REMAX Sp. z o.o.

3.7 Dodaj merytoryczną opinię
opinie o firmach | GoWork.plznak

Twój głos ma znaczenie,

podziel się swoją historią!

Chcę opowiedzieć o firmie

Opinie o REMAX Sp. z o.o.

Pracodawca

Aktualność
Witamy wszystkich użytkowników GoWork!
Dziękujemy, że zechcieliście się zapoznać z opiniami na temat naszej firmy. Dbamy o to, abyście znaleźli w tym miejscu wartościowe informacje i wierzymy, że pojawiłeś/łaś się tutaj, aby takiej właśnie opinii udzielić :)
Czytamy wszystkie treści pojawiające się na naszym profilu i staramy się wyciągać wnioski z konstruktywnej krytyki. Będziemy jednak wdzięczni, za pozostawianie prawdziwych opinii. Swoboda w dzieleniu się informacjami na forum nie oznacza pozwolenia na szerzenie informacji mijających się z faktami, obrażanie, czy naruszania czyjejś godności i dobrego imienia.
Wpisy, które nie będą prawdziwie uzasadnione, będą usuwane przez administratora. Pragniemy, aby było to miejsce kulturalnej i merytorycznej wymiany informacji. We wszystkich niepokojących Państwa kwestiach możecie kontaktować się również z nami bezpośrednio, dane kontaktowe  znajdziecie na naszej stronie internetowej http://www.remax-praca.pl
Antoni
@ROBERT

pytaj w biurach firmy bo to zależy na jakim stanowisku i na jak długo jedziesz.

JanuszzZabrza

Ja nie narzekam, wiadomo, że za prace fizyczną nie zapłacą tyle co osobie wykwalifikowanej ze znajomością języka. Nie oszukujmy się. Bardzo dużo ludzi wyjeżdża co nie zna języka. Ja jestem zadowolony, mam pewną pracę, zaliczki co poniedziałek, mam zakwaterowanie i darmowy dojazd do pracy. Jestem w stanie utrzymać siebie i moją rodzinę, co akurat dla mnie jest najważniejsze.

Anka Katowice
@Gość

w niektórych jest wifi ale z tego co słyszałam to nie we wszystkich.

Jarek

jeżdżę już kilka lat razem z partnerką, ona pracuje w recyklingu a ja na laderce, mieszkamy razem. Praca ok, godziny szybko lecą, zaliczki są co tydzień, są premię. Nigdzie nie ma cudów i pracować trzeba, w Polsce też nie płaca za leżenie na kanapie.

YP
@Jarek

Witam, a jakie to mieszkanie macie? Gdzie konkretnie i ile ono kosztuje? Trudno byłoby zorganizować po prostu kawalerkę w przystępnej cenie?

Mareczek_89

wróciłem właśnie z tej firmy, wszystko było ok. Zrobiłem sobie tydzień przerwy bo muszę kilka praw w Polsce pozałatwiać. Transport miałem za darmo bo byłem 12 tygodni a gdy pracujesz min tydzień to masz przejazd w obie strony bezpłatnie. Umowa o pracę, zaliczki, nie mam na co narzekać, wracam po tygodniu na swoje miejsce,

Grażynka

pracowałam w tej firmie z koleżanka w czasie wakacji, chciałyśmy przyrobić na wyjazd wakacyjny. Praca spoko, na hali, pokoje 2,3,4, osobowe na hotelu pracowniczym, załapałyśmy się na premię wakacyjną 200 euro, płatne do wypłaty. W weekend czas wolny, zwiedziłyśmy miasto, odpoczywałyśmy. My byłyśmy 6 tygodni, nie płaciłyśmy za autokar do Niemiec i z powrotem też nie. Ale są tu ludzie którzy np nie zjeżdżają 17 tygodni wtedy dostają 300 euro premii i darmowy transport. Każdy pracuje tyle ile mu pasuje, to jest bardzo fajne.

SŁAWEK
Kandydat

Myślałem nad wyjazdem do Niemiec z firmą Remax,ALE nie znam języka Niemieckiego...Widziałem w ogłoszeniach że nie jest wymagany język niemiecki. Pytanie do tych co wyjeżdżali lub wyjeżdżają już jakiś czas ... Jeśli nie znacie języka ,jak się porozumiewanie na codzień?? Przede wszystkim w sklepie czy markecie ??? Z góry dziękuję za odpowiedź.

