Adres: Aleja Komisji Edukacji Narodowej 36A lok. 93, 02-797 Warszawa

3 62 95 5 1

Opinie o JOBS.PL S.A.

Filtruj opinie po kryteriach:

Alicja

@małopolanin, dziękuje za odpowiedź. czyli to co pisałam o umowach w rzeczywistości takie nie jest? Na stronie podają, że nic się w takim kontrakcie po samym wyjeździe nie zmienia? Piszesz o języku, na pewno w takim razie warto go znać, żeby móc ubiegać się o to co zostało nam wcześniej obiecane, ale skoro Twoje umowy obejmowały kilka lat, to raczej da się wytrzymać?

maro
@Alicja

matkobosko, przestańcie tak ewidentnie fabrykować te komentarze, drodzy moderatorzy gowork. Pani Alicja tez na budowę jedzie jako zbrojarz?

małopolanin

witam pracowałem w ICDS kilka lat umowy z Jobs.pl nie bardzo maja się z rzeczywistością jak dobrze trafisz pracujesz znasz język nawet podstawowo to zarobisz osobiśćie nie polecam Londynu drogie kwatery dojazd a stawki takie same jak w całym UK

Alicja

@andre44, na pewno liczy się tutaj to, że Jobs.pl, podpisuje z Tobą kontrakt przed wyjazdem i często jest tak, że jest to umowa bezpośrednio z pracodawcą brytyjskim. Tak jak pisałam powyżej warto zapoznać się ze wszystkim punktami, które są tam zawarte, żeby uniknąć nieporozumień. Pytasz też o bezpośrednie opinie pracowników, dołączam się do pytania, chętnie poznam doświadczenia z pierwszej ręki.

Andre44

Witam czy pracuje ktoś w Menchesterze mam tam jechać do pracy oferują 13.50 f na godzinę proszę o informacje

Tak8Nie

Alicja

@john warunki współpracy częsta się zmieniają w perspektywie czasu - to co oferowano innym, a tej chwili może być już nieaktualne. Najlepiej poprosić o wzór umowy, jaką miałbyś podpisać i dokładnie się z nią zapoznać. To często zapobiega nieporozumieniom na linii pracownik - pracodawca. Byłeś juz na rozmowie z Jobs.pl?

Alicja

@kokos a rozważasz taki wyjazd? Może ktoś wie, w jaki sposób firma weryfikuje w przypadku takich wyjazdów, znajomość języka obcego?

john
@Alicja

Witaj pracujesz już z tą firmą w angli, jak to wygląda? możesz coś napisać? ja mam oferte na zbrojarza i poważnie się zastanawiam... mówią że umowa jest z angielskim pracodawcą bez pośrednika a zarobik 15 funtów brutto za 1 godzine. Jak to jest w realu?

kokos

Ma ktoś jakieś sprawdzone informacje na temat wyjazdów do Anglii przez tą Firme ??

Budowa

Jobs.pl zaproponował mi pracę w GB. Czy ktoś ma jakieś doświadczenia z tą firmą.

jol
@Budowa

Poczytaj sobie o agencji ICDS. To jest jedno i to samo. Jak ci się nudzi i jesteś przy kasie to możesz jechać. Ale musisz sie zapożyczyć na wyjazd i liczysz na dobry zarobek to jakby to powiedzieć. Nie ma takiej opcji jak tera zarobić za granico.

Alicja

@John, myślę, że to była jednorazowa sytuacja. Uważam, że nie warto przekreślać Jobs.pl po jednym incydencie :)

lola

@Bikoz z jednej strony fajnie, że chciał się urządzić, tylko po co ten alkohol...

