Opinie o LiderJob w Opole

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie LiderJob. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie LiderJob o rekrutacji.

Branże: Firmy rekrutacyjne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o LiderJob w Opole

Moro

(usunięte przez administratora) pierwsza klasa przepraxiwalem tam 5 dniowek przy stawce 10. 33 tygodniowka miała być po 2 tygodniach 45 godzin pieniędzy nie zobaczyłem. PO TYCH 5 DNIACH znajomy załatw il mi pracę gdzie indziej więc złożyłem wypowiedzenie cEkalem jak idiota na hajs na hotel i ubezpieczenie zarobiłem i jakieś śmieszne pieniądze powinni przelać. Niestety się nie doczekałem żałosna firma i żałosna agencja..... Kary za byle jajo.... I obiecanki cacanki niech się nachapia tymi pieniędzmi nie Dosc że biorą za ludzi kolejne pewnie 10 euro to zydza wypłacić pieniądze paranoja nie agencja.... Czyli pracowałem za darmo na jakiś złodzieji i tyle. Hhaha Jeszce umowa na tydzień przedłużania automatycznie a wypowiedzenie trzeba złożyć 2 tygodnie wcześniej hhahaha

Gosia

Nie pracowałam w tej firmie ale moja mama tak . I była w Oss na bungalach pracowała przy owocach. Praca jej się podobała(usunięte przez administratora). Zwolniono ja bez podania przyczyny.Została bez kasy bo nie wyplacili jej I w lesie. Na szczęście dostała pomoc od ludzi.(usunięte przez administratora) Z tego co się dowiedziała od ludzi nie ma kasy na czas. Trzeba się upominać o swoje

@Gosia

Pracuję już półtora roku i zawsze pieniądze były na czas

Karol
@Rafał

Czy wg. Ciebie wynagrodzenie jest adekwatne do wykonywanej pracy? Pracujesz w Polsce czy za granicą?

@Karol

Nie jest źle, pracuję za granicą. Zawsze może być więcej, ale nie narzekam

Orzeł

Kto zna dobra Agencje Pracy do Holandii

Gosc12

Chciałam się zapytać czy w liderjob z os pobierają pieniądze za dojazdy do pracy

Ela
@Gosc12

Dojazdy są za darmo. Ja dodatkowo byłam kierowcą i wpadało jakieś 20-25e/tydzień dodatkowo na konto

Pracownik Produkcji

Czy przysługują świadczenia pieniężne w przypadku śmierci bliskiej osoby?

Czy przysługują świadczenia pieniężne w przypadku śmierci bliskiej osoby 693108519

logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy
Krystian Konieczny

Wróciłem właśnie z pracy na produkcji w Alphen i jak dla mnie warunki na prawdę w porządku. Czystko, nowe rzeczy, fajni ludzie. W sumie sam bylem świadkiem, jak ludzie odjechali bo oczekiwali złotych tarasów. Ja przyjechałem do pracy, kase otrzymywałem na czas i co najważniejsze godziny były a warunki są jak w normalnym hotelu. zdecydowalem sam sprawdzic i nie zaluje, przynajmniej nie wrocilem bez kasy jak to jest w innych firmach. Jesli chodzi o mnie to polecam

Krystek
@Krystian Konieczny

A ilu osobowe są mieszkanka tam? I w jakich godzinach się robi? Mówisz kolego że pieniążki są na czas i nie można się obawiać że człowiek będzie się wkur...rzal?

Krystian Konieczny
@Krystek

Wiesz co ja miałem pokój dwuosobowy, normalnie w Hotelu i tak robiliśmy po 9 godzin dziennie. Tak, pieniazki normalnie byly na czas solarisy dostawalem tez wiec sie zgadzalo. Jak chce sie pracowac to sie pracowac bedzie

Paulla

Witam nie polecam liderjob zjechałam do polski bo zostałam oszukana przez firmę i Bena oni nawet nie chcia wypłacić mi wypłaty za dwa tygodnie przepracowania w ich firmach na kurczakach jak zaczęłam pisać do nich to niby jakąś karę dostałam od nich i kazali mi wysłać 349 e na ich konto a następnie oni mi odblokuja wypłatę to śmiesznie jest co ty (usunięte przez administratora) Robią Zapraszam pisać mejla pokaże zdjęcia rozmów z tą śmieszną firmą andi6690h@gmail.com

Tom

Witam , moze ktos napisac o warunkach mieszkaniowych w oss I o pakowaniu kurczakow?