Szak
@SŁAWEK

Z pewnością wystarczy angielski a jeśli jego nie znasz to pozostaje pokazać palcem

Leny
@Szak

Czy płaci się coś firmie remax za wyjazd do pracy?bo czytałem i takie komentarze.... dziękuję.

Henio
@Leny

nic się nie płaci firmie za pośrednictwo, jakieś bzdury. Wszystko załatwiają za ciebie.

Henio Nowy wpis
@Szak

większość pracujących tu osób to Polacy także się dogadasz, a sklepy samoobsługowe wiec nie ma problemu.....dasz radę

Leny Nowy wpis
@Henio

Dziękuję za odp ...pozdrawiam.

Marlena
Inne

Chciałam się zapytać jak jest z wypłatami po jakimś okresie się dostaje wypłatę 3 miesięczne tygodniowe czy dopiero po zakończeniu pracy?

Henio Nowy wpis
@Marlena

wypłata po zakonczeniu umowy np.> 4 tyg, 6 tyg, 9 tyg zależy na ile jedziesz a zaliczki co poniedziałek

Aśka
Kandydat

Cześć, mam do was pytanie czy w hotelu pracowniczym jest pralka ? Gdzie pierzecie ubrania? Zabraliście płyn do prania z Polski czy kupowaliście w Niemczech? Proszę o poważne odpowiedzi ponieważ nie byłam za pracą nigdy w Niemczech.

Agnieszka Nowy wpis
@Aśka

na hotelach są pralki i automatyczne suszarki do ubrań. Można zabrać swoje płyny do prania z polski ale chemia niemiecka od wieków jest lepsza od polskiej

Lucek
Użytkownicy czekają na odpowiedź 1 dzień.
Kandydat

Wybieram się do pracy jako ładowacz smieciarki podobno jestem pracowity ale to nie o to czekam na rekrutację.Wybiera się może teraz ktoś jeszcze ? Może moglibyśmy nawiązać jakiś kontakt...?i mam pytanie czy firma remax pobiera jakieś opłaty w zamian za wyjazd do pracy?pozdrawiam

Rozmowa kwalifikacyjna
Podziel się swoimi wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej w firmie REMAX Sp. z o.o.. Jakich pytań powinien spodziewać się kandydat na stanowisko Pracownik usług komunalnych?
Ładowacz

dla mnie praca super, w Polsce też pracowałem jako ładowacz, pracowałem w Remondisie ale od ponad roku jeżdżę do Niemiec i tam pracuje jako lader, ta sama praca ale zarobki lepsze. Plusem jest to, że niemiecka umowa o pracę, liczy mi się do emerytury. Kiedyś wszystkie lata pracy trzeba będzie zbierać.

Luck
@Ładowacz

Witam chciałbym dowiedzieć się więcej jak To wygląda może porozmawiać na mesagere?

jerzydobek718@gmail.com
Użytkownicy czekają na odpowiedź 3 dni.

Czy pieniądze na rękę czy na koncie niemieckim możecie założyć konto niemieckie

Michał
Inne

Czy ktoś się orientuje czy można być dłużej niż 17 tygodni ? Czy praca na magazynie jest ciężka ,ile ważą paczki na magazynie maksymalnie? Gdzie jest ciężej na magazynie czy jako ładowacz.Z góry dziękuję za odpowiedź.

Mocny80
@Michał

pewnie, ze można pracować dłużej. Premia 300 euro jest po 17 tygodniach pracy a autobus bezpłatny już po 9 tygodniach. Praca na laderce jest łatwiejsza niż przy paczkach. paczki ważą do 25 kg ale wiadomo, ze to różnie bywa. Praca przy paczkach to rozładunek/załadunek z tirów na taśmę.

daantek80@gmail.com
@Mocny80

Mam pytanie. Gdzie jakie miasto na laderce, jak warunki mieszkaniowe, jakie zmiany, ile wynosi ta tygodniowa zaliczka, proszę o info, z góry dzięki...

Seweryn
@daantek80@gmail.com

południowo zachodnia część Niemiec, okolice Stuttgartu, Laderka jedna pierwsza zmiana. Zaliczki 100 euro co poniedziałek

Kandydat

Czy od razu dostaje się umowę na miejscu

@Pracownik

umowę o pracę z niemieckim pracodawca od razu na miejscu się podpisuje. Jest ona w dwóch językach, po polsku i po niemiecku po egzemplarzu dla każdej strony. Jeżdżę już kilka lat to potwierdzam.

