counter
2 20 94 5 1
NOWY Nowy wpis

(usunięte przez administratora) OFEROWALI PRACE NA MAGAZYNIE OSTATNIO ZA 10.60 BRUTTO TO JAKOŚ NA RĘKE 7.50 150 GODZIN MIESIĘCZNIE DAJE OKOŁO 1100 EURO NA RĘKE. NIESTETY OPŁATA ZA KWATERE TO DRAMAT 300 EURO W POKOJU 6 OSOBOWYM. TO PO POTRACENIU WYCHODZI 800 EURO CO DAJE OKOŁO 3.400 PENSJI. TO SA SMIESZNE PIENIADZE.JAK MOŻNA TAK DAWAC KOGOS DO POKOJU 6 OSOBOWEGO ZA TAKIE PIENIADZE 6 OSÓB X 300 EURO DAJE 1800 EURO ZA POKÓJ .MIESZKAJAC WE DWOJE ZA 600 EURO MOZNA WYNAJAC MIESZKANIE. FIRMA NIESTETY PRZY WŁASNYM MIESZKANIU NIE ZATRUDNIA LUDZI JAKIŚ ABSURD. PRACOWNIK AGENCJI STWIERDZIŁ ZE MOZNA POMIESZKAC TYDZIEN W HOTELU POTEM WRÓCIĆ DO SWOJEGO MIESZKANIA. CIEKAWE KTO ZA WPAKOWANIE NA SILE DO HOTELU BIERZE PREMIE.....Z CAŁYM SZACUNKIEM DLA WSZYSTKICH ALE KTO NORMALNY WYPROWADZI SIE Z WŁASNEGO MIESZKANIA DO HOTELU 6 OSOBOWEGO POKOJU. JUŻ NIE WSPOMNE O BARDZO NIE MIŁYCH PRACOWNICACH AGENCJI. JEŚLI KTOŚ JEST BARDZO ZDESPEROWANY POLECAM TA AGENCJE.

Adam Nowy wpis

Pracownicy delegowani do Niemiec zarabiają często mniej niż ich miejscowi koledzy. Nowe regulacje prawne mają to zmienić. Pracownicy delegowani będą objęci specjalną ochroną. Na czym to będzie polegało? Przeczytajcie artykuł, żeby poznać nowe przepisy! Dumping płacowy? Przedsiębiorstwa z siedzibą w kraju unijnym innym niż Niemcy mogą przyjmować zlecenia z Niemiec i oddelegować swoich pracowników na budowę czy do rzeźni w Niemczech. Jeśli ci pracownicy zarabiają mniej niż lokalni wykonując tą samą pracę, zakłóca to konkurencję i może prowadzić do dumpingu płacowego. Aby zagwarantować pewną jednolitość w obrębie Unii Europejskiej, powstały nowe przepisy. Dzięki temu zagraniczni pracownicy skorzystają bardziej niż dotychczas z warunków pracy obowiązujących w Niemczech. Jakie zmiany wprowadzą nowe przepisy w Niemczech? Dzięki nowym regulacjom delegowani pracownicy z Polski i innych krajów Unii Europejskiej będą mieli prawo nie tylko do otrzymania płacy minimalnej, ale też do płac ustalanych w ogólnie obowiązujących układach zbiorowych. Pracownikom zagranicznym będzie też przysługiwał dodatek świąteczny (niem. Weihnachtsgeld) czy urlopowy (niem. Urlaubsgeld) oraz dodatek za trudne warunki pracy. Jeśli pracodawca opłaca zatrudnionym koszty podróży, zakwaterowania czy wyżywienia, to kwota ta nie może być wliczana do płacy minimalnej. Jeśli pracownicy delegowani będą wysłani w podróż służbową, wtedy koszty musi ponieść pracodawca. Generalnie dla osób spoza Niemiec obowiązywać będą po 12 miesiącach warunki zatrudnienia wynikające z przepisów wewnętrznych kraju. W uzasadnionych przypadkach pracodawcy mogą się ubiegać o przedłużenie tego terminu o 6 miesięcy. Nowe przepisy nie będą jednak obejmować kierowców TIR-ów, ponieważ sektor transportu drogowego został wyłączony ze zmian. Od kiedy wejdą w życie nowe regulacje? Niemiecki rząd przyjął w środę projekt ustawy, teraz musi go jeszcze zatwierdzić Bundestag i Bundesrat. Nowe regulacje mają obowiązywać od 30 lipca 2020. Przy pomocy tej ustawy rząd Niemiec wciela w życie wymogi unijne. Parlament Europejski i Rada Unii Europejskiej zatwierdziły reformę dyrektywy UE już w czerwcu 2018. Źródło: www.bundesregierung.de

pawel? Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 38 dni.
Nazwa działu: Produkcja

czy pracowal ktos kolo Stutgartu przy surowcach wtornych,recykling jako operator wozka widlowego?

Byczek Nowy wpis

Z tego co widzę praca jako pomocnik do dostarczania kubłów do śmieciarki to jakaś ściema.Ogloszenie ukazuje się już kilka miesięcy i widać że jakoś nikt się tam niepcha. Z tego co widac musi być to niezbyt dobrze płatna praca, a w Polsce to można naprawdę dobrze zarobić.Jakby proponowana praca przez agencje byla super to takie ogłoszenie by znikło już na dobre.Napewno nie skorzystam z ofert tej agencji.

Tak2Nie

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Krzysztof 1971

Witam, czy ktoś coś wie o pracy na śmieciarkach?

