Opinie o Level One-Doradztwo Personalne Sp. z o.o. w Opole

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Level One-Doradztwo Personalne Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Level One-Doradztwo Personalne Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Firmy rekrutacyjne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Level One-Doradztwo Personalne Sp. z o.o. w Opole

Administrator Nowy wpis

Niedawno zakończył się proces rekrutacyjny na stanowisko Kierowca c w firmie Level One-Doradztwo Personalne Sp. z o.o.. Czy wie ktoś, jakie mają oczekiwania wobec kandydata?

Paola Nowy wpis

Czy ktoś był na sprzątaniu domków letniskowych? Czy może ktoś dodać swoją opinię ?

Anka06 Nowy wpis
@Paola

Też chciałabym się dowiedzieć czy ktoś był na sprzątaniu domków letniskowych. Wybieram się i nie wiem czy to dobry wybór.

Syla Nowy wpis
@Anka06

Cześć nadal tam jesteś?

ema

Witam jedzie ktoś na zbiory jabłek i gruszek , jeśli tak to można jechać w 2 zawsze razniej . Zostawiam email narkun1992@gmail.com

Jak długo czekaliście na odzew z Level One-Doradztwo Personalne Sp. z o.o.? Oddzwaniają zawsze?

Agata

Bardzo szybko, w tym samym dniu co wysłałam CV się odezwali.

Axel
@Agata

Mi również bardzo szybko odpisali, w kilkanaście minut, potem dwa razy dzwonili i wieczorem podesłali formularz

Axel
@Agata

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Level One-Doradztwo Personalne Sp. z o.o. na stanowisko Mechanik / Serwisant? Czy przeprowadzana jest wstępna rozmowa telefoniczna?
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy
kasia.kck

jestem zadowolona , wyjechalam z kolezanka, obie nie narzekamy na brak godzin, oferta zgadza sie z tym co na obiecano, polecam

@kasia.kck

Na co pojechałyście

Małgośka

Polecam z całego serca, osoby, które chcą pracować a nie ciągle się bawić pracę mają, dobry kontakt z biurem

Czy pracuje dużo obcokrajowcow ?

@EXo a ty jesteś pracownikiem? Czemu twierdzisz że olewają?

Transport

Mam dacie 5 osobową i 3 razy w tygodniu z polski jadę do nl i za 1/3 ceny wezmę 4 osoby do nl mu Phone 0048 519554674 czyny 24 h

EXo

Piotrek zlewa wszystkich mają gdzieś pracowników Kas daremna i minusy liczą bez twojej wiedzy

@EXo

@EXo Chcesz powiedzieć , że szefostwo Level One jest obojętne na problemy pracowników? Mówisz o tym z własnej autopsji? Przełożeni jakoś Cię zawiedli? Opowiedz o tym.

Stach

Wszędzie jest dobrze gdzie nas nie ma. Każdy popełnia błędy, ma gorsze momenty i to jest normalne, ja polecam firmę.

Vanilia

Nie polecam firmy level one w alphen... Moja pierwsza praca była na jasminie w moerkapelle - masakra. Liderka Kornelia wręcz nienawidzila nowych dziewczyn za to uwielbiala facetów. Na szklarni zimno i nie można było się odzywać, wytrzymalismy 2 tyg. Problemy z firmą były ciągle za 45h pracy dostawałam 265 euro, nie było pracy to pobierają za domek i jesteś na minusie. Firma raz wypłacala nadgodziny a innym razem nie! Nie można było się doprosic odpowiedzi dlaczego tak jest - pani Beata i pan Piotr non stop kłamią jak z nut aby tylko ktoś dał im spokój, nie potrafią odpowiedzieć na konkretnie zadane pytanie. Ludzie przyjeżdżali na domek do pracy a okazywało się, że pracy dla nich nie ma! Pani Beata koordynator potrafiła do starszych osób powiedzieć że są nacpani i pijani, oczywiście to było nie prawda. Ludzie przyjechali i siedzieli na domku 1,5 tyg.. Mojego partnera okradł holender nie wliczając mu godzin do firmy, gdzie w tyg normalnie pracował o tyle że mniej. Zgłoszone to zostało do firmy, oczywiście firma w tym kierunku też nic nie zrobiła aby wyjaśnić sytuację, Holender się tylko śmiał. Zjechalam do Polski a firma z mojej wypłaty pobrala sobie kaucję za rower a rower został wyczyszczony, umyty i oddany. 2 miesiące musiałam do nich dzwonić aby oddali mi bezpodstawnie zabrana kaucję! Po 2 miesiącach codziennego dzwonienia w końcu oddali mi 165 euro. (usunięte przez administratora) i tyle! Śmieją ci się w biurze w twarz na twoje problemy - won z takimi biurami! Nie polecam chyba, że chcesz być stratny!!