HG
@Mirek

I tak dla jasności to jakie zasady mogą się zawrzeć w takiej umowie? jest to typowa polska umowa czy jednak niemiecka? Albo to zależy jak sobie sam wybierzesz? Pracodawcy zawsze są sprawdzeni? Nigdy nie miałeś żadnego problemu?

@HG

niemiecka umowa o pracę jest napisana w dwóch językach: polski i niemiecki. Pracodawca sprawdzony, pracuje już tu długo, jeżdżę na tak długo jak mi pasuje, później chwila przerwy i wracam. Nie miałem problemów.

Mirek

wejdź na stronę www.remax-praca.pl, tam jest mnóstwo telefonów do biur, mi zawsze odbierają. Najlepiej dzwonić w ich godzinach pracy ;) Pozdrawiam

Miła
Inne

Ile po aplikacji mniej więcej czeka się na wyjazd????

Anka Katowice
@Miła

zależy jakie jest zapotrzebowanie, najlepiej pytaj u nich w biurze. Ja wyjechałam po ok. 3 tyg, od zgłoszenia.

SCA
Kandydat

Witam mam takie pytanie chcialem jechac przez remax do niemiec do pracy chcialem sie zapytac czy za busa do niemiec sie placi i jakie sa oplaty i jakie zarobki na godzine

Zygmunt
@SCA

jak jedziesz na 9 tygodni to przejazdy masz za darmo, na krótszy okres czasu to autobus kosztuje 75 euro w 2 strony

Zofia

slaskie i opolskie, ale jezdza ludzie z całej Polski. trzeba się stawić na czas odjazdu, dojechac pociagiem albo pks-em.

Michał
@Zofia

zwracają za bilet jak mieszkasz dalej

SCA
Kandydat

Witam pytanie z jakich miast zabieraja ludzi do niemiec z malopolski czy z brzeska zabieraja

Zofia
@SCA

z tego co wiem to Racibórz, Gliwice, Opole to główne przystanki ale można do nich dojechać i ruszyć dalej autokarem. Najlepiej pytaj w biurach.

Nowy
Użytkownicy czekają na odpowiedź 23 dni.
Inne

Ktoś orientuje się czy na dpd obecnie są godziny ?

Brodaty38
Kandydat

Witajcie , może wiecie ile kierowca zarabia na śmieciarce ? Dziękuję za każdą odpowiedź

szybki88
@Brodaty38

za ladera zarabiają miedzy 12-13 euro brutto na godzinę. Po opłaceniu podatku, ubezpieczenia i mieszkania maja 8 na rękę a premia 300 euro do wypłaty jak będziesz 17 tygodni. Po 9 tygodniach przejazdy do Niemiec i powrót jest za darmo.

Dora
Inne

W ogłoszeniu Pracownik śmieciarki- ładowacz napisane, że 2 lub 3 zmiany, znaczy można sobie wybrać jak się chce pracować? Mąż pracy szuka i chciałby coś bez nocek no i staram się mu pomóc właśnie coś takiego znaleźć. Bo ma problemy z ciśnieniem i nie może tak pracować. Bo rozumiem, że ta 3 to nocka?

Marcin
@Dora

ładowacze pracują na jedną zmianę tylko ranną. Nie wiem gdzie widziałaś to ogłoszenie ale pewnie pomyłka. Na sortowni pracuje się na dwie zmiany, rano i popołudniu. Pracuje na śmieciarce już 5 lat to wiem. Także śmiało może jechać, nocek nie ma, zadzwoń i dopytaj jak chcesz się w biurze www.remax-praca.pl

Simon
@Marcin

Witam i jak wygląda praca na śmieciarce jest spoko ? Bo zastanawiam się czy nie wyjechać do Niemiec właśnie do tej pracy

Krzysiek
@Simon

praca na śmieciarce jest spoko, ja lubię ruch na powietrzu więc polecam. Zależy czego ty oczekujesz.

Kowal
@Krzysiek

Witam, możesz powiedzieć o zarobkach i pracy,zamierzam tam aplikować, pozdrawiam

Kowal
@Marcin

Witam, możesz powiedzieć coś więcej o pracy i zarobkach, zamierzam tam aplikować, pozdrawiam

Monika Górniak
Kandydat

Aplikowałam ale boję się bo nigdy nie słyszałam o takiej agencji pracy. Podczas wyjazdów nasłuchałam się o nierzetelnych agencjach i człowiek się boi . Ech

Antek
@Monika Górniak

zdania są podzielone, są osoby zadowolone i jeżdżą latami a drugim się nie podoba. Tzn chcą pokoje jednoosobowe a tu takich nie ma, to hotele pracownicze i sa 2,3,4 osobowe, zależy od wielkości i obłożenia ludzi na hotelu. Praca jest ok, ja wyjeżdżam juz 3 raz.

