Opinie o Illustro Szkolenia Doradztwo Grzegorz Rippel w Opole

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Illustro Szkolenia Doradztwo Grzegorz Rippel. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Illustro Szkolenia Doradztwo Grzegorz Rippel na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Edukacja - działalność związana z oświatą

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Illustro Szkolenia Doradztwo Grzegorz Rippel w Opole

opole

Nie polecam osoby wykorzystuja rekrutacje w celu ankietowania uczestników.

Maciej

Profesjonalna firma doradcza konkretnie sprawdzająca kandydata dla swojego zleceniodawcy.

Lukasz

Firma jest ok. Pomogli mi znaleźć lepiej płatną pracę.

Rekrutacja Nowy wpis
Kandydat

Proces rekrutacji na bardzo wysokim poziomie. Wszystkie informacje zostały przedstawione w jasny sposób. Pełen profesjonalizm. Zdecydowanie polecam współprace z firmą Illustro!

123 Nowy wpis

dobry kontakt, najpierw rzeczowa rozmowa ze spec od HRu, później umówili spotkanie z firmą która zatrudniała, szybka decyzja, i dostałem list intencyjny co było fajne bo miałem pewność że moge spokojnie wypowiedzieć umowę w mojej dotychczasowi firmie, polecam każdemu kto szuka lepszej pracy

Lukasz

Firma jest ok. Pomogli mi znaleźć lepiej płatną pracę.

Aneta
@Lukasz

a to gratulacje. a można się z ciekawości dowiedzieć jakie Ty koszty musiałeś ponieść za całość tej usługi? po prostu jestem ciekawa ile na tym firma zarabia

Lukasz Nowy wpis
@Aneta

chyba coś ci się pomyliło, oni są po prostu są firmą rekrutacyjną, ciebie to nic nie kosztuje, a jak się domyślam płaci im pracodawca za to że znaleźli im dobrego pracownika

Aneta Nowy wpis

faktycznie z tego co widziałam na stronie to firma jest od ok 16 lat na rynku, to doświadczenie raczej jest. A ciekawa jestem jak sytuacja wygląda właśnie z drugiej perspektywy. Ktoś się orientuje ile płacą doradcom? i ogólnie to jakie są w ogóle wymagania i szanse, żeby móc się tu zatrudnić?

Rozmowa kwalifikacyjna
Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Illustro Szkolenia Doradztwo Grzegorz Rippel? Czy przeprowadzana jest w formie online, czy stacjonarnie w siedzibie firmy? Jak oceniasz podejście rekruterów do kandydata?
logo firmy Przedstawiciel Handlowy sieci PLAY
Opole
Mtell Cukrzyński Lelonkiewicz sp.j.
logo firmy Technik / Inżynier Elektronik
IFM ECOLINK SP. Z O.O.
(532 opinii)
Wyślij CV
logo firmy Starszy inspektor nadzoru budowlanego
Służba Cywilna
(131 opinii)
logo firmy Software Developer with SAP
SMART-HR
(55 opinii)
Aplikuj na wiele ofert
Pracodawca
Klient

Obserwujemy firmę od jakiegoś czasu i składamy gratulacje dobrze wykonywanej pracy. Firma szkoleniowa Kar-Group (bezpłatne szkolenia online).

Maciej

Michal
 Rekomendacja
@Maciej

Miałem okazję rekrutować się z tą firmą. Po złożeniu CV zadzwonił jakiś rekruter i pytał o doświadczenie i oczekiwania jaki mam. Później umówili termin spotkania już w firmie do ktorej aplikowalem. Później do zrobienia miałem jeszcze test. Finalnie wybrali kogoś innego ale dostalem telefon zwrotny z informacja co mnie miło zaskoczyło. Później jeszcze zadzwonili z inną ofertą pracy, ale za małe wynagrodzenie oferowali. Firma dobra żeby się tam rekrutować, bo widać że im zależy i traktuja cię poważnie. Spoko jest ten test, dostałem dużo wiedzy o tym w jakim kierunku mogę się rozwijać.

Jagoda
Klient
@Maciej

Potwierdzam... fajni rekruterzy, pomocni, konkretni pomagają w wyborze najlepszego pracodawcy:)

Ela95
 Rekomendacja

Podziękowania dla firmy illustro. Mam nową pracą dzięki Wam, warto było:)

Wojtek
Kandydat

Profesjonalne podejście do klienta i zaangażowanie podczas procesu wieloetapowej rekrutacji. Wyczerpujące informacje dotyczące stanowiska pracy oraz wymagań przyszłego pracodawcy. Polecam

Aneta
@Wojtek

A opiszesz pokrótce każdy z etapów?

Justyna
@Wojtek

lle etapów w takim razie ma ta rekrutacja? I ile łącznie gdzieś ona trwa?

opole

Nie polecam osoby wykorzystuja rekrutacje w celu ankietowania uczestników.

Kiwi100
@opole

Rodo u nich nie obowiązuje. Paplają na prawo i lewo, komu się da, po znajomościach także. Nie składajcie nigdy CV przez tą Agencję, bo jeśli pracujecie gdziekolwiek indziej, a chcecie zmienić pracę i nie wylecieć z poprzedniej z hukiem za złożenie aplikacji to serdecznie odradzam.

Karolina

Moja przygoda w Illustro trwała 4 miesiące. Zespół tworzą naprawdę zgrani ludzie, którzy wykonują swoją pracę z pasją oraz wzajemnym wsparciem. Bardzo pomocni przy nauce nowych rzeczy. Doceniają wykonaną pracę. Z Illustro pożegnałam się ze względu na zmianę kierunku zawodowego.

Urszula
@Karolina

rozumiem ze przez ten krótki czas pracy mimo wszystko nie dojrzałeś żadnych problemów wartych opisania o tej firmie?

Sara

W Illustro odbyłam praktyki. Firma stawia na ludzi oraz jakość, co się bardzo ceni. Dla chętnych chłonięcia wiedzy - wiele możliwości rozwoju oraz nauki. Zgrani pracownicy oraz miła atmosfera. Będę ciepło wspominać wspólne śniadania. :)

Jacek
Kandydat

Proces rekrutacyjny prowadzony bardzo sprawnie i profesjonalnie. Zawsze mogłem liczyć na bezpośredni kontakt w celu otrzymania informacji zwrotnej. Mogę polecić z czystym sumieniem firmę Illustro.

Sonia

Moja współpraca z Illustro zaczęła się od odbycia stażu, gdzie zajmowałam się przede wszystkim działaniami z obszaru HR oraz przygotowywaniem dokumentacji szkoleniowej. Po stażu firma zaproponowała mi pracę. Moja współpraca z Illustro trwała pół roku i gdyby nie wyjazd na studia, zdecydowanie zostałabym na dłużej.

Agnieszka

W Illustro zaczęłam od stażu jeszcze jako studentka. To, czego się nauczyłam i atmosfera w firmie sprawiły, że wspólna przygoda znacznie się wydłużyła. W firmie są olbrzymie możliwości rozwoju, zarówno zawodowego, jak i personalnego. Zróżnicowane zadania, ciekawe wyzwania zawodowe i podejmowane projekty sprawiają, że praca jest dynamiczna. W Illustro jednak najważniejszy jest Zespół - wybrana droga sprawiła, że opuszczam Illustro, ale wiem, że Illustro nigdy nie opuści mnie. :)

@Agnieszka

Twoja opinia o Illustro bardzo pozytywnie zaskakuje, wspominasz o tym, że pracodawca oferuje bardzo dużo możliwości rozwoju osobistego i zawodowego. Czy są tam jakieś szkolenia dodatkowe dla pracowników?

Marek

@kacper a czy płacili ci za ten staż ?

Kacper

Odbyłem staż w firmie i jestem bardzo zadowolony. Świetna atmosfera w pracy, profesjonalne podejście do klienta i pracownika oraz zlecanie realnych zadań a nie zapychanie czasu na siłę, przy czym zawsze znalazł się ktoś chętny do pomocy. Dzięki temu odbyłem wartościowy staż i faktycznie poznałem zawód i branże od podszewki. Zdecydowanie polecam współprace z firmą Illustro!

Ciekawy
@Kacper

Witam! Czy zechciałbyś się podzielić wynagrodzeniem za odbyty staż?

Praca w tak dynamicznym i różnorodnym teamie jakim są osoby z biura nie pozwala na nudę. Ciągle coś się dzieje......pozytywnego oczywiście. Polecam jak najbardziej :-)

Pracowałam w firmie Illustro przez 2 lata. Pozytywne było to, że zostałam starannie wdrożona w nowe obowiązki, mogłam pytać i zawsze była chęć udzielenia odpowiedzi i wsparcia ze strony przełożonych i współpracowników. Atmosfera jest bardzo pozytywna, zespół lubi ze sobą pracować. Projekty są różnorodne, można się wiele nauczyć.

@pracownik

@pracownik, miło, że wracasz, żeby pochwalić firmę. Pracowałaś może w haerze? Absolwent psychologii ma w Illustro większe szanse na pracę?

Magdalena

Wartościowa firma, ciekawi ludzie, rodzinna atmosfera.

Agnieszka

Najważniejsze indywidualne podejście i atmosfera. W zespole każdy jest równie ważny, nigdy nie zostaje sam z zadaniem.

Zostaw merytoryczną opinię o Illustro Szkolenia Doradztwo Grzegorz Rippel - Opole

Często zadawane pytania

• Jak się pracuje w Illustro Szkolenia Doradztwo Grzegorz Rippel?

Zobacz opinie na temat firmy Illustro Szkolenia Doradztwo Grzegorz Rippel tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 11.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Illustro Szkolenia Doradztwo Grzegorz Rippel?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 8, z czego 8 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Illustro Szkolenia Doradztwo Grzegorz Rippel
4.6/5 Na podstawie 20 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • Cygana 4
    45-131 Opole
  • NIP: 9910063456 REGON: 160019478

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Październiku 2022r.

5. indeed.com 2 324 052
Illustro Szkolenia Doradztwo Grzegorz Rippel