Opinie o Agencja Pracy In Person Sp. z o.o. w Racibórz

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Agencja Pracy In Person Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Agencja Pracy In Person Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Firmy rekrutacyjne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Agencja Pracy In Person Sp. z o.o. w Racibórz

Elżbieta

Pojechałam na pomidory tzn na szklarnie , nie narzekam na pieniadze i na ludzi, chociaz zakwaterowanie mogloby byc lepsze. Ogolem agencja na plus ..

Łukasz
@Elżbieta

Fajnie, że jesteś zadowolona z zatrudnienia. Jeżeli chodzi o zakwaterowanie to nie zawsze jest ono w standardzie hotelowym. Czy masz dobry kontakt z koordynatorem kontraktu i jest pomocny w rozwiązywaniu problemów na miejscu? Jak wygląda sprawa z ubezpieczeniem? Zapewnia go pracodawca, czy leży to w Twojej gestii? Jeśli możesz podziel się swoim doświadczeniem.

jarek

Witam pracuje ktos obecnie w firmie bleckam? i mieszka na kasteel park ooijen? prosze o szczere opinie na temat tej pracy i mieszkania agencja inperson

@jarek

Ja pracuje, nie jest źle, najważniejsze że piniadze na czas :) ooijen to troche przebytek, można trafić do "specyficznych" ludzi, ale generalnie mozna przezyc, aczkolwiek warto pozniej szukac wlasnego zakwaterowania. Ogolnie dobry kontakt z koordynatorem mam wiec dla mnie to spory plus

jarek
@Marek

a jak wyglada praca? wybieram sie tam z dziewczyna i glownie chodzi mi o nia czy da sobie rade ;)

Twoja Mara

Pani (bez najmniejszej kszty szacunku) (usunięte przez administratora)to istna kpina z bezczelnym uśmieszkiem na stanowisku. Zaniżone wypłaty, zwolnienie w czasie choroby, brak możliwości zgłoszenia choroby, akceptacja (usunięte przez administratora)oraz uczestnictwo w (usunięte przez administratora)to kropla w morzu co wyrabia ta niekompetentna p.zda. Za nic również ma prawo do dnia odpiczynku w tygodniu. W końcu jak z rozpędu wyrzuci za dużo ludzi to potem ktoś musi tyrać, albo won. Żeby chociaż za to zapłaciła... Wszystko co robi zależy od faz księżyca i cyklu menstruacyjnego. Odbieranie telefonów czy odczytywanie wiadomości również traktuje jakby dzwonili do niej telemarketerzy. Przez kilka dobrych lat w holadnii stanowczo stwierdzam, że najgorszy pracodwaca jakiego znam. Totalny brak zainteresowania obowiązkami, plan robi codziennie późnym wieczorem grubo po butelce, bo na następny dzień rano jeszcze nie może zdecydować na finalną wersję. Gdzie idziesz do pracy i wracasz, bo podczas podróży zmieniła plan. sama wybiera sobie co dla niej łatwiejsze. Co najlepsze, lubi zajmować się sprawami zupełnie do niej nie należącymi, typu zakwaterowanie. Najwidoczniej wszystko ją przerosło jako koordynatora. Kury szczać prowadzać, a nie świecić telefonikiem za biurkiem i plotkować! Niedługo ksieżna z biura nie będzie już wykonywać tego zawodu. ;) Stanowczo nie polecam, chyba, że zaczniecie od min.ty pod biurkiem i będziecie dzień w dzień od tego zaczynać i przepraszać, że chcecie swoje pieniądze.

Natka
@Twoja Mara

Pracowałem, przez In Person w Alphen. Jedna z moich najlepszych pracy. Pani Karolina bardzo miła i zawsze pomocna. Wypłaty na czas i zaws,s się zgadzaly, jedyny minus to różnie z godzinami. Pani Karolina to kobieta do rany przełóż. Polecam pracę prze in person.

Ania i ewa
@Natka

Popieram, my też pracowalysmy u Pani Karoliny i jest zajebjsta..

Antyoszust
@Natka

Chyba koleżanki, ale nie wiem :D Natalka, ta miżdzrzaca się do każdego stojącego chocby obok przełożonego?

