UNIWORK Sp. z o.o.

Opinie o UNIWORK Sp. z o.o.

Myślę o tej ofercie dla Dekarza, która wczoraj została dodana. Bardzo proszę o więcej info względem pracy w tym zakładzie instalacyjnym. Czemu jego nazwa nie zostanie wprost podana? Ciekaw jestem o który chodzi i to jak w nim płacą

To Osterfeld to dobre miejsce pracy? miesiąc temu wygasła im oferta dla pakowacza, a widzę, że dosłownie wczoraj znowu ją wrzucono. Jest też oferta na Bredę, więc powiedzcie co byłoby lepsze na pierwszy raz? Niemcy vs Holandia i czemu? Wszędzie obsługa ta sama? Nie ma porównania?

Qwerty Nowy wpis

Pozytywne zaskoczenie, jestem zadowolony z pracy i zakwaterowania.

Czy braliście udział w rekrutacji na stanowisko Cieśla w UNIWORK Sp. z o.o.? Jak wyglądało spotkanie z przedstawicielem firmy?

rekrutacja bardzo szybka, wcześniej wysłałem cv

pani zapytała czy już pracowałem na magazynie, czy chce jechać własnym autem czy busem oraz od kiedy chce zacząć pracę

Pracuję za ich pośrednictwem w Szwajcarii na budowie, wszystkie warunki się zgadzają

Sass

W AT zawsze zakwaterowanie za free, firma zapewnia

@Sass

I faktycznie macie pewność ze kwota przeznaczona na nie nie jest jakoś odciągana od ogólnego wynagrodzenia? w jaki sposób tak w praktyce rozliczasz się z firmą za pomoc w ogarnięciu wszystkiego? Rozjaśni mi ktoś te zasady? Chce wiedzieć na czym stoję

@Sass

A jakie to zakwaterowanie jest? nikt chyba nie dopytał wprost. Mnie to standard interesuje po prostu. Jakiego tam należy się spodziewać? Jakie pokoje, po ile osób i co z higiena?

Muszą. Możesz poprosić o pasek z wypłaty, tam jest wszytko napisane, co za co i ile

Kropka

W internecie czytałem sprzeczne opinie o nich, zdecydowaliśmy się na wyjazd. Wyszło bez niespodzianek, praca jak praca, formalności szybkie. Generalnie jesteśmy zadowoleni, jak ktoś jest ogarnięty to nie ma z niczym problemu

@Kropka

Mi właśnie zależy na szybkim wyjeździe, ile u was trawo to w takim razie? Dużo papierologii? A jak zarobki?:) Chciałbym z dziewczyna wyjechać do Hamburga, wiesz co z mieszkaniem i dojazdami? Na własna rękę wszystko czy to po stronie firmy?

Stasta

Wszystko organizują, u nas to zajęło kilka dni. Trzeba wysłać cv, wysyłają formularz i umowę na maila

@Stasta

Kilka dni? To ekstra. Ile już pracujecie z firmą? Jakie pieniądze proponują? Mieszkanie wam załatwili w spoko standardzie? W razie problemów kontakt z firmą jest? Bo różnie to bywa..

Damiann

Jestem 3 tydzień w Monachium przez UNIWORK. Jestem bardzo zadowolony, szczerze polecam ;-)

dawid
@Damiann

Planuje wyjazd właśnie do Moanchium, komisjonowanie w ikei, przez ich agencje, mógłbyś opowiedzieć coś więcej, jak koordynatorzy na miejscu oraz warunki z zakwaterowaniem?

Karina
@dawid

Hej pracujesz w ikea na magazynie? Jak tak możesz powiedzieć czy dla kobiet ciężka praca?

Kostek
@dawid

Koordynator jest spoko, da się wszystko dogadać. Mieszkania mają w porządku, blisko pracy jak na takie agencyjne mieszkania

Barbara

Hejka, poradzicie mi? Widziałam, że jedna Pani pytała o Ikeę i jej magazyn jako dobre miejsce dla kobiet, odpowiedz jeszcze nie padła ale czy w razie czego polecicie mi inne lokalizacje? Nigdy jeszcze nie byłam na wyjeździe, są przy tym może porady?

