przez 5 lat, rozwijając sprzedaż, szkoląc i otwierając nowe oddziały firmy w różnych częściach Polski. Po 5-ciu latach powróciłem do Krakowa, gdzie pracowałem w Konsorcjum Stali. Wtedy był to mały oddział warszawskiej firmy. Dzięki przyzwoleniu Prezesa Konsorcjum Stali, Pana Roberta Wojdyny, zacząłem rozwijać firmę i z placówki detalicznej przeistoczyła się w placówkę hurtową, niejednokrotnie przekraczającą obroty centrali w Warszawie. Do moich obowiązków poza sprawami handlowymi, należało również pozyskiwanie nowych pracowników i ich szkolenie. Po 4 latach pracy w Konsorcjum Stali dostałem bardzo korzystną propozycję z firmy Sambud-2, w której wcześniej pracowałem, abym rozwinął Dział Sprzedaży Zagranicznej. Skorzystałem z tej propozycji i przepracowałem tam kolejne 3 lata. Moja rezygnacja nastąpiła w momencie, kiedy Sambud-2 negocjował sprzedaż swojej firmy. Po tym okresie przyjąłem propozycję pracy w firmie VICOR z Pińczowa, który był udziałowcem Grupy PSB S.A. W Krakowie otworzyłem połączone biuro Vicor oraz biuro zakupu stali dla Grupy PSB S.A. po uzgodnieniu z prezesem Panhirszem z PSB S.A. Do moich obowiązków należały zakupy dla PSB (sprowadzanie towarów z całego świata) i sprzedaż wyrobów hutniczych dla Vicora i dla Grupy PSB S.A. Od 2007 pracowałem przez 11 lat jako Dyrektor Handlowy dla firmy Stalkolor z Pińczowa, udziałowcem Grupy PSB S.A. i jako Dyrektor Zakupu Stali dla Grupy PSB S.A. Dwa lata wcześniej firma miała nazwę Vicor, ale ją zmienili na Stalkolor, gdzie byłem Dyrektorem Handlowym do dnia 31 01 2018 r. Potem odszedłem od nich... i jestem Wolnym Agentem Handlowym. Dlatego też nie posiadam CV, ponieważ od początku pracy w firmach mam podpisaną Umowę Agencyjną - nie różni się od umowy o pracę. Pozdrawiam Robert Czajowski robert@dystrybucjastali.eu Tel: + 48 604 197 600 F.H.U. BLACK HEAD os. Niepodległości 17/2, 31-862 Kraków NIP: 678-26-09-941 REGON: 35144053

TakNie6
Vika

Witam mam pytanie czy pracuje ktoś na pakowaniu mięsa w Velno..Jeśli tak chciałbym się coś więcej dowiedzieć o tej firmie i o pracy

Tak1Nie1
Piotr
@Vika

Pisałaś jakiś czas temu i byłaś zainteresowana zatrudnieniem. Udało Ci się dowiedzieć jakie warunki pracy i zakwaterowania oferuje firma i czy zdecydowałaś się na wyjazd? Mam nadzieję, że mi odpowiesz.

sokraj
 Rekomendacja

zadzwon to popdam ci nr do szefa moj nr 881 212 009

Valentine

witam...znalazłam ofrete pracy w Holandii w miescie Helmond jako Pracownik Magazynu z ubraniami tylko dlaczego w zadaniach pracy jest "pakowanie batoników do pudełek" ?

Piotr
@Valentine

Na stronie firmy brak ogłoszenia o takiej treści https://www.draeger.com/en_career/Home Gdzie widziałeś taką ofertę pracy?

Gabriel Sol

Witam mam 46 lat pracowałem w Niemczech ponad 12 lat na szparaga w sezonie letnim i drugie tyle na folji od 1 .11 do 2. O2 ciężka bardzo praca jak widział tych młodych 20-30 lat chłopców co po 3 dniach uciekły do Polski bo nie dawały rady to żal było patrzeć ja chcę dostać się do firmy kurierskiej rozładowywanie pączek i załadunek ale nigdy ni pisałem cv i nie wiem jak z nimi się skontaktować ponieważ nie podążają nr.tel.

