Myworknet Sylwia Ottka

Toruń

Myworknet Sylwia Ottka

Opinie o Myworknet Sylwia Ottka

Grażyna

@pracodawca To bardzo dobrze, iż, mimo złych doświadczeń, postanowiłaś opowiedzieć nam o specyfice pracy w Myworknet. Pamiętaj jednak, że nie wolno posługiwać się na forum danymi personalnymi swoich współpracowników - także samymi imionami. Nadmieniasz, iż firma ma problemy z rekrutacją - co konkretnie miałaś na myśli? @Anita Dlaczego tak twierdzisz? Pracujesz może w wyżej wymienionej firmie?

Iwona

Współpracowałam z firmą przez okres 3 miesięcy. Firma rzetelnie podchodziła do projektów rekrutacyjnych, które prowadziła. Kontakt był na pożądanym poziomie, informacja zwrotna zawsze na czas. Zaangażowanie na odpowiednim poziomie. jedyny minus to mała pula dostępnych kandydatów, wynikająca z ograniczonego budżetu oraz wysokich wymagań stanowiskowych. Serdecznie polecam

Anita

Czyżby konkurencja inspirowała do pisania?

Rozczarowana

Jeśli jesteś pracodawcą nie daj się nabrać! Rekrutacja pracowników polega na przysyłaniu przypadkowych, niesprawdzonych osób i szybkim wystawieniu faktury. Zero profesjonalizmu i odpowiedzialności. Omijajcie tych cwaniaków szerokim łukiem.

pracodawca
@Rozczarowana 11.06.2018 21:07

Nie polecam współpracy (usunięte przez administratora)Wielokrotnie się zawiodłam i zakończyłam współpracę. Firma nie daje możliwości otrzymania dobrego, sprawdzonego i zmotywowanego pracownika do pracy. Mają trudności z rekrutacjami. Korzystam z usług innej agencji, która dłużej istnieje na rynku i która ma fachowców w zakresie wsparcia w dostarczaniu nowych pracowników.

Grażyna

Czy ktoś z użytkowników pracuje obecnie w Myworknet? @Rozczarowana, czy mogłabyś powiedzieć coś więcej na ten temat? Jak rozumiem jesteś klientem firmy a nie jej pracownikiem? Każda merytoryczna opinia na temat warunków zatrudnienia i pracy w danym miejscu jest istotna dla użytkowników forum.

Grażyna

@ron możesz napisać jakieś szczegóły, konkrety, które pozwolą nam zrozumieć Twoje stanowisko wobec Myworknet Sylwia Ottka? @anonymous czy jesteś pracownikiem agencji? Może możesz opisać własne doświadczenia w pracy przez agencję?

ron

agencje omijac szerokim lukiem

anonymous
@ron 24.04.2018 21:33

A co w nich zlego?

Grażyna

Myworknet Sylwia Ottka jest agencją pośrednictwa pracy, która oferuje zatrudnienie na terenie Torunia, czy można spodziewać się też rekrutacji poza granice miasta i kraju? Czy ktoś korzystał z usług agencji i może podzielić się doświadczeniami ze współpracy?

Zostaw opinię o Myworknet Sylwia Ottka - Toruń

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Myworknet Sylwia Ottka