Doris

Czy warto starać się o posadę?

@Doris

Jeśli chcesz tyrać jak wół i być traktowana jak zwierzę to śmiało ;)

Pojechałem z kolegą w lipcu 2019.. Domek całkiem spoko w Alphen ale niestety z pracą było zupełnie inaczej.. Mieliśmy zacząć od 8 rano natomiast chwilę przed zadzwoniono do nas i powiedziano że zaczynamy o 23.. Po dotarciu na miejsce pracy już w pierwszej chwili zaproponowano nam narkotyki.. Dramat.. Ludzie w pracy to jedno wielkie bydło.. Po kilku godzinach ucieklismy stamtąd i siedzieliśmy 4 dni w domu bo "nie było dla nas pracy" a codziennie mówiono że pracy jest pod dostatkiem.. Wyjechaliśmy stratni więcej niż można byłoby tam zarobić w ten tydzień.. Masakra i stanowczo odmawiam wam tego ścierwa..

Pedro

Niepokojące informacje. Miałem chęć skorzystać z pracy ale trzeba się zastanowić.

Sylwek fioletowy ryj z wapenve

Najlepiej jak nie masz sofi to ci zrobiom zainkasują kasę za to i mają cię w (usunięte przez administratora) siedzisz na domku tydzień a dzwoniąc do Opola wmawiają że jest praca od zaraz dwa dni na tydzień dla (usunięte przez administratora)na opłaty a ty gloduj bo na dodatek sama(usunięte przez administratora) którzy wyjadają ci jedzenie

Wapenveld

Nie masz prawa chorować bo podejrzewano że pijesz a jak każesz przyjechać takiej pipie z alkomatem to się rozłącza a na drugi dzień tel że masz opuścić domek dziadostwo żałuję tegorocznej wyprawy do levela nigdy więcej tego syfu

Mieszkaniec Texasu

Kiedyś było inaczej teraz wielki(usunięte przez administratora)

kamik

alek, agencja podobno dobra. Mnie tylko dziwi, że nie aktualizuja swojej strony internetowej, bo sa tam oferty z 2014 roku, jak np. do prac fizycznych w obrębie lotniska w Holandii. Mile widziana znajomość języka obcego, prawo jazdy oraz doświadczenie.

Patra88

hej, czy jedzie ktoś 1/07/2015 na sortowanie cebulek?? :D 7143957 moje GG ;) Ps. a jak biuro jest ok??? ;)

Zostaw merytoryczną opinię o Level One-Doradztwo Personalne Sp. z o.o. - Opole

• Jak się pracuje w Level One-Doradztwo Personalne Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Level One-Doradztwo Personalne Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Level One-Doradztwo Personalne Sp. z o.o.?

Level One-Doradztwo Personalne Sp. z o.o.
1.7/5 Na podstawie 10 ocen.
  • 1-Go Maja 111 lok. 21
    45-356 Opole
  • NIP: 7542695485 REGON: 532200603 KRS: 0000032538

Level One-Doradztwo Personalne Sp. z o.o.