Opinie o Zeitkraft Sp z o.o. (działalność zakończona) w Frankfurt nad Menem

Działalność firmy zakończona.

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Zeitkraft Sp z o.o. (działalność zakończona). Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Zeitkraft Sp z o.o. (działalność zakończona) o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy rekrutacyjne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Zeitkraft Sp z o.o. (działalność zakończona) w Frankfurt nad Menem

Mirek Nowy wpis

Co za cynizm...sami sobie dobre opinie wypisują popatrzcie tylko że tego samego dnia w krótkim czasie same pozytywne opinie ...po wcześniejszym hejcie jaki napisali na tego spika małolata który rzekomo zarządza firmą.panie prezesie Lubojanski niech wreszcie pan coś z tym zrobi zanim będzie za późno i wszyscy odejdą do Emerlinga albo zostaną zwolnieni z powodu obecnej sytuacji. Zależy nam na pracy w tej firmie tyle lat pracujemy na wizerunek ale z tymi Dysponentami i prezesem małolatem cienko to widzę. Pozdrawiam Stary pracownik

Firma Nowy wpis
@Mirek

Dziekuje za opinie i toske o Firme. Za bardzo nie rozumiem argument ze ktos jest za mlody zeby prowadzic Firme. Rozumie ze niektorym moze sie nie podabac zmiany jakie zachodza i jakie beda zachodzic. Szkoda ze taki Pracownik potrafi sie wypowiadac na Forum a nie ma na tyle odwagi zeby powiedziec to porosto w oczy. To wlasnie swiadczy o dojrzalosci a nie wiek. Mimo wszystko dziekuje za opinie. Pozdrawiam

Krystian Nowy wpis

czytam ze jest gorzej. Za starego szefa nie bylo premi 1800€a teraz jest. a 70€tez juz dostalem ale jak nie wyrobilem godzin bo mnie na budowie R... wkorwiol

Adi 86 Nowy wpis

Nie ma zle. Idzie zyc.

Robota jest ok, jak robisz swoje to masz spokoj.

Rekruter zaprosił Cię na rozmowę do firmy Zeitkraft Sp z o.o. (działalność zakończona)? Jakie warunki Ci zaproponowano? Jakie wymagania ma pracodawca względem osoby pracującej na stanowisku Elektryk Niemcy wyjazd od zaraz? Podziel się swoimi doświadczeniami.
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy
Pomagaja

Mialem problem finansowy i szef pojechal w swoim czasie prywatnym do banku i pomogl mi zalatwic Kredyt na dobrych warunkach.

dobrze ze panuja jeszzce nad tych chaosem informacja od Brata. ja robie w innej firmie dostalem wypowiedzenie i mowia ze nie bedzie roboty czekam az zaitkraft bedzie znowu zatrudniac.

To prawda w piatek byla decyzja polski o granicach i ograniczeniach a sobote juz mi to Piotrek wyjasnil co i jak dalej. Widac ze staraja sie jak najlepiej chodz niektorzy na budowie to co by nie bylo i tak nie rozumieja

Pewny

Moze i zwolnienia polecialy ale niektorym juz dawno sie nalezalo. Dobrze ze firma ma takie mocne podloze w czasie takiego kryzysu. Musze powiedziec ze nie spotkalem sie zeby w soboty i niedziele dysponenci dzwonili i rozmawiali z ludzmi o sytuacji z Wirusem. wielki szacun.

still

Czasami trudno zrozumieć czego oczekuje pomocnik który ładuje w firmie. Robić zacznie może za rok jak się nauczy. Mam gwarancję pracy przez 12 miesięcy, zjazdy co 3 tyg. Auta i mieszkania firmowe. Stawka faktycznie przeciętna ale od maja znaczne podwyżki. Pracuje więc polecam.

Jorg
@still

Od maja ale prawdopodobnie 2050roku ! POWODZENIA !

Tak to jest jak " ŚPIOCH DRABINOWY " zasiadł na stołku , w głowie pustka a rozum dzieciaka.Gratulacje dla Kierownictwa Firmy takich ludzi Wam trzeba aby wykończyć Firmę !!! A dysponentowi " ŚWIĘTEMU PIOTROWI " też nie będzie się żyło długo jak w niebie ! KARMA WRACA !!!

Daniel. B

Zero odzewu ze strony pracodawcy, bo boją się hejtu jaki na nich padł. Ludzie co dzisiaj jadą do Polski też zostali upomnieni, że opuścili samowolnie budowę i część z nich zostało zwolniona a część sama się zwalnia. Tak to jest jak kasa jest ważniejsza niż zdrowie pracowników. Dlatego kto może to niech się nie przyjmuje do tej firmy póki nie będzie nią rządził ktoś normalny a nie małolat.