Wróg numer 1
@Ania i ewa

Chyba jak spi

leonard34

Praca za granicą, szczególnie gdy się nie ma znajomości nie jest wcale prostym wyzwaniem. Moim zdaniem korzystanie z pomocy agencji pracy, to bardzo duże ułatwienie. Mam kolegę, który dzięki pomocy In Person znalazł stabilne zatrudnienie w Holandii. Pracuje tam obecnie, jako spawacz i nie narzeka. Myślę, że gdyby było, tak jak piszą niektórzy, to już dawno wróciłby do kraju.

logo firmy Serwisant rowerowy
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
Jaaaaa

Jeśli chcesz pracować to nie będziesz na nic narzekac, pamiętaj-jezeli będziesz w porządku to i pracodawca Cie nie zawiedzie

XYZ

Cześć, Dostałem ofertę pracy w Helmond, z zamieszkaniem w Kaastel Park, jako pracownik logistyki/ komisjoner. Podobna praca jest od poniedziałku do piątku + co 2 sobota. Jest tam może ktoś na miejscu i może się odnieść do tego jak to w rzeczywistości wygląda? Czy faktycznie można osiągnąć zarobki w wysokości 1300 euro na ręke ( już odliczając zakwaterowanie, ubezpieczenie)? Czy wypłaty mają pokrycie z przepracowanymi godzinami? Jaka jest atmosfera w pracy? Dodam tylko, iż pracowałem niejednokrotnie za granicą, jednak nigdy za pośrednictwem agencji. Przyznam szczerze, iż to co usłyszałem telefonicznie wygląda na dobre warunki finansowe, jednakże gdy zacząłem dochodzić szczegółów to zaczęły wychodzić niespójności pomiędzy tym co usłyszałem telefonicznie, a tym co zostało wymienione w mailu. Dodatkową obawę budzi mnogość negatywnych komentarzy zarówno na tę agencję jak również poprzednią ( Sherpa). Proszę tylko i wyłącznie o poważne odpowiedzi. Pozdrawiam :)

Zly
@XYZ

Jeśli chcecie siedzieć na domku zamiast pracować to jedźcie. Ja stanowczo odradzam. Porażka życiowa.

Mateusz Z.
@Zly

dla mnie jedna z lepszych ofert jakie dostalem i warunkow jakie mam , polecam

Mateusz Z.

Wyjechalem z ta firma na produkcje. Praca nie byla spoczatku latwa, ale pozniej jakos poszlo ze pracuje do dzisiaj. patrzac na opinie jakie sa tu pisane nie zgodze sie, ze koordynatorzy sa nie pomocni. Dla mnie byli i w sumie sa, pieniadz tez okej. Pozostało

bywalec

wszystkie pozytywne opinie to pisane przy pracownikow biura . Rece opadaja ze wlasciel nie widzi tego >ale przeciez najwazniejsza kasa a nie dola rodakow na obczyznie (usunięte przez administratora) zamknac takie biuro . bezpowrotnie

Prawdomówny
@bywalec

a wszytskie negatywne moga byc pisane przez konkurencje :) morał z tego taki, ze na otwartym forum, gdzie kazda osoba moze cos napisac z ulicy zadna informacja nie jest rzetelna :) pozdr!

Józio

Witam! Generalnie było ok ale kontakt z koordynatorami bywał dość utrudniony....(usunięte przez administratora)obiecuje jedno na Geodis a później straszy zwolnieniem i ogólnie jest strasznie chamski a uważa się chyba za jakiegoś boskiego Alvaro a serio to chyba jest homo... Czemu tylko nigdy nie przyjedzie i nie powie nic oko w oko tylko przez telefon taki mocny... Kasa się zgadza ale trzeba pilnować. Ogólnie nie polecam

Hertog Jan
@Józio

Potwierdzam, firma mało rzetelna zwłaszcza oddział Venlo, panie i panowie w biurze są tak rzetelni, że ręce opadają. Kontakt z nimi w weekend graniczy z cudem, załatwienie czegokolwiek również. Ale jeśli trzeba iść nieoczekiwanie do pracy to zaraz grożą zwolnieniem nie można odmówić. (usunięte przez administratora) Parkowi też nie lepsi... odradzam to biuro przez takich pracowników właśnie. Zapomnieli już,że to oni są dla ludzi A nie ludzie dla nich.(usunięte przez administratora)

Tosia98

z serca prosto polecam agencje inperson ktora pomogla mi w koncu znalezc stala prace , pieniadze dobre, zalatwili mi transport i mieszkanie , polecam

Marlena

W pełni polecam Agencję Pracy In Person. Kasa ok, warunki takie jak były mówione. Pozdr

Karol 21

Zapąmnialem dodać że w Polsce in person ma (usunięte przez administratora)na to co się dzieje w Holandii i nie umieją nawet wytłumaczyć dlaczego się dzieją takie sytuacje. Nie polecam nikomu tej złodziejskiej Agencji.

