Opinie o APN Sp. z o.o. w Opole

Agencja Pracy APN od 20 lat zajmuje się pośrednictwem pracy na terenie Holandii a od niedawna równie Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie APN Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w APN Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy rekrutacyjne

Najnowsze opinie pracowników i kandydatów do pracy o APN Sp. z o.o. w Opole

Znajdź szybko pracę!
Załóż Profil Zawodowy w 3 krokach!

Załóż profil Zawodowy

Швидко знайдіть роботу!
Створіть професійний профіль за 3 кроки!

Створіть профіль професіонала
Naiwny1

Witam, stanowczo odradzam biuro APN. Kłamią w ogłoszeniu o pracę, wymagają cv i rozmowy w języku angielskim, a na miejscu po przyjeździe okazuję się, że jest on w ogóle nie potrzebny, bo w firmie sami Polacy. Na ogłoszeniu mowa była o trzech zmianach, w praktyce są dwie - brak nocek. Praca też wygląda inaczej niż panie z biura opowiadały. Zakwaterowanie to tragedia, materace wyglądają jakby przetrwały Hiroszimę, lepiej spać na podłodze. Wystrzelony koordynator, który kłamie równie dobrze, jak panie rekruterki w Polsce. Radzę omijać szerokim łukiem to biuro. Nie pozdrawiam!

Klocek

Witam czy ktoś jest w Bünde w firmie produkującej opakowania farmakologiczne ? Jak wrażenia ? Czy jest spoko ?

Paweł Kulik

Odradzam tą Agencję osobom, które szukają pracy w Holandii na dłuższy czas. Osobiście przekonałem się, że nie jest to agencja dla takich osób. Do Holandii przyjechałem 31.05.2022. Następnego dnia rozpocząłem pracę w firmie Duvano zajmującej się recyklingiem i produkowaniem nowych rzeczy ze starych (np.gumowe bordury ogrodowe). Praca w porządku. Pracowałem miesiąc, po czym dowiedziałem się od koordynatorki Magdy z biura w Uden, że zwalniają mnie, bo niby nie są zadowoleni z mojej pracy. Potem w/w koordynatorka znalazła mi pracę w VOS Logiscs w Oss na magazynie z zabawkami, itp. Myślałem, że tam zostanę na dłużej. Jednak w trzecim tygodniu pracy Pani Magda poinformowała mnie, że to ostatni tydzień mojej pracy w Vos i żebym był przygotowany, że nie mają dla mnie innych vakatur. Zmartwiłem się, ale koordynatorka załatwiła mi jeszcze pracę na powrót w Duvano na 2 tyg. Potem jednak przeszła samą siebie i na niecały tydzień przed końcem umowy z agencją dowiedziłem się od niej że nie przedłużą mi umowy bo nie mają dla mnie pracy. Chciałem zostać w NL, ale w przeciągu tak krótkiego czasu nie mogłem znaleźć pracy i mieszkania i będę wracał do Polski z podkulonym ogonem. Kłamstwa o braku ofert (bo to były kłamstwa pani Magdy widziałem że mają oferty) wyglądały na chęć pozbycia się mnie z Agencji tylko nie wiem z jakich powodów. Jestem osobą spokojną, ułożoną nie zażywam żadnych narkotyków, nie robiłem burd w pracy ani w agencyjnym mieszkaniu i dbałem o porządek. Przestrzegam inne osoby które chcą pracować mają i chęci do pracy jeśli chcą wyjechać do stabilnej pracy na dłuższy okres. Ty możesz być następny/na. Chyba że jesteś np. studentem i pasuje ci taka krótka praca na wakacje. Co do wypłat są wypłacalni i płacą niezłe pieniądze (choć niektórzy, co chcieliby niewiadomo ile zarabiać bo imprezki, dragi i zioło nie podzielili by mojego zdania). Ja byłem z tego aspektu zadowolony. Mieszkanie w Berghem też sobie chwaliłem. Pokój dwuosobowy, ale bardzo duży, dobra lokacja, sklep niedaleko. Ludzie na mieszkaniu też spoko poza jedną panią, która sama nie dbała o porządek ale mi i mojemu koledze z pokoju zarzucała bezczelnie że to my tego nie robimy. Jednak co do stabilności zatrudnienia poprzez agencję APN i kłamstw że nie mają dla mnie pracy duży minus i dlatego moja ocena jest negatywna. Publikuję opinię pod prawdziwym imieniem i nazwiskiem, bo nie mam nic do ukrycia. Jestem uczciwą osobą, bez nałogów z chęciami do pracy. Piszę jak było i ktoś z APN może odnieść się do mojej opinii, gdy przegląda to forum

