Opinie o LiderJob w Opole

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie LiderJob. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie LiderJob o rekrutacji.

Branże: Firmy rekrutacyjne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o LiderJob w Opole

Natalia

Nie polecam a nawet przestrzegam przed tą firmą, warunki są bardzo zle na bungalach za pranie 5 euro bo to jakiś ośrodek wypoczynkowy. Firmy z którymi ta agencja ma podpisaną umowę strasznie niszczą ludzi psychicznie i fizycznie, jeżeli wyjedzie z tamtąt to nigdy nie zobaczysz swoich pieniędzy bo wymyślają kary a Twoje zdanie się nie liczy, Maja cię tak w (usunięte przez administratora) żadnej pomocy z ich strony bo twierdzą, że nie są przedszkolem żeby pomagać, szkoda, że biorą za nas duża kasę, z firm i dużo zarabiają za te bungalw na nas, a i tak pomocna dłoń się nie należy.

.marcysia

Jeżeli chcesz pojechać na wakacje,a nie do pracy. To bungale w OS czekają. Problem tylko ceny za domek z grzybem na ścianie.

Mała Mi

Witam, nie polecam tej zasyfionej firmy i tych bungali dadzą młoda kobietę do bungala że starymi chłopami i na dodatek z pijakami, zglosisz chorobę to cie przyjdzie i zwłoki z wyra ściągnie Tak robi Pani Monika! Po czym jeżeli nie wstaniesz to informuję ciebie że masz opuścić bungal i rób co chcesz bez pieniędzy np traktuje ludzi jak śmieci żadnej wyrozumiałości i empatii z jej strony i (usunięte przez administratora) 10 godzin dziennie za marne 7 euro na h często jak 2stani3sz to nie ma pracy i wysyła cię do domu najlepiej się napić i wtedy uwierzy że jesteś chory patologia nie polecam

ona 1818171
@Mała Mi

a wiecie cos o pracy przy warzywach i owocach

Mała mi
@ona 1818171

Fajnie ale mała stawka

Wintus
@Mała mi

Pracujesz na owocach w tej chwili?

Wintus

Witam, wybiera się ktoś przez tą agencje do pracy przy sortowaniu owoców od 10 lutego?

Pracownik Produkcji

Czy przysługują świadczenia pieniężne w przypadku śmierci bliskiej osoby?

Czy przysługują świadczenia pieniężne w przypadku śmierci bliskiej osoby 693108519

logo firmy Serwisant Rowerowy
logo firmy Kierownik Regionalnej Sprzedaży
Słupsk
logo firmy Młodszy Telefoniczny Doradca Klienta
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Nie polecam praca jak w obozie krzyczą na ciebie żebyś szybciej robił i pomiataja Na dużym hotelu warunki mieszkaniowe dobre o ile czysto jest Mielismy robić na kurczakach ale okazało się że na chłodnie idziemy Porażka

Misiak

Nigdy w zyciu nie jedzcie do tej agencji. Banda oszustow i (usunięte przez administratora) Pani Sucz Monika wyrzucila mnie i chlopaka na ulice bez zadnych srodkow do zycia ... Odradzam !! Bungale w ktorych jest grzyb i (usunięte przez administratora) .. Masakra

Gregory

Nikomu nie polecam tej Agencji.Ludzi traktują jak śmieci,z dnia na dzień za nic możesz wylądować na bruku za nic.Takiej rotacji jak w tej agencji nigdzie nie ma.Mieszkania jak można to tak nazwać to albo bungale albo w Hotelu gdzie jedna wielka patologia.A jeśli chodzi o wypłaty więcej niż 200 euro nie zarobicie pracując w mrozie ,brudzie i pod wielką presją.Najgorszemu wrogowi tej agencji nie życzę.Zastanowcie się nad przyjazdem do tego ....

Czesc koledzy

3 tyg pracy.. 32h... Pierwsza wyplata 199 euro... Na tyle opisu.. Na reszte brak słow

Bart

Bungale w Oss mega zajazd klucz od domku zostawimy w środku przez otwarte okno każdy może go wziąć a do tego 100km do pracy, lodówka wielkości mikrofali . W domach ludzie których ni nie powinno być bo nie ma ich na liście. wielki nieogar NIE POLECAM

Ss.
@Bart

Masz słuszna rację tak dużo obiecują ale to tylko obiecanki.jest tragedia.nie płacą pieniędzy ja teraz czekam już drugi tydzień i będę musialbtambjechac osobiście do tej pani po pieniadze.

