Opinie o SILESIA TEAM w Opole

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy SILESIA TEAM. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w SILESIA TEAM na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy rekrutacyjne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o SILESIA TEAM w Opole

jan

witam same superlatywy otej firmie widze ze jest ok chcialbym jechac jako malarz tylko z jezykiem troche problem fachowe sprawy na budowie zrozumie tylko co z reszta mam jakies szanse na prace jak myslicie prosze o szczere odpowiedzi

DODA

Te wszystkie wpisy to bzdury ta firma to piramida oszustow

Żona
@DODA

Nie pisz takich glupot dziewczyno,w zyciu od kad firma istnieje,nie słyszałam,zeby ktokolwiek zostal oszukany,! Umowa na stale z mozliwoscia pelnego socjalu,naprawde nie słuchajcie glupot bo nie warto,

js

Witam, jestem elektrykiem i mam doświadczenie w Niemczech ponad 2 lata, obecnie szukam nowej pracy na tym stanowisku . Jak wyglądają warunki w tej firmie tz jakie mieszkania co z dojazdami do pracy , jak z ciuchami i narzędziami , czy wszystko to co wymieniłem jest oplacane przez pracownika , umowy o pracę są na warunkach niemieckich? Czy oferty pracy są na zasadzie kontraktów czy umowę podpisuje się na czas nieokreślony i praca jest stała? Na jaka stawkę mogę liczyć jako elektryk i czy wyplaty są na czas . Ile godz w tygodniu się pracuje ? Wypłaty w euro?Język trzeba znać ? Z góry dzieki za odpowiedz pzdr

maciek

porzadna firma, z wyplata nie bylo problemu a opinie firmy psuja tylko ci ktorym sie pracowac nie chce

Elektryk

Wstępna rozmowa telefoniczna, zaproszenie na rozmowę w biurze w Opolu. Oferta była bardzo atrakcyjna więc podpisałem umowę.

Wiele pytań na podstawie których określili moje umiejętności.

logo firmy Magazynier
Opacz-Kolonia
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant Rowerowy
logo firmy Doradca Techniczny z językiem włoskim lub francuskim
Ochmanów
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
edek

opłaca się jechać z ta firmą czy nie na budowie zaproponowali 10 euro swoją drogą ile to będzie na rękę odpowiedzcie pilne

edek

mam wyjechać z tą firemą na budowę na elewacje czy ktoś był napiszcie coś o tej firmie jak długo czeka się na wyjazd

kamil

mam pytanie dlaczego nie polecasz tej firmy ?

władek

Pracuje w tej firmie prawie rok. Nigdy nie bylo problemu z wyplata. narzekaja tylko Ci ktorzy twierdza ze sa super fachowcami a na budowie nic nie potrafia zrobic. mb-service to super firma

olek

Nie polecam tej firmy ,

krasnal

zawsze komuś może coś nie odpowiadać, ale zarobki większe niż w innych firmach gdzie pracowałem, fajne mieszkanie, gdzie każdy ma swój pokój no i co najważniejsze praca na dłużej, a nie tylko na zastępstwo.

lukasz

Firma z polecenia znajomego. Super ludzie, super warunki.

Seba

Pracuję jako elektryk w tej firmie od 2 miesięcy. Wszystko w porządku,pieniądze na czas.Praca na budowie na dłużej,ekipa bez zarzutu.Mieszkania opłacają a i warunki mieszkaniowe jak na standardy ok

elektryk

Driver - jutro jade podpisać papiery na wyjazd do stuttgartu właśnie. Pracujesz tam juz czy dopiero wyjeżdżasz ?

Coś to podejrzane firma jest oferty pracy są a opinii brak...

mario

Pracuje jako malarz już ponad rok, raz miałem błąd w wypłacie, brakowało godziny, po kontakcie z p. Michalem, w nastepnym miesiacu korekta, bo ksiegowa zle wpisala. nic zlego nie powiem na moja firme, wyplata na czas, auta darmowe, wszystko tak jak bylo w ogloszeniu. SUPER. wielki plus

Jakub

Współpracuje z firmą MB Service od roku. Zawsze wywiązywałem się sumiennie ze swoich obowiązków jako pracownik i nigdy nie miałem żadnego problemu. Mieszkania w pełni wyposażone blisko miejsca pracy, wypłaty na czas. Ja osobiście jestem bardzo zadowolony z pracy w MB i szczerze polecam :)

marcin

Ogólnie to mogę z czystym sumieniem polecić tę firmę. Całkiem fajne zarobki, wypłata zawsze w terminie no i z zaliczkami problemów nie ma. Jak ktoś nie umie pracować lub mu się nie chce to zawsze będzie marudził...

Stary Pracownik

Pracowałem u nich jakiś czas temu. Z zaliczkami i wypłata nie ma problemu. Jesteś w porządku oni tez są. Co do hotelu to zależy co jest w pobliżu miejsca pracy ze zmianą u nas nie było problemu. Dają samochody służbowe:)Załatwiają meldunek.

Zostaw merytoryczną opinię o SILESIA TEAM - Opole

• Jak się pracuje w SILESIA TEAM?

Zobacz opinie na temat firmy SILESIA TEAM tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 28.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w SILESIA TEAM?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 25, z czego 6 to opinie pozytywne, 14 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy SILESIA TEAM?

Kandydaci do pracy w SILESIA TEAM napisali 10 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

SILESIA TEAM
2.6/5 Na podstawie 230 ocen.

SILESIA TEAM