Opinie o SILESIA TEAM w Opole

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy SILESIA TEAM. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w SILESIA TEAM na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy rekrutacyjne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o SILESIA TEAM w Opole

@BK Bardzo Cię na wstępie proszę, żeby nie używał na forum danych personalnych konkretnych osób - jest to niezgodne z regulaminem serwisu Gowork. Jeśli Szef MB Service nie odbiera od Ciebie telefonów, to może warto odwiedzić go osobiście w siedzibie firmy i wówczas wyjaśnić na spokojnie kwestie, o których piszesz. Jak to widzisz?

Dk

Pracowałem rok w tej firmie. (usunięte przez administratora).To co płaci mb to woła o pomstę do nieba.Chyba najgorsza firma jaką znam a jestem tu już sześć lat.Mieszkania wyglądają jak glinianki na internet nawet nie licz. Na budowę zawsze daleko będziesz w kłopocie nikt Ci nie pomoże. Dobra firma dla emerytów żeby parę groszy dorobić. Stanowczo odradzam chyba że jesteś kelnerem lub kucharzem to tu na pewno Cię zatrudnią

E

Pilnujcie swoich wypłat i nie wchodzcie w żadne umowy ustne, bo lubią obiecywać i się nie wywiazywac

Elektryk

Pracuje od paru miesięcy w tej firmie, nie ma co narzekać (bo ponoć od tego roku poprawili się w kwestii warunkow mieszkalnych) , kontakt z biurem jest, jeżeli do szefa się nie dodzwoni, można napisać SMS, po którym oddzwoni w wolnej chwili, da się ze wszystkimi dogadać. Wypłatę dostaje na czas i pracownicy potwierdzaja, że z wypłatami się nie spóźniaja. Mam świadczenia emerytalne, nie najgorsza stawkę, samochód służbowy, więc zastanawiam się kto pisze te negatywne opinie (choć może wcześniej było faktycznie gorzej i się poprawili). Ja szczerze polecam

@Elektryk

Też pracuję w MB ale nr. do szefa niemam napisz mi.Samochód jest służbowy dopóki jest sprawny jak się zaczyna coś dziać to martw się sam co do mieszkań to chyba nie mieszkałeś w Magstadt.

@Marek

Nie wiem czy jest tu taka możliwość, bym Ci podał numer do szefa, ale zapytaj kolegów z pracy, bądź w biurze. Co do samochodu, obecnie tez mam problem, bo wcisneli mi Octavie I generacji na czas naprawy Skody Fabii, ale spokojnie. Po prostu o swoje trzeba walczyć, a jak się ma to gdzieś to będą to wykorzystywac. To "normalne" w każdej pracy. Dlatego ja wszystkiego pilnuje i żądam tego co mi się należy. Pozdrawiam

@Elektryk

A kto jest szefem?

Popatrz kto podpisał twoją umowę.

Bida
@Marek

Nie polecam też mieszkania w Wuppertal, brak ciepłej wody i dziesięć osób na paru metrach kwadratowych.

waldek

Gdyby było tak źle to by tyle ludzi tam nie pracowalo. opowiadasz farmazony.

Elektryk

Wstępna rozmowa telefoniczna, zaproszenie na rozmowę w biurze w Opolu. Oferta była bardzo atrakcyjna więc podpisałem umowę.

Wiele pytań na podstawie których określili moje umiejętności.

logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
Andrzejk7

Dziękuje za zainteresowanie się moją osobą i danie szansy na wykazanie się w pracy. Jestem bardzo zadowolony, oby tak dalej.

wakacjelolo

Co roku w wakacje jade się z Mb-Service dorobić jako elektryk. Badzo fajna agencja i spoko praca. Mysle ze po szkole bede pracowac u nich na dluzej.

Rudolfl

Polecam tą robotę każdemu kto chce pracować jak normalny człowiek. Wszystko jest w porządku nie ma na co narzekać. Tak trzymać !

@Rudolfl

Jak przyjedziesz ze zjazdu spowrotem na hotel a w twoim łóżku będzie ktoś spał a ty nie bedziesz miał gdzie się położyć to ciekawe czy wtedy będzie wszystko ok.

Rudolf
@Marek

Odkąd tu pracuje to nie było takiej sytuacji.

wlodek78

Firma spoko, poprawilo sie.

