Agencja Pracy In Person Sp. z o.o.

Racibórz

Agencja Pracy In Person Sp. z o.o.
3 39

Opinie o Agencja Pracy In Person Sp. z o.o.

Pracodawco! Chcesz wiedzieć ile osób odwiedziło Twój profil?

Natalia

Agencja Pracy In Person ciągle poszukuje pracowników. Całą ofertę pracy, którą oferuje firma można znaleźć pod tym linkiem - https://inperson.pl/oferty-pracy-w-holandii/ Jako że zaczyna się sezon na tego typu pracę, to chciałabym Was spytać o Wasze doświadczenia we współpracy z firmą. Zachęcam Was do wypowiedzi.

fafik

witam czy osoba która niezna jerzyka ma szanse z tej agencji pojechać na przykład do pakowania gazetek bo taka znalazłem ofertę proszę o odpowiedz

Zainteresowany

Witam, jadę do pracy na produkcje serów w Almere. Moje pytanie czy ktoś tam pracował? Jakie warunki, jak sie tam wychodzi z wypłatą? Mieszkanie mam w bungalach na Bosruiterweg w Zeewolde był tam ktoś?

Zainteresowany
@Viki 13.06.2018 21:54

Jadę z czwórką znajomych. Jest szansa na to, że przydzielą nam wspólny domek?

Natalia

@Zainteresowany Niestety nie jestem w stanie odpowiedzieć na Twoje pytania, jednak będę wdzięczna, jeśli już po rozpoczęciu współpracy z Agencją Pracy In Person opiszesz swoje doświadczenia. Na pewno innych zainteresowanych pracą te informacje zaciekawią.

Natalia

@Qizini Jak wygląda natomiast kwestia atmosfery w firmie In Person? Ostatnio nikt nic nie napisał, dlatego będzie to bardzo cenna informacja. Będę Ci za nią oczywiście wdzięczna. Ponadto, pomożesz na pewno innym @anonymous Czy finalnie zdecydowałeś się na wyjazd z firmą? Jeżeli tak, to napisz proszę jak wygląda ta współpraca.

anonymous

jestem zalamany opiniami ktore przeczytalem nie wiem czy to prawda mam jechac do Zeewelde czy ktos tam byl i jak tam sie wychodzi na czysto i jakie warunki mieszkanowe sa

Bolo

Agencja Pracy In Person ma opinię dobrego pracodawcy. Podpowiedzcie czy maja dobre roboty?

Izka19

Pracowałam przez in person prawie 2 lata i nie miałam na co narzekać. Praca ok tak samo jak zarobki i mieszkanie ! Nie rozumiem ludzi którzy narzekają na tę firmę no chyba że jadą na wakacje a nie do pracy, także polecam bardzo. Wypłaty co tydzień, wakacyjne na czas, a i co jeszcze moja najlepsza tygodniówka wynosiła 420 euro z nadgodzinami oczywiście a normalnie 340-360 na czysto.

ariel
@Izka19 10.09.2016 13:05

i pewnie za stawką 16 euro brutto :D nie ma jak dobra reklama firmy

Iza

Pakowanie kanapek i bagietek w Losser. Taka ofertę znalazłam i chciałabym wyjechać. Może podpowiecie coś w temacie? Może ktoś tam pracował?

Qizini
@Iza 25.11.2017 10:17

Praca fajna lecz monotonna oraz świetni ludzie !

Natalia

Wcześniej prosiłam o to, żeby zaznaczać w jakim mieście i na jakim stanowisku się pracuje, a teraz @były pracownik i @anonymous, proszę, żebyście przedstawili jakie dokładnie warunki mieliście na umowie i czy rzeczy, które opisujecie się w tym mieściły?

Masakra (usunięte przez administratora) w zimnie i wgl te czerwone czepki to też tragedia jak i Polacy jak innego pochodzenia. Pracowałam przez i person Pani Beatka to bardzo dobra aktorka, zwolniona zostałam z dnia na dzień też na "gębę" wypłaty po 200€ nigdy powyżej zero dodatków.

Bartosz

Szkoda, że tak rzadko piszecie. Takie info od pracowników wiele znaczy.

anonymous

PRACOWALEM TAM PULTORA ROKU ZOSTALEM BEZ PODSTAWNIE ZWOLNIONY ORAZ W CZASIE KONTRAKTU BYLEM ZACZEPIANY PRZEZ TUTEJSZYCH PRACOWNIKUW BIURO NIC ZTYM NIE ROBILO BERNADETA RIEDEL KTURA SIEDZI TAM W BIURZE PRZEBIERA W PRACOWNIKAC JAK JEJ SIE PODOBA MNIE ZWOLNILA NA GEBE BEZ DOKUMENTACI PODKRESLAM ZE JESZCZE PRYWATNIE PROWADZE WLASNA FIRMA BUDOWLANA WIEC OBOWIAZYWALY MNIE INNE PRZEPISY W PORUWNANIU DO INNYCH PRACOWNIKUW TA (usunięte przez administratora) KTURA TAM SIEDZI W BIURZE RIEDEL BIERZE WALUWY OD PRACOWNIKUW W ZAMIAN ZA TO ZE KOGOS WPISZE NA PLAN JA JAKIS CZAS DO BIURA PANI REDIEL PAPIEROSKUW ZA GODZINY NIEZANIOSLEM I POSTANOWILA MNIE ZWOLNIC A DZIEN WCZESNIEJ DZONILA MI Z PLANEM A JAK NA NIEGO PRZYJECHALEM TO MNIE NA GEBE ZWOLNILA TO BIURO TO WYZYSK I OSZUSTWA POLISOWE ORAZ KREDYTOWE JAK I HIPOTECZNE INPRSON SPOOTA RIEDEL BERNADETO ZA ZWOLNIENIE MNIE Z ROBOTY ZAPLACISZ (usunięte przez administratora) MI ZA TO .UDOWODNIE CI (usunięte przez administratora) ZE WYKOZYSTALAS MOJA FIRME OMNI-MAX DO WASZYCH UMUW BO BYLO TO KOZYSTNE DLA WAS Z KORTINGIEM ORAZ ZWOLNIENIEM Z PODATKU VAT BO JESTEM ZWOLNIONY ZNIEGO NA PODSTAWIE UPRAWNIEN KOPALNIANYCH PRZECZEPIE CI TO BIURO INPERSONOWSKI SOOTA NETWERK I PUJDZIESZ DO PIERDLA Z POWAZANIEM BIELA OMNI-MAX

