Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Illustro Szkolenia Doradztwo Grzegorz Rippel w Opole

Agnieszka

W Illustro zaczęłam od stażu jeszcze jako studentka. To, czego się nauczyłam i atmosfera w firmie sprawiły, że wspólna przygoda znacznie się wydłużyła. W firmie są olbrzymie możliwości rozwoju, zarówno zawodowego, jak i personalnego. Zróżnicowane zadania, ciekawe wyzwania zawodowe i podejmowane projekty sprawiają, że praca jest dynamiczna. W Illustro jednak najważniejszy jest Zespół - wybrana droga sprawiła, że opuszczam Illustro, ale wiem, że Illustro nigdy nie opuści mnie. :)

Maciej

Profesjonalna firma doradcza konkretnie sprawdzająca kandydata dla swojego zleceniodawcy.

Sara Nowy wpis

W Illustro odbyłam praktyki. Firma stawia na ludzi oraz jakość, co się bardzo ceni. Dla chętnych chłonięcia wiedzy - wiele możliwości rozwoju oraz nauki. Zgrani pracownicy oraz miła atmosfera. Będę ciepło wspominać wspólne śniadania. :)

Jacek Nowy wpis
Kandydat

Proces rekrutacyjny prowadzony bardzo sprawnie i profesjonalnie. Zawsze mogłem liczyć na bezpośredni kontakt w celu otrzymania informacji zwrotnej. Mogę polecić z czystym sumieniem firmę Illustro.

Maciej Nowy wpis

Sonia Nowy wpis

Moja współpraca z Illustro zaczęła się od odbycia stażu, gdzie zajmowałam się przede wszystkim działaniami z obszaru HR oraz przygotowywaniem dokumentacji szkoleniowej. Po stażu firma zaproponowała mi pracę. Moja współpraca z Illustro trwała pół roku i gdyby nie wyjazd na studia, zdecydowanie zostałabym na dłużej.

Rozmowa kwalifikacyjna
Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Illustro Szkolenia Doradztwo Grzegorz Rippel? Czy przeprowadzana jest w formie online, czy stacjonarnie w siedzibie firmy? Jak oceniasz podejście rekruterów do kandydata?
logo firmy Pracownik magazynu
Opole
Supply Technologies Poland Sp. z o.o.
(6 opinii)
Wyślij CV
logo firmy Mechanik autobusów
Opole
Bus Marco Polo Wratislavia 1992 Sp. z o.o.
(42 opinii)
logo firmy Dyrektor Logistyki
Del Piero Sp. z o.o.
(16 opinii)
Aplikuj na wiele ofert

@Agnieszka

Twoja opinia o Illustro bardzo pozytywnie zaskakuje, wspominasz o tym, że pracodawca oferuje bardzo dużo możliwości rozwoju osobistego i zawodowego. Czy są tam jakieś szkolenia dodatkowe dla pracowników?

Marek

@kacper a czy płacili ci za ten staż ?

Kacper

Odbyłem staż w firmie i jestem bardzo zadowolony. Świetna atmosfera w pracy, profesjonalne podejście do klienta i pracownika oraz zlecanie realnych zadań a nie zapychanie czasu na siłę, przy czym zawsze znalazł się ktoś chętny do pomocy. Dzięki temu odbyłem wartościowy staż i faktycznie poznałem zawód i branże od podszewki. Zdecydowanie polecam współprace z firmą Illustro!

Ciekawy
Kandydat
@Kacper

Witam! Czy zechciałbyś się podzielić wynagrodzeniem za odbyty staż?

Praca w tak dynamicznym i różnorodnym teamie jakim są osoby z biura nie pozwala na nudę. Ciągle coś się dzieje......pozytywnego oczywiście. Polecam jak najbardziej :-)

Pracowałam w firmie Illustro przez 2 lata. Pozytywne było to, że zostałam starannie wdrożona w nowe obowiązki, mogłam pytać i zawsze była chęć udzielenia odpowiedzi i wsparcia ze strony przełożonych i współpracowników. Atmosfera jest bardzo pozytywna, zespół lubi ze sobą pracować. Projekty są różnorodne, można się wiele nauczyć.

