UNIWORK Sp. z o.o.

Opinie o UNIWORK Sp. z o.o.

Robert

Polecam osobom planującym wyjazd, wszystko szybko i sprawnie udało się załatwić

hej, wie ktoś jak wygląda zakwaterowanie w holandii w miejscowosci velna przy pakowaniu odzieży?

Witam, Janek czy dostałeś odpowiedź na zadane pytanie? Również mam propozycję podjęcia tej pracy.

Janek

Witam. Chciałbym się dowiedzieć, czy ktoś pracuje na składaniu rowerów w Saarbruecken i jaka praca, czy zarobki są dobre tak jak piszą 13,20/h. Jak jest z mieszkaniem, jak daleko mieszka się od tej firmy? Byłbym bardzo wdzięczny za wiadomość. Pozdrawiam

rekrutacja bardzo szybka, wcześniej wysłałem cv

pani zapytała czy już pracowałem na magazynie, czy chce jechać własnym autem czy busem oraz od kiedy chce zacząć pracę

Witam. Jakie są warunki zakwaterowania oferowane przez tą firmę, ponieważ zastanawiam się nad współpracą z nimi??

Kostkozator

Czy ktoś pracował na wysokim składzie w magazynie z elementami motoryzacyjnymi w mieście Kandel? Interesują mnie opinie na temat pracy i zakwaterowania.

oper

Jak wygląda praca w Hamburgu na wózku?

Justyna

Przeglądam ogłoszenia i wpadła mi w oko oferta na stanowisko Pakowacz/ka kosmetyków. Firma podobno oferuje niemiecką umowę o pracę. Wiecie na jak długo? Bo poszukuję stabilnej pracy na dłuższy okres, a nie na kilka miesięcy. I to tak od pierwszych dni ma się już umowę o pracę, czy najpierw jest jakiś okres próbny? Jeśli jest też to oferta dla par (bo tak jest napisane w ofercie), to czy przy zapewnieniu zakwaterowania można liczyć na pokój właśnie dla dwóch osób, aby mieć odrobinę prywatności? Czy jak wygląda kwestia z mieszkaniem? ;)

@Justyna

Justyna też chciałabym aplikować na to stanowisko , chętnie poznałabym kogoś kto również interesuje się ta oferta .

Marlena

Również aplikowałam na to ogłoszenie ???? mam nadzieję że ktoś się odezwie ,

@Marlena

Hej, minęły ze dwa tyg, odpowiedzieli czy jak długo trzeba czekać? Byłaś także może już na rozmowie? Jakaś luźna tylko czy jak obecnie przebiega?

@Wiktoria

Hej Do mnie jeszcze nikt się nie odezwał a do Ciebie ? Mój meil mainga20@wp.pl

@Wiktoria

Hej , do mnie jeszcze nikt się nie odezwał ? A jak wygląda sytuacja u Ciebie ?

@Marlena

Jeszcze nie byłam na żadnej dlatego tutaj pytam. Udało się dostać czy dali negatywny feedback? W jakiej formie go udzielają, krótkie info czy coś więcej?

Daniel
@Marlena

Cześć. Wyjechałaś już do pracy? Austria ?

dominika
@Justyna

mi również wpadła w oko ta oferta aplikowałam z chłopakiem wyjechalibyśmy w parze czekamy również na odzew mniejmy nadzieję pozytywny

@dominika

Odezwali się już? Po jakim czasie mniej więcej to robią?

Paweeł

Bardzo dobra agencja pracy. Pomogli mi z dokumentami na kartę pobytu, za co dziękuję bardzo :)

Karol

Witam.czy pracował ktoś lub pracuje w Austria Zems ?jakieś opinie?

Sandrrrra
@Karol

Właśnie zjechaliśmy na urlop, jeśli chodzi o prace magazynowe to najlepsza na jaką trafiliśmy, za tydzień wracamy.

Daniel 47
@Sandrrrra

A w jakim mieście państwo pracują?

Kamyk
@Karol

Jestem, robota dobra, wypłacają pieniążki na czas a to najważniejsze

Kamil
@Sandrrrra

Hej,jeśli możesz to napisz proszę jak wyglądają tam zakwaterowania:)

domi
@Kamil

czy jakies innne agencje tez tam zatrudniaja ?

Pati

Czy aktualnie ktoś pracuje w Zems komisjonowanie art spożywczych ?

Komisjoner

Cześć ja tez sie wybieram kontaktowałes sie może juz z agencja załatwiales cos?Nie wiesz czy trzeba miec auto na wyjazd?

Mateusz

Witam, czy ktos pracuje albo może pracował w Niemczech - Krefeld na Stanowisku: Komisjonowanie artykułów remontowych i ogolnie jak to wszystko wyglada z pracą i zakwaterowaniem ?

Romek43

Praca w Szwajcarii naprawdę super. Spore pieniądze. Tylko niemiecki trzeba znać.

Wika

Cześć, mógłby się ktoś wypowiedzieć na temat pracy w Austrii (Zams) Komisjoner/pakowacz art. Spożywczych

patryk
@Wika

tez sie zastaawiam nad praca tam

Greg
@Wika

Też myślę nad tą pracą. Niestety nikt się nie wypowiedział. Pracowałem już w dolnej i górnej Austrii.

Pool

Witam serdecznie Paweł z Częstochowy Jestem zainteresowany ofertą pracy przy montażu rowerów przez Univork pracuje ktoś przy tym proszę o kontakt

Wita
@Pool

Witam ja chce jechsc na ta ptace ,jade pietws,zy raz

@Wita

Gdzie konkretnie chcesz wyjechać?

brak nick
@Wita

nie czytelna wiadomosc.. to tak jak bym napsial do was nicczy tel nawia do msc

Ala
@Pool

Hej ,jak będziesz dalej zainteresowana pracą przy montażu rowerów to napisz ! Też o tym myślę !

Swiekkk
@Ala

Jade w ten wekend. Na razie wszystko wyglada ok

@Swiekkk

Mam pytanie, jak na tych rowerach Dobrze czy lipa

Nieznany22

Trawis2@o2.pl Robiłem w przesyłkach kurierskich nie iść tam to jest droga do kalectwa Trawis2@o2.pl

Danuta
@Nieznany22

Dlaczego? Za ciężkie paczki czy o co chodzi? Piszesz tak dość negatywnie a wyjaśnienia brak...

Uladzislau

Zuzanna

Witam! Czy praca na stanowisku Komisjonowanie art. przemysłowych jest ciężka fizycznie, to jakieś ciężkie rzeczy czy raczej nie? Chodzi o to, czy pani w średnim wieku da radę tam wytrzymać w tej pracy. Pozdrawiam.

Daria

Hej, jest ktoś na sortowaniu paczek w Neumünster?

Ala
@Daria

Hej , a może by tak na montaż rowerów pojechać ?

Daria
@Ala

Bardziej zależy mi na lokalizacji ;)

Edyta

Widziałam ich ogłoszenie na stanowisko Komisjonowanie art. przemysłowych. Co wiecie o rekrutacji? Ile trwa, jakie ma etapy, kto ją prowadzi? Jakieś info?

Zostaw merytoryczną opinię o UNIWORK Sp. z o.o. - Opole

• Jak się pracuje w UNIWORK Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy UNIWORK Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 67.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w UNIWORK Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 29, z czego 22 to opinie pozytywne, 4 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy UNIWORK Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w UNIWORK Sp. z o.o. napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

UNIWORK Sp. z o.o.