Ann
@Barbara

Polecam ci od nich prace na produkcji koło hamburga, mieliśmy szkolenie na początku, praca prosta, fajne babki pracują

Witam wszystkich, przychodzę z nietypowym pytaniem, a mianowicie czy znajdę tutaj osoby pracujące w firmie wewnętrznie? Księgowość, aministracja, hr? Szukam stanowisk związanych z tymi branżami. Ofert pracy nie widzę, doradzicie mi, gdzie skutecznie aplikować? Jak w ogóle warunki w biurze, co sądzicie o pracy, wynagrodzeniu?

@jack

Czy pracował ktoś w Lipsku przy kosmetykach?

Tomasz Grabowski

Cześć,pracowałem przy rowerach Kettler(st Ingbert)koło Sarbrücken .Pracowałem tam cały maj,mi się tam nie poszczęściło musiałem wracać do Polski. Chętnie nawiążę rozmowę z ludźmi z którymi tam pracowałem. Podkręcałem stopki postojowe i wysyłałem rowery. Jestem ze Sławna, Zachodniopomorskie,pozdrawiam koleżankę.Tomek

Bunalski Sylwester

NIE POLECAM, PRACA PRZY ROWERACH Kettler w saarbruecken, (usunięte przez administratora) idiotów z Polski dowodzonych przez super idiotę. Kwatera 6 osobowa ,smród, brud i (usunięte przez administratora) z Litwy po całotygodniowym wstawaniu przed piątą można sobie pomarzyć o tym że się wyśpisz w weekend, chlanie śpiewanie do 3ej nad ranem

nie warto
@Bunalski Sylwester

Teraz wiem dlaczego nikt nie raczył nawet odpowiedzieć na moje pytania dotyczące zakwaterowania i dojazdu.Tak jak większość agencji byle złowić (usunięte przez administratora),niech się sami martwią.

Nowa

Czy ktoś może pracuje przy pakowaniu kosmetyków w Lipsku i może się wypowiedzieć jak jest czy warto jechać?

Pracowałem jakiś czas i zamierzam wrócić. Dobra organizacja, bez niespodzianek, jak to bywa przez inne agencje ;)

W UNIWORK Sp. z o.o. poszukiwana jest osoba na stanowisko Cieśla. Brałeś udział w procesie rekrutacji i zostałeś zaproszony na rozmowę kwalifikacyjną? Napisz, jak Twoim zdaniem wyglądało spotkanie. Przekazane przez Ciebie informacje mogą okazać się cenną wskazówką dla osób, które biorą pod uwagę pracę w tym przedsiębiorstwie.

Krzy siek

Praca przy montażu rowerów bardzo w porządku. Montujemy elementy, dosyć prosta praca. Firma nie spóźnia się z wypłatami, więc ok. Polecam jakby ktoś chciał jechać

maciejj

Byłem z ta agencja pracy w Niemczech, wszystko było ok. Zakwaterowanie ok, warunki pracy dobre. Ogólnie nie ma do czego się doczepic.

Wnky

Cześć, czy ktoś pracował w Heinsberg przy pakowaniu kanapek? lub Komisjoner/kompletacja zamówień w Edeka,Netto w Krefed, Kerpen, Balingen?

Unoyfro
@Wnky

Podpinam się pod pytanie . Jak wyglada praca i zakwaterowanie ?

Śliwka

Rzetelna agencja, jesteśmy zadowoleni z pracy, zakwaterowanie ok

Samanta
@Śliwka

A powiesz coś więcej o zakwaterowaniu? Przede wszystkim chciałabym wiedzieć jak wyglądają warunki, czy nie są to jakieś rudery. I czy pokoje są pojedyncze czy tylko dwójki i wzwyż? Z kasy też jesteś zadowolona?

oliwka

Cześć, pracuje ktoś przy montażu rowerów i mógłby sie wypowiedzieć na temat tej pracy? :) Z góry dzięki

Robert
@oliwka

Jestem, 2 tydzień. Dobra robota, wszystko się pokrywa z tym co mówili

Zostaw merytoryczną opinię o UNIWORK Sp. z o.o. - Opole

• Jak się pracuje w UNIWORK Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy UNIWORK Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 67.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w UNIWORK Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 29, z czego 22 to opinie pozytywne, 4 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy UNIWORK Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w UNIWORK Sp. z o.o. napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

UNIWORK Sp. z o.o.