W czasach korzystnej dla kandydatów sytuacji na rynku pracy, atmosfera w miejscu zatrudnienia odgrywa coraz większą rolę. Czy tak samo jest w Agencja Pracy In Person Sp. z o.o.? Podzielcie się swoimi wrażeniami, wyrażając swoją opinię na ten temat!

Franek

Podpowiedzcie jak się pracuje z agencją za granicą? Czy pomagają, czy znajomość języka jest wymagana?

Ewa

Osobiscie nie polecam. Zbyt czeste bledy w naliczaniu wynagrodzenia, stawka za godzine duzo ponizej najnizszej krajowej. Ogolnie rzecz biorac...lipa straszna

Natalia

@len menken na jakim stanowisku pracowałeś? Warto zaznaczać dokładnie co się robiło i w jakim mieście. Ze względu na to, że w Agencji Pracy In Person jest bardzo wiele aktualnych ofert pracy, w których zarobki wyglądają zupełnie inaczej.

Neron

Pracowałem w Holandii na produkcji i było dobrze.Mieszkanie miałem dobre, tylko nie zawsze koledzy byli dobrzy.

len menken

Witam Pracowałem w agencji in person przez tydzien w [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] walał na tym ze pracuje sie w nocy w soboty w niedziele a zadnych dodatków nie ma solarisy sa od 70 do 200euro tygodniowo

t54

@bajer ale gdzie dokładnie się wybierasz? bo nie doprecyzowałeś niestety tego w swojej wypowiedzi a powiem Ci szczerze że ja na chwilę obecną nie widzę żeby firma prowadziła jakąkolwiek rekrutację teraz

xoxo

WItam, czy ktoś jeszcze wybiera się w połowie października na pracę produkcyjną do Den Haag przez In person? Pozdrawiam serdecznie

bajer
@xoxo 04.10.2016 13:07

ja si wybieram 15.10

Rozczarowany

Jasne ,że super takie sytuację psują lub budują renomę firmy .

Koleś

po odliczeniu wszystkiego wyjdziesz 80e tygodniowo na rękę zależy też w jakiej pracy

izka19
@Koleś 05.09.2016 17:58

żal mi cię powiem tyle !!!

Rozczarowany

Witam , mieliśmy jechać do pracy najpierw 31 sierpnia i pracować od 2 września ,ale kilka dni wcześniej odwołano wyjazd przełożono go na 7 a później na 6 września . Z dziewczyną zrezygnowaliśmy w sierpniu z pracy po to by jechać do Holandii z firmy In Person dzisiaj jest 5 września dzień przed wyjazdem my spakowani pieniądze wymienione na start w euro kasa podporządkowana tylko pod wyjazd i po 16 godzinie dzwoni kobieta z firmy In Person ,że wyjazd został odwołany my oboje jesteśmy w szoku bo zaufaliśmy firmie nie wiem co mamy teraz zrobić . Jeśli ktoś też miał wyjechać i wyjazd został odwołany to jesteśmy ciekawi co usłyszeliście .

@krzys1996 06.09.2016 12:35

Tak pomimo ,że umawiany wyjazd nie doszedł do skutku to firma InPerson zaproponowała nam alternatywę w postaci wyjazdu do innej pracy i innego kraju niż wcześniejszy wyjazd . Mam nadzieje ,że ten wyjazd dojdzie do skutku w tedy z czystym sumieniem napisze ,że firma InPerson nie zostawia ludzi z którymi się umawia na lodzie ;) pozdrawiam

Lidia

Miałam jechać do miasta Haga w Holandii do pracy na produkcji ,ale przekładany jest wyjazd jeden drugi trzeci raz czy ktoś jedzie 15 września z tej firmy in person ?? zrezygnowałam z pracy z myślą wyjazdu do pracy ,a nie siedzenie i czekanie ,a może ten wyjazd to jakiś mit ? jeśli ktoś też wybiera się w tym terminie lub już z tej firmy wyjeżdżał to bardzo proszę o odpowiedź.

Mower

Witam czy ktoś wybiera się do Den Haag z agencji IP wyjazd został przesunięty na 7 września .

Adriana30

witam ja tez mialam jechac w ten weekend ale dzisiaj zadzwonila mi babka i przesunela termin na 6 maja, ogolnie jakie warunki wam przedstawila itd?

witam , ja sie wybieram , na ten termin co ty max , na razie powiedzieli mi ze termin zostal przesuniety na 6 maja ?

max

hej czy ktos jedzie z tej agencji 2 maja do den haag " hello fresch" do pracy na stanowisko PRACOWNIK PRODUKCYJNY ????

paniedajpanspokoj

macie jakies informacje bo wisi ogloszenie?

Zostaw opinię o Agencja Pracy In Person Sp. z o.o. - Racibórz

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Agencja Pracy In Person Sp. z o.o.