Shiller
@Tom

Warunki mieszkalne nie sa tragiczne jak chcesz przyjechac zarobić to przeżyjesz. Za to praca to masakra za takie pieniądze

Barszczyk

Ja i mój chłopak mamy 18 lat i obawialiśmy się przyjeżdżać do tej pracy przez to że czytaliśmy opinie. Ale musieliśmy sami zobaczyć jak to wygląda, najwyżej byśmy wrócili i szukali czegoś innego. Ale jesteśmy w nowym hotelu pracowniczym i jest fajnie. Mamy własny pokój w mieszkaniu w którym mieszkają jeszcze 4 osoby. Mieszkanie składa się z małej kuchni salonu i kilku pokoji zależy od mieszkania. Nie czytajcie opini. Będziecie Źle nastawieni przez to. Przyjechaliście zarobić a nie mieszkać w pałacu. Grunt aby warunki mieszkalne były dobre do życia.

vcckx

Pod żadnym pozorem nie wybierajcie się do pracy z agencji LIDERJOB jeżeli chcecie być potraktowani jak ludzie i mieszkać w wmiare normalnych warunkach. Kobieta w biurze obiecuje pokoje w hotelu pracowniczym,opiekę polskiego koordynatora, nic z tych rzeczy. Na koordynatora możecie czekać jak w naszym przypadku 2 godziny w środku nocy przy lesie. Nikt nie odbierze od was telefonu oczywiście.(usunięte przez administratora) Nie polecam

Kamil

Pracuje w liderze od jakichś 3 miesięcy, niedawno przeprowadzalismy sie do nowego hotelu. Ja mieszkam z dziewczyną i jeszcze inną parką, ale nie narzekam. Wszystkei sprzety nowe, dbają bardzo, żeby na hotelu nie było syfu i szemranego towarzystwa, za co duży plus. Praca spoko, kasa na czas, można zarobić, godzin jest dużo.

Wkurwiony
@Kamil

Żal mi Cię kolego!! Bo znajomy z hotelu 2 tygodnie nie ma kasy a my jakoś też nie mamy na czas nigdy

vcckx

Czy jest tu ktoś kto wyjechał w miniony weekend z Liderjob na owoce ? Jak z zakwaterowaniem , mieszkacie w hotelu pracowniczym czy te bungale? Jakieś opinie ? pilnie potrzebuje odpowiedzi , zastanawiam się czy jechać

Gordzio

Przed wyjazdem miało być wszystko pięknie hotel blisko pracy parking przed zakwaterowaniem lodówka łóżko 2osobowe dla pary. Dojechalismy na miejsce gdzie po jakimś czasie przyszedł koordynator okazało się że zatrudnili dużo więcej osób niż mogą zakwaterowac i z hotelu odesłali nas do roterdamu (usunięte przez administratora)podali nam zły adres i dopiero po jakimś czasie się wyjaśniło że to kilka "mieszkań" dalej niż nas skierowali na ulicy cudzie wyglądający jak z półswiatka (usunięte przez administratora)

Lena

Wyjechałam w weekend do LiderJob na owoce. Bałam się bungali ale mieszkam w hotelu, chyba jakiś nowowybudowany bo pachnie nowością. Porządne sprzęty, mega ładnie i czysto, można w spokoju odpocząć po pracy. Sama praca też spoko, lekka i w spoko warunkach. Do pracy dojeżdżam samochodem.

@Lena

LiderJob posiada certyfikat Ministerstwa Pracy i Polityki Społecznej. Nic zatem dziwnego, że jesteś zadowolona ze współpracy z tą agencją. Opisałaś nam pokrótce warunki zatrudniania, jakie Ci zapewniono, jednak nic nie wspomniałaś na temat ubezpieczenia. Czy zatrudniając się poprzez LiderJob można korzystać z całkowicie bezpłatnej opieki medycznej?

Siwy

Hollandjob rekrutuje dla LiderJobs stanowczo odradzam stawka 9.33 na owocach praca ok12-14h rano znowu to samo wyjazd o 5 w domu ok 21 brak posiłków za bungal ok 90e pralnie płatne na kurczakach mało kto wytrzyma Polak Polaka w pracy gnebi a drugi (usunięte przez administratora) na pieniądze sprawa zgłoszona do inspekcji pracy czekam na odp

Maja
@Siwy

Dobrze, że podzieliłeś się z nami swoimi spostrzeżeniami. Jak można łatwo zauważyć - są tu osoby, które są zadowolone ze współpracy z LiderJob. Są też i takie, które mają poważne zarzuty wobec tej firmy. Szkoda, iż zaliczasz się do tej drugiej grupy. Daj nam znać, jak rozwinie się ta sytuacja. A powiedz jeszcze dodatkowo, czy LiderJob zapewnia wyjeżdżającym pracownikom dostęp do bezpłatnej opieki medycznej?

Jankes
@Maja

Nic nie zapewniają i nic nie zapewnia jedynie na mordę a ludzie jak roboty mają być i do roboty warunki mieszkaniowe baraki z papieru nic nie działa a za wszystko płacisz i pusty wracasz dobrze że hajs miałem to na drugi dzionek wracałem z tego kolhozu wycieczka n koszt własny pozdro jankes

Jerzy
@Jankes

Przed wyjazdem do pracy chyba podpisałeś umowę, w której powinieneś mieć wyszczególnione warunki zatrudnienia i zaznaczone co zapewnia pracodawca. Warunki z kontraktu nie porywały się z realiami na miejscu? Czy inne osoby wyjeżdżające z LiderJob do pracy miały podobne doświadczenia jak Janeks, czy zupełnie inne.