Szpilka44

Pracowalem na kwiatach .Mieszkanie w Rotterdamie wporzadky,praca również,natomiast atmosfera w pracy? WIADOMO sami ,,rodacy,, .Polecam APN i doceniam zaangażowanie koordynatora Jacka,który zawsze merytorycznie odpowiadał na pytania zadane mailowo lub telefonicznie.Zdecydowany pozytyw

Bly pracownik
@Paweł Kulik

Znam tą agencje. Robiłem dla niej kilka miesięcy i sam odszedłem bo znalazłem lepszą ofertę. Ale na Twoje pytanie czemu cię wywalili, to częściowo podejrzewam sam sobie odpowiedziałeś mówiąc "ludzie na mieszkaniu spoko poza jedną panią..." Niestety ręką rękę myje. Wystarczy i za pewne tak było, że ona tam siedzi od groma czasu, wykonała telefon i masz efekt. W innych sytuacjach? W innych miejscach? Nie wiem ale może "ta pani" ma na tyle dobry kontakt z agencją ,że wystarczył jeden telefon i efekt znasz.. Ogólnie agencja jak agencja, ale nie do końca uczciwie płacą. Wiem to po sobie, jak po fakcie z inspekcja wysłana przez kogoś do nich nagle sporą ilość osób dostała dodatkowe pieniądze - nie raz na prawdę spore... Więc, niech każdy sam sobie odpowie...

@Bly pracownik

@Bly pracownik tak pani rzeczywiście doniosła na mnie i na kolegę i to dwa razy. Potem się wyprowadziła. Sama nie dbała o porządek i w ogóle zachowywała się jak typowy przedstawiciel polskiej (usunięte przez administratora) w NL. Możliwe, że tak było. Słyszałem, że dzielą osoby na gorsze i lepsze pod względem dostępności do ofert pracy. Dla "Swoich" ludzi zawsze coś mają, dla nowych takich jak ja Pani Magda niby "nic nie miała". Słyszałem, że ktoś tam miał problemy z wypłatami. Ja osobiście nie miałem.

Honorata
@Paweł Kulik

I nie masz podejrzeń czemu tak agencja postąpiła?l wobec ciebie? :( mega dziwna sytuacja.. ciekawią mnie tez widełki wynagrodzenia, skoro piszesz ze pieniądze niezłe?:)

@Honorata

Nie wiem. Jestem spokojną osobą, w pracy robiłem wszystko co mi kazali, miałem 100 % frekwencji. Nie robiłem sobie "przedłużonych" weekendów i nie brałem chorobowego. Dla mnie to tym bardziej dziwne. Do tej pory mają ogłoszenia o pracę, ale pani Magda stwierdziła, że "nic dla mnie nie ma". Potraktowała mnie ad personam.

@Honorata

Odnośnie pieniędzy osobiście nie narzekałem, jednak spotkałem się z tym, że niektóre osoby miały problem z wysokością wypłat. Np. w każdym tygodniu za te same godziny dostawały inne pieniądze, czasem po 280 EURO za 40 godzin. Pisząc o moich zarobkach niezłe pieniądze mam na myśli 367 EUR na tydzień/ 40 godz. Wiem, że może dla niektórych to "śmiech na sali" i psuję rynek pracy w Holandii, ale ja jestem realistą. Nie mam żadnych uprawnień, nie jestem żadnym fachowcem, jestem prostym robotnikiem także nie mogę sobie rościć prawa do zarabiania po 500 EUR za tydz. za 40 godz. i więcej. Także na ten aspekt nie narzekałem

zawsze się tak kończy
@Paweł Kulik

przecież te wasze ucieczki za granicę typu Holandia Niemcy to zawsze pomachanie miesiąc, dwa, maks trzech miesięcy i powrót do Polski. Wiadomo że nie zostaniesz tam na stałe