@pracownik

@pracownik, miło, że wracasz, żeby pochwalić firmę. Pracowałaś może w haerze? Absolwent psychologii ma w Illustro większe szanse na pracę?

Magdalena

Wartościowa firma, ciekawi ludzie, rodzinna atmosfera.

Agnieszka

Najważniejsze indywidualne podejście i atmosfera. W zespole każdy jest równie ważny, nigdy nie zostaje sam z zadaniem.

Pracowałam tam niespełna dwa lata. Dostałam się jako pracownik o niskich kwalifikacjach, ale wykazując się dużą cierpliwością zespół wprowadził mnie we wszystkie tajniki pracy.To co mi się zawsze podobało w tej firmie, to to że nie było bajkopisarwta, tylko czy to szkolenie czy to rekrutacja, Klient zawsze dostawał jasną informację co się da, a czego nie da się zrobić. Z pracy musiałam zrezygnować ze względów osobistych, a szkoda bo zespół mega dobrze się dogadywał.

Marta

Profesjonalni. Szybcy. Efektywni. Polecam współpracę

Marta

Profesjonalni. Szybcy. Efektywni. Polecam współpracę

Zadowolony

Firma illustro - polecam do pracy, współpracy i jako specjalistów od rozwiązywania problemów organizacyjnych w firmie

@Zadowolony

@Zadowolony Świetnie, a czy Illustro ma przystępne ceny za swoje usługi? Dasz znać?

Andrzej

Profesjonalnie prowadzona rekrutacja. Pozytywne nastawienie do kandydata. Polecam.

@Andrzej

A możesz opowiedzieć coś więcej o procesie rekrutacyjnym? Z ilu etapów się składał, jakie pytania padły podczas rozmowy? Czy rekruter udzielił wszystkich niezbędnych informacji? Napisz proszę, czy udało Ci się otrzymać posadę i jakie jest Twoje wrażenie.

opole

Nie polecam osoby wykorzystuja rekrutacje w celu ankietowania uczestników.

Witam,wpisałam opinie nie tam gdzie trzeba,powiem że ja nie do końca mogę się zgodzić co do tych specjalistów, owszem firma posiada niekiedy fajnych trenerów,ale wartość merytoryczna niektórych szkoleń jest poniżej poziomu krytyki.jako nauczycielka, która brała udział w szkoleniu jestem zażenowana-bywałam na znacznie lepszych,poważniej przygotowanych.ze nie wspomnę o pracownicy(usunięte przez administratora),z którą niestety miałam wątpliwą przyjemność i która jest (usunięte przez administratora)-proszę wybaczyć język,ale taka właśnie jest.czuć od niej smród papierosów i nie potrafi się zachować wśród ludzi.jest w moim odczuciu niereprezentatywna zarówno w swoim nieprofesjonalnym i nieuprzejmym zachowaniu jak i w zupełnie niezadbanym wyglądzie.jest dość niedyskretna i miałam okazję słyszeć jak krzyczy i bardzo brzydko odnosi się do chyba swojej współpracownicy-nie wiem kim była ta osoba,na którą krzyczała,ale nie wiem jaką osobą trzeba być,aby tak brzydko i bez szacunku traktować

Zostaw merytoryczną opinię o Illustro Szkolenia Doradztwo Grzegorz Rippel - Opole

Często zadawane pytania

• Jak się pracuje w Illustro Szkolenia Doradztwo Grzegorz Rippel?

Zobacz opinie na temat firmy Illustro Szkolenia Doradztwo Grzegorz Rippel tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Illustro Szkolenia Doradztwo Grzegorz Rippel?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 4, z czego 4 to opinie pozytywne, a 0 to opinie negatywne. Sprawdź tutaj!

Illustro Szkolenia Doradztwo Grzegorz Rippel
4.3/5 Na podstawie 12 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • Cygana 4
    45-131 Opole
  • NIP: 9910063456 REGON: 160019478

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Illustro Szkolenia Doradztwo Grzegorz Rippel