Opinie o Myworknet Sylwia Ottka w Toruń

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników na temat firmie Myworknet Sylwia Ottka, jak również Klientów firmy. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Myworknet Sylwia Ottka o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy rekrutacyjne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Myworknet Sylwia Ottka w Toruń

Sydonia Nowy wpis

Wspolpraca z agencja Myworknet przebiegla bardzo szybko i sprawnie . Od momentu pierwszego kontaktu zostalam zatrudniona w przeciagu kilku tygodni . Bardzo mila atmosfera i pelen profesjonalizm .

skp Nowy wpis

Jestem Pani Sylwii bardzo wdzieczna za pomoc w znalezieniu pasujacej do mnie pracy. Serdecznie polecam!

JW Nowy wpis

Ich kann den Service nur wärmstens empfehlen. Volle Professionalität, ständiger Kontakt, Hilfe bei der Vorbereitung auf das Gespräch. Dank MyWorknet bekam ich meinen Traumjob als IT-Analyst Bardzo polecam usługi MyWORKNET. Pełen profesjonalizm, stały kontakt, pomoc w przygotowaniu do rozmowy kwalifikacyjnej. Dzięki MyWorknet dostałam wymarzoną pracę jako analityk IT

Daniel Nowy wpis

Myworknet to super agencja pracy. Kompetentna i zaangażowana firma!!

Rozmowa kwalifikacyjna
Jakie są Twoje wrażenia po rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Myworknet Sylwia Ottka? Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie wybierającej się na rozmowę w sprawie pracy na stanowisku Freelancer z rumuńskim i angielskim?
logo firmy ZDALNY Key Account Manager
GoWork.pl
(470 opinii)
logo firmy Lider Magazynu
Toruń
Flame Employment Polska Sp. z o.o.
(336 opinii)
logo firmy Kierowca międzynarodowy kat. B - woj. kujawsko-pomorskie
Toruń
Wise Investments Sp. z o.o. Sp. k.
(28 opinii)
Aplikuj na wiele ofert
Michiel

Cooperation with the company was excellent. Im from the Netherlands and they helped me get a great job in Poland. They told me what to expect in my job interview. Contact was great and they were very interested in the progress. Whenever i had questions the employee was always very friendly and helpful. Thank you for all the help.

Grażyna

@pracodawca To bardzo dobrze, iż, mimo złych doświadczeń, postanowiłaś opowiedzieć nam o specyfice pracy w Myworknet. Pamiętaj jednak, że nie wolno posługiwać się na forum danymi personalnymi swoich współpracowników - także samymi imionami. Nadmieniasz, iż firma ma problemy z rekrutacją - co konkretnie miałaś na myśli? @Anita Dlaczego tak twierdzisz? Pracujesz może w wyżej wymienionej firmie?

Iwona

Współpracowałam z firmą przez okres 3 miesięcy. Firma rzetelnie podchodziła do projektów rekrutacyjnych, które prowadziła. Kontakt był na pożądanym poziomie, informacja zwrotna zawsze na czas. Zaangażowanie na odpowiednim poziomie. jedyny minus to mała pula dostępnych kandydatów, wynikająca z ograniczonego budżetu oraz wysokich wymagań stanowiskowych. Serdecznie polecam

Anita

Czyżby konkurencja inspirowała do pisania?

Rozczarowana

Jeśli jesteś pracodawcą nie daj się nabrać! Rekrutacja pracowników polega na przysyłaniu przypadkowych, niesprawdzonych osób i szybkim wystawieniu faktury. Zero profesjonalizmu i odpowiedzialności. Omijajcie tych cwaniaków szerokim łukiem.

pracodawca
@Rozczarowana

Nie polecam współpracy (usunięte przez administratora)Wielokrotnie się zawiodłam i zakończyłam współpracę. Firma nie daje możliwości otrzymania dobrego, sprawdzonego i zmotywowanego pracownika do pracy. Mają trudności z rekrutacjami. Korzystam z usług innej agencji, która dłużej istnieje na rynku i która ma fachowców w zakresie wsparcia w dostarczaniu nowych pracowników.

Grażyna

Czy ktoś z użytkowników pracuje obecnie w Myworknet? @Rozczarowana, czy mogłabyś powiedzieć coś więcej na ten temat? Jak rozumiem jesteś klientem firmy a nie jej pracownikiem? Każda merytoryczna opinia na temat warunków zatrudnienia i pracy w danym miejscu jest istotna dla użytkowników forum.

Grażyna

@ron możesz napisać jakieś szczegóły, konkrety, które pozwolą nam zrozumieć Twoje stanowisko wobec Myworknet Sylwia Ottka? @anonymous czy jesteś pracownikiem agencji? Może możesz opisać własne doświadczenia w pracy przez agencję?

ron

agencje omijac szerokim lukiem

anonymous
@ron

A co w nich zlego?

Grażyna

Myworknet Sylwia Ottka jest agencją pośrednictwa pracy, która oferuje zatrudnienie na terenie Torunia, czy można spodziewać się też rekrutacji poza granice miasta i kraju? Czy ktoś korzystał z usług agencji i może podzielić się doświadczeniami ze współpracy?

Zostaw merytoryczną opinię o Myworknet Sylwia Ottka - Toruń

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Myworknet Sylwia Ottka