Opinie o REMAX Sp. z o.o. w Opole

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy REMAX Sp. z o.o., jak również Klientów firmy. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w REMAX Sp. z o.o. o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o REMAX Sp. z o.o. w Opole

Anna

Nie polecam tej agencji do pracy są nie odpowiedzialni moj maż pojechał w piatek przez ta firmę do pracy w bunde na miejscu okazało sie ze pokoje są 6osobowe płatne 300 euro za osobę oprócz tego 6euro na rękę za godzinę pracy w nocy a gdy nie podpisał umowy Pan kierownik na miejscu kazał mu wy... z hotelu w którym przebywał pare godzin po przyjeździe to jest katastrofa oprócz tego maż rozmawiał z pracownikami na miejscu którzy wyglądali jak bimy zapijaczone nik tam nie sprawdza warunków pracy i zamieszkania a sile robocza znajdują za 6euro osoby pijące nie polecam ostrzegam wszystkich zeby sie tam nie pchali chyba ze maja z głowa coś nie tak

Były Pracownik.

Zdecydowanie unikać jak ognia i omijać szerokim łukiem.Banda oszustów.Agencja Remax rekrutuje dla agencji pracy tymczasowej Agero prowadzonych przez obywateli Rosji.Warunki mieszkaniowe tragedia i na odludziu zero sklepów!Praca śmieci (usunięte przez administratora) kila i mogiła na zmiany nocne i dzienne.TERAZ najważniejsze (usunięte przez administratora) na wyplatach zarabiasz ok 4-5 euro na czysto za godz. ale nie wypłacaja pieniedzy za urlop i nie oddaja kaucji za pokoj kilku osobowy(usunięte przez administratora)

Ares

Mam tam jechać jako operator ładowarki pomoże ktoś!?

meffiu Nowy wpis

NIe polecam Omijać jak Ognia Przyjechałem 2 tygodnie temu do Pracy jako ładowacz śmieciarki wszystko na początku wydawało się okej Po nie całym Tygodniu miał do mnie dojechać kolega miał mieszkać z mną na jednym z Zakwaterowań w Kaiserlautern po czym został wywieziony do Bruckhausen przyjechałem do niego Pełno Karaluchów Pluskwy pająki (usunięte przez administratora) jakiego to nie było można sobie wyobrazić pracownicy to sami Alkoholicy Narkomani Nie polecam jestem 2 Tygodnie i dziś Wracam do Polski teraz jeszcze zobaczymy czy Kaucję oddadzą za pokój Nie polecam

Afam Nowy wpis
@meffiu

Czyli mordo nie warto jechać z tej agencji

Adam Nowy wpis

Witam. W piątek mam wyjazd.(usunięte przez administratora)

Pytanie Nowy wpis

Czym w REMAX Sp. z o.o. zachęcają przyszłych pracowników? Jakie mają dodatki?

arek

szajs , (usunięte przez administratora) kiła i mogiła pobili mnie bo skradziono mi pieniądze i chciałem wezwać POLICAJ

Konrad42
@arek

Czeba było

Rozmowa kwalifikacyjna
Podziel się swoimi wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej w firmie REMAX Sp. z o.o.. Jakich pytań powinien spodziewać się kandydat na stanowisko Pracownik załadunku i rozładunku paczek kurierskich?

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Anna

@Anna

Jest dokładnie tak jak piszesz

Anna k
@Anna

Ale co pani opowiada .....

Konrad42
@Anna

Mam pytanie może ktoś mi poradzić czy tam można zarobić minimalnym polskim brutto zapraszam do kontaktu

Remax opole, Agero niemcy

Myślicie jak będziecie usuwać część negatywnych wpisów to wam coś pomoże? Będę was oczerniać i ostrzegać ludzi gdzie się da, bo jesteście (usunięte przez administratora) Totalne. W końcu ktoś się wam dobierze do (usunięte przez administratora) i to tak porządnie i skończy się wasza mafijna działalność

stary wyjadacz

wyjeżdżam od nich już ładne lata, pracy nie brakuje tylko młodym się teraz robić nie chce. Za leżenie nigdzie nie płacą, najpierw zarób a potem na urlop!

