Opinie o Agencja Pracy In Person Sp. z o.o. w Racibórz

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Agencja Pracy In Person Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Agencja Pracy In Person Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Firmy rekrutacyjne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Agencja Pracy In Person Sp. z o.o. w Racibórz

Gonzo

Dlaczego wasza korporacja zmieniła nazwę po raz trzeci ?

Dobra opinia

Opinia naprawde dobra

Xxx

576608679 Aneta napisz sms

Annia

Czy może ktoś pracuje w Vita cress w venlo w holandii jak tam jest jak ludzie pieniądze jakie i czy warto tam jechać. Prosze o odpowiedź. Dziękuję

xxx

Hej! jade w tym tyg na pakowanie żywności w miejscowości Zeewolde ,może ktoś tam pracuje i chciałby opowiedzieć o tej pracy? Czy jest ciężko,jak z godzinami i ogólnie jeśli chodzi o zakwaterowanie

Czy może ktoś wyjeżdża przez in person w styczniu do Holandii na pakowanie ziół A może ktoś tam jest..proszę o opinie na temat tej pracy.

Patrycja J.

Wyjechałam do pracy na pakowanie ziół - póki co godziny pracy są, a pensje na czas. Skorzystałam z darmowego dojazdu, który tak jak obiecali mi opłacili. Generalni polecam.

Aneta
@Patrycja J.

Dziędobry ja też wybieram się do pakowania ziół jaką to praca.a mieszkania są jakie a ile tygodniowo proszę o informację

Borys

Żenada, (usunięte przez administratora) i układy. Jeżeli nie ma się znajomego w biurze albo jakiś układów to jest się nikim zwykłą cyfrą na chipie. Pomoc koordynatorów jest taka że przyjedzie i powie że narazie nic nie da się zrobić. Stawki są śmieszne przynajmniej w tamtym roku były, 9,20/h gdzie pracowało się prawie po 12 h dziennie , dojazdy do pracy około 1 h , ogólnie nie polecam , szczerze mówiac odradzam te agencje, ludzie którzy byli nowi przyjeżdżają o 6 rano czasem o 5 , i czekają w biuro-pralni do 11 aż ktoś z biura się pojawi i zamelduje. Nie dziwi mnie że ludzie zaraz po przyjeździe dzwonili po powrotnego busa do Polski

Pracowni bleeckman

Nie polecam w 100% tej firmy grosze sie dostaje, z czego kazda tygodnia musisz sie prosic o swoje pieniadze ... bo albo godzin brakuje albo wgl nie ma godzin w 10000% odrazu jezeli chce ktos zarobic płaca to jest od 160e -250e zarty i tak jak mowie prosisz sie kazdego tygodnia o swoja wyplate bo jej po prostu nie ma albo czegos brakuje

Rafał

witam chciałbym się dowiedzieć kiedy wkoncu dostanę zwrot za swoje godziny urlopowe i wakacyjne czekam już 6 tygodni i nadal nie dostalem. dzwoniłem do waszego biura ale przecież nie umiecie odpowiedzieć na to pytanie kazecie pisać na topdescku a dop deck zamyka mi wniosek więc pytam kto odpowie mi na to pytanie czy tak się traktuje pracowników?

@Rafał

urlopowe dostajesz po 6 tygodniach. miales ta wiadomosc na emaila zaznaczajac na portalu zakonczenie wspolpracy. sa jacy sa ale urlopowe zawsze wyplacaja

@byly pracownik

dla twojej informacji jak taki oczytany jestes to od szesciu do osmiu , zal czytelniku

@pracownik

byly pracownik. nieprawda! wyraznie w emailu pisze po zakonczonejpracy, ze sa wyplacane po 6 tyg. czyli w 6 tyg dostajesz ta wyplate.apropo jeszcze rok temu bylo po 3 tyg, w 3 bylo wyplacane. skoro jestes praciwnikiem toskad to mozesz wiedziec?? ochlon czlowiekua nie wprowadzaj tu ludzi w blad!! mam Ci skopiowac infoz biura??

To chyba żart
@byly pracownik

Ja jak dostałem swojego ostatniego solarisa z rezerwy to myślałem że odlece odciagniecia za wszystko nawet za chatę, ogólnie to mnie oskubali w ciągu 10 tygodni na jakieś 250 ojro. Jak ktoś ma z nimi problem niech napisze tutaj, może zauważa i coś odkręcą

@Rafał

In Person wypłaca po 9 tygodniach.

byly pracownik

bzdury. rok temu byly wyplacane w 3 tyg. teraz informuja ze wyplacaja w 6 tyg. apropo skad takie informacje skoro jestes obecnym pracownikiem inie otrzymales tych pieniedzy jeszcze? kazdy chce byc widze madrzejszy od biura,ktore jasno okresla kiedy wyplacaja wakacyjne. no chyba ze ktos mial poslizg z wyplata, ale to nie mozna ogolniac ze tak jest.