Smieszne

Praca w zoetemeer na kurczakach i Bena.. Smiech na sali. Ludzie bez ambicji i polotu zyciowego. Jeden na deugiego kabluje. Ludzie popracuja 2 tygodnie a probuja rzadzic i ustawiac. Smiech na sali. Wolne w tygodniu.... Robota jak robota... Ale ludzie czynia z tego miejsca psychiatryk..

Nigdy wjecej

NIE POLECAM!!! Nie polecę pracy w tej firmie, każdemu ucinają godziny, albo dają dni wolne bo ściągają nie wiadomo ile ludzi przez co nie ma dla wszystkich pracy, czułam się tam bardziej jak na wakacjach niż w pracy a pojechałam tam zarobić a nie odpoczywać. Masakra, koordynatorzy to jakaś porażka, mają cię w (usunięte przez administratora) nic nie idzie u nich załatwiać, z gorączka wysyłają do pracy ( nie tylko ja tak mialam), a innym zdrowym dają wolne i gdzie tu sens i logika... Szkoda mi słów to tej firmy, aby tylko zrobić każdemu na złość... NIE POLECAM!!!

Ewka
@Nigdy wjecej

Popieram !!!!

Aaa

Czy pracuje ktoś w oss przy drobiu przez ta firmę ?? Jakie są warunki mieszkalne ??

Ewka
@Aaa

Co do warunków mieszkalnych....prawie 100 euro za pokoik wielkości kantorka na mopy to przesada,ogolnie mieszka się jak w cygańskim taborze, barak zwany bungalem jeden obok drugiego, da się żyć, ale...

Hotel w. Alphen. Bardzo fajny. Wysoki standard. Wyposazony. Kazdy ma swoj kubek talerz. Jezeli nie ma, zglaszasz dostajesz.Minus taki ze przyjecia sa miedzy 10 a 18 wiec mozna sie zdziwic przyjezdzajac z polski. Nikt w innych godzinach nie przyjmie. Numer od pan z biura to sciema ponoewaz tylko jeden czlowiek ogarnia przyjecia. Przerzucaja tu ludzo z oss gdyz tam nie ma pracy, na owocach tez nie maja godzin wiec upychaja ludzi i kazdemu daja wolny dzien. Praca na kurach.. U slynnego Beena. Coz dziadek nie bawi sie, nie nadajesz sie to żegna. Nie mialam jeszcze sytuacji ani krzyku w pracy, mobbingu. Obrobka fileta nozem, pakowanie do szalek lub pudel. Dojazd busami, kierowcy tez pracują wiec po pracy nie czekasz. Wsiadasz gdzie miejsce. Tygodniowki, pierwsza wyplata w 3 tygodniu pracy. Podobno 40h to 280. Na razie jestem 1 tydzien. Coz wlosow nie wyrywaja ale jest to tylko dobre rozwiązanie na krotka chwile

Aleksandra Krzymińska

Warunki super, godziny pracy odpowiadają, życ nie umierac????Trzeba mieć dobra gadkę ???? Cudowne miejsce, aż się chce wracać !♥️????

Ktoś jedzie na filety okolice hagi woj.Podlaskiego 2listopada

Justyna
@Adam

My jedziemy ze slaska do alphen

@Justyna

Proszę daj znać jak tam jest

Jedzie ktoś na filety okolice hagi woj podlaskie 2listopada

Lokator

W miejscowosci alphen in. ..... Na hotelu to sama patola cpuny alkocholiki i awantury nie szanuja pracownika ani pod wzgledem pracy ani jako polaka jak nie bawisz sie to jestes co chwile obgadywany praca do (usunięte przez administratora) czysty wyzysk i zlodziejstwo nie masz tu kontaktów to nie masz nic do powiedzenia traktuja cie jak niewolnika o wszystko sie trzeba prosic pod wzgledem mirszkania to jest dobrze ale klatki posrane przez pijanych i nacpanych .dziewczyny mlode po nocach lataja pijane i nacpane szef kawal (usunięte przez administratora) grozi ze jak nie pojdziesz do roboty to do polski wyjazd.jest mala czesc osob porzadnych co przyjechali zarobic i te osoby siedza cicho w swoich pokojach bo czasmi strach wyjsc vzesto bojki,przekleństwa,patologia. Jednym slowem nie polecam nawet najgorszemu wrogowi szczerze