Maria
@Gabriel Sol

Jeżeli jesteś zainteresowany pracą w firmie JOBS.PL S.A. to wszystkie aktualne oferty pracy znajdziesz na ich stornie internetowej: https://www.jobs.pl/oferty . Na stornie jest również dostępny kreator CV. Możesz również spróbować skontaktować się z firmą poprzez adres mailowy: info@jobs.pl Czy chcesz ponownie podjąć zatrudnienie w Niemczech?

Gość

Jechał ktoś może już za granicę za pośrednictwem Jobs ? Jak to wygląda ? Zakwaterowanie i płaca? Pozdrawiam .

TakNie4
@Gość

Szukasz pracy za ich pośrednictwem? Ja też chciałbym dowiedzieć się jaki jest standard zamieszkania i czy jest kontakt z koordynatorem. Daj znać jak będziesz na rozmowie kwalifikacyjnej.

robo
@Kazimierz

kwatery ni to pałac ni to nora, pokoje 1 i dwuosobowe w domkach pietrowych takich brytyjskich typowo. wiadomix, ze zalezy na kogo trafisz na kwaterze ale jak ja bylem w Irlandii to bylo spoko

Gosia

Odbywałam w firmie 3-miesięczny staż. Zespół bardzo pomocny, panuje miła, przyjazna atmosfera. Mogłam o wszystko zapytać, a także wiele się nauczyć. Szefowa jest bardzo miła i wyrozumiała. Serdecznie polecam!

Tak5Nie2
Bożenka

Wiytam. Mimo iż szukam pracy w Kamiennej Górze na DolnymŚląsku,dostaję oferty pracy z różnych innych srtron Polski....Nie rozumiem tego. Bardzo zależy mi na znalezieniu pracy do końca maja,ale niestety oferty nie spełniają moich kryteriów lokalizacyjnych.... :-(

Tak3Nie2
mahatmaghandi
@Bożenka

heheh

Olga
@mahatmaghandi

Uważam, że warto wypowiadać się w sposób merytoryczny i wyczerpujący na forum. Na chwilę obecną Twój wpis niewiele mówi użytkownikom, zatem wyjaśnij proszę, co masz poprzez niego na myśli. Jeżeli dotyczy on zatrudnienia w JOBS.PL, to podziel się swoją wiedzą. Każda tego typu wypowiedź jest cenna dla przyszłych kandydatów o pracę.

sreetfoodmadeinchina
@Olga

Bo on jeździ po całej europie a ona nie chce

@sreetfoodmadeinchina

Wiecie może, czy firma JOBS.PL zatrudnia również pracowników sezonowych? Mam tu na myśli osoby, które obecnie mają wakacje i chciałyby dorobić? Takie osoby mają realne szanse na porozumienie z pracodawcą i otrzymanie krótkoterminowej umowy? Proszę o odpowiedź.

sreetfoodmadeinchina
@Kazimierz

Właśnie Jobs ma dużo dużo ofert pracy aplikuje się i ??? (a czy zatrudnia ? cholera wie.nie korzystam jeszcze) w każdej dziedzinie jak i dużo dużo osób tu napewno zagląda na wzgląd samej nazwy "Prace" Kto starannie ze zrozumieniem przeczyta, opisze jakie chce mieć zajmowane stanowisko miejsce pracy, dopyta na pewno coś będzie mieć jakoś mało tu komentarzy piszą tam gdzie mają docelowego pracodawcę chyba

@sreetfoodmadeinchina

Właśnie dobrze by było dowiedzieć się, jak ta kwestia wygląda. Ty osobiście aplikowałeś może do pracy za pośrednictwem tej firmy, czy może dopiero zamierzasz spróbować? Podziel się z nami, jak wygląda Twoje zainteresowanie tym pracodawcą.

Zostaw merytoryczną opinię o JOBS.PL S.A. - Warszawa

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

JOBS.PL S.A.
2/5 Na podstawie 63 ocen.