Razem z bratem wyjechaliśmy do roboty z tej firmy 2 miesiące temu, na tej podstawie oceniam firme dobrze. Wypłaty na czas, żona zadowolona, w domu jesteśmy co 10 dni. na budowie jak to na budowie, robić trzeba, nikt za darmo Ci pieniedzy nie da. pierwszy wyjazd fajnie zorganizowany, auto dostalismy w Opolu, stawka też nie jest zła, bez niemieckiego sami byśmy sobie roboty nie załatwili za euro. Polecam

Szczepan

Polecam mb serwis. Przyjeżdżając na podpisanie umowy zapewniono mi nocleg w opolu a wyjazd do pracy miałem za darmo. W piątek miałem tydzień przepracowany poprosiłem o zaliczkę i nie było żadnego problemu. Dzisiaj pieniądze były ba kącie. Dziękuje za zaufanie

Mikołaj

Polecam Agencje pracy w Opolu ! Wyjazd super zorganizowany, na panie z biura można zawsze liczyć, szczegółowo odpowiadają na pytania i człowiek nie jest pozostawiony sam na pastwe losu w Niemczech. Mieszkam na Wielkopolsce to załatwili mi nocleg w Opolu za który biuro zapłaciło. Praca zapowiada się dobrze, mieszkanie też ok można odpoczac po pracy.

@Niezadowoleni klienci, czy MB Service przedstawiła powód, przez który Twoja partnerka musiała czekać na rozpoczęcie obowiązków? W jaki sposób doszło do nawiązania przez Was kontaktu z tą firmą? Proszę Was o pozostawienie wypowiedzi w tej kwestii. Będzie ważna dla osób planujących rozpoczęcie współpracy z tym pracodawcą.

Niezadowoleni klienci

Strata czasu i pieniędzy! Mieliśmy z dziewczyną umówione warunki zatrudnienia, dostaliśmy na papierze: " zaczynają Państwo pracę w poniedziałek o 8 rano", po przyjeździe na miejsce w niedziele dostajemy informację że "NAGLE" się dowiedzieli że ja w poniedziałek faktycznie zaczynam ale moja dziewczyna musi czekać... MASAKRA, w sumie już wcześniej było jakieś nie poważne podejście z ich strony (usunięte przez administratora) na informację odnośnie szczegółów pracy odpowiadał z opóźnieniem jedno, lub dwu dniowym, wtedy już mieliśmy wątpliwości czy warto korzystać z tej firmy ale postanowiliśmy zaryzykować i dać im szansę, jak później się okazało to był błąd i to kosztowny bo firma jest niepoważna a "wycieczka" nas kosztowała prawie tysiaka. Zdecydowanie odradzamy

Byly oszukany pracownik

Teraz szukaja jeleni w malopolskim bo w opolskim i okolicznych juz znaja te pozal sie firme kogucikludzie oszukuja na wszystkim od stawek po mieszkania nieda sie tam pracowac i zyc normalnie katastrofa na wlasny koszt dojazd do niemiec potem skladka na paliwo na dojazd do pracy robisz 200 h w miesiacu a wyplacaja za 156 a reszta to niby potem jakos nadplaca i nigdy niebedziesz widzial tej kasy moze byc tak ze po 3 dniach zi podziekuja i jestes pare stowek do tylujesli musisz wyjechac to nie zta firma oszukaja i okradna cie nigdy wjecej MBSerwice przed wyjadem pjeknie wszysto ok ales kla a potem to szajse grose szajsekajne geld pozdrawjam zastanowcie sie panowie spawacze czy warto duza tam jest rotacja maja tam swoich stalych przydupasow jak wjecej zlecen to szukaja naiwniakow na 2 tyg max bo niemiec objecal ze polacy dadza rade i zrobja ruscy tam robja po 8h i mja w (usunięte przez administratora) jego robotei nieplatne nadgodziny

Jesika

Godna polecenia jak ktoś chce pracować to będzie pracował i nie będzie narzekał. Z czystym sumieniem mogę polecić firme

ksps

To jak jest w tym mb service? Szukam pracy z mężem a oni mają oferty bez języka i od zaraz POMÓŻCIE!!!.

lolo
@ksps

Witam, pozwoliłem sobie sprawdzić opinie o firmie w której pracuję i nie wierzę własnym oczom. Osoby z którymi pracowałem nigdy nie narzekały na biuro w Opolu ani na szefostwo. A w ciągu moich 3 lat pracy w DE sie ich troche przewinęło. Ogolnie mieszkania ok,wypłaty na czas, z szefem mozna sie dogadac, z Opolem też się fajnie wspolpracuje bo co potrzebujesz to doradza i staraja sie pomoc. Mysle wiecej zrozumienia i samokrytyki Ci co pisza te opinie.

