Opinie o Myworknet Sylwia Ottka w Toruń

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Myworknet Sylwia Ottka. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Myworknet Sylwia Ottka o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.


Branże: Firmy rekrutacyjne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Myworknet Sylwia Ottka w Toruń

opinie o firmach | GoWork.plznak

Twój głos ma znaczenie,

podziel się swoją historią!

Chcę opowiedzieć o firmie
Michalina Nowy wpis
Pracownik

Polecam współpracę z tą firmą. Bardzo profesjonalne podejście do rekrutacji. Pani prowadząca rozmowę była bardzo kompetentna, i potrafiła odpowiedzieć na większość moich pytań i wątpliwości. Jeśli kiedykolwiek będę chciała zmienić pracę, na pewno znów się tam zgłoszę.

Sydonia Nowy wpis

Wspolpraca z agencja Myworknet przebiegla bardzo szybko i sprawnie . Od momentu pierwszego kontaktu zostalam zatrudniona w przeciagu kilku tygodni . Bardzo mila atmosfera i pelen profesjonalizm .

skp Nowy wpis

Jestem Pani Sylwii bardzo wdzieczna za pomoc w znalezieniu pasujacej do mnie pracy. Serdecznie polecam!

JW Nowy wpis

Ich kann den Service nur wärmstens empfehlen. Volle Professionalität, ständiger Kontakt, Hilfe bei der Vorbereitung auf das Gespräch. Dank MyWorknet bekam ich meinen Traumjob als IT-Analyst Bardzo polecam usługi MyWORKNET. Pełen profesjonalizm, stały kontakt, pomoc w przygotowaniu do rozmowy kwalifikacyjnej. Dzięki MyWorknet dostałam wymarzoną pracę jako analityk IT

 Rozmowa kwalifikacyjna
Czy rozmowa kwalifikacyjna w Myworknet Sylwia Ottka odpowiadała Twoim potrzebom? Czego dowiedziałeś się o swoim nowym, potencjalnym miejscu pracy? Twoja opinia jest dla nas ważna.
Daniel
Inne

Myworknet to super agencja pracy. Kompetentna i zaangażowana firma!!

Michiel

Cooperation with the company was excellent. Im from the Netherlands and they helped me get a great job in Poland. They told me what to expect in my job interview. Contact was great and they were very interested in the progress. Whenever i had questions the employee was always very friendly and helpful. Thank you for all the help.

Grażyna
Inne

@pracodawca To bardzo dobrze, iż, mimo złych doświadczeń, postanowiłaś opowiedzieć nam o specyfice pracy w Myworknet. Pamiętaj jednak, że nie wolno posługiwać się na forum danymi personalnymi swoich współpracowników - także samymi imionami. Nadmieniasz, iż firma ma problemy z rekrutacją - co konkretnie miałaś na myśli? @Anita Dlaczego tak twierdzisz? Pracujesz może w wyżej wymienionej firmie?

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Iwona

Współpracowałam z firmą przez okres 3 miesięcy. Firma rzetelnie podchodziła do projektów rekrutacyjnych, które prowadziła. Kontakt był na pożądanym poziomie, informacja zwrotna zawsze na czas. Zaangażowanie na odpowiednim poziomie. jedyny minus to mała pula dostępnych kandydatów, wynikająca z ograniczonego budżetu oraz wysokich wymagań stanowiskowych. Serdecznie polecam

Anita
Inne

Czyżby konkurencja inspirowała do pisania?

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Rozczarowana

Jeśli jesteś pracodawcą nie daj się nabrać! Rekrutacja pracowników polega na przysyłaniu przypadkowych, niesprawdzonych osób i szybkim wystawieniu faktury. Zero profesjonalizmu i odpowiedzialności. Omijajcie tych cwaniaków szerokim łukiem.