Karol 21

In person (usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora) potracaja kasę za co nie powinni miałem pół tygodnia przepracowane zostawili mnie na minus 1 euro z centem po potrąceniu. Najgorsza agencja jaka może być nie polecam.

cinek

inperson to najwieksza hała jaka moze byc,oszukuja przy wyplatach wiecznie jakies potrącenia,parkowi robia co chca i traktuja ludzi jak smieci,czasem bez powodu wyrzucali ludzi,jednego w srodku nocy ochroniaz kazal mu sie pakowac i opuscic park,a reszte jak wyrzucaja to z dnia na dzien masz opuscic park, na dodatek dwa max 3 dni w tygodniu pracy,lepiej szukac gdzie indziej, Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: zlikwidowac

@cinek

Pamiętaj, że oskarżenie oszustwa, w szczególności pisane na forum publicznym może mieć konsekwencje prawne. Czy aby na pewno nie można powiedzieć o Agencji Pracy In Person nic neutralnego? Może Twoje oczekiwania co do firmy były zbyt zawyżone? Czy mogło tak być? Powiedz nam coś więcej na ten temat.

młoda23
@cinek

zgodzę się z tobą

@młoda23

W jakim konkretnie aspekcie się zgadzasz z tym co napisałam? Czy możesz powiedzieć coś więcej na temat pracy w firmie? Może osobiście pracowałeś w tym miejscu i możesz podzielić się z nami swoimi spostrzeżeniami? Każda informacja na temat pracy może być bardzo ważna dla potencjalnych kandydatów.

Młoda23
@Natalia

Dla twojej wiadomości zgadzam się z cinkiem a nie z tobą

@Młoda23

Warto zatem byś podkreślał to w swoich wpisach. Szczególnie w konwersacjach, gdzie jest kilka komentarzy, a Ty chcesz odpowiedzieć na jeden konkretny. Mimo tego, że się ze mną nie zgadzasz, może zechcesz podzielić się z nami swoimi spostrzeżeniami na temat Agencji Pracy In Person?

@Natalia

Jeśli komuś można zarzucić oszustwo to tylko tej pseudoagencjii. Mam nadzieję, że konsekwencje prawne wreszcie zjedzą te(usunięte przez administratora) I nie da się o nich powiedzieć nic choćby neutralnego , a jeśli chodzi o oczekiwania to śmiech na sali. Pani też jest koordynatorką Pani (usunięte przez administratora)? Pracowałam w tym burdlu pół roku, wiem, co piszę.

Viola
@Natalia

Witam. Dziesięć lat temu, pracowałam z siostrą w Best pod Eindhoven. Prócz tego załatwiłyśmy sobie nocki w drukarni, pomogła Nam p.Bernadetta. Wiem, że opinie na Jej temat były podzielone, natomiast My byłyśmy bardzo zadowolone z współpracy z Bernadettą i In Person. Zawsze chętnie informowano i pytano Nas czy zechcemy przyjść do pracy, co doceniałyśmy, ponieważ na te nocki były tłumy chętnych, nigdy nie zdarzyło się, byśmy zostały oszukane czy musiały prosić się o swoje wynagrodzenie. Przez rok wszystko szło gładko. Wygląda na to, ze ilu pracowników, tyle opinii. Pozdrawiamy Bernadettę, Viola i Eliza :)

