Opinie o SILESIA TEAM w Opole

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy SILESIA TEAM. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w SILESIA TEAM na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy rekrutacyjne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o SILESIA TEAM w Opole

Paweł W

Nie polecam tej firmy. Na budowie uległem wypadkowi. Firma przysłała mi do podpisu wypowiedzenie, które sam rzekomo składam z datą o dzień wcześniejszą niż data wypadku. To był warunek wypłacenia mi należnego wynagrodzenia. Warunki mieszkaniowe w większości to katastrofa. Psy w schroniskach często mają lepiej. Samochody to w większości wraki, które przysporzą wam kłopotów i kosztów. Jeśli nie znacie języka to nie podpisujcie umowy. Jest niekorzystna dla pracownika. Pracownicy biura opowiadając o treści umowy nie mówią wszystkiego. Sam dałem umowę do tłumaczenia przysięgłego stąd to wiem. Umowy nigdy firma nie podpisuje przy was na miejscu. Możecie dostać zwrotnie listem podpisaną przez firmę umowę z ostatnią stroną z waszym podpisem ale nie wiecie czy cała reszta to jest to co sami podpisywaliście wcześniej. Koszty leczenia po wypadku musiałem w większości ponieść sam. Jestem teraz inwalidą. Firmę nie obchodzi los pracowników a jedynie potwierdzenie przepracowanych godzin podpisane przez szefostwo budowy. Firma jest schronieniem dla alimenciarzy, alkoholików i ludzi z przeszłością kryminalną.

@Paweł W

Panie ja miałem taką samą sytuację

NIE POLECAM TEJ FIRMY

Nie polecam tej firmy, zwykli (usunięte przez administratora) Kręcą na wszystkim co się da, jeśli chcecie podjąć pracę w tej firmie to liczcie się z tym, że ostatniej wypłaty nie dostaniecie. Warunki mieszkalne tragiczne, samochody nadające się na złomowanie. NIE POLECAM NIKOMU i jak macie możliwość szukajcie innej firmy bardzo dobrze polecam. Nie dajcie się oszukać.

SzukającyPracy

Czy jest jakaś osoba która w czasie ostatniego roku pracowała w tej firmie? Jeśli tak to proszę zostawić jakiś namiar na siebie najlepiej maila żeby nie podawać swoich danych tutaj i tam porozmawiamy. Szukając oferty pracy natrafiłem na oferte z tej firmy i chciałbym się dowiedzieć jak tu jest naprawdę, bo opinie w internecie są skrajnie różne, a nie wiem czy jest sens próbować tam jechać.

@SzukającyPracy

Ja pracowałem w tej firmie i zostawiam tutaj swój email : (usunięte przez administratora)

JARO

wszystko jest ok dopóki nie zachorujesz

@JARO

Zaintrygowało nas to, co napisałeś. Jednak żebyśmy mogli się do tego bardziej odnieść wypadałoby, abyś zdradził nieco więcej szczegółów na wskazany przez siebie temat. Dasz radę to zrobić? Ponadto bylibyśmy wdzięczni, jakbyś powiedział, jak długo, a także na jakim stanowisku jesteś zatrudniony w firmie MB Service? Bardzo serdecznie zachęcamy Cię do dalszej dyskusji o tym pracodawcy.

Jaro
@Marta

a to przypadkiem nie Pani próbowała wręczyć mi 26 października 2018 wypowiedzenie z datą 20 sierpnia? i użyła szantażu, że jeśli nie podpiszę to nie dostanę wypłaty za kilka dni września?

@Marta

Nie polecam agencji pracy MB SERVICE dlatego że młodych którzy chcą pracować zagranicą rolują jak się da i wyjazdy są ale nic nie mówią o opłatach za busa i nie wypłacają żadnych pieniędzy które otrzymują od niemieckich firm A na drugi dzień wysyłają spowrotem do Polski dlatego że nie ma pracy albo deszcz pada...Nie polecam tej że agencji pracy Marcin Baer

@Jaro

To mamy ten sam problem i odpowiedź

@Miron

Nikt nie odpowie na moją opinię

On
@Marta

Ta odrazy urlop a jak nie masz to nara robota dla ułomnych

On
@Miron

A jak się zwalniasz to jeszcze z kasy cię skroja na koniec (usunięte przez administratora) 500setek

Elektryk

Wstępna rozmowa telefoniczna, zaproszenie na rozmowę w biurze w Opolu. Oferta była bardzo atrakcyjna więc podpisałem umowę.