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
pracodawca
@Rozczarowana

Nie polecam współpracy (usunięte przez administratora)Wielokrotnie się zawiodłam i zakończyłam współpracę. Firma nie daje możliwości otrzymania dobrego, sprawdzonego i zmotywowanego pracownika do pracy. Mają trudności z rekrutacjami. Korzystam z usług innej agencji, która dłużej istnieje na rynku i która ma fachowców w zakresie wsparcia w dostarczaniu nowych pracowników.

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Grażyna
Inne

Czy ktoś z użytkowników pracuje obecnie w Myworknet? @Rozczarowana, czy mogłabyś powiedzieć coś więcej na ten temat? Jak rozumiem jesteś klientem firmy a nie jej pracownikiem? Każda merytoryczna opinia na temat warunków zatrudnienia i pracy w danym miejscu jest istotna dla użytkowników forum.

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Grażyna
Inne

@ron możesz napisać jakieś szczegóły, konkrety, które pozwolą nam zrozumieć Twoje stanowisko wobec Myworknet Sylwia Ottka? @anonymous czy jesteś pracownikiem agencji? Może możesz opisać własne doświadczenia w pracy przez agencję?

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
ron

agencje omijac szerokim lukiem

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
anonymous
@ron

A co w nich zlego?

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Grażyna
Inne

Myworknet Sylwia Ottka jest agencją pośrednictwa pracy, która oferuje zatrudnienie na terenie Torunia, czy można spodziewać się też rekrutacji poza granice miasta i kraju? Czy ktoś korzystał z usług agencji i może podzielić się doświadczeniami ze współpracy?

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna

Zostaw merytoryczną opinię o Myworknet Sylwia Ottka - Toruń

Możesz oznaczyć pracodawcę w treści opinii wpisując znak @ np: @Pracodawca

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej


Drogi Użytkowniku,

Pamiętaj, przed dodaniem opinii o Pracodawcy, koniecznie zapoznaj się z poniższą informacją:

NIE dodawaj opinii, która:

ikona dobre praktyki
łamie prawo polskie
ikona dobre praktyki
jest niezgodna z regulaminem serwisu GoWork.pl
ikona dobre praktyki
jest wulgarnym komentarzem
ikona dobre praktyki
jest niemerytoryczna

Każda merytoryczna opinia jest ważna, każda z nich może być zarówno pozytywna jak i negatywna, dlatego zachęcamy do tego by dzielić się swoimi przemyśleniami, które dotyczą Pracodawcy. Nie pisz jednak pod wpływem negatywnych emocji.

Zadbaj o kulturę pozytywnego feedbacku, nie pisz tylko negatywnych informacji o Pracodawcy, zwróć uwagę na stosowne aspekty i realia w swojej opinii. Wszystkie oceny są wartościowe. Wspólnie zadbajmy o sens merytorycznych opinii.

Dodaj pomocną opinię, którą sam chciałbyś przeczytać o swoim potencjalnym Pracodawcy. Podziel się swoimi przemyśleniami, a poniższe przykłady możesz potraktować jako podpowiedzi o czym Użytownicy lubią czytać odwiedzając profile firm.

ikona dobre praktyki
przebieg on-boardingu nowego pracownika
ikona dobre praktyki
proponowane przez Pracodawcę wartości wynagrodzenia
ikona dobre praktyki
codzienna praca, również w relacji z przełożonymi
ikona dobre praktyki
panująca atmosfera w pracy
#TwójGłosMaZnaczenie

Często zadawane pytania

  • Jak się pracuje w Myworknet Sylwia Ottka?

    Zobacz opinie na temat firmy Myworknet Sylwia Ottka tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

  • Jakie są opinie pracowników o pracy w Myworknet Sylwia Ottka?

    Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 1, z czego 1 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

gemius

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

Ranking Użytkownicy
(real users)
  1. GoWork.pl 3 725 514
  2. pracuj.pl 3 349 188
  3. LinkedIn 2 988 252
  4. olx.pl 2 874 042
Myworknet Sylwia Ottka
Przejdź do nowych opinii