Myworknet Sylwia Ottka

Toruń

Myworknet Sylwia Ottka

Opinie o Myworknet Sylwia Ottka

Chcesz wiedzieć ile osób odwiedziło Twój profil?

Grażyna

@ron możesz napisać jakieś szczegóły, konkrety, które pozwolą nam zrozumieć Twoje stanowisko wobec Myworknet Sylwia Ottka? @anonymous czy jesteś pracownikiem agencji? Może możesz opisać własne doświadczenia w pracy przez agencję?

ron

agencje omijac szerokim lukiem

anonymous
@ron 24.04.2018 21:33

A co w nich zlego?

Grażyna

Myworknet Sylwia Ottka jest agencją pośrednictwa pracy, która oferuje zatrudnienie na terenie Torunia, czy można spodziewać się też rekrutacji poza granice miasta i kraju? Czy ktoś korzystał z usług agencji i może podzielić się doświadczeniami ze współpracy?

Zostaw opinię o Myworknet Sylwia Ottka - Toruń

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Myworknet Sylwia Ottka