Jędrek

W firmie obecnie dzieję się bardzo źle .Brak kompetencji pracowników biurowych a szczególnie dysponentów na czele z Panem Piotrem ! Zgodnie z umową pracownicy mają prawo zjazdu po 2 tygodniach . Wracają po 3 tygodniach w chwili ogromnego zagrożenia epidemicznego 'Korona-wirusem ". Przez wymienionego dysponenta są zastraszani zwolnieniami (co można zaliczyć do mobbingu ). Pytam: co firma uczyniła dla pracowników aby nie narażać ich na zagrożenie zakażenia ? Dysponent nie ma wiedzy na stan zagrożenia na budowie , zamknięciu budowy ze względu na zagrożenie - bo siedzi na stołku za biurkiem i ważna jest tylko "kasa" ! Każe jechać na inną budowę pracownikom mimo braku wiedzy o zagrożeniu na budowie ( skupisko wielu ludzi czasem innych narodowości ). Pytam jakiej pomocy , rekompensaty mogą oczekiwać pracownicy wracający obecnie do kraju a objęci kwarantanną? Czy pracownicy są objęci ubezpieczeniem na wypadek zakażenia "Korona-wirusem " ? Jeśli pracownicy zostaną zakażeni to i pracownicy biurowi "stracą stołki" bo w firmie braknie pracowników , których już brakuje i systematycznie ubywa . Bardzo proszę aby Firma odniosła się do moich pytań w sposób rzetelny . Brak odpowiedzi ze strony Firmy na moje pytania świadczy o ignorowaniu zdrowia pracowników !

Maciek
@Jędrek

Właśnie zjechałem 17 go do Polski i zostałem zwolniony byłem w niemczech prawie trzy tygodnie moją budowę zamknięto bo to budynek uniwersytetu ,od dysponenta usłyszałem że samowolnie opuśćiliśmy miejsce pracy ,gdzie wszystkie inne firmy już uciekły bo okazało się że kierownik budowy ma kwarantanne .

Żoneczka

Rolują naszych mężów jak chcą. Potrącenia za każdą pierdołkę, a wypłaty na poziomie minimalnego minimum... Obiecują podwyżki, a w konsekwencji jest -70 euro bo godzin za mało. Chłopy, nie warto

Daniel B.

Nie ma żadnej rozmowy i nie trzeba znać języka. Przyjmują każdego kogo los przyniesie z zewnątrz. Języka też nie trzeba znać, bo też przyjmują i nie jest wymagany. Zwracam tylko uwagę, że odciągają 70 Euro za niewyrobienie godzin w miesiącu i 24 Euro za nie przysłanie ich na czas. Na jakieś większe zarobki nie ma szans. Chcesz dobrze zarobić szukaj czegos innego. Za niesprzatanie auta też odciągną Tobie 150 Euro.

Halina

Napiszecie czy od każdego pracownika wymagana jest znajomości języka niemieckiego? I jak wygląda weryfikacja języka na rozmowie kwalifikacyjnej?

Daniel. B

Dodam jeszcze tyle, że jak dysponentom nie idzie i nie jest po ich myśli to zamiast porozmawiać to wolą wysłać zwolnienie żeby mieć czyste ręce. Odkąd firmę przejął młody chłopak, który sam spał w pracy na drabinie a teraz ma pretensje do ludzi o to samo to zrobilo się tylko gorzej. Zero pomocy z ich strony w strone pracownika bo ważniejsze nie ludzie a papierki z godzinami byleby firma nie była stratna. Jeżeli macie możliwość to też odchodźcie.

Daniel B.

Raczej odradzam pracy w tej firmie, ponieważ ludzie, którzy nią teraz rządzą po prostu nie potrafią pomóc pracownikom tylko dla nich ważny jest papier godzinowy niz zdrowie pracownika. Zarobić też się nie da bo nawet chłop z 10 letnim stażem pracy zarabia tyle samo co nowo przyjęty. (usunięte przez administratora) mają na pracownika i tylko go kłamią we wszystkich kwestiach jakie tylko są możliwe. Dlatego odradzam pracę w tej firmie że wzgledu na małe zarobki i zero szacunku że strony dysponentów. Tam najwidoczniej władza na stołkach jest lepsza niż praca na budowie. Powodzenia tym, którzy zostają.

Czy można liczyć w Zeitkraft GmbH & Co. KG na prywatną opiekę medyczną?

Tak można liczyć na prywatną opiekę zdrowotną - Kowalskiego, on zawsze Ci doradzi

Elektryk

Tomek ale czemu twoj ojciec nie chcial z toba pracowac i mieszkac, bo z tego co gadal na starym Offenbachu to mial dosc twoich wyskokow

Mezzo

Nie warto :)

Zeitkraft Sp z o.o. (działalność zakończona)