Ucosa Polska Marek Wiśniewski

Toruń

Opinie o Ucosa Polska Marek Wiśniewski

dobra rada

popieram cię były !!! z tego co wiem to na ucosie pracują tylko męszczyżni. pozdrawiam niczuk ha,ha.ha

Anna

Pracowałam w tej firmie 3 lata. Z czystym sumieniem mogę polecić tą firmę. Nie miałam żadnych negatywnych przygód a obowiązki przydzielano mi zawsze do moich kwalifikacji. Oceniam firmę na 4+.

BASIA

Nie polecam tej firmy i nie polecam zawierania umów z tym Panem ,ponieważ nie wywiązuje się z płatności.O swoje pieniądze trzeba się prosić .Firma nie godna polecenia:(

mała

Hej a Ja nie polecam!!!. firma powiązana z Laserstar Toruń - ten sam właściel. Poczytaj o laserze zanim tam wyślesz CV

Zostaw opinię o Ucosa Polska Marek Wiśniewski - Toruń

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Ucosa Polska Marek Wiśniewski