@Siwy

Jak ktoś chce pracować to będzie pracować. Ludzie pracują tu po kilka lat i nie marudzą. Jak ktoś przyjeżdża tylko ćpać i chlać to jego problem.

Amadeusz
@Jerzy

Na umowie zawsze coś naciągną lu nie dopiszą, apotem takie kwiatki na miejscu zastaje się

Grzegorz

witam, w razie jakich kolwiek problemów ze wstrzymaniem wynagrodzenia na poczet ich śmiesznych kar, jak jest w moim przypadku, polecam Holenderską inspiracje pracy, już się za nich biorą ????

Pracowalem przez Lidera w zeszłym roku. Praca przy filetach, nie za lekka nie za cięzka. Kasa była dbra i na czas. Domki wiadomo - hotel pieciogwiazdkowy to nie był, ale nie bede narzekać bo warunki spoko. Ogolnie polecam prace

Maja

Jest tu wiele osób, które właśnie czekały na taki wpis. Myślę więc, iż przyczyniłeś się do realnej pomocy im. LiderJob posiada certyfikat Ministerstwa Pracy i Polityki Społecznej. Specjalizują się w rekrutacji pracowników do wielu sektorach gospodarki, a rekrutację prowadzą według aktualnych trendów panujących na rynku pracy. Nic zatem dziwnego, że tak sobie ich cenisz. Długo pracowałeś za pośrednictwem LiderJob? Powiedz nam jeszcze, jak dokładnie wygląda tam cały proces rekrutacji. Z ilu etapów się składa?

lambi

Generalnie wróciłam z partnerem z pracy w gravenzande jakis tydzień temu, pracowalam na kurczakach przed ponad trzy miesiace. Praca w porządku godziny były i to calkiem sporo. Każdy ma inny cel przyjazdu, ja za cel obrałam sobie zarobienie pieniędzy i powrót do Polski i tak zrobilam. Co do warunkow? ok, wystarczy sobie posprzatac i mieszka sie normalnie. Mysle, ze sek tkwi z kim sie mieszka :) mielismy super ludzi wiec to byl dodatkowy atut :)

Grzegorz

Witam,pracowałem przez tą agencję 4 tygodnie, to jakaś masakra jest tam nawet nie ma koordynatora, pracowałem na kurczakach, 9.33 na godz. Brutto oczywiście, praca ciężka, lokacje masakra, 14 osób jedna kuchnia i łazienka do sklepu ponad 5km,(usunięte przez administratora)

@Grzegorz

Po pierwsze są na Wassenarze dwie łazienki, po drugie codzienne po pracy jesteśmy w sklepie.

Adrian

Własnie jeszcze jedna bardzo ważna kwestia pranie 5 euro i suszenie 1.5 euro więc przygotujcie się że jedziecie zarabiać na pranie hahahaha :D

Adrian

Witam Serdecznie nie polecam i wystrzegam wszystkich! Warunki mieszkalne to jakaś porażka grzyb 5mm na podłogach bungale całe usyfione z patologią która tam zostaje. Ludzie zapieprzają po (13-14hdziennie)70h w tygodniu dostają niecałe 400 euro i świata poza tą robotą nie widzą...Dno koordynatorzy jeśli tak to wgl można nazwać hah na lokację przyjęli nas pijani kłócąc się z lokatorami bungala kto ma posprzątać nasz pokój po poprzednich lokatorach haha W gorszym (usunięte przez administratora) nigdy nie byliśmy nie polecam nikomu. Holender gbur zasrany z opowieści słyszałem że potrafił chodzić po hali i chłopaków po tyłkach klepać!!! Śmiech na sali że ludzie sobie tak dają i godzą się na takie warunki zero własnego poczucia wartości. A jak dowiedzieli się ze się zwalniamy (byliśmy tam 2 dni w pracy więcej normalna osoba szanująca się nie wytrzyma) ten sam holender tylko ręką pomachał na znak wypier..... przyjdą następni. Aaaa zapomniałem dodać ze w weekend gdzie przyjechaliśmy przyjechało 20 osób a 40 wyjechało wiec statystyki muszą mieć niezłe z przemiałem ludzi. A klimat jak na typowych spelunowskich bungalach w nocy śpiewanie kolęd libacje... brak słów większość wie o czym mówię więc nie komentuje.

Zostaw merytoryczną opinię o LiderJob - Opole

• Jak się pracuje w LiderJob?

Zobacz opinie na temat firmy LiderJob tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 56.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w LiderJob?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 47, z czego 4 to opinie pozytywne, 38 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy LiderJob?

Kandydaci do pracy w LiderJob napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

LiderJob
3.4/5 Na podstawie 223 ocen.

LiderJob