SELLMET SP. Z O.O

Toruń

Opinie o SELLMET SP. Z O.O

Agnieszka
użytkownik zarejestrowany

Na jakie dodatki do pensji może liczyć pracownik SELLMET SP. Z O.O?

tero
użytkownik zarejestrowany

@boran no właśnie zauważyłem, że z ofertami tu naprawdę krucho od jakiegoś czasu z nowymi ofertami pracy. Zastanawiam się, na jakie oferty tu można liczyć najczęściej? Ja poszukuje pracy w marketingu i interesują mnie (co oczywiste) oferty zatrudnienia z tego konkretnego obszaru :)

hand2

prowizji nie ma jest premia uznaniowa i jak czapka stoi

wdvgt

szukają doświadczonych co by padaczkę powstrzymali

adaś

obecny zarząd to spece od likwidacji zakładów już zwolnili w swojej karierze ponad 1000 osób nic nie stworzyli jedyne co potrafią to obiecywać w rok 7 dyrektorów ilu kierowników a handlowców się coś obiecało i słowa nigdy nie dotrzymało

Jahve

jak chcesz by Cię odwiedzali świadkowie Jehowy zatrudnij się w tej firmie

handlowiec

dusze jedyne co potrafił to co obecni zarządcy A&A zwalniać ludzi taki z niego dyr max 4 handlowców a czasami był 1 kolega dobrze napisał że miał spadek sprzedaży od 2010 dlatego się do wszystkich sadził

handlowiec

a kto od 2013 powoli przygotowywał wyprowadzenie klientów do siebie

zaduszka

super manager :) św duszek spadek sprzedaży od 2010 jak widać po bilansie marża coraz gorsza zysk na minusie dlatego pojawiły się kłopoty w komunikacji. odszedł i zostawił bałagan w marżach i w towarach których do dziś czyli super manager od strat i zakupów.

wyrolowany

Co to za stanowisko wymyślili?

czytający

Witam. Znalazłem dziś ogłoszenie o pracę na stanowisko dyspozytora. Może ktoś coś powiedzieć na ten temat? Jaka to praca i jakie wynagrodzenie?

sell

... w poniedziałek nie pij piotrek :) ale zgadzam się z Tobą w 100 % jak się komuś nie podoba to niech się zwolni i nie wylewa gorzkich żali.

xtesrr

A co Ty Piotrze ku... Wiesz, że pozwalasz sobie na takie oceny?? Zajmij się lepiej tym na czym się znasz a nie firmą o której pojęcia nie masz. Cwaniaczku jeden! .

ktoś

proponuję wszystkim, którym tak źle i tak narzekają na firmę aby zwolnili się i poszli pracować gdzie indziej !!! Wszyscy, którzy mają odwagę podpisują się pod postem jaki zamieścili opisując swoje frustracje. A tak w nawiasie to pozakładajcie swoje firmy... a później porozmawiamy na temat zarządzania, podejścia i rozliczeń. pozdrawiam wszystkich malkontentów, Piotr

mega zorientowany

To prawda!!! Intrygi i powodowanie kłótni między pracownikami, kłamstwa zawsze były tym czym najbardziej interesował się Ten prezes i zna każdy kto przepracował z nim parę lat. To jest sedno.!!!!Brawo!

re ktoś

ależ miło się robi na tym portalu :) każdego prawda w oczy kole... sam mógłbym powiedzieć, że coś jest na rzeczy... w każdym kłamstwie jest odrobina prawdy, ale nie mnie to osądzać !!! ciekawe co teraz stanie się w Firmie nomen omen ???

re ktoś tam

To prezes wypisuje sam te głupoty i to jest dopiero historia. Nie ma co robić jujuż no niestety :)lizusów w firmie nie miał bo nikt nie jest za nim nie wspominając klientów i ludzi. był dyrektor był zespół po odejściu dyrektora wszystko rozpieprzyl ten Prezes a najlepsze były nagany z wpisem do akt :). Z tego co wiedzą wszyscy to z prezesem od lat żaden klient nie chciał prowadzić rozmów... Wystarczy popytać :)

re ups

a co prawda w oczy kole ??? Panie Sob proszę nie pisać sam o sobie bo to dopiero jest płytkie i żałosne :):)

ups

Mało śmieszne i płytkie tak, że aż żal komentować...

re ups

wazeliny to brakowało Panu S na włosach :) buachachacha

re ktoś

a był przez miesiąc ktoś kto miał pomysł ale z tego co wiem zwolnił się bo pewnie zobaczył co sie kręci w tej firmi

ups

Chyba wiem kto to pisze - w 100% jakiś typ wazeliniarza....

ktoś tam

co Wy ludzie wypisujecie??? zastanawiam się nad Panem DYYYRRRREKTOREM SOBKÓW, niby po co miałby wrócić ??? no chyba żeby do końca zniszczyć morale posotałych pracowników oraz nabałaganić wśród klientów. Panie Sobków nie tylko tabelki są ważne ale i podejście do ludzi oraz klientów, którego Panu brakuje w 159 %

oko

Wiem i ja....a im się wydaje, że pozjadali wszystkie rozumy, że cała reszta, to kupa ciemniaków. No cóż - mylili się...a wystarczyło zachowywać się jak człowiek.

re. Rambo

I tu jest odpowiedź jakimi firmami zarządzał ten prezes właśnie tymi których już nie ma tak jak w opisie kolegi te wszystkie firmy mają dziś sprawy w Ust,a nawet innych urzędach... Sprawy sądowe /wyroki.... Dzisiaj "US"i prokuratura bardzo się interesują panem "P" i panem "G". Znane są ich wałki na ogromną skalę. Każdy ma już przerombane. Jeden z nich uciekł na zwolnienie lekarskie- ci ktorzy wiedzą i zbadali pana "G" wiedzą, że to blef. Jednak prokuratura też to wie.

