Opinie o LiderJob

Zadowolony

Cześć! Pojechałem z ta firmą razem z narzeczona jakieś 2 miesiace temu, pojechaliśmy na owoce, ale czasem dorabiamy godziny na filetach kurzych a moja luba czasem na kwiatach nawet. Jak przyjechalismy to faktycznie byliśmy wystraszeni, poprzedni lokatorzy raczej nie byli fanami czystosci, ale jak posprzatalismy domek i dodaliśmy kilka swoich rzeczy to jest nawet przytulnie. Wypłaty co tydzień bez problemow, tylko nie ma co liczyć na zaliczki. Pisze to bo widzę, że najgłośniej po przelewach krzyczą ci którzy zawsze w poniedzialek zglaszaja zika żeby sobie weekend przesluzyc albo stwierdzają że na inny zakład nie pójdą bo nie, ale jak wypłata przychodzi mala to nagle wielki raban. Praca nie jest najlzejsza, ale jest w porządku i atmosfera i pieniądze. Tylko dla sensownych i konkretnych ludzi, imprezowicze i lewusy szybko odpadaja. Pozdrawiam

karol
@Zadowolony 17.04.2018 11:39

Hej, a jeśli chodzi o domek, miałeś pokój sam z narzeczoną? Nie było problemu z przydzieleniem pokoju?

Iza

Polecam z całego serca. Pojechałam na sortowanie owoców z tym biurem, wypłaty są ok, jak j/est mniej godzinnto możemy dorabiać sobie na innych zakładach przt innych produkjach. Jak dla mnie 8/10

anonymous

Witam. Pracowałem w tej firmie parę miesięcy, a dokładnie w Oss przy kurczakach. Jak ktoś normalny chce tam jechać i zarobić to nie ma czego szukać. Dużo osób przyjezdzalo i po 2 dniach jechało gdzieś indziej, albo wracalo do Polski. Praca do lekkich nie należy, pracujesz 4 dni w tygodniu, piąty wolny, (usunięte przez administratora) Praca średnio po 9-10 godz, ale wyjazd z oss busem o 4:50, a powrót koło 18.(usunięte przez administratora)Niby tygodniowki, ale firma się zabezpiecza pierwsza tygodniwka i to jest jakby kaucja, więc pierwsza wypłata w 3tygodniu we wtorek. Co do domków, a raczej kontenerów roboczych to dramat.(usunięte przez administratora)Pralki są, ale trzeba płacić 4eu za 8kg, są mniejsze na żetony, ale mają 10 lat z wyglądu i nic nie pior(usunięte przez administratora) a zarobki jak na przeżycie.(usunięte przez administratora)

Dalma
@anonymous 09.04.2018 21:38

Też tam pracowalam i to znacznie dłużej. Ja zauważyłam całkiem co innego. Do pracy miałam dziwnym trafem 20 minut busem. Z wypłat mi nie brakowało. Na pralki mieliśmy przydzielone żetony na domek. O żadnych kaucjach nie było mowy. Ludzie w porządku i dało się zarobić, tylko trzeba chcieć. Domki jak sobie ogarniesz to sa bardzo w porzadku, wystarczy po sobie sprzątać i o to dbac. Jak czegoś nam brakło albo się zepsuło to koordynator nam to uzupełniał, oczywiście nie od razu, czasem trzeba było poczekać 2, 3 dni ale było. Albo Ci się firmy pomieszaly i obsmarowujesz nie ta co trzeba, albo zyles w równoległej zeczywistosci.

Chicken

Tygodniowo wychodzi od 250'do 316 ,euro max ale robisz wtedy 5 dni pod rzad po12 h.

Szymonq

Nie wyjezdzajcie przez ta agencje!(usunięte przez administratora)

Halina

@Byłem tam, napisz proszę, czy zmiany są po 12 h? Ile po zmianie jest wolnego? @Daniels, napisz proszę dlaczego katastrofa? Czy chodzi o wynagrodzenie? Jaka jest atmosfera w Lider Job? Kto może napisać na jakie warunki może liczyć nowy pracownik? Jaka umowę przewiduje pracodawca?

Byłem tam

.. odradzam każdemu kto jedzie tam do oss warunki tragiczne (usunięte przez administratora)praca po 12 h i marne zarobki byłem w tym roku tydzień i zjechałem do pl nic tam nie za robicie pozdrawiam (usunięte przez administratora)

Daniels

Dramat co się w tej firmie dzieje!!! Uważajcie ludzie!

