Myworknet Sylwia Ottka

Opinie o Myworknet Sylwia Ottka

Filtruj opinie po kryteriach:

Sydonia
 Opinia

Wspolpraca z agencja Myworknet przebiegla bardzo szybko i sprawnie . Od momentu pierwszego kontaktu zostalam zatrudniona w przeciagu kilku tygodni . Bardzo mila atmosfera i pelen profesjonalizm .

Tak1Nie
@Sydonia 20.05.2019 18:03

To fantastycznie! Nie pozostaje zatem nic innego, jak tylko cieszyć się z tego powodu. Jakie stanowisko udało Ci się objąć w Myworknet Sylwia Ottka? W Internecie jest jeszcze niewiele informacji o tym pracodawcy, a więc zachęcam Cię, abyś w swoim kolejnym poście opisała nam warunki zatrudnienia, na jakie można liczyć w tej firmie. A jak wyglądał sam proces rekrutacji? Składał się z wielu etapów?

skp
Nazwa działu: Customer Service
 Opinia

Jestem Pani Sylwii bardzo wdzieczna za pomoc w znalezieniu pasujacej do mnie pracy. Serdecznie polecam!

JW
Nazwa działu: IT
 Opinia

Ich kann den Service nur wärmstens empfehlen. Volle Professionalität, ständiger Kontakt, Hilfe bei der Vorbereitung auf das Gespräch. Dank MyWorknet bekam ich meinen Traumjob als IT-Analyst Bardzo polecam usługi MyWORKNET. Pełen profesjonalizm, stały kontakt, pomoc w przygotowaniu do rozmowy kwalifikacyjnej. Dzięki MyWorknet dostałam wymarzoną pracę jako analityk IT

Daniel
 Opinia

Myworknet to super agencja pracy. Kompetentna i zaangażowana firma!!

Michiel
Nazwa działu: IT
 Opinia

Cooperation with the company was excellent. Im from the Netherlands and they helped me get a great job in Poland. They told me what to expect in my job interview. Contact was great and they were very interested in the progress. Whenever i had questions the employee was always very friendly and helpful. Thank you for all the help.

Opinia

@pracodawca To bardzo dobrze, iż, mimo złych doświadczeń, postanowiłaś opowiedzieć nam o specyfice pracy w Myworknet. Pamiętaj jednak, że nie wolno posługiwać się na forum danymi personalnymi swoich współpracowników - także samymi imionami. Nadmieniasz, iż firma ma problemy z rekrutacją - co konkretnie miałaś na myśli? @Anita Dlaczego tak twierdzisz? Pracujesz może w wyżej wymienionej firmie?

Iwona
 Opinia

Współpracowałam z firmą przez okres 3 miesięcy. Firma rzetelnie podchodziła do projektów rekrutacyjnych, które prowadziła. Kontakt był na pożądanym poziomie, informacja zwrotna zawsze na czas. Zaangażowanie na odpowiednim poziomie. jedyny minus to mała pula dostępnych kandydatów, wynikająca z ograniczonego budżetu oraz wysokich wymagań stanowiskowych. Serdecznie polecam

Tak11Nie
Anita
 Opinia

Czyżby konkurencja inspirowała do pisania?

Tak3Nie

Rozczarowana
 Opinia

Jeśli jesteś pracodawcą nie daj się nabrać! Rekrutacja pracowników polega na przysyłaniu przypadkowych, niesprawdzonych osób i szybkim wystawieniu faktury. Zero profesjonalizmu i odpowiedzialności. Omijajcie tych cwaniaków szerokim łukiem.

Tak5Nie

pracodawca
@Rozczarowana 11.06.2018 21:07

Nie polecam współpracy (usunięte przez administratora)Wielokrotnie się zawiodłam i zakończyłam współpracę. Firma nie daje możliwości otrzymania dobrego, sprawdzonego i zmotywowanego pracownika do pracy. Mają trudności z rekrutacjami. Korzystam z usług innej agencji, która dłużej istnieje na rynku i która ma fachowców w zakresie wsparcia w dostarczaniu nowych pracowników.

Opinia

Czy ktoś z użytkowników pracuje obecnie w Myworknet? @Rozczarowana, czy mogłabyś powiedzieć coś więcej na ten temat? Jak rozumiem jesteś klientem firmy a nie jej pracownikiem? Każda merytoryczna opinia na temat warunków zatrudnienia i pracy w danym miejscu jest istotna dla użytkowników forum.

Opinia

@ron możesz napisać jakieś szczegóły, konkrety, które pozwolą nam zrozumieć Twoje stanowisko wobec Myworknet Sylwia Ottka? @anonymous czy jesteś pracownikiem agencji? Może możesz opisać własne doświadczenia w pracy przez agencję?

ron

agencje omijac szerokim lukiem

Tak9Nie

anonymous
@ron 24.04.2018 21:33

A co w nich zlego?

Opinia

Myworknet Sylwia Ottka jest agencją pośrednictwa pracy, która oferuje zatrudnienie na terenie Torunia, czy można spodziewać się też rekrutacji poza granice miasta i kraju? Czy ktoś korzystał z usług agencji i może podzielić się doświadczeniami ze współpracy?

Zostaw opinię o Myworknet Sylwia Ottka - Toruń