Wiele pytań na podstawie których określili moje umiejętności.

logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
joachim

Pracuję w firmie MB jako malarz od trzech lat. Wszystko jest ok. Pieniądze zawsze na czas, auto służbowe, kontakt z biurem bezproblemowy. Wiadomo jak w każdej pracy trzeba pracować. Niestety, osoby, które wyjeżdżają do Niemiec i chleją na budowie nie znajdą tu pracy na dłużej, mam wrażenie, że to własnie oni piszą te wszystkie śmieszne opinie. Realia są takie, że jak chcesz zarobić musisz być w porządku i wtedy to działa w dwie strony, Polecam!

k
@joachim

mieszkałem z malarzami przez dwa tygodnie, dzien w dzień każdy z nich miał beret, a w firmie pracują już po 2/3/4 lata.. dramat

Kot
@joachim

Mój facet też robił w tej firmie wypłata na czas zaliczki co tydzień miał wiadomo kokosów nie było ale wypłatę miał na czas i bez problemów ubezpieczony był niektórzy piszą bo wyjechał jako malarz a coś innego robią niech przeczytają co jest na umowie napisane jeśli nie ma pracy jako malarz mogą dac do innej pracy i jest to wyraźnie napisane na umowie a niekiedy ciężko jest dodzwonić się to szefa moja ocena tej firmy jest na 80% bo trochę też problemów było ale trzeba pracować żeby mieć tak jak w Polsce tak w Niemczech

karol

Właśnie miałem wyjechać ,poprosiłem o przesłanie umowy na pocztę żebym mógł się z nią zapoznać usłyszałem że nic z tego szef nie pozwala,żenada teraz już wiadomo z kont takie opinie jak widać to wszystko prawda co tu poszkodowani piszą .

iaham

(usunięte przez administratora)Chcesz zafundowac sobie mocne wrażenia to pracuj w mb serwice. Pracowałem 2 tygodnie w tej pseudo firmie w zakładach Porsze w Stutgarcie po 10 godzin dziennie. Po zjeżdzie do Polski okazało się że nie przepracowałem ani 1 godziny i tyle pieniędzy otrzymałem na konto.Po prostu łobuzy! Do prostych prac budowlanych mają narzędzia nadjące się do śmietnika.Jakieś stare wałki do malowania i lakierowania, zarośnięte blichówki itd .Panowie Wróble dajcie sobie spokój z tą działalnością!Nie niszcie normalnym ludziom zdrowia i nerwów i czasu.Macie tych swoich starych beretów którzy was chwalą dajcie więc spokój nowym naiwniakom!Ja osobiscie im nie podaruję!

Lukas

OSZUSCI! SerdecZnie odradzam wszystkim ktorzy chca uczciwie pracowac i Dostawac za swoja cieZka prace wynagrodzenie ! Wlasciciele - Dwaj bracia z cZego jeden to smark bez kompetencji (siedzi w biurze w opolu) to specjalisci w oszukiwaniu ludzi ! Jakikolwiek WYPADEK W PRACY SKUTKUJE ZWOLNIENIEM ALE MOI DRODZY JESTESCIE ZWOLNIENI NAJCZESCIEJ KILKA DNI PRZED WYPADKIEM! Dowiadujeciw sie o tym, kiedy pieniadze za l4 nie przychodza. Kilkanascie takich przypadkow z czego niestetty tylko kilka zakoncZylo sie w sadzie. OMIJAC SZEROKIM LUKIEM !!!! Moje sugestie dla MB Service: Zamknac dzialalnosc Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Wziac sie do ucZciwej pracy

Tom

Jak ktos chce miec kilka lub kilka nasie tysiecy euro do zaplaty musi popracowac w tej firmie po zlozeniu wypowiedzenia firma cie nie wymelduje ze krannkenkasy a kwota rosnie po czym przychodzi list z niemiec ze masz do zaplaty 8000€ w moim przypadku Moje sugestie dla MB Service: Masakra firma ,szef nie kompetentny (usunięte przez administratora)opoznia wyplaty

gulu
@Tom

Firma Cie wymeldowała ale ty też musisz im zgłosić że nie pracujesz w DE. Trzeba się zaznajamiac z przepisami a nie myslec ze firma wszystko zalatwi za Ciebie.