KAMELEON

TU SIĘ ZGADZAM.KIEDYŚ FIRMA MEGA-MASA SZKOLEŃ, PO PÓŁ ROKU FIRMA ZNIKNĘŁA.POTEM SELLMET MASA SZKOLEŃ-FIRMA ZDYCHA.CHODZĄ SŁUCHY O ZMIANIE NAZWY INVEST COŚ TAM FIRMA WIDMO ALE WŁAŚCICIEL BĘDZIE MÓGŁ ODLICZAĆ SOBIE FAKTURY ZA PODPASKI DLA SWOICH CÓREK I PAPIER TOALETOWY.TO JEST POLSKA WŁAŚNIE.BOGATEMU WOLNO WSZYSTKO.

rambo

od pewnego czasu właściciel ma swój sposób na biznes.Obojętnie co byśmy nie zrobili wszystko jest ustalone.Kiedyś kisił kapustę teraz kisi kasę ludzie są dla niego jak śmieci chcesz zobaczyć historię tego przedsiębiorcy:Mega, nadwiślanka,Metalzbyt, Sellmet-tych firm już nie ma jego też kiedyś nie będzie,pamiętać też go nikt nie będzie szkoda mi tylko MARIOLI

pracujący tu

Ja tu pracuje.Starego prezesa już nie ma niby chory i podobno do końca roku go nie będzie.Jednak to co się dzieje to znowu totalny bałagan nikt nie rządzi rozsądnie.. Mamy ogromne problemy ze wszystkim braktualnie jakiej kolejek koncepcji i planu, motywacja zupełnE zero. Za to co mamy to piękny biurowiec gdzie siedzi właściciel i nad niczym nie panuje bo się nie zna a obok niego parę osób które nie mają ani wiedzy ani pomysłu.... Tak to wygląda!! Były kiedyś plany, pomysły, motywacja no i ludzie Dziś tylko ogromny magazyn pełny starego towaru który prezes niby akceptowalny zakup ale moim zdaniem nad niczym nie panował....

Patryk

Chociaź nie to miałeś na myśli hehe pzdr

Patryk

Kropla drąży skałę Robert - sam tak mówiłeś, świetlanej przyszłości wam nie wróźę :)

penetrator

Panie Sobków wróć pan i ogarnij ten nieład

biuro

Na szczęście nie ma już preprezesa - i mamy nadzieję, że nie wróci!!! Rozwalił tą firmę i wszystkich handlowców. Klienci jak słyszeli, że dzwoni to nawet nie chcieli z nim gadać.Powinni go wywalić rok temu w wakacje wtedy było najlepiej w firmie.

oko

1.Brak szacunku dla klienta = towar z nalotem kurzu zostaje w magazynie. 2.Duża łyżka, czyli chęć szybkiego zysku = pkt1+ kozioł ofiarny,czyli handlowiec. 3.Wdrażanie pkt.1 i 2 z uporem maniaka = podcinanie gałęzi, na której tak wygodnie się usiadło. Efekt = bolesny upadek, który jest namiastką rekompensaty dla pokrzywdzonych po drodze. Wniosek = szkoda, że tak późno. Rada: Zawsze można pobawić się klockami.

rrr

Ci którzy znają ich wspólną historię to wiedzą o czym mowa. Dziś upadają z ostatnim biznesem jaki mają. Są pozorne ruchy wewnątrz firmy lecz to tylko latanie i ukrywanie wielu rzeczy.

były pracownik

Ale głośno zrobiło się na forum o tej firmie..Szkoda, że tak późno. Nie znam Tego RO ale mogę powiedzieć to co wszyscy wiedzą ci ktorzy znają tą firmę jej największym problemem był i jest niekompetentny prezes który (tyle firm rozwalił)... Wiem co mówię parę lat z nim dało obraz jego wiedzy i umiejętności. Drugim totalnie bez kontroli nad tym co robi Prezesik to niby właściciel - dawał mu wolną rękę na wszystko i efekty są jakie są. A ten RO haha pewnie wybrany przez prezesa (zero).nie znam.

re oko

Pan R to Pan RO

kto to Pan R?

re oko

Pan R to przerost formy nad trescia

Woził wilk razy kilka...

pilot

Idą święta no to zwalniamy. To jedno z haseł tej firmy.

lolo

Firma zaszyta grubą komuną nie doceniająca swoich pracowników, atmosfera jak powyżej wypowiadający się :) Nie polecam, masakra odgórna.

otkgg

Jeszcze chwila i odchodzę z tego obozu komunistycznego.Trzymam kciuki za tych którzy tu zostają :-) oby szybko znaleźli coś kapitalistycznego i na poziomie!

klient

Przypadkowo tu trafiłem szukając nr do handlowca. Dla mnie to oni mają problem sami ze sobą, ciągle zmiany ludzi w tej firmie co się przywiążę do jakiegoś handlowca to za chwilę już go nie ma. Kto rządzi tą firmą?? Dla mnie nie jest to wiarygodny dostawca konkurencyjnych firm jest mnóstwo i to z lepszymi cenami. Szukajcie sobie innych klientów ja już kończę z Sellmetem.

Od tygodnia po odejściu naszego dyrektora sytuacja i atmosfera w firmie jest delikatnie mówiąc do d... Zgadzam się z poprzednim wpisem - ale sprawdź sobie sam :)

Miki

Nie polecam..:)...Ale sprawdź to sam:)

Zostaw opinię o SELLMET SP. Z O.O - Toruń

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie SELLMET SP. Z O.O