PRACOWALEM TAM PULTORA ROKU ZOSTALEM BEZ PODSTAWNIE ZWOLNIONY ORAZ W CZASIE KONTRAKTU BYLEM ZACZEPIANY PRZEZ TUTEJSZYCH PRACOWNIKUW BIURO NIC ZTYM NIE ROBILO BERNADETA RIEDEL KTURA SIEDZI TAM W BIURZE PRZEBIERA W PRACOWNIKAC JAK JEJ SIE PODOBA MNIE ZWOLNILA NA GEBE BEZ DOKUMENTACI PODKRESLAM ZE JESZCZE PRYWATNIE PROWADZE WLASNA FIRMA BUDOWLANA WIEC OBOWIAZYWALY MNIE INNE PRZEPISY W PORUWNANIU DO INNYCH PRACOWNIKUW TA (usunięte przez administratora) KTURA TAM SIEDZI W BIURZE RIEDEL BIERZE WALUWY OD PRACOWNIKUW W ZAMIAN ZA TO ZE KOGOS WPISZE NA PLAN JA JAKIS CZAS DO BIURA PANI REDIEL PAPIEROSKUW ZA GODZINY NIEZANIOSLEM I POSTANOWILA MNIE ZWOLNIC A DZIEN WCZESNIEJ DZONILA MI Z PLANEM A JAK NA NIEGO PRZYJECHALEM TO MNIE NA GEBE ZWOLNILA TO BIURO TO WYZYSK I OSZUSTWA POLISOWE ORAZ KREDYTOWE JAK I HIPOTECZNE INPRSON SPOOTA RIEDEL BERNADETO ZA ZWOLNIENIE MNIE Z ROBOTY ZAPLACISZ (usunięte przez administratora) MI ZA TO .UDOWODNIE CI (usunięte przez administratora) ZE WYKOZYSTALAS MOJA FIRME OMNI-MAX DO WASZYCH UMUW BO BYLO TO KOZYSTNE DLA WAS Z KORTINGIEM ORAZ ZWOLNIENIEM Z PODATKU VAT BO JESTEM ZWOLNIONY ZNIEGO NA PODSTAWIE UPRAWNIEN KOPALNIANYCH PRZECZEPIE CI TO BIURO INPERSONOWSKI SOOTA NETWERK I PUJDZIESZ DO PIERDLA Z POWAZANIEM BIELA OMNI-MAX

zainteresowana
@anonymous

Czy taki styl pisma był zamierzony? Czy to może żart któregoś z pracowników biura? Może ktoś załamał się poziomem Pańskiej erudycji i został Pan zwolniony.

tfujstary
@zainteresowana

DAJ MU SPOKUJ CHŁOP WŁASNOM FIRME PROWADZI Zastanawia mnie tylko, czy potrafi napisać swoje nazwisko bezbłędnie.

@anonymous

żarty żartami Panie i Panowie, ale nie zdziwiłabym się gdyby w nerwach i swojego nazwiska poprawnie nie napisał. Biuro samo w sobie jest kpiną w pakiecie i z (usunięte przez administratora)i z (usunięte przez administratora)

Ola
@Twoja Mara

Panie Tomasz Hordejuk, nie wiem czy zdaje sobie Pan sprawę z faktu, że hejt internetowy jest karany? Pozdrawiam

Antyoszust
@Ola

O jaki hejt chodzi? Może o imiona podane i usunięte przez administratorow? Niech ludzie wiedzą na co chcą sie porwać! Od nieprawdziwych informacji są juz koordynatorzy. Osobiście dodam też coś do tego urojonego hejtu: biuro jest do bani, nieuczciwe, lepiej zostać w polsce, szkoda nerwow i PIENIĘDZY, bo wesola ksiegowosc to norma.

Niezadowolony

Nie mam żadnego dobrego słowa na tą agencję naprawdę pracowałem w kilku i ta najgorsza jeśli człowiek przyjeździe z małej wsi będzie zadowolony ale nie z dużego miasta tak jak ja. W Polsce obiecywali, że pracy jest mnóstwo i jak w jednej firmie nie będzie to przenoszą do drugiej i co przyjeżdżam siedzę 7 dni w pracy 2 dni!!!! W jednym zdaniu: To jest agencja która tylko wykorzystuje ludzi. Zarobki takie że tylko na przeżycie w Holandii!!!! Ludzie mówili że trafiłem w zły okres to po co mnie wysyłali. Naprawdę trzeba przemyśleć wyjazd! Moje sugestie dla Agencja Pracy In Person Sp. z o.o.: Poprosiłbym o większe zainteresowanie ludźmi o lepsze pieniądze a nie tygodniówki mniejsze niż w Polsce poświęcenie większej uwagi na zadowolenie pracowników Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Bardziej ludzko traktować ludzi a nie jak numery

Julka

Witam. Jeśli chodzi o firmę In Person, napiszę to samo, co większość osób wypowadających się tutaj. Jednym krótkim zdaniem: NIE POLECAM. A jeśli chodzi o (usunięte przez administratora), to stek bzdur ktoś tutaj napisał. Nie wiem jak można tak kłamać. (usunięte przez administratora)jest to osba bardzo pomocna i życzliwa, zawsze mogłam na niego liczyć. Nigdy nie odmówił pomocy. Jest on bardzo miłym człowiekiem... A ten, co wypisuje o nim te bzdury jest po prostu idiotą. ^^ Nie zna człowieka i chce go oczernić jakimiś bezsensownymi kłamstwami!