Jaro
@gulu

komu musisz zgłosić?

Pracuję od 2016 wypłaty takie sobie ale zawsze na czas mieszkania różne co do pracy to zależy do jakiej firmy się trafi do lekarza można iść bez problemu chorobowe urlop zeitkonto wszystko zawsze mam wypłacone negatywy piszą ci którzy chleją nie chodzą do pracy a później jacy to oni poszkodowani w listopadzie 4 takich wywalili z mieszkania w Vaichingen.

Przemi
@Marek

Nie kłam(usunięte przez administratora)

Przemo

Bartek cie ru..

@Marek

Dobrze, że w MB Service przestrzega się terminowości wypłacania należnego wynagrodzenia. Jest to bowiem podstawa. Cieszmy się, iż praca w tym miejscu spełnia stawiane przez Ciebie oczekiwania. Wiele osób na pewno zastanawia się, jak w tej firmie wygląda cały proces rekrutacyjny. Będziesz zatem tak uprzejmy i go Nam w szczegółach opiszesz?

IVZ

Lebry. Zaliczki. Hllac

Opolanin32

Reklame maja dobra, ale realia niestety sa inne. Maja ludzi za nic ;) sa osoby co chwala i wielce mysla ze Wrobelki z nimi gadaja ta sa wielcy. (usunięte przez administratora) prawda Wrobel widzi tylko godzinki. Pozdrawiam

@Opolanin32

Dobrze, że włączyłeś się do dyskusji na temat MB Service jako pracodawcy. Należałoby tylko, żebyś trochę rozwinął swoją poprzednią myśl, bowiem - szczególnie nowe osoby na forum - nie zrozumiały, co właściwie chciałeś przekazać. Pewnie pracowałeś bądź też nadal pracujesz w tym przedsiębiorstwie. Co powiedziałbyś zatem o atmosferze panującej między jego pracownikami?

firma dziadostwo nie polecam kasa marna wyplaty opoznione dlugo sie dojezdza do pracy dlugie powroty ktore sie nie licza jednym slowem dno praca dobra dla nie udacznikow Moje sugestie dla MB Service: firma dla nie udacznikow nie nadajacych sie do niczego Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: placic na czas i wiecej i doliczac godz dojazdu do pracy

@ja

Rozumiem, że praca w MB Service nie spełniła Twoich oczekiwań i jesteś z tego powodu rozżalony. Ale jednak nie powinieneś wypowiadać się tu o innych osobach w tak obraźliwy sposób - pamiętaj o tym następnym razem. Długo tam pracowałeś?

Gogus
@ja

Takis madry a nie wiesz gdzie sie wypowiedziec. Biuro w opolu nie robi wyplat tylko biuro niemieckie Mb.

@Gogus

Dobrze, że postanowiłeś dołączyć się do powyższej dyskusji. Śmiem twierdzić, iż jesteś pracownikiem firmy MB Service. Dlatego z chęcią poznamy Twoje zdanie na temat wyżej wspomnianego pracodawcy. Czy oprócz pensji podstawowej dostajecie jeszcze jakieś premie uznaniowe?

Firma MB Service to legalnie działająca agencja pośrednictwa pracy. Na ich oficjalnej stronie internetowej znajdziecie zatem całą masę ofert pracy w Niemczech. Macie do wyboru takie posady jak na przykład: magazynier, ślusarz, spawacz, informatyk, pielęgniarka dyplomowana: http://mb-service.pl/pl/dla-pracownikow.html Może ktoś z Was poczuł się zachęcony i postanowi aplikować?

@Marta

Witam wszystkich. Tak sobie czytam te komentarze i różne myśli do głowy mi przychodzą. Osobiście uważam że większość uważa że takie wyjazdy to spakować, pojechać i euro posypią się do kieszeni za samą obecność tam.... Uważam że większość złych komentarzy pochodzą od osób z takim podejściem. Czytam że ktoś po dwóch tygodniach się zwolnił i kasy nie dostał.... Pytanie czemu tak krótko pracował? Może poprostu się nie nadawał... To nie przedszkole...a praca pod presją pozostawienia dotychczasowego życia i podjęcie się wyzwania zdała od domu, bliskich... Potem się okazuje że to sprawia że najmniejszy kłopot tam na miejscu rośnie do rangi życiowego. Człowiekiem targają emocje, tęsknota, troska o to by było dobrze... Albo ktoś z tym sobie poradzi albo niech lepiej zostanie w domu... Odniosę się jeszcze do tego że to nie firemka gdzie pracuje 20 ludzi i każdy się zna... Szef nie jest wszędzie, jeśli ktoś chce go poznać może pojechać do biura i czemu nie... Na koniec dodam że pracowałem kilka miesięcy, rozstałem się z firmą w zgodzie i bez problemów, mogę wrócić z powrotem bez żadnej o problemu... Zarobki są adekwatne do zaangażowania... Tyle... Pewnie spotkam się z krytyką za wpis...ale przedstawilem tylko moje zdanie na podstawie własnych doświadczeń...