Dobrarada
@Daniels 31.03.2018 10:06

Pewnie waliłeś w szyje po tygodniu sie obudziłeś i zastałeś dramat . Tak to jest jak jesteś wiecznie nawalony.

Daniels

Katastrofa!!

Paullla91

Tragedia nie polecam

Jan K.

Pracowałem tam 8 tygodni na kurczakach i to nie prawda co piszą ci niezadowolenie bo to są osoby które wyleciały za picie albo ściemnianie w pracy sam widziałem jak wylatują bo z takimi tez mieszkałem a potem sami mówili ze bedą pisać w internecie. Agencja jest Ok wypłacają kasę . Pojechałem do innej agencji Bo myślałem Ze bedzie lepiej i sie załamałem . Polecam liderjob ja tam wracam po świętach ( mam nadzieje Ze bedą mieli miejsca ) .może ktos ma informacje czy nie robią problemów z powrotami ?

Mooo

Jedna z najgorszych agencji w jakiej kiedykolwiek pracowałam

zadowolony

LiderJob to dobra agencja, profesjonaliści!!!

Keyt&Gigi

Pojechałam z chłopakiem przez te biuro 4 tygodnie temu, jak na razie jest ok. Kasa jest na czas, hajs się zgadza bo to jest bez wiekowki :D Mieszka z nami fajna parka, pozdro Piotruś :D ! Bungalki spoko. Szef jest drętwy, ale można się przyzwyczaić przyzwyczaić. Koordynatorzy też mówią po polsku więc dogadać się da. Pozdrawiamy

Baska

Jakie są wymagania czy potrzebne jest zaświadczenie o niekaralności?

Rozczarowany

Nie polecam tej pracy. Towarzystwo na domkach okropne. Zero prywatności. Jestem na nie

kama
@Rozczarowany 04.03.2018 15:34

ja tam akurat nie narzekałam, towarzystwo zależy na jakie trafisz. Godziny były, wrunki przyzwoite tez wiec nie ma co marudzic :) panie w biurze bardzo fajne

Loolaaa

I mam pytanie czy rozdzielają Pary ktoś coś wie ?

Kama
@Loolaaa 19.02.2018 21:55

byłam z chłopakiem w Holandii w Oss nie rozdzielili nas. Ogólnie fajna komunikacja, można śmiało jechac

zyczliwy

Witam.Mam pytanie.jakie są warunki mieszkaniowe na bungalach w okol westland?mógłby ktoś odpowiedzieć.pozdrawiam

Natik

Pracowalam z Liderem troche ponad dwa miesiace i ogolnie nie narzekam. Wyplata zawsze na czas, domki tez nienajgorsze. Praca jak każda inna. Bywa ciężko ale zlego slowa nie powiem.

Marcin

Wraz z dziewczyna mamy ofertę pracy na filetach w Oss lub Rotterdamie. Jak wychodzi płaca tygodniowo?

Marcin

Witam, mam z dziewczyną ofertę pracy na filetach w Oss lub Rotterdam. Pracuje tam ktoś lub pracował? Jak tygodniówka? Wychodzi chociaz z 350euro?

Moniamm

Pracowałam przez ta firmę jakies dwa mislesiace, bungalki normalne bez szałi, godzinki tez byly. Firma normalna, wychwalac jej nie bede, ale ja nie mam do nich zastrzeżeń. Jak bede mieć mozlwiosc znów wyjazdu z ta firma to pojade

nina&anka

Praca jest ciezka ale ok dajemy z koleżanka rade . Mieszkamy w bungaloku z inna para (sa dziwni ) .Można przyjezdzac

Loolaaa

Witam jedzie ktoś 23 do Pracy przez tą agencję ? z Woj.Lubelskiego ?? :)

Bololo

Nie polecam nikomu. Miały być godziny, a nie ma nawet 35 w tygodniu. Szukajcie czegoś innego.

Never

(usunięte przez administratora) NIE polecam

dzony

nie polecam tej firmy (usunięte przez administratora) warunki fatalne

John

Czy jedzie ktoś w marcu przez Liderjob na kurrczaki z kujawsko-pomorskiego?

Marlena

Hej . Z chlopakiem mamy jechac na kurczaki. Zakwaterowanie w Oss. Kto wie jak z warunkami mieszkalnymi w tej lokalizacji?

Jjg
@Marlena 04.01.2018 21:41

Oj w oss nie polecam????

aaa

witam jak tam wyglada na filetach

Zostaw opinię o LiderJob - Opole

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie LiderJob