Pracownik od niedawna

Witam, skorzystałem z agencji In Person i musze ją w pełni polecić - pieniądze dostaje na czas, godziny pracy są, warunki mieszkalne też okej, choć mogło być lepiej. Generalnie na plus - byłem już raz z innej agencji w pracy holandii i zdecydowanie nie bylo tak dobrze jak tutaj. Dla zainteresowanych mogę napisać wiecej na priv!

Sseba13
@Pracownik od niedawna

Witam. Możesz coś bliżej powiedzieć na temat pracy, kwater i wymagań samego biura? Wybieram się do nl po nowym roku i nie chciałbym tracić czasu na wycieczki????albo na siedzenie na kwaterze bez pracy. Z góry dziękuję za info. Pozdrawiam

Nataniel
@Pracownik od niedawna

Witam mam wyjechać do pracy na produkcję do pakowania żywności w lylestat właśnie obawiam się tego wszystkiego itd

Grzegorz Antwerpen

Daleko do pracy 50 km do black mana warunki nienajgorsze

Oszukana

Tydzień nerwów, pakowania, a okazało się, że dojazd do pracy w Holandii, który miał być darmowy, jednak taki nie jest. Nie tak się umawiałam, więc zawinęłam bagaż i wróciłam do domu... Nie wiadomo co jeszcze popsują, gdzie mnie wywiozą...

Małgośka

Nie polecam. Miało być pięknie, wysokie zarobki, lekka praca. Sortownia pomidorów, Północna Brabancja. Praca ciężka, cisną na normy, peelka zmówiona z brygadzistką, jak nie zgadzasz się z jej zdaniem, to automatycznie wylatujesz. Koordynatorka (Gabriela) na niczym się nie zna, nic nie wie, musi się zapytać kolegi, dyrektora, mówi jedno, za moment plecie drugie i wmawia, że ktoś ją źle zrozumiał. Chciałam zmienić pracę, to powiedzieli, że natychmiast muszę przeprowadzać się z mieszkania prywatnego do nich na park, bo inaczej to nie, pozostaje tylko odejście z agencji. Obiecywali odejście na mocy porozumienia stron, potem koordynatorka mi wmawiała, że przecież to ja rezygnuję, więc nie ma takiej opcji. Kilka dni później dzwoniono do mnie z biura z zapytaniem, czy nie chcę już wyjechać do kolejnej pracy. Po tym jak mnie potraktowali? Żal. Moje sugestie dla Agencja Pracy In Person Sp. z o.o.: Zacznijcie traktować pracowników jak ludzi, a nie jak robotów. Nie wmawiajcie nam, że nie rozumiemy, skoro wy sami nie wiecie, o czym mówicie.

Natalia
@Małgośka

Chcesz przez to powiedzieć, że ilość i rodzaj obowiązków nie był Ci znany przed podjęciem zatrudnienia? Rozumiem, że nie darzyłaś sympatią swojej koordynatorki, niemniej jednak czy to wystarczający powód by umniejszać jej kompetencjom? Pamiętaj, aby nie umieszczać na forum danych personalnych osób trzecich. Zapoznaj się ponownie z regulaminem forum GoWork.pl https://www.gowork.pl/regulamin

Młoda24
@Małgośka

Do mnie też dzwonili z pytaniem czy bym nie chciała wrócić

Paweł M

wyjechałem na blackman na magazyn, ogolnie warunki okej, praca jest, dostalem takze obiecany bon spotify , rzetelna agencja

Bleckman
@Paweł M

Pawłem mam pytanie o którym bleckmanie mowa ? W jakiej miejscowosci

kama

Witam. Pracuje ktoś w zakkładzie Vereijken przy pomidorach w Holandii ? Jakieś opinie ? Dzięki.

Lupi

Nie polecam! Przyjechałem do pracy a okazało się że pracy nie ma,warunki mieszkaniowe fatalne

Paweł 1988

tak zebraliśmy paru chłopaków i 3 dziewczyny właśnie w związku z tym co kolegą napisał i sprawę będziemy załatwiać w inny sposób jeżeli kasy nie będzie w ten piątek bo nie mamy po 15 lat żeby nas traktowali jak gowniara ludzie do (usunięte przez administratora) pana my mamy swoje rodziny

Tatarak

Zgłoś to i na głośnik medialnie.To przemieszczenie twojej kasy.Inspekcja pracy w Holandii i do Anity Gargas żeby naglosnila to w polskich mediach czas zrobić porządek z tą firmą.

Tatarak

Zgłoś to w inspekcji pracy w Holandii że nie chcą ci oddać twojej kasy to się do nich odbiorą w końcu.Ja bym się z zdaniami nie patyczkowal.Sad i tyle.

Zostaw merytoryczną opinię o Agencja Pracy In Person Sp. z o.o. - Racibórz

• Jak się pracuje w Agencja Pracy In Person Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Agencja Pracy In Person Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Agencja Pracy In Person Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Agencja Pracy In Person Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Agencja Pracy In Person Sp. z o.o.
2.7/5 Na podstawie 68 ocen.

Agencja Pracy In Person Sp. z o.o.