Agnieszka
@Lokator

@Lokator Twój wpis mnie trochę przeraził. Może po prostu trafiło Ci się takie zakwaterowanie, nie z winy firmy. Trzeba znać język obcy, aby starać się o pracę w LiderJob?

Karoo90

Pracowałem w tej firmie ponad trzy miesiące i postanowiłem się również wypowiedzieć. Pracowałem w Alphen i warunki mieszkaniowe były na prawdę dobre, nie była to moja pierwsza praca i widzialem wiele różnych miejsc a to uważam, że były na prawdę dobre. Przyjeżdżało tam wiele ksieniów i ksienzniczek, którzy nawet nie rozpoczeli pracy a opierali się na opiniach innych. Praca jak praca, wiadomo fizyczna ale co najwazniejsze zarobiłem, mieszkałem z fajnymi ludzmi a to chyba jest najwazniejsze. Na pewno wrócę a większość opinii, ktore tu widze to smiech na sali jak sie komus nie chce pracowac to po co jada? Jesli chcesz zarobic a nie marudzic to smialo

Rafał
@Karoo90

Mieszkałeś w Alphen (czepiam się szczegółów). Jak ktoś chce pracować to będzie pracował, a nie walił ziki co drugi dzień. Trochę czasu już tu pracuję, najważniejsze że kasa na czas i się wszystko zgadza. Przyjeżdża "szlachta" i pierwsze pytanie gdzie jest kofik. To przyjeżdża tu się pracować czy jarać zioło?

Agnieszka
@Karoo90

podpowiedz, czy jest szansa na znalezienie przez agencje pracy na stałe, nie tylko dorywczo? I jakie wynagrodzenie na początek?

@Agnieszka

Wiesz co ja juz pracuje od dłuższego czasu na poczatku umowe mialem czasowa a teraz automatycznie mi sie przedluza

@Agnieszka

noo z tego co słyszłaem to jest, bo duzo ludzi pracuje i to o wiele wiecej niz ja bylem wiec na pewno jest ale zadzwon do biura to ci odpowiedza

Selenka

Dramat jakis! Nie polecam absolutnie! Domki w Oss o ile to można nazwać domkami, bo to raczej są kontenery to jakaś tragedia, (usunięte przez administratora) brud i ubóstwo, za prawie 100 euro za tydzień, kpina jakaś. Na koordynatora czekaliśmy godzinę, po godzinie żadnego przepraszam nic, zaprowadził nas do tego syfu w którym mamy mieszkać i do widzenia. Nie mieliśmy wygórowanych wymagań co do zamieszkania ale to co tam zostaliśmy to była przesada.

Xx

DRAMAT. przyjechalam na kurczaki gdzie kierownik bardzo zle mnie potraktowal i to zmusilo mnie do zwolnienia sie, po tej sytuacji kordynator zapewnil mi prace na owocach, gdzie za kazdym razem gdy przychodzilam odsylali mnie do domu. powod? zbyt duzo ludzi. przyjmuja kazdego po czym odsylaja. juz ktorys dzien z rzedu przychodze na zbiorke o 4:50 po czym siedze na bungalach, nie zarabiam i nie mam nawet za co zaplacic za mieszkanie. doslownie robia sobie zarty z ludzi, nie polecam :)

@Xx

Kto to jest ten Ben ?.

Zostaw merytoryczną opinię o LiderJob - Opole

• Jak się pracuje w LiderJob?

Zobacz opinie na temat firmy LiderJob tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 56.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w LiderJob?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 47, z czego 4 to opinie pozytywne, 38 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy LiderJob?

Kandydaci do pracy w LiderJob napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

LiderJob
3.4/5 Na podstawie 223 ocen.

LiderJob