kawek

mnie też sterowali na zakup biletu lotniczego za 1000 zł z OKĘCIA do Londynu,żeby tam komuś było lekko mnie odebrać z lotniska

mirek

jak kupuje się bilet lotniczy to za swoje pieniądze i nie trza się zgadzać na bardzo drogi za 900 zł, bo tam w londynie są na miejscu i mogą odebrać z lotniska o każdej porze

koli

najlepiej powiedzieć że się zgubiło prawo jazdy i jest w trakcie wyrobienia

jacek

ciężkie te testy są na egzaminie BHP,na komputerze,tylko dwa błędy można zrobić w zestawie,więcej to nie zdają, egzamin ponowny co 2 dni za 30funty płatny. Wszystkich możliwych pytań jest ze 400. Losuje się 4 zestawy,razem prawie 100pytań.ponoć zdawali i po 5-7 razy. część za drugim razem. te umowy to prawie jak u nas śmieciowe. nazbierają wszelkich ludzi od bezdomnych po niewykwalifikowanych a nawet byłych więźniów i alkoholików. agencja pracy tymczasowej

Tak8Nie

gość 2

wypłaty w Anglii są co tydzień, przez pierwsze 4 tygodnie po odliczeniu potrąceń agencyjnych i kosztów własnych oraz zaliczek na wypłatę na konto jest około 150funtów. są ciągle dziwne różne problemy i problemy a to tego brak ato tego ciągle jakiś problem,na początek dostaje każdy karte cscs bhp czerwoną jest ona ważna 6mcy,później jest ponowny egzamin i znowu koszty 25funt i dzień nie płatny w robocie,a jak zrobi się za dużo blędów w tescie na komputerze to znowu powtarzać egzamin i znowu 25 funty koszty i dzień nie płatny

gość

50 funtów za mieszkanie co tydzień od osoby? my w Londynie płacimy po 80f. chłopy dojeżdżają i po 50 km w jedna strona autem,benzyne trza kupić. mało kto robi na jednej budowie cały czas. często zmieniają budowy. w drugi miesiącu może po te 400 funt po otrąceniu wejdzie na wypłate. jeden mi mówił że po raz pierwszy jest zadowolony z wypłaty bo wziął 500F,ha,ha,ha,. warunki ciężkie z nimi się dogadać to jest ciężko z tą agencją. wyjeżdzają ryzykanci. umowa agencyjna taka jak w polsce śmieciowa. jeden na 20 tam powi że dobrze trafił na budowe i po 3 miesiącach odłożył 6 tyś zł i cieszy sie. przez 1 miesiąc to na wypłaty wchodzi 100-140 funtów.

Tak5Nie

NIKI

WYSYŁAJĄ CIEŚLI I ROBOTNIKÓW DO ANGLII.Praca na umowie agencyjnej w ICDS w A nglii. Poczytaj o nich opinie. Pracownik ponosi koszty większości tj.podróży,bhp,wyposażenia narzędzi,mieszkania,benzyny do auta,gazu w mieszkaniu. Po przyjeździe do Anglii biorą cie na kwatere przejściową słabe mieszkanie i tam uczysz się do egzaminu bhp na karte,jeśli nie zdasz to egzamin ponowny co 2 dni,płatny 25-30 funtów. Dodatkowo wymyślili jakiś kurs za 100funtów. Po zdaniu egzaminu powinieneś dostać do ręki zieloną kartę ale oni jakoś sprytnie pobierają i trzymają u siebie w biurze żebyś nie uciekł!! Niektórzy do pracy jeżdżą metrem za 55 F tyg, inni blisko za 15 a jeszcze inni autem agencji po 13-40 km,trzeba dobrze jeździć po angielsku odwrotnie niż u nas. za mieszkanie otrącają po 50 Funtów tydzień-mieszkania skromne wiadomo tanio. czasem można trafić lepiej a czasem Nora. po 3 tyg może ci wyrobią konto w banku podstawowa sprawa żeby dostać wypłatę do tego momentu będą ci dawać na jedzenie po 50F na tydzień. do 4 tyg dadzą ci do ręki zielona kartę bhp-TWOJĄ KARTĘ. Na budowie jesteś pracownikiem agencyjnym a nie na kontrakcie umowie brytyjskiej. To wielka różnica. Pracownik agencji jest tymczasowo dopóki jest potrzebny albo się podoba. Jeśli robota się kończy agencyjny pracownik z dnia na dzień traci robotę i szukają ci gdzie indziej. PIERWSZY MIESIĄC TO MAŁO CO ZAROBISZ bo są koszty i potrącenia agencyjne których się nie doliczysz. Towarzystwo na budowach różne oprócz dobrych ludzi jest dużo menelstwa pijaków. Jeśli się wahasz i nie wiesz co robić to NIE,NIE,NIE JEDŹ TAM jako pracownik agencyjny.

