counter
2 63 127 5 1
Bob

Aplikowałem ok. tydzień temu na stanowisko pracownika ochrony na statkach, moje CV idealnie pasuje do wymagań przedstawionych przez pracodawcę..jednakże...."pies z kulawą nogą się nie zainteresował". Ja nie wiem czy w ogóle te aplikacje ktoś przegląda? A może jak jest dużo to tylko pierwsze 10, 20?..

Tak7Nie4
Maja
@Bob

@Bob, w prawdzie nie jestem osobą zatrudnioną w firmie JOBS.PL jednakże wydaje mi się, że czas, w którym pracodawca odpowiada na aplikacje danej osoby jest w większości przypadków dłuższy niż ten tydzień zwłoki, o którym wspomniałeś. Na to stanowisko na pewno aplikowało wiele osób, przejrzenie i weryfikacja wielu zgłoszeń to często pracochłonne zadanie. Jeśli tylko dostaniesz jakąś odpowiedz od firmy koniecznie podziel się z nami swoim doświadczeniem. A może opiszesz wtedy też przebieg rozmowy rekrutacyjnej.

Tak1Nie3
blahblahblah
@Bob

To mnie zaciekawił wpis. Z ich strony ktoś mógł by się odezwać przeprowadzić rozmowę, widzę że dla nich to jest trudne albo nie aktualna oferta. W bazie mają sporo wszystkiego, po odświeżeniu się zainteresują, później zasypią ofertami tak jak tu u jednej pani. Sprecyzuj im. Chodzi o statki? Tankowce Kontenerowce Wycieczkowce a może okręty. Poczytaj szerzej o tym kierunku, tym co chcesz się zająć, to nie ląd, a i język obcy też jakiś wymagają nawet migowy horęgiewkowy, i bardzo bhp Ppz i w razie Koła ratunkowego gotowanie i pobyt w kotłowni lub tylko przy samym boku kapitana i znajomość tych ważnych urządzeń i przycisków co ma obok siebie w razie..potrzeby. Predzej coś znajdziesz celnik, coś przy spedycji, między lądem a morzem, tak sobie tylko pisze. Jest taki gościu miły starzszy pan fachowiec pt. praca na statku na (usunięte przez administratora) wrzuca fajne filmy i kontakt do siebie jak kto ma jakieś pytania, pracowacnastatku@.. Co chcesz i aplikujesz to trzymam kciuki.

Tak2Nie2
Krzysztof
@blahblahblah

Ktoś z Was korzystał może z programu praktyk, który oferuje firma JOBS.PL? Znalazłem informacje, że firma pośredniczy również w rekrutacji praktykantów oraz stażystów. Chciałbym dowiedzieć się, czy nie mając doświadczenia, zawodowego warto, jest skorzystać z takiej możliwości? Można po praktykach otrzymać propozycję stałego zatrudnienia? Proszę o wyjaśnienie.

blahblahblah
@Krzysztof

Mogę napisać tak z własnego co nieco doświadczenia i buszowania po forach, że praktyki mogą być nie płatne lub coś tam i tu się zdobywa doświadczenie jak ktoś będzie powołany do nauczenia przeszkolenia itp a staż to już się pracuje z tą wiedzą doświadczeniem jaką się ma a nawet nad to nieraz wykorzystują ale nie wszędzie, pokazują napewno szkolenie w jakimś stopniu a płacone jest dobrze, wolne itp według programu stażysty, żeby nie straszyć bo tak się dzieje gdzieś tam, tu przez nich ponoć ok. zalecam sprawdzić też co dadzą, do kogo i co. Polecam się załapać i coś złapać bo się naprawdę przyda, jak dostępne, stanowisko wyposażone nie bida, konkrety, jak ktoś jeszcze nad tym stoi nadzoruje, papierek w innym języku, nieraz bezpośrednio z pracodawcą czy zastępcą nie niżej, idzie porozmawiać coś ustalić wspólnie itd. Ja latając za tym co muszę mieć zajmowało ponad rok bo coś nie jest dostępne zawsze i nikt mi nie płacił za zrobienie, dojeżdżać być, z czego się cieszę to wykorzystuje w pracy i jest włala.