Ares

Mam tam jechać jako operator ładowarki pomoże ktoś!?

Aneta
@Ares

To wspaniale, że rozpoczynasz pracę za pośrednictwem firmy REMAX, która specjalizuje się w pośrednictwie pracy za granicą, głównie w Niemczech, w branży usuwania odpadów oraz segregacji i odzyskiwania surowców wtórnych. Kiedy konkretnie wyjeżdżasz? Wiemy, iż oferują tam pewną i legalną pracę za granicą u rzetelnych pracodawców na podstawie niemieckiej umowy o pracę. A powiedz, na jakim poziomie trzeba znać język niemiecki? Czy poziom komunikatywny będzie wystarczający?

Krzysztof
@Aneta

Wspaniale że tam jedziesz za 6,50 na godz i mieszkanie w kturym by nawet imigranci by nie mieszkali byłem pracownikiem tej agenci

Aha
@Krzysztof

Wikipedia: "Imigracja – przyjazd z zagranicy na pobyt czasowy lub w celu zamieszkania na stałe". Jeśli jesteś Polakiem i wyjechałeś do pracy do Niemiec, to jesteś Imigrantem! Szkoda, że używasz słów, których nie rozumiesz:( I właściwie nie wiesz, że mówisz o sobie:D

Jacek
@Aha

Czepiasz się formy, a nie treści, na którą nie raczyłeś odpowiedź. Jeśli wiesz cośkolwiek o warunkach zakwaterowania pracowników Remax, to się wypowiedz a pyskówki i pouczenia zachowaj dla swojej Rodziny.

Marzena
@Jacek

Masz rację - @Aha powinien lepiej skupić się na przedstawieniu nam warunków zakwaterowania, jakie oferuje agencja pośrednictwa pracy REMAX. Czy sam byłbyś zainteresowany podjęciem zatrudnienia za jej pośrednictwem? Słyszałam, że szukają tam zarówno doświadczonych fachowców, jak i pracowników niewykwalifikowanych, co jest ogromnym plusem tej agencji.

amstaff
@Ares

kolego dzwonilem do nich w grudniu juz baraki po 5 stawka tragedia i jeszce bezczelnie mi powiedziala babka ze nawet 5 tys nie zarobie ;/ dajcie se spokoj od 7 miesiecy ogloszenie jest caly czas tragedia

Marzena
@amstaff

Rozumiem to, że oferowana w REMAX stawka jest dla Ciebie zbyt niska. Ale to chyba dobrze, iż od razu poinformowano Cię - nie owijając w bawełnę - o wysokości wynagrodzenia. A czy podczas rozmowy była mowa o rodzaju umowy? Jestem ciekawa.

Krasnoarmiejec
@Marzena

Proponowana stawka, to 6.2€/h netto. W Niemczech nie sposób przez telefon obliczyć netto/brutto, ponieważ jest mnóstwo czynników o tym decydujących, min klasa podatkowa, wiek, kasa chorych, land, ilość dzieci, etc. Ponadto od podstawowej stawki brutto, odliczane są koszty dojazdu do pracy oraz zakwaterowania, czyli pracownik nie wie ile naprawdę zarabia. Wypłata po 5/8 tygodniach, jest niezgodna z niemieckim prawem pracy i nie wien w jaki sposób Remax omija przepisy. Na pytanie, czy mogę sobie sam wynająć mieszkanie, usłyszałem odpowiedź: tak, ale stawka się nie zmieni. Wiele osób pisze o dantejskich scenach w hotelu. Nie wiem ile w tym prawdy, aczkolwiek stawka 6.2 to mniej niż operator koparki zarobi w Polsce, więc można się domyślić, że na takie warunki decydują się ludzie niemający szans na zatrudnienie w kraju, alkoholicy, poszukiwani przez prawo itp. Reasumując, jest mnóstwo innych agencji pracy oferujących legalną pracę w Niemczech i przejrzyste oferty. Wiele z nich nie wymaga znajomości niemieckiego, wiec, czy naprawdę warto ryzykować z REMAX?

pedro
@Krzysztof

nie możesz pracować za 6,5 za godzinę bo minimalna stawka w Niemczech jest o 50% wyższa, brutto oczywiście.