@Julka

Julka, osobiste sympatie schowaj sobie w majty. Jeśli jest nieuczciwym pracodawcą to w D mam jaki to człowiek. Zwłaszcza, że tym samym ujmuje człowieczeństwa komuś innemu.

max

myslicie ze pracujac przez Uitzendbureau zarobicie kokosy?tu sie mylicie.w polsce zarobicie o wiele mniej na raczke dostaniesz 1300 zeta i rob co chcesz,wiec nieplaczcie!ja pracowalem w inperonie pare latek i wszystko bylo ok.

@max

Nie po to wyjezdzasz, żeby liczyć na jałmużnę! Po co są podawane stawki skoro księgowość tam to jedna wielka wesoła twórczość?

zabka

Droga zawiedziona . Znajac zycie i realia pracy w Holandii to napewno sie nie nadawalas do pracy a teraz obracasz to wszystko na IP. Kazdy moze popoelnic blad kazdy jest czlowiekiem. Pracuje przez ta firme bardzo bardzo dlugo . Wszystko mam na czas jest pomylka na salarisie mam ja jutro na koncie . Po kzdej pauzie jaka mam wracam z powrotem , zawsze otrzymuje odpowiednie UWV , IP udziela im wszystkich informacji a nawet pomaga . Dlatego zawsze sa ludzie i ludziska , zawsze beda na kazdego psioczyc aby sobie humor poprawic . Z tego co slysze od znajomych ktorzy pracuja gdzie indziej kazdy pracodawca ma plusy i minusy ale jedno sie liczy bynajmniej dla mnie a jest to to ze zawsze znajda czas na rozmowe , ze mnie wysluchaja i ze zawsze mozna sie dogadac. Stawki nie wygorowane ale atmosfera tez sie liczy a takze to ze traktuja mnie jako pracownika a nie jako smiecia z Polski tak jak inne firmy

@zabka

To chyba w innej firmie pracowałaś. Ostatnie zdanie zwaliło mnie z nóg. :D Żartownisia z Ciebie ;)

Zapomniałem napisać jeszcze o pseudo-koordynatorach którzy mają wszystko gdzieś ,jak już będziecie na miejscu to nie odbierają telefonów , jeśli będziecie mieli problem czy coś pilnego to radźcie sobie sami . Ludzie dowiadują się w ostatniej chwili na jaką zmianę i czy wogóle maja iść do pracy i często jeszcze samemu trzeba dzwonić albo pisać sms-y żeby łaskawie nas poinformowali !!! Dają wolne w tygodniu i to często więcej niż 1 dzień , bo niby mało pracy jest a jednocześnie ściągają nowe osoby z Polski !!! Ubezpieczenie zdrowotne w tej firmie to wielki przekręt , niektórzy po 3 miesiącach dostali karty do lekarza , lecz nie obejmuje ono wizyt u dentysty , także jak was ząb zaboli to płacicie 100% z własnej kieszeni ... Firma Concept plus GmbH do której traficie za pośrednictwem inperson z Raciborza jest typowym szwabskim wyzyskiwaczem dla głupich polaczków ślązaków bez języka Szkopy pozatrudniali sobie tanią tępą siłę roboczą i dla nich to jest ok .

@były pracownik

przez pół roku pracując tam nie doprosiłam się o kartę ubezpieczeniową, ale to najmniejszy problem w tym cyrku.

Zostaw merytoryczną opinię o Agencja Pracy In Person Sp. z o.o. - Racibórz

• Jak się pracuje w Agencja Pracy In Person Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Agencja Pracy In Person Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Agencja Pracy In Person Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Agencja Pracy In Person Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Agencja Pracy In Person Sp. z o.o.
2.7/5 Na podstawie 68 ocen.

Agencja Pracy In Person Sp. z o.o.