Olga
@blahblahblah

Nie do końca to wynika z Twojej wypowiedzi, bo piszesz dość ogólnie - pracowałeś lub byłeś na stażu/praktykach w JOBS.PL czy w jakichś innych miejscach? Nie można tego wychwycić, a w tym wątku wypowiadamy się konkretnie o zatrudnieniu w firmie, jaką jest JOBS.PL.

xxxx
@Olga

Jest pani Olgo tak dogłębnie zwiazana z jobs. to na wzgląd wysokiej temperatury dla wszystkich woda "butelkowana" podstawa udostepniona i ewentualnie skrócenie pracy !!! no chyba że pani preferuje inne zwyczaje banickie przeczytane kiedyś w podstawówce jak żyli ludzie epoki kredy. Pardą i mersi

gość
@Bob

zawsze jest prawdopodobieństwo przejmowania tylko danych, a sami decydujemy się o potencjalne naruszanie uregulowań RODO. Ze strony państwa nie mamy jak nie mieliśmy od zawsze żadnego wsparcia, chyba że ktoś z zagranicy wytknie tej politycznej maskaradzie zaniechania ).

sreetfoodmadeinchina
@gość

Nie bo to było w pierwszej kolejności a on był drugi

jazz

bardzo dobra

Mick jager

Super glue tak trzymac Moje sugestie dla JOBS.PL S.A.: Bez sugestii

Tak4Nie
Beata R.

Dzień dobry. Dzisiaj aplikowałam na stanowisko specjalisty ds. Księgowości w Nowej Soli. Proszę powiedzieć czy jeśli okaże się, że nie są moją kandydaturą zainteresowani...to czy chociaż dadzą mi znać o tym? Bardzo zależy mi na znalezieniu dobrej pracy do końca stycznia.... Dziekuje za wszelkie informacje;) Pozdrawiam serdecznie Beata

Tak1Nie3
@Beata R.

O JOBS.PL mówi tutaj całkiem sporo osób. Jestem więc przekonana, że ktoś niedługo zechce Ci odpowiedzieć. A nam pozostaje jedynie trzymać kciuki za Twoje powodzenie. Nie zapomnij później poinformować nas o wynikach postępowania rekrutacyjnego. A wiesz może, czy mają jeszcze wolne jakieś inne posady?

Beata R.
@Alicja

Aplikowałam 10 Stycznia i do tej pory cisza i spokój. Firma rekrutacyjna nie odezwała się ani słowem. Najwyraźniej jest to dla nich problem odpisać do aplikującego czy jego kandydatura im pasuje czy nie...

Tak3Nie1
Joanna
@Beata R.

Pani Beato, w serwisie JOBS.PL ogłoszenia mogą zamieszczać również Klienci firmy. W związku z tym, jeżeli nie dostała Pani odpowiedzi bezpośrednio od JOBS.PL to znaczy, że nie jest to rekrutacja prowadzona bezpośrednio przez nich. Pozdrawiam

Tak1Nie2

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

jaro

Witam wszystkich na forum jobs.pl chciałbym sie dowiedzieć o ofercie pracy jako kierowca c+e czy ktoś by polecał tą prace ?

Tak8Nie3

Sławomir

Firma JOBS.pl prowadzi stronę na facebooku https://www.facebook.com/JOBSpl/ na której zamieszcza oferty pracy i ciekawostki dotyczące firmy. Doradza, w jakim czasie najłatwiej jest znaleźć atrakcyjną pracę w Niderlandach, a także jakie wsparcie socjalne należy się pracując w Holandii. Aktualnie poszukują sprzedawcy, miejsce pracy Lipsk, Niemcy oraz dyrektora wykonawczego w Warszawie. Oferty pracy są różnorodne w kraju i za granicą. Na pewno każdy znajdzie coś dla siebie. Zachęcam Was do zamieszczania opinii dotyczących rekrutacji i warunków zatrudnienia.

Tak2Nie1

Alicja

Firma JOBS.PL SA powstała w marcu 1998 roku jako pierwszy w Polsce i Europie Środkowej Internetowy Serwis Pracy. Jestem pewna, że wielu z Was zastanawia się na podjęcie pracy za ich pośrednictwem. Aktualne oferty znajdziecie na ich stronie: https://www.jobs.pl/oferty Może ktoś z Was brał ostatnio udział w rekrutacji powie Nam, jak ona właściwie tam wygląda?

Tak8Nie2

polpo
@Alicja

w takich przypadkach jest więcej tajemnic niż odpowiedzi.Zadna tego typu firma nie ujawnia jak działa , gdyby się okazało jak i ile zarabia na pracowniku sami byście pracy szukali bez takich pośredników i co ważne zawsze i wszędzie podajemy pełne dane a jak nie podasz nawet komentarza nie dodacie

jaspawacz84

czy tu pisza same boty?