Ave ;-)

Co złego? "lokale mieszkalne" - przeważnie porażka. Ciasno, rudery albo menelskie "hotele" robotnicze. Przeważnie brak TV i internetu. Brud w lokalach. Jak są fajni ludzie a takich trochę jest to da się przeżyć. Tak jak ktoś napisał, ostatnimi czasy zbierają wszystkich do pracy, nieważne jaki ma zawód i czy w ogóle ma, nie znają języka, bez prawa jazdy i bez narzędzi i jedzie taki jeden z drugim za tą samą stawkę co ktoś kto naprawdę na wykonywanej pracy się zna, wstyd po prostu przed niemieckimi pracodawcami a dla współpracowników wielki problem. Na plus: wypłaty na czas, urlopy , święta i chorobowe płatne. Z wieloma problemami można się dogadać i załatwić. Co do stawek szału nie ma, ale ... coś za coś. Dla mnie w sumie lekko na plus ;-) Ktoś napisał że tam trzeba zaiwaniać. To zależy od firmy niemieckiej do której się trafi. Jak się znasz na pracy i znasz trochę język to praca jest spoko. Pracuje się na luzie i bezstresowo . Keine Stress ;-) przeważnie Ci mówią. Jak jakiś niemiaszek chce żeby zaiwaniać za 8,5 - 9 to niech sobie tych swoich Syryjczyków i Turków wezmą, na pewno będą zaiwaniać ;-) Pozdrawiam wszystkich.

KW

Prawda jest taka, że negatywy piszą tylko te osoby, którym coś nie wyszło albo sobie nie poradzili; a Ci co pracują kilka lat i chcą pracować i są zadowoleni, a jest to z tego co wiem nawet kilkaset osób ( co o czymś świadczy ) to niestety nie wpadną na napisanie dobrej opinii, na którą jak najbardziej Firma zasługuje, chyba, że mojemu mężowi się po prostu udało, jest zadowolony z samej pracy, z ludzi z którymi pracuje, pieniążki są zawsze na czas, warunki mieszkalne mu jak najbardziej odpowiadają, mąż co drugi dłuższy weekend jest w domu, nigdy nie miał problemu z wypłaconym urlopem; więc jeżeli mogę coś doradzić osobom , które chcą pracować i znają się na fachu, jedź i przekonaj się sam, oprócz męża znam kilka znajomych, którzy pracują w Mb service, nawet inne osoby z rodziny i każdy sobie chwali, więc nie wiem czy to przypadek, pozdrawiam:)

@KW

Obywatel x

Pedro

Zgadzam się z negatywnymi opiniami o MB Service Opole. Po przepracowaniu miesiąca okazało się,że z obiecanych 10 Euro na godzinę wypłacono mi 7.50. Dojazd do Niemiec musiałem pokryć z własnych funduszy, dojazd do pracy też opłacałem z własnych pieniędzy ( a auto było służbowe). Na mieszkaniu 13 osób, jedna kuchnia, jedna łazienka i jeden prysznic. Brak pralki itd. Umowy podpisuje się po tygodniu jak zadecyduje właściciel firmy, bez tłumaczenia i w tempie błyskawicznym.Nie przestrzega się przepisów bhp. Dużo obiecują przed wyjazdem, niestety to jest kłamstwo. Przestrzegam przed tą firmą.

Obrotowy34
@Pedro

Ja już pracuje długo mam wypłacane wszystko,Ale nie raz musiałem się o to prosić. PEDRO zgadzam się z Tobą bo wiem jak ludzi kręcą. POZDRAWIAM

Waldek

Jesteście pewni, że nie można napisać coś pozytywnego o agencji? Bardzo często nie doceniamy tego co mamy!!

Zostaw merytoryczną opinię o SILESIA TEAM - Opole

• Jak się pracuje w SILESIA TEAM?

Zobacz opinie na temat firmy SILESIA TEAM tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 28.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w SILESIA TEAM?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 25, z czego 6 to opinie pozytywne, 14 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy SILESIA TEAM?

Kandydaci do pracy w SILESIA TEAM napisali 10 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

SILESIA TEAM
2.6/5 Na podstawie 230 ocen.

SILESIA TEAM