Opinie o Level One Holland Sp. z o.o. w Opole

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników na temat pracodawcy Level One Holland Sp. z o.o., lecz też Klientów firmy. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Level One Holland Sp. z o.o. o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Level One Holland Sp. z o.o. w Opole

Edyta Nowy wpis

(usunięte przez administratora) kiła i mogiła. Brak kontaktu i pomocy po dojechaniu do Emmeloord

Level1 Nowy wpis
@Edyta

Szanowna Pani W Holandii są dwie firmy Level1. Mu jako Level 1 Holland NIE REKRUTUJEMY do Levela z Emmeloord. Dla nich rekrutuje zupełnie inna agencja o innej nazwie.

Iwona Nowy wpis

Chciałabym, niejako w ramach przypomnienia, powiedzieć Wam, że Level One Holland spełnia wszelkie wymogi certyfikowanego pośrednika pracy (Certyfikat nr 11649). Firma cieszy się dobrą renomą, mają również niezbędne zaplecze do pełnej rekrutacji pracowników i koordynacji całego procesu. Jeśli bylibyście wobec tego zainteresowani szukaniem pracy za ich pośrednictwem, to odsyłam Was na tę stronę: https://level1.com.pl/oferty-pracy-w-holandii A może ktoś już ostatnio tam aplikował i opowie nam coś o procesie rekrutacyjnym?

Mariusz Nowy wpis

Lipa lipa lipa. Brak opieki i pomocy. Pani Monika z opola tragedia Moje sugestie dla Level One Holland Sp. z o.o.: Tragedia

Mario

Tragedia najgorsze biuro - w Holandii to Martho Flex albo Ab Oost

Rozmowa kwalifikacyjna
Ile osób przeprowadza rozmowę kwalifikacyjną w firmie Level One Holland Sp. z o.o. na stanowisko Spawacze MIG MAG oraz TIG? Czy atmosfera jest stresująca, czy raczej luźna? Opowiedz nam o swoich odczuciach.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Jak wygląda oferta pracy u pracodawcy jakim jest Level One Holland Sp. z o.o. w mieście Opole? Oczekujemy na nowe wieści.

Zostaw merytoryczną opinię o Level One Holland Sp. z o.o. - Opole

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Level One Holland Sp. z o.o.
3/5 Na podstawie 2 ocen.
Level One Holland Sp. z o.o.