Tak6Nie
@jaspawacz84

Natychmiast muszę wyprowadzić Cię z błędu - na tym forum piszą normalne osoby, które po prostu chcą zaczerpnąć informacji na temat firmy JOBS.PL. A Twój wpis można uznać za trochę nie na miejscu. Może sam posiadasz rzetelną wiedzę o tym pracodawcy? Każda informacja może okazać się tu pomocna. Współpracowałeś kiedyś z nimi?

Tak2Nie2
wypas293

Firma jest ok. Osobiście nie miałem przyjemnośći.Ale mam wielu kolegów którzy Was chwalą. Moje sugestie dla JOBS.PL S.A.: u Umowa tylko na określoną liczbę godzin w miesiacu To da nam gwarancję ze zarobiły w nie stracimy.

Tak21Nie

Alicja

Na oficjalnej witrynie JOBS.PL znajdziecie mnóstwo ofert pracy, które Wam chcą zaproponować: https://www.jobs.pl/ Mają propozycje zatrudnienia zarówno w kraju, jak i za granicą. Może ktoś z Was zechce aplikować na którąś z posad za ich pośrednictwem? Czekamy na Wasze komentarze.

Alicja

@Pyrlandia Dobrze, że zainteresowałeś się tą konkretną ofertą, proponowaną przez JOBS.PL. Trzeba przyznać, iż wygląda ona atrakcyjnie. Ale proszę, abyś zawsze pamiętał tu o pełnej kulturze słowa. Zdecydujesz się na podjęcie pracy w takim charakterze?

Tak3Nie

Alicja

@anonymous Cieszę się, że chciałabyś podjąć pracę poprzez JOBS.PL. Zdradź nam jeszcze, jakie stanowisko konkretnie Cię interesuje. Na oficjalnej stronie firmy znajdziesz aktualne, proponowane przez nią oferty zatrudnienia: https://www.jobs.pl/ Zdecydujesz się?

Tak1Nie

Kili

Dobra agencja Moje sugestie dla JOBS.PL S.A.: Żadnych Lubię atmosferę w JOBS.PL S.A. za: Tak

anonymous

Witam serdecznie jestem zainteresowana ofertą pracy dwie osoby M K.

Alicja

@goodman@consultant.com Dziękujemy za tą chęć pomocy, ale to nie jest odpowiednie miejsce na posty o takim charakterze. Firma JOBS.PL cały czas oferuje Wam nowe stanowiska pracy. Możecie to zobaczyć na ich oficjalnej stronie internetowej: https://www.jobs.pl/oferty Można ubiegać się o naprawdę rozmaite posady. Brał ktoś z Was ostatnio udział w procesie rekrutacyjnym i mógłby nam opisać, jak on tam wygląda? To na pewno zainteresowałoby wielu forumowiczów.

Alicja

@Bez imienia Chyba nie należy wszędzie doszukiwać się tak zwanego "haczyka". Cieszę się, że dostałeś propozycję pracy od JOBS.PL - w jakim charakterze miałbyś ją rozpocząć? Stawka tygodniowa, którą Ci zaproponowano jest już bardzo atrakcyjna - może zatem wiesz, czy nadal rekrutują?

Bez imienia

Dostałem moLiwosc wyjazdu do Belfastu do pracy 380fun na tydzień czy warto gdzie jest chaczyk czy firma wyplacalna

Tak6Nie

Alicja

Widzę, że dużo z Was jest zainteresowanych pracą w firmie JOBS.PL i w związku z tym poszukujecie konkretnej wiedzy na jej temat. Niestety, mało osób ostatnio opisuje tu swoje doświadczenia z tym pracodawcą. Jeśli zatem nie uzyskacie na forum niezbędnych Wam informacji, to zawsze możecie skontaktować się z nimi bezpośrednio i wtedy dopytywać: https://www.jobs.pl/ - na tej stronie znajdziecie do nich kontakt. Informujcie nas na bieżąco o swoich decyzjach.

Barbara

Czy coś kto wie o fabryce bilefeld ma adres lub telefon do pakowania placków ziemiach

Tomek

Był ktoś z was w Amsterdamie i może coś powiedzieć o tej agencji ???

Zostaw merytoryczną opinię o JOBS.PL S.A. - Warszawa

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

JOBS.PL S.A.
2/5 Na podstawie 63 ocen.