Adres: Aleja Komisji Edukacji Narodowej 36A lok. 93, 02-797 Warszawa

3 62 96 5 1

Opinie o JOBS.PL S.A.

Filtruj opinie po kryteriach:

SinRo

Miałem nieprzyjemność pracować w tej firmie. Niestety jest fajna jedynie z nazwy. Problemy z umowami, płatnościami, praktyki zdzierania kasy z innych firm (częste awarie, błędne statystyki odwiedzin czy wyświetleń na porządku dziennym przy zawyżanych stawkach ofert) oraz ludzi (zapraszanie na rozmowy, obiecywanie, a na koniec proponowanie umów śmieciowych czy zwyczajnie niekorzystnych). Nikomu nie polecam "przygody" z tą firmą.

Tak3Nie

roy

powiedzieli mi ze jak mam 47 lat to wnuczki pilnuj. znam biegle angielski rosyjski i francuski i mam wnuczki pilnowac na angielski i rsyjsko mam certyfikat

Tak4Nie

TakNie

trist

Zarząd nie jest młody... po za tym przy ich kombinowaniu nie dziwię się, że szefostwo jest zestresowane, ale nie wolno się wyżywać na pracownikach. Dla własnych pracowników nie ma szans na rozwój... żadnych szkoleń ipt. Po za tym co innego oferują na rozmowie, a co innego wychodzi w praktyce. Bardzo chaotyczna firma. Pracownicy są zmuszani do kłamstw. Już praca w Call Center nie była by taka okropna! Życie jest nieprzewidywalne, ale nie obiecuje się nie wiadomo czego, albo przynajmniej nie zostawia się człowieka na lodzie. A tu szefostwo jeszcze atakuje wysłanego do pracy pracownika, żeby nie narzekał itp... żenada

TakNie

Tak2Nie

olek

odradzam trzymajcie sie z daleka od jobs.pl

Tak1Nie

inzyr

Trzymajcie się z daleka od tej agencji. Co innego obiecują przez telefon, co innego podczas rozmowy na spotkaniu, a po wyjeździe do pracy tragedia. Bilety najdroższe bo weekendy, że niby tak trzeba a za bilety płaci się z własnej kieszeni.

Tak6Nie

MARCIN
@inzyr

ja wyjechałem z tym biurem do angli porażka wysyłają ludzi i na tym się kończy współpraca z biurem ostrzegam wszystkich o biurze z warszawy i panią katarzyną ma bardzo dobry bajer a póżniej wszystko się kończy nie wiedzą do końca gdzie wysyłają ludzi ja w pierwszy dzień jeżdziłem 5 godzin bo nikt nie wiedział o moim przyjeżdzie TO BIURO TO WIELKI BAJER!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Tak4Nie

Słowa kojarzące się z Jobs.pl SA Porządna firma. Dobra atmosfera pracy Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako dobrą Atmosfera i ludzie tam pracujący są miła.... . Od jakiej stawki można negocjować pensję? Najbardziej podobało mi się w Jobs.pl SA: Najbardziej nie podobało mi się w Jobs.pl SA:

Tak5Nie

Zostaw opinię o JOBS.PL S.A. - Warszawa