Izabela
@Antek

Praca ok, a ludzie? Jaka można mieć co do nich pewność? te pokoje są łączone jedynie z osobami oddelegowanymi przez agencje? I jeśli dojdzie do jakiejś nieprzyjemnej sytuacji z innym lokatorem to czy można starać się o zmianę?

Darek
Kandydat

Niech ktoś wytłumaczy jak to jest dokładnie z tą wypłata. Jeżeli będę chciał po 4 tygodniach wziąć pieniądze to wtedy muszę już zjechać do domu tak? I czy potem powiedzmy za parę dni można jechać spowrotem? I ile trzeba przepracować żeby nie płacić za autobus. No i jak ktoś wie z jakich miast są te wyjazdy.

Sylwek
@Darek

to proste, minimalny okres na który trzeba jechać to 4 tygodnie, to i tak krótko bo zanim się wdrożysz to zaraz zjeżdżasz. na koniec umowy otrzymujesz wynagrodzenie w euro za swoją pracę. jeśli jedziesz na 4 tygodnie to po 4, jeśli na 9 tygodni to po 9 tygodniach. Pracownicy zjeżdżają do Polski np. na tydzień lub dwa i przyjeżdżają na nowo. Wyjazdy z Polski są w każdy piątek, trzeba najpierw zadzwonić do swojego biura i się wpisać na kolejny wyjazd. Jeśli pracujesz 9 tygodni to nie płacisz za przejazdy do/z Niemiec. Stałe przystanki autobusu to Racibórz, Gliwice, Opole, dodatkowe to Wrocław stacja Orlen przy autostradzie, Kostomłoty stacja benzynowa. Więcej dowiesz się pewnie w każdym biurze firmy.

Darek
@Sylwek

Dziękuję za odpowiedź

Bartek
Kandydat

Mam zamiar tam pojechać na wakacjach i posiedzieć do kwietnia następnego roku czy to by było wogule opłacalne ? I jakie są miesięczne zarobki? Naprawdę płacą ci gotówką do ręki pod koniec kontraktu ? Dziękuję bardzo za odpowiedź i pozdrawiam

Szybki90
@Bartek

najkrótsza umowa o prace z niemieckim pracodawcą to 4 tygodnie, możesz jechać na dłuższy okres czasu np> 9 tyg, 12 tyg, ile chcesz. Premia jest przy 17 tygodnia 300 euro do wypłaty. Zaliczki są co poniedziałek wypłata gotówką w ostatnim dniu roboczym. Możesz jechać na 4 tyg i po nich zjechać z wypłatą. Tak jak pisałem zależy jak długo chcesz zostać, min miesiąc musisz.

Nowy
Inne

Witam. Mam pytanie odnośnie oferty pracy w magazynie. Załadunek/rozładunek. Na czym dokładnie polega praca? Ktoś może już tam jest lub był? To jest jakieś komisjonowanie czy sortowanie paczek? Jakiś DHL? Może ktoś podpowie

Rafał
@Nowy

rozładunek i załadunek paczek DPD czyli z taśmy na tira i na odwrót. Pracuje się w halach.

@pracodawca

Straszne warunki mieszkaniowe .małogodzin pracy ogólnidue bardzo żle

Zostaw merytoryczną opinię o REMAX Sp. z o.o. - Opole

Możesz oznaczyć pracodawcę w treści opinii wpisując znak @ np: @Pracodawca

Drogi Użytkowniku,

NIE dodawaj opinii, która:

łamie prawo polskie
ikona dobre praktyki
jest niezgodna z regulaminem serwisu GoWork.pl
jest wulgarnym komentarzem
jest niemerytoryczna

przebieg on-boardingu nowego pracownika
proponowane przez Pracodawcę wartości wynagrodzenia
ikona dobre praktyki
codzienna praca, również w relacji z przełożonymi
panująca atmosfera w pracy
#TwójGłosMaZnaczenie

Często zadawane pytania

• Jak się pracuje w REMAX Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy REMAX Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 108.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w REMAX Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 61, z czego 26 to opinie pozytywne, 24 to opinie negatywne, a 11 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy REMAX Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w REMAX Sp. z o.o. napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

REMAX Sp. z o.o.
Przejdź do nowych opinii