Tak7Nie

maro

a jak dojezdzasz do pracy w Polsce to szef ci bilety kupuje? BHP też masz na kilka lat dla siebie, to kto ma niby płacić? Stawka ok jak na realia.

TIKO

Mam wyjeżdżać jako cieśla z tej firmy. Czy to jest wiarygodna firma? Czy normalne jest, że na wyjazd do Wielkiej Brytanii muszę ponieść koszty przelotu, zakwaterowania i kurs bhp? Oferują 450 funtów netto tygodniowo.

tomek

ja powiem tyle cygaństwo ma krótkie nogi i już prawie odpadły u /Jobs pl/ bajery można wciskać dzieciom jeszcze nie każdemu jedzie zobaczycie sami czy nie racja jeszcze jak żądzą kobiety pozdrawiam

adam

witam trzymajcie się z daleka od JOBS PL to tragedia jedna z najgorszych agencji w Polsce za wszystko odliczają dopiero po miesiącu pracy coś dostaniecie ale nie wiele podatek mieszkanie dojazd z własnej kieszeni praca w błocie pod kamerami i podgląd jeszcze z droma Alkatraz 2 nie daj boże by mieć tel przy sobie to lecisz z pracy pisze bo to przeżyłem nie polecam powinni zamknąć tą działalnośc cygańską

Tak6Nie

marcin

nie polecam właśnie wróciłem z wielkiej brytanii porażka byłem tylko 8 dni biorą kase i na tym ich rola się kończy odradzam

luz

czy pracuje ktos aktualnie w Belfaście bo ma mozliwosc wyjazdu z tej firmy tam i sie zastanawiam czy jechac prosze o kontak jkazul@o2.pl

Maniek

Witam. Mam pytnko czy ktoś może pracował lub pracuje u nich jako spawacz?bo po komentarzach widze że nie warto podejmować z nimi wpółpracy i sie rozczarować.

kate

Czy ktoś wyjeżdżał z tej firmy jako opiekunka osób starszych?

Murv

Pracowałam tam trochę i rzeczywiście beznadziejny sprzęt spowalniający pracę a potem słyszy się od przełożonego że za wolno się pracuje. Ponadto często dzwonili ludzie którzy skorzystali z usług JOBS.PL i narzekali na warunki w pracy, na niezgodności z umową itp. Wtedy rekruterzy musieli świecić oczami. Z kolei nowym potencjalnym kandydatom trzeba było wmawiać, że nie było zażaleń i nikt nam nie zgłaszał problemów! Zdarzało się, że tuż po przylocie to kandydaci rezygnowali (i mieli ku temu powody!), wtedy pracodawca JOBS.PL przedstawiał ich w złym świetle swoim pracownikom itp. co mi się nie podobało. Szczytem było, gdy kazano kandydatom kłamać na granicy przez co część zrezygnowała a część na granicy powiedziała prawdę. Oczywiście wg pracodawcy to kandydaci byli Ci źli. Warunki dla pracowników w biurze też beznadziejne. Miałam robić praktyki i jednocześnie pomagać jednemu działowi a skończyło się, że przez 3 miesiące spędziłam na praktykach może 4 dni... Wyzysk i tyle... kończyłam pracę i szłam na praktyki a szefowa zaraz ściągała mnie do tamtego działu i kazała innym coś mi znaleźć do roboty. Nie trzymała się umowy. I w ogóle nie szanowała ludzi. Ja praktycznie odeszłam w momencie kiedy trzeba było mnie wieźć do szpitala. Dosłownie... Tak mnie fizycznie i psychicznie wykończyli. Już pomijam że jak raz byłam na księgowości ktoś usiadł przy moim komputerze i powyłączał oferty pracy klientów. Były to firmy również zajmujące się rekrutacjami a więc konkurencja. I oczywiście nazajutrz z oddziału z Katowic to ja dostałam ochrzan. I co ciekawe do dziś nie jestem w stanie uzyskać zaświadczenia o zatrudnieniu. W żadnej firmie nie miałam z tym wcześniej problemu. A tu od miesiąca nie mogłam się doprosić. Szefostwo nie odpowiadało na żadne formy kontaktu. A jak w końcu odebrano telefon to jeszcze mnie zmieszano z błotem. Szkoda nerwów i zdrowia na jakąkolwiek współpracę z takimi ludźmi.