@Krasnoarmiejec

Przestań pisać głupoty o stawkach że nie da się obliczyć bo mi się śmiać chce człowieku Zasadnicza kwestia i nie da się obliczyć

Wkurwiona
@Krasnoarmiejec

Mój mąż po tygodniu dostał z wielkim ale od ruska 5euro nie ma za co wrucic do polski

Wkurzony

Ludzie omijajcie szerokim łukiem Remax a w Niemczech Agero. Wykorzystują ludzi, warunki mieszkaniowe tragedia. Karaluchy, pluskwy to standard. (usunięte przez administratora) kombinują nie wypłacają wynagrodzeń. Jak twierdzą zerwałeś kontrakt mimo że go nie przedłużyłeś i każą odebrać pieniadze w Polsce. Poza tym zatrudniają wszystkich jak leci ćpunów alkoholików, awantury bijatyki to standard. Szczerze odradzam. Mam nadzieję że wreszcie ktoś im się dobierze (usunięte przez administratora)

nowy wyjazd

mam putanie do wszystkich skoro tam tak zle to dlaczego pracuje tak duzo ludzi z polski?

Bartosz
@nowy wyjazd

Też jestem tego ciekaw, może ktoś wypowie się na ten temat? Jakie są warunki pracy, jakiej pensji można się spodziewać? Liczę że ktoś związany z REMAX będzie w stanie napisać coś więcej, takie informacje są bardzo cenne dla potencjalnych kandydatów.

loi
@nowy wyjazd

zapraszam jak nie widziałaś patologi to zapraszamy

Gosc
@loi

Czy mozna wiedzieć coś więcej? Mam podjąć pracę w tej firmie

Janek
@loi

6-osobowe pokoje i ja mam płacić za takie warunki 300 euro/mc to jakiś żart chyba drugim bardzo śmiesznym żartem jest fakt, iż wynagrodzenie dostaje się po kontrakcie, czyli jak wyjedziesz na 8 tygodni kasę zobaczysz dopiero po 8 tygodniach wiec powodzenia (znajomy aplikował na Pracownik usług komunalnych).... P.S.ktoś w ogóle pracował na tym stanowisku, żeby się wypowiedzieć...

@nowy wyjazd

To ja ci odpowiem, a dlaczego w Polsce pomimo że w niektórych zakładach jest źle, ludzie siedzą i pracują? Bo niektórzy chcą, tak im dobrze, niektórzy się boją a niektórzy po prostu muszą, różne są powody

Anna k
@Janek

Ludzie co wy piszecie jak pieniądze są wypłacane po 8tygodniach. Planujecie się. Pieniądze są co tydzień

as
@Anna k

tylko zaliczki

Tajemniczy
Klient

CHEJ WSZYSTKIM MAM JECHAC DO NIEMIEC DO PRACY NEUSTADT DO NIEMIEC JAKO ŁADOWACZ ŚMIECIARKI KTOŚ COŚ WIE NA TEN TEMAT KTOŚ BYŁ JAKIE WARUNKI MIESZKANIOWE JAKA PŁACA CZY WYPLACALNI BIURO REMAX RACIBURZ

Jerry
Kandydat

Witam Proszę osoby które wyjechały w Lipcu o opisanie jak im się spodobała współpraca w Niemczech Czy warto wyjechać?

Jdjd
@Jerry

Pracuje na dpd juz 6tydzien i nie narzekam warunki i ludzie spoko

On oszukM
@Jerry

(usunięte przez administratora)Ja pojechałem i trafiłem na żuli i (usunięte przez administratora) w hotelu. Praca nie zgadzała się z opisem.

@Jdjd

To pracuj dalej hehe

Muniek

co się tu dzieje... sklepy, siłka zamknięte. I jak żyć w tym kraju, same zmiany. Zjechałem na święta a tu same ograniczenia. Co do firmy to ludzie różnego pokroju, bywają alkoholicy ale pracują też spoko ludzie. Wracam bo mam sprawdzoną pracę spoko fucha, spanie i umowę. Trzeba przetrwać, kredyt spłacać i żyć.

@Muniek

Firma remax spoko ludzie a ty jesteś pewnie jednym z nich, oszczędź sobie wywodów

Kamcio

Jadę do pracy w piątek. Chciałbym poznać najnowsze opinie na temat tej agencji? Jak z wynagrodzeniem na koniec? Warto wgl? Za te pieniądze?

qwerty
@Kamcio

No ja też dostałem telefon dzisiaj , jechał bym w przyszłym tygodniu w piątek ale potem przeczytałem opinie i chyba jednak zrezygnuje

hags
@qwerty

tez mialbym wyjeżdżać w piątek do tego bunde ale po tym co piszecie chyba rezygnuje

Igor
@Kamcio

I jak wrażenia ? Co możesz powiedzieć dla potencjalnie chętnych na wyjazd ????

Dany
@Kamcio

Jak Praca wygląda na śmieciarce i jakie zarobki czy wiesz coś może?

@Kamcio

???????????????????? Zła kolejność. Z reguły najpierw sprawdzam opinie i załatwiam robotę a nie odwrotnie

Kiedyś
 Problem

Wszystkim zainteresowanym tym normalnym, odradzam. Wszystkie hotele oferowane przez tą firmę to jeden wielki syf i wszędzie pluskwy. Oraz karaluchy. Praca jako pomocnik na smieciarce to zbieranie worków! I bieganie jak debil żeby skończyć jak najszybciej. Rekord to niecałe 5 godzin pracy. Ciężko wyciągnąć 6 godzin na dzień a później czekanie na busa 3 godziny żeby wrócić na hotel. Mało tego tu trzeba być bardzo elastycznym bo często zmienia się praca więc to że jedziecie na dane stanowisko mija się z prawdą. Nie chcę tutaj robić reklamy, ale polecam firmę fiwa w Dąbrówce górniczej. Oferuje praktycznie te same stanowiska, ale praca jest dużo przyjemniejsza i na pewno idzie więcej zarobić więcej godzin.i warunki mieszkaniowe wszedzie dobre a Ta agencja to serio wielki syf!!

@Kiedyś

Zgadzam się ale najlepiej w tym (usunięte przez administratora) świecie mieć po prostu fuchę w ręku a Niemcy to nie koniec świata, są inne kraje jedziesz i (usunięte przez administratora) ale najlepiej nie przez agencje

Sxxx
Klient

Hej, czy to prawda co wy tutaj piszecie? Że są pluskwy, nieład i że sama melina? Poproszę o odpowiedzi.. Nie wiem czy tam jechać.. Poproszę o odpowiedzi osób niepijących. ☺️

! B
@Sxxx

To prawda. Oszczędź sobie czasu, zdrowia i nerwów i pieniędzy niestety

@Sxxx

Zawsze możesz spróbować o ile chcesz pracować za darmo, w brudzie (delikatnie ujmując) no i stracić czas i pieniądze własne

Czy warunki zatrudnienia oferowane przez pracodawcę REMAX Sp. z o.o. dla pracy jako Sortownik są dla was satysfakcjonujące?

Olga
@Pytanie

Warunki są fatalne nie polecam ludzie zróbcie coś z tą firmą

! B
@Pytanie

Nie, zdecydowanie odradzam, unikać jak ognia

@Olga

Niestety nie jest to takie proste gdyż wymaga sporej ilości czasu którego bardzo brakuje

@Pytanie

Zapomnij o nich i szukaj gdzie indziej

@????////

O czym piszesz

kandydat
Kandydat

czy to prawda że firma Remax każe żyć w Niemczech za 50 euro zaliczki tygodniowo? pytam bo mam jechać ale za takie pieniądze to nie ma opcji przecież tam przeżyć

Artek
@kandydat

Byłem kilka lat temu zweibrucken Niemcy ładowacz śmieciarki. Tragedia 6 euro na rękę. Płatne dopiero po 3 miesiącach. Co poniedziałek zaliczka 50 euro na jedzenie. W pokoju po 6 osób sama patologia. Ruski szef Jacob i polka Janina tragedia. Od 3 w nocy do 22 poza domem. Po pracy czekasz na inne osoby aż skończą nawet po kilka godzin na dworze

Wolf

Tyle 50

kandydat
@Artek

no to srogo.dzieki

To prawda

POMYŚL O INNEJ FIRMIE ,OSZCZĘDŹ SOBIE KŁOPOTÓW

@kandydat

Prawda i obiecują ci6. 6 euro a dostajesz 5 ruska (usunięte przez administratora)

Prawda

Jowita
 Problem

Nowy wpis mój mąż wyjechał w piątek do pracy na stanowisko Ładowacza śmieciarki po przyjeździe na miejsce gdzie czekał dwie godziny żeby dostać się do podpisania umowy ...w tym czasie przyjechał autokar z ludźmi do pracy trzy czwarta osób była albo pod wpływem alkoholu albo wczorajsi jeden po wyjściu z autokaru dostał padaczki prawdopodobnie alkoholowej i zesrał się w gacie przyjechało pogotowie które nie zabrało pana ze względu że nie chciał jechać do szpita i odmówił pomocy ...po odjeździe karetki został mu dostarczony alkohol żeby stanął na nogi...podpisując umowę z firmą na której nie jest napisana kwota którą powinien zarabiać pracownik udali się do hotelu..to co tam zobaczyłam na kamerze ...to są tragiczne warunki mieszkalne dla pracowników piętrowe łóżka z brudnymi materacami jedna szafka robotnicza na każdego pracownika i zardzewiały brudny stolik na którym w życiu nie postawiła bym miski...mąż zdecydował sie zostać i spróbować ale w nocy poczuł że coś po nim chodzi gdy się przebudził na ciele chodził po nim karaluch ludzie to jest nie pojęte nie polecam tej firmy ludzie w przytulkach mają lepsze warunki mieszkalne. Dodam że rozmawiając z Polski z agencją pracy która znalazl mąż z internetu z ofertą pracy zapewniali że będą wypłaty tygodniowe a nie po skonczonym kontrakcie 6 miesięcznym a na miejscu okazało się że jedyną kasa przez te 6miesiecu to 50euro zaliczki tygodniowe...w dodatku p.halinka która jest tam sprzątaczka wyznacza dyżury sprzątania w hotelu zmiany są tygodniowe to jest jakaś kpina nie polecam i zgłoszę to na pewno wyżej żeby wkoncu zamknęli ten burdel...jutro z rana już mnie tu nie ma

@Jowita

CHCĘ ICH PODAĆ WYŻEJ NAJLEPIEJ DO SĄDU ALE SAME UMOWY NIE WYSTARCZĄ JEŚLI MACIE ODWAGĘ PROSZĘ O KONTAKT era.jon@interia.eu

@Jowita

Unikaj ich jak ognia wspólnie z mężem, ja chcę im wytoczyć sprawę jak tylko będę miał czas

Były Pracownik.

Haha
@Były Pracownik.

Czyli zarobki gorsze niż w Polsce

Banan
@Były Pracownik.

Masz racje syf na hitelacha grzyby obiecaja góry ale jest inaczej oszustwo w bialy dzien zeby hotele były takie brzydkie

@Były Pracownik.

Masz rację też tam byłem i myślę to samo więcej masz wolnego niż pracujesz

Noname
@Były Pracownik.

Potwierdzam Proszę strzec się ich jak ognia

Podpisuje się pod tym

Zostaw merytoryczną opinię o REMAX Sp. z o.o. - Opole

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

REMAX Sp. z o.o.
1.9/5 Na podstawie 26 ocen.
REMAX Sp. z o.o.