zawsze się tak kończy
@Paweł Kulik

jeszcze jedna rzecz, ja też jestem zerem , bez wykształcenia. Pracuje ale jako orderpicker w Polsce , jest dużo ciężkiej roboty , ale wypłate mam około 4500-5500 zł na ręke ( zależy czy pracuje soboty czy nie ). Minimalnie mam 4500 zł na ręke . Nie narzekam i w ogole nie myśle o pracy za granicą . Musiałbym zarabiać gdzieś 2500 euro na ręke aby ruszyć (usunięte przez administratora) na zachód

@zawsze się tak kończy

4500 na rękę powiadasz? To pochwal się jeszcze czy pracujesz na miejscu czy musisz np wynajmować mieszkanie? Pytam o to bo ja jestem z małej peryferyjnej miejscowości we wschodniej Polsce. Wszędzie do dużych miast mam daleko. Żeby gdzieś pracować za te 4500 na rękę musiałbym coś wynająć. Podejrzewam, że nawet pokój z kimś "na spółkę" w dużym mieście kosztowałby mnie min 1000 zł. A do tego wyżywienie 1500-2000 zł, bo ceny w dużych miastach też robią swoje. I tak oto z całej wypłaty w szczególności przez opłatę zakwaterowania zostałoby mi 2 razy mniej niż zostawało mi w Holandii. Co pierwszego komentarza mylisz się znam ludzi którzy pracują tam już kilka i więcej lat i to za pośrednictwem agencji. Ja chciałem wyjechać minimum na pół roku. Z niezrozumiałych powodów nie dali mi na to szansy.

Dawid
@Paweł Kulik

Na jakie stanowisko aplikowałeś? Teraz jest sporo ofert ale w większości trzeba mieć kwalifikacje tak jak np. na spawacza mig mag. Ty w jakim zawodzie masz doświadczenie? Będziesz jeszcze próbował aplikować?

@Dawid

Aplikowałem na pracownika produkcji. A jak już wspomniałem nie mam żadnych kwalifikacji,zatem interesowały mnie oferty bez takowych. Rozumiem wszystko, ale nie rozumiem (usunięte przez administratora) Sam nie ściemniam, że ze mnie nie lada fachowiec, za to ich koordynatorka bardzo nieuczciwa. Jak można stwierdzić, że nie mają żadnych ofert skoro mieli wówczas, nawet takie bez kwalifikacji.

@Dawid

Co co tego czy będę próbował aplikować: tak, ale za pośrednictwem innej agencji.

Gabriela Nowy wpis
@Paweł Kulik

O, a jaką agencję masz na oku? Myślisz, że to coś pomoże aplikując tam za pośrednictwem innej agencji?

Pracownik Nowy wpis
@Dawid

Tak przyjmują tylko z doświadczeniem.

ikonka

Sprawdź 2 opinie klientów firmy APN Sp. z o.o. w Opole.

Sprawdź

Ola
@Naiwny1

a co za oferta pracy? mozesz dac znac? z gory dzieki

Tomek
@Naiwny1

Zakwaterowanie to domki jednorodzinne czy bungale?

@Naiwny1

Zakwaterowanie to domki, ale ściany to chyba z tektury. Lokacja jak trafisz albo masz 3min do sklepu albo kilka km.

Ola
@Naiwny1

jakie to bylo ogloszenie odnosnie czego? mieejscowosc bo tez mam oferty i nie wiem co robic

Joana

Popieram kazde slowo.

Janek
@Naiwny1

Stary jak czytam co piszesz to ty się z choinki urwałeś hahahaha koordynator kłamie jak panie rekruterki ciesz się że odebrał tel od ciebie hahahah

mariusz22423@wp.pl Nowy wpis
@Naiwny1

czy agencja pracy APN JEST POZYTYWNA CZY NEGATYWNA A SAMA PRACA I WARUNKI ZATRUDNIENIA I DODATKI CZY TO ZGADZA SIĘ FAKTYCZNIE Z OPISEM PRZY PAKOWANIU AMPUŁEK W WERTHEIM

mariusz22423@wp.pl Nowy wpis
Kandydat

praca przy pakowaniu ampułek medycznych w Wertheim zamieszkanie czy jest ok

Damian
Kandydat

Czy pracuje ktoś w Scherpenie w Eindhoven? Jak tam jest?

@Damian

Polecam pracę jest tam spoko.

Dawid
@Pracownik

Jak spoko to pewnie na plus. A powiedziałbyś coś więcej? To znaczy jak płacą i jakie warunki na kwaterze? Żebym wiedział na co się naszykować.

Rozmowa kwalifikacyjna
Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie APN Sp. z o.o. na stanowisko Pracownik wakacyjny? Czy przeprowadzana jest wstępna rozmowa telefoniczna?
logo firmy Dietetyczni Catering poszukuje kucharza
Wyślij CV
Aplikuj na wiele ofert
opinia firm
 Rekomendacja

Firma APN z Opola to najgorsza firma jaka moze byc omijajcie a jak juz dostaniecie siw do Holandi przejmuje was nas inna firma i wtedy zaczyna sie domki masakta materace zajszczane sciany obrzygane traggedia i jeszcze biora za to 95,85 ojro za co siedzisz na chacie bo nie ma pracy kordynatorzy sie tumacza ze oni tego nie robia to kto to robi i zadzi ze nie pracujesz 1 dzien w pracy w firmie lider jobs tragedia wykanczalnia ludzi nie idzcie tam do pracy gorzej jak za niewolnika i hitlera nie wiem dlaczego nikt tego nie zglosi do balastingu powinny byc kontrole non stop kawal klamcow od opola pod firmy omijajcie ta firme wielkim lukiem jesli dzwonisz do opola i mowisz ze siedzisz na chacie obejszczanej to biuro w opolu odpowiada ci ze ty jestes winna bo robic ci sie nie chce ale biuro lider job ci niedaje pracy (usunięte przez administratora)

Agnieszka
@opinia firm

Ja nie mogę złego słowa powiedziec. Pani w biurze znalazła mi pracę od ręki. Miło, sympatyczne. Dom spoko, ludzie tez ok, samochód sluzbowy do wożenia ludzi wszyscy mieszkaliśmy na 1 ulicy. Na miejscu w NHL JOBS tez wszyscy z biura w porządku.

Iwona
@Agnieszka

To fajnie trafiłaś. A na długo wyjechałaś? Jak często do Polski się wraca?

Czy w APN Sp. z o.o. odbywają się wewnętrzne rekrutacje?

Dana
Kandydat

Witam, chcę jechać do pracy przy robieniu bukietów mogę prosić o jakieś wskazówki.,rady.????

Ada
@Dana

Odradzam. Pracowałam w zeszłym roku przy kwiatach w Aalsmeer, i wyglądało to tak: po kilkunastogodzinnej podróży z Polski dojechałam na miejsce o 22 i od razu usłyszałam, że następnego dnia na 7 mam być w pracy. Koordynatorce nie chciało się pofatygować do naszego domku żeby nam pokazać drogę do pracy, po prostu oczekiwała, że inne dziewczyny mieszkające z nami w domku nas zaprowadzą. Dziewczyny nie mialy ochoty specjalnie wstawać o 6 rano w swój wolny dzień tylko po to, żeby z nami jechać 35 minut rowerem do pracy (wiadomo, od tego jest koordynatorka), więc pierwszy dzień musiałyśmy szukać drogi same. Agencja miała też na sumieniu wyrzucanie ludzi z dnia na dzień wyłącznie za przewinienia w rodzaju tego właśnie, że ktoś się nie godził na takie wykorzystywanie jak opisałam wyżej (zwalanie swoich obowiązków na ludzi którzy przyjeżdżają do pracy itp.). W samym miejscu pracy można się spodziewać wyzysku - zmiany po 16 albo 18 godzin w okresie kiedy jest większa ilość zamówień (święta, dzień matki itp.) to standard, czyli idziesz do pracy na 6, wracasz ok. północy, następnego dnia znowu na 6. :) Menedżer zbywa i lekceważy zgłoszenia o złym traktowaniu przez innych pracowników. Jedyny pozytyw to dobre warunki zakwaterowania. Cała reszta do niczego, odradzam tą agencję.

Dana
@Ada

Dziękuję i pozdrawiam

@Ada

Dobre zakwaterowanie, możliwość nadgodzin. Jednak Pani nie poleca xD

Ada
@Pracodawca

"Pracodawca ma obowiązek zadbać o to, by średni tygodniowy czas pracy pracowników – z godzinami nadliczbowymi włącznie – nie przekraczał 48 godzin w przeliczeniu na maksymalnie czteromiesięczny okres odniesienia. Pracodawca musi też zapewnić pracownikom przynajmniej 11 godzin nieprzerwanego odpoczynku na dobę" - tak mówią przepisy unijne. Oczywiście, że nie polecam pracy po 18h na dobę, dzień w dzień. To nie jest "możliwość" nadgodzin tylko przymus, pod groźbą wyrzucenia z pracy i miejsca zakwaterowania w trybie natychmiastowym. Agencja która terroryzuje ludzi i zmusza ich do pracy w warunkach niezgodnych z przepisami to nie jest agencja, którą będę polecać.

Pracowalem

Bardzo polecam agencje. Gdy mam potrzebę wyjazdu za granicę to szukam ofert wyłącznie przez APN. na swoim koncie mam wyjazdy do Holandii oraz do Niemiec. Na plus jest wynagrodzenie, które zawsze jest na czas 10-ego. Jadąc do pracy wiem czego się spodziewać a jak zdarzają się niespodzianki to zawsze można liczyć na kontakt. Jedynym minusem który zaobserwowalem przy pracy w Niemczech jest znikomy udział i pomoc koordynatora. Poza tym jak najbardziej polecam.

Gabriela
@Pracowalem

A to jest polski koordynator? Czy ogólny ?

Dominik

Witam, orientuje się ktoś jak wygląda praca na produkcji opakowań w firmie snel, w Bemmel?

Klocek

Świeżak
@Klocek

Jeszcze nie wiem, właśnie przełożyli wyjazd ze względu na problemy covidowe w firmie. Podobno w poniedziałek będzie więcej informacji.

Zainteresowany
@Klocek

tez sie podpinam. Ale moge ci powiedzić ze z pomoca APN wylądowałem w kwietniu 2019 roku w Nordlingen. Praca przez niemieckiego pośrednika ontimesolutions. Jakis czas temu zmienila nazwe na GIG group. Jak dla mnie wszystko bylo w porządku. Ale każdy ma oczywiście swoje wlasne zdanie.

pytacz
@Świeżak

Czy ktos tam pracuje przy obsludze maszyn w Bunde. Jakie wrazenia.

Dramat
@pytacz

Praca tam to dramat, jednego dnia jesteś na jednym dziale drugiego na innym. Raz wymagają jezyka raz nie, zakwaterowanie w motelu gdzie pokoj 5m na dwie osoby

@Dramat

A mógłbyś coś konkretniej na temat tego dramatu? Ciężka praca? Niemili szefowie? O co chodzi?

@Dramat

Witam, czy możesz napisać coś więcej o pracy w Bünde? Interesuję mnie stanowisko pracownik produkcji opakowań farmaceutyczny. Jakie obowiązki? Oraz jak wygląda zakwaterowanie? Oraz czy agencja jest w porządku? Pozdrawiam serdecznie

@Świeżak

@Kolezanka

Praca lekka, zakwaterowanie super, osobne mieszkanie, wypłaty idealne na czas. Kiedy przyjeżdżasz?

@Zetka

To fajnie że Ci się podoba. A jak jeszcze jest jeśli chodzi o znajomość języka niemieckiego? Czekam cały czas na termin od agencji.

@Kolezanka

Dużo papierów do wypełnienia, ale wszystkiego uczą podczas szkolenia. Szkolenie trwa miesiąc, najpierw 2 tygodnie przyzwyczajania się na produkcji, potem 2 tygodnie teorii i praktyk i egzamin końcowy pisemny x2, praktyczny i ustny. Dużo testów i egzaminów, ale są po polsku.

@Kolezanka

A jeśli chodzi o pracę to siedząca. Przeglądanie i pakowanie strzykawek.

@Zetka

Okej rozumiem. A są jeszcze inne stanowiska pracy żeby nie cały czas przeglądać strzykawki?

@Kolezanka

Przydzielają nas tam, gdzie oni potrzebują ????

@Zetka

Okej Dziękuję bardzo za informację. ????

Mefju
@Zetka

Mam pytanie bo zastanawiam się nad wyjazdem do Bunde i pan z agencji powiedział mi ze na czysto wychodzi 2000 euro czy to prawda ? I czy w wypłatach nie odliczają sobie za dużo? I wypłaty sa miesięczne ?

@Mefju

Są idealni jeśli chodzi o kasę. Nic nie odliczają z wypłaty, mieszkanie masz za darmo i dostajesz tyle co każdy niemiecki pracownik fabryki. Wypłaty co miesiąc każdego 10-tego. Chcesz wiedzieć coś jeszcze?

@Mefju

I 2000 netto mniej więcej to prawda.

Zdezorientowany
@Dramat

Mogę uzyskać trochę więcej informacji, wyciągniesz pomocną dłoń? Jestem na etapie zbieranie się właśnie do Bunde na pakowanie farmac. i jakichś szklanych probówek i ew. obsługę maszyn. Obiecano mi porządne pieniądze, lecz wcześniej zajrzałem w opinie i mam wątpliwości. Poświęcisz mi czas, żebym się nie wpakował w coś, czego będę żałował? marcin.orkwiszewski@gmail.com

@Zdezorientowany

Tutaj robi się tylko szklane strzykawki, nic więcej. Każdy musi nauczyć się wszystkiego bo codziennie pracuje się przy innej maszynie. Jeśli chodzi o obsługę maszyn, to każdego uczą ale po kilkunastu miesiącach. Jeśli wsadzą cię na odlewnię to tam będziesz się uczył od razu obsługi maszyn, ale lekko nie jest. Niektórzy rezygnują od razu z odlewni i idą na kontrolę jakości. A pieniądze są dobre, przy pracy zmianowej masz około 2000 miesięcznie netto. Ale to też nie od razu. Najpierw masz miesięcznie szkolenie i tylko dzienne zmiany, więc masz 1500-1600. Co chcesz jeszcze wiedzieć?

Wózkowy

Witam Pracuje z firmą APN w Niemczech w firmie produkcyjnej z branży medycznej na dziale logistyki . Współpracę z firmą APN oceniam bardzo pozytywnie . Mam pokój jednoosobowy w fajnym mieszkaniu z wszelkimi sprzętami , dość blisko do pracy , oraz całkiem fajna stawkę godzinowa wzbogacaną dodatkami zmianowymj . Nie mam nic na tą chwilę do zarzucenia firmie a pracuje już zaraz 5 miesiąc ;)

Zdunek

Nie warto pracować przez ich agencje. 2/10

@Zdunek

Pracujesz obecnie w Bunde? Jak tam jest? Chodzi o warunki i atmosferę pracy.

Nowy
@Justyna

Trzeba najpierw zdac testy z Niemieckiego. Po dzisiejszym dniu to tragednia

Megatrron
@Nowy

Czy ktoś był tam dzisiaj na pierwszym dniu w Bunde przy maszynach? Jak wrażenia???

@Justyna

Dzień dobry, czy ktoś może mi napisać jak jest w Bunde na opakowaniach farmaceutycznych?

@Kandydat

Produkcja szklanych strzykawek. Co konkretnie chcesz wiedzieć?

@Justyna

Hej. Chciałbym się dowiedzieć czy Tobie też przesuwali termin wyjazdu do pracy i jak wygląda zakwaterowanie w Bünde?

@nowy

Tak, przesunęli nam w styczniu o 2 tygodnie. Zakwaterowanie jest różne, pracuje tu z APN-u już sporo ludzi i każdy ma inną kwaterę. Zależy jak trafisz i co wymagasz. Pierwsze 1,5 miesiąca to szkolenie, szkolenie, egzaminy, szkolenie, testy itd. Mnóstwo nauki z pisania protokołów, wypisywania papierów po niemiecku i innych.

@Justyna

Dziękuję bardzo za odpowiedź! A jak wygląda praca zmianowa masz tydzień na poranną zmianę, tydzień na popołudnia i tydzień nocki, czy jakoś inaczej?

@nowy

7 dni na rano, jeden dzień przerwy, potem 7 dni (3 popołudnia i 4 nocki) potem 3 dni wolnego potem 7 dni (4 popołudnia i 3 nocki) potem 3 dni wolnego i znów 7 dni na rano.

Jeszcze raz dziękuję. Pozdrawiam

@nowy

Nie ma za co, pytaj jak coś.

Kropka

Pracuje krótko w tej agencji, ale na chwile obecna wszystko jak w najlepszym porządku. Koordynator pomocny. Zakwaterowanie zapewnione przez firmę również w dobrych warunkach. Uczciwa wypłata. Oby więcej takich agencji.

Jolanta
@Kropka

a jaką umowę masz i na jaki okres? bo z tego co widzę to dość częste pytanie na forum, a skoro jestes nowy to też jestem ciekawa od czego się zaczyna

Kropka
@Jolanta

Umowa na rok czasu jestem od października. Zaczynałam od 12 brutto po miesiącu pierwsze podwyższenie stawki może nie wiele bo chyba 7 procent, ale to się uzbiera. Później po chyba trzech miesiącach, po 6, oraz 9miesiacach. Nie pamietam dokładnie ale coś takiego. Pomimo tego ze koordynator jest na miejscu w Polsce. Jest dużo bardziej pomocny niz nie jeden będący na miejscu, w innych agencjach. Wypłata na czas, nie (usunięte przez administratora) na wypłatach wiec Ok ????

Edyta
@Kropka

Ciężka ta robota? Ile macie przerwy?

Gabryska
@Jolanta

1 umowa na tydzień następnie każda na miesiąc

@Kropka

witam mogę prosić o kontakt ? chciałbym tam wyjechać i potrzebuje informacji nr tel 510638605

@Gabryska

czy ty aktualnie tam pracujesz ? , jak tak to będe wdzięczny jak mi trochę opowiesz o pracy , warunkach i wypłatach kontakt macioszek1200@interia.pl chciałbym tam podjąć prace

o v e
Kandydat

Czy ktoś wie cokolwiek o pracy w produkcji soków w Ochten, w firmie Fruity Line? Jakie jest zakwaterowanie? Dziękuję z góry

Bns
@o v e

Ja tam jadę zą tydzień

Anim
@Bns

Jak praca?

@o v e

Podpinam się, jak z pracą? Mamy zamiar wyjechać, jak wrażenia?

@Kandydat

witam , i jak w pracy ? wyjechałeś ?

Julka

Witam, czy myślał ktoś nad oferta pracy w Oss/Veghel przy pakowaniu słodyczy? Rozważam te opcje. Czy opinie mogę uzyskać na: julka.misiek@onet.pl a może jakaś dziewczyna chętna na wyjazd?

Na jakich zasadach zawierana jest umowa o pracę w firmie APN Sp. z o.o.? Pojawiło się ogłoszenie na GoWork.pl 12 grudnia

Milena

Nie polecam współpracy, szkoda czasu i nerwów. Pracowałam już w kilku agencjach ale co tam się dzieje to już nawet moją wyobraźnię przekracza...Wraz z chłopakiem zostaliśmy skierowani do pracy w biurze aa+ w Druten. I od początku: - na dzień dobry (usunięte przez administratora) w pokoju, cały następny dzień sprzątania, -zakwaterowanie przy magazynie w budynku zaadaptowanym na mieszkanie( wyglada jakby zostało to po prostu rozbudowane), ściany tak cienkie że wszystko słychać, oczywiście nie zamykane pokoje,obok bardzo ruchliwa ulica, -inna stawka i dodatek niż umowiony w Polsce( okazało się że mają dwie firmy z kartonami i skierowali nas gdzie chcieli a nie brali pod uwagę wcześniejszych ustaleń), -zarobki to jakaś abstrakcja ( przy stawce prawie 11 euro,dodatku 12.5 i wakacyjnym wypłacanym co tydzień za 40 godzin wypłata była 350 euro), -pasek z wynagrodzeniem nieczytelny, pełno kolumn z jakimiś dodatkowymi akapitami,oczywiście wszystkie z minusem -praca to wyzysk, nie wart tych pieniędzy( wredna team liderka która wszystkie maszyny podkręcała na wyższe obroty żeby trzeba było biegać,zmiany z popołudnia na rano,na niektórych maszynach powinni stać tylko mężczyźni a mimo to pracowały kobiety), - kontakt z biurem i koordynowatorami był ale to (usunięte przez administratora) ponieważ nam powiedzieli że w docelowej firmie nie ma miejsc a facet z nami mieszkający mówił że już zatrudnili trzy nowe osoby. Mimo że APN nie zatrudniało nas bezpośrednio w Holandii, to właśnie oni skierowali nas do tego (usunięte przez administratora). Poinformowaliśmy ich o zaistniałych warunkach ale zbytnio się tym nie przejęli. (usunięte przez administratora) ludzi i wrzucają ich na minę. Nie polecam współpracy

Leksi
@Milena

Również pracowałam jakiś czas przez to biuro na kartonach i jak wszędzie traktują Cię numerycznie . Koordynator ściemniacz gadane to on ma... Co do wypłat nie miałam problemu zawsze na czas i Solaris nie omijając śmiesznej stawki z dodatkami i wakacyjnym hah ... Duzo mozna by bylo pisac niektórzy przede wszystkim powinni nauczyć się co to jest szacunek do drugiego człowieka a nie tylko kłapać o tym szacunku nie znając jego znaczenia . Wciskają kit z miejsca oni wszyscy tam pracujacy W biurze przechodza chyba rekrutację na dobrego ściemniacza i bajkopisarza hahaha Niestety chcą zachowac pozory ale juz im to nie wychodzi ludzie nie sa tacy glupi jak im się wydaje wręcz przeciwnie hahahaha

@Milena

Po 3 dniach od napisania tej opinii Pani Milena oraz jej partner otrzymali wyrównanie do wcześniej ustalonej z nami stawki. Pozdrawiamy, APN

Świeżak
Kandydat

Czy ktoś coś wie apropos pracy przy produkcji opakowań farmako ? Może wiecie jakie są warunki zakwaterowania oto ?

Nano77

Witam Wszytskich. Stanowczo odradzam ta agencje. 1) Order Picker e firmie Syncreon - Po pierwsze nie jest sie zadnym pickerem tylko pracuje sie na dziale "etching". Robota przy tasmie. Ludzie rezygnuja, albo chca zmienic dzial po 2 dniach pracy. Wytrzymalem miesiac i traktuje to jako sukces zyciowy.Nie liczcie, ze traficie na jakikolwiek pick 2) Nic nie zgadza sie z tym co mowia w Polsce. Stawki inne po rozpoczeciu pracy. 3) Pamietajcie, ze Apn POSREDNICZY. Mnie Apn wyslal do agencji CROWN. Na temat tej drugiej dodam komentarz na ich profilu 4) Mieszkania byly ladne. Domki na osiedlu praciwnoczym. Jedyny minus to ze 7 os, ale staraja sie nie robic full jak gdzies indziej jest wolne 5) Do najblizszego sklepu bylo 6.5 km. Brak rowerow. Jak nie masz swojego auta to locz na swoje nogi. Ogolnie naprawdw mega slabo, ze Apn niszczy sobie jakiekolwiek opinie posredniczac agencjom tego typu na jaka ja trafilem.

Ariel

Apn Holandia uden Polska Opole dobre oddziały, gość z Opola sam pracował podobno przez apn w holandi zanim zostal rekruter em idzie się dogadać, inne oddziały nie wiem.

Zostaw merytoryczną opinię o APN Sp. z o.o. - Opole

Często zadawane pytania

• Jak się pracuje w APN Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy APN Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 48.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w APN Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 29, z czego 7 to opinie pozytywne, 9 to opinie negatywne, a 13 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jakie są opinie klientów o firmie APN Sp. z o.o.?

Liczba opinii klientów firmy APN Sp. z o.o., to 2, z czego 0 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a, 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

APN Sp. z o.o.
2.8/5 Na podstawie 174 ocen.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

APN Sp. z o.o.