Tak1Nie

Nie polecam nikomu. Żenujące zarobki, żenujące szefostwo, o wszystko trzeba walczyć. Pracuje się na starych, zdezelowanych komputerach, nic nie działa, jak powinno. Brak jakichkolwiek dodatków, socjalu, kart medycznych. Szef kierujący placówka w Katowicach nie potrafi zarządzać zespołem. Pobiera firmy swoim pracownikom, na każde pytanie o podwyżkę odpowiada, że nie da, bo oprócz opłacania pracowników musi jeszcze zapłacić za prąd, wodę, ogrzewanie w biurze!!!!! od pracowników wymaga się wiele, nie dając NIC w zamian. Wyzysk, wyzysk,wyzys!!!!

kazik

praca na stanowisku handlowca w jobs.pl to praca dla wytrwałych. nie dajcie się nabrać podczas rozmowy kwalifikacyjnej na niebotyczne kwoty,jakie można tam zarobić...jeśli się mocno , mocno stara, to do 3,000 netto można dojść. ale trzeba najpierw zdobyć klientów. trwa to z reguły pół roku, dziewięć miesięcy (jeśli masz smykałkę handlowca). do tego czasu masz się zadowolić najniższą krajową. do tego firmą kieruje człowiek, który nie ma skrupułów. podbieranie firm, pretensje o byle co, zarzucanie pracownika tysiącem dodatkowych rzeczy do wykonania,brak JAKICHKOLWIEK dodatków to standard tej firmy. socjalu nie ma żadnego. szkoleń nie ma wcale. dodatków na święta też nie ma wcale. a jeśli uda Ci się w końcu zacząć normalnie zarabiać, to musisz wysłuchiwać, że jesteś zbyt drogi dla firmy. generalnie miejsce dobre dla studentów którzy nie mają zobowiązań. jeśli szukasz czegoś na stałe - nie idź tam. zresztą strasznie duża rotacja pracowników sama świadczy o tej firmie.

Tak7Nie

murarz

Czy jedzie ktoś do Manchesteru 24.02.2015 jako murarz lub pomocnik ?

PRACOWNIK
@murarz

słuchaj dostałem ofertę pracy z tej firmy do Glasgow. Znasz może tą firme, jak jest u nich z płatnościami, jak wygląda sprawa z przelotem do GB.

Tak5Nie

PRACOWNIK
@murarz

moj e-mail tomi22478@o2.pl napisz tam nr tel to do ciebie zadryndam

kolega murarza
@PRACOWNIK

A kiedy lecisz do Glasgow?Dostałeś już umowę z agencji?Jeśli tak to zobacz czy nie ma tam magicznego zwrotu Under umbrella..

Tak4Nie

mariola

Bardzo nieprofesjonalna firma, zarządzana chaotycznie i autorytarnie. Porażka.

ja
@mariola

Z demokracją w prywatnej firmie jeszcze się nie spotkałem. Najczęściej jest zarząd, który decyduje o losach firmy lub osoba za to w pełni odpowiedzialna (właściciel firmy). Czy można rozwinąć temat "autorytarnego zarządzania"?

B
@ja

(usunięte przez administratora) Polecam poczytać najpierw czym faktycznie jest autorytarne podejście do pracownika... bo uważam, że nie "gryzie się" bycie właścicielem firmy, a jej demokratyczne zarządzanie ;)

Zostaw opinię o JOBS.PL S.A. - Warszawa

Chcę opublikować: