Illustro Szkolenia Doradztwo Grzegorz Rippel

Opole

Opinie o Illustro Szkolenia Doradztwo Grzegorz Rippel

opole

Nie polecam osoby wykorzystuja rekrutacje w celu ankietowania uczestników.

Witam,wpisałam opinie nie tam gdzie trzeba,powiem że ja nie do końca mogę się zgodzić co do tych specjalistów, owszem firma posiada niekiedy fajnych trenerów,ale wartość merytoryczna niektórych szkoleń jest poniżej poziomu krytyki.jako nauczycielka, która brała udział w szkoleniu jestem zażenowana-bywałam na znacznie lepszych,poważniej przygotowanych.ze nie wspomnę o pracownicy( usunięte przez administratora ),z którą niestety miałam wątpliwą przyjemność i która jest ( usunięte przez administratora )-proszę wybaczyć język,ale taka właśnie jest.czuć od niej smród papierosów i nie potrafi się zachować wśród ludzi.jest w moim odczuciu niereprezentatywna zarówno w swoim nieprofesjonalnym i nieuprzejmym zachowaniu jak i w zupełnie niezadbanym wyglądzie.jest dość niedyskretna i miałam okazję słyszeć jak krzyczy i bardzo brzydko odnosi się do chyba swojej współpracownicy-nie wiem kim była ta osoba,na którą krzyczała,ale nie wiem jaką osobą trzeba być,aby tak brzydko i bez szacunku traktować

Zostaw opinię o Illustro Szkolenia Doradztwo Grzegorz Rippel - Opole

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Illustro Szkolenia Doradztwo Grzegorz Rippel