Oczywiście - w jakimś stopniu można przyznać Ci rację. Ale właśnie trzeba mieć na uwadze, że każdy z nas jest inny, a więc może posiadać zupełnie odmienne doświadczenia związane nawet z tym samym pracodawcą. W swoim poście mało piszesz o ogólnych warunkach zatrudnienia w MB Service. Jak długo już tam nie pracujesz?

Jaco81

Pracowałem prawie rok w tej firmie,zmuszalem się tam do pracy bo nie chciało mi się co chwila zmieniać pracy...Nie polecam tej agencji,totalnie olewaja pracownika i czasem karaluchy chodzą po mieszkaniu moi drodzy,,,,Ta firma to już żenada i teraz to już tylko nabijanie kasy

dordarek

wielka zenada-(usunięte przez administratora)-omijac wielkim lukiem

@Pawel Dużo osób będzie Ci na pewno wdzięcznych za wpis o takim charakterze, ale trzeba jasno stwierdzić, że nieco on odbiega od głównego tematu tego wątku. Jak sam wspominasz - pracowałeś jakiś czas temu w MB Service, a więc powinieneś opisywać warunki pracy, jakie tam są oferowane. Na jaki rodzaj umowy mogą tam liczyć osoby dopiero rozpoczynające pracę?

@Nickolaus Masz ciekawy punkt wiedzenia i można się z nim w pewien sposób zgodzić. Jak wnioskuję - jesteś pracownikiem w MB Service - jak długo i na jakim stanowisku jesteś tam zatrudniony? Poleciłbyś pracę w tym przedsiębiorstwie osobom, które jeszcze nie uzyskały żadnego doświadczenia zawodowego?

BK

Nie polecam tej firmy(usunięte przez administratora)pracowałem tam 2 tygodnie gdy się zwolniłem nie wypłacono mi kasy.

@BK

Mój teraz jechał jako malarz i coś innego robią i tylko mają się kontaktować z szefem za granicy nawet na oczy jeszcze szefa nie widzieli i (usunięte przez administratora) jak osioł nawet chłopaki nie mają na paliwo

Bolek542
@anonymous

A co sobie kobieto myslalas? Jak robia w niemieckiej firmie to do szefa maja dzwonic. Jak niemiecka firma to i niemiecki szef. A o paliwie to kazdy dobrze wie, my od 2 lat jezdzimy i nikt nie plakal ze na paliwo nie ma. Teraz to zamiast do biura dzwonic to po internetach pisza, co to sie dzieje z tymi ludzmi

Nickolaus

Masz calkowita racje, narzekaja Ci co mysla ze za granica kasa z nieba leci. W biurze nie raz widzialem jakie asy po robote przychodza. Jakby tak kazdemu z nich opinie wystawic.

@Michał Skoro już zdecydowałeś się na udział w dyskusji, to powinieneś wiedzieć, iż nie wolno tu nikogo obrażać i wyzywać. Dobrze, że akurat Tobie współpraca z MB Service układa się pomyślnie, ale każdy ma prawo do własnego zdania. Długo już tam pracujesz? Na podstawie jakiej umowy zostałeś zatrudniony?

Zostaw merytoryczną opinię o SILESIA TEAM - Opole

• Jak się pracuje w SILESIA TEAM?

Zobacz opinie na temat firmy SILESIA TEAM tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 28.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w SILESIA TEAM?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 25, z czego 6 to opinie pozytywne, 14 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy SILESIA TEAM?

Kandydaci do pracy w SILESIA TEAM napisali 10 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

SILESIA TEAM
2.6/5 Na podstawie 230 ocen.

SILESIA TEAM