Pacio
@Krzysztof 1971

Witam rowniez chce tam jechac. Ktos juz tam pracowal?

@Pacio

Dzień dobry, z oferty o pracę można dowiedzieć się jedynie tyle, że praca może być 2 lub 3 zmianowa i nie wymagają języka. Możecie zobaczyć tutaj ogłoszenie http://www.remax-praca.pl/oferty-pracy-remax/. Mam nadzieję, że jeśli będziecie na miejscu to podzielicie się swoimi wrażeniami!

Żaneta
@Pacio

Witaj! Mój narzeczony jest tam i strasznie jest. Patologia. ???? niepolecam i oszukują.

Tak3Nie1
@Żaneta

Powiesz coś więcej? Czego można się spodziewać po pracy w Remax? I czy są wypłacalni?

Mariusz77
@Kamila

Wrażenia nie są zbyt miłe

Romen
@Pacio

Pracowalem w Zwibruken przez inna firme a szefem jest Rusek Warunki socjalne byly pod psem i zjechalem po 2 tygodniach

Obiektywny

Kategorycznie odradzam NORMALNYM ludziom wyjazdów dla tej agencji. Pojechałem do pracy jako kierowca śmieciarki kat C, po przyjeździe do Niemczech dostałem umowę o pracę jako pomocnik produkcji, sortowacz odpadów ze stawka duzo niższa niż podana w ogłoszeniu/rozmowie telefonicznej! Następnie zostałem odesłany do "hotelu pracowniczego" w którym juz po 10 minutach zaczęły sie awantury a w nocy przyjechała karetka bo ktoś kogoś pobił. W ciągu dnia jak i nocy gra głośna muzyka, słychać wyzwiska i awantury a z okien lecą butelki. W małych pokojach upchane są 4 do 6 osób, wybrańcy mieszkają w pokojach 2-3 osobowych. Normą jest wielogodzinne czekanie na transport po pracy do hotelu a wyjazdy do pracy zaczynają sie nawet 3 godziny przed jej rozpoczęciem! Niestety ale większość osób tam pracujących to alkoholicy, niektórzy to prawdopodobnie przestępcy. Już w autokarze z Polski dosłownie 5 minut po starcie była pita wódka z gwinta a na pierwszej przerwie po godzinie od wyjazdu niektóre osoby nie mogły utrzymać się na nogach. Agencja zabiera także zbyt duzo osób a następstwie czego wiele osób musi siedzieć w hotelu nie zarabiajac ani grosza bo nie ma dla nich tego dnia pracy! Podsumowując, jeśli jesteś normalnym, uczciwym człowiekiem szukającym normalnych warunków pracy i zycia to nie marnuj swoich nerwów i czasu na tą agencję. Jesli jesteś zaśnięciem pijakiem to poczujesz się tu jak w domu!

Tak95Nie1
nowy
@Obiektywny

witaj też jestem kierowcą znalazłeś może coś normalnego daj znać pozdrawiam malesz2@o2.pl

Zszokowany
@Obiektywny

Nie byłeś czasem w miejscowosci Zweibrücken? Inna agencja pracy a mianowicie ALVI Personal Services z Nysy ma podobne oferty pracy. Z tego co czytałem to wszystko wygląda u nich podobnie,. Mianowicie podobne oferty pracy, tez szef Rusek, melina nie hotel i ta patologia.

Tak4Nie1
Zszokowany
@Zszokowany

Z tego co widzę to chyba byliście w miejscowości Neustadt czyli byliście w innym miejscu. Jednak jest to blisko Zweibrücken czyli prawdopodobnie to jest ten sam pracodawca bo wszystko wygląda identycznie.

@Zszokowany

Masz doświadczenia związane z pracą za pośrednictwem firmy REMAX? Jeżeli tak, to bardzo bym prosił, abyś podzielił się z nami swoją wiedzą na temat pracy w tym miejscu. Czy według Ciebie warto tam aplikować? Można liczyć na stabilne zatrudnienie? Proszę o informację na ten temat.

@Zszokowany

Agencja niemiecka nazywa się agero szef rusek Alex stawki na chwilę obecno 6e jak ja pracowałem 4.80 w okresie zimowym niezawsze jest praca ubranie robocze płatne przez pracownika zaliczka 50 na tydzień wypłata na koniec tempo pracy dość szybkie jak ja ziezdzalem jeden pracownik Waldek zarobił przez 3 miesiące 1500 e. Bo nie było pracy ubezpieczenie tylko w pracy życzę powodzenia

Tak6Nie
@Krzysztof

Proszę, aby w tym wątku wypowiadać się tylko i wyłącznie na temat agencji pośrednictwa pracy REMAX. Twoja wypowiedź dotyczy zatrudnienia za pośrednictwem innej agencji, więc Twój wpis może być mylący dla osób odwiedzających ten wątek. Zawsze możesz znaleźć wątek dotyczący opisywanej przez Ciebie agencji i tam wyrazić swoje zdanie. Nie masz żadnych doświadczeń związanych z firmą, której dotyczy wątek tego tematu?

TakNie2
@Mirosław

Wypowiadam się na temat pracy w agenci remax porostu jak nie jesteś w temacie to ci wyjaśnię po kolei agencja remax wysyła nas do Niemiec a tam podpisujemy papiery z agencio agero kturo prowadzi rusek alex i będę zawsze ostrzegał ludzi przed to agencio bo tam pracowałem i wiem jak tam wyglodajo warunki pracy i spania za 6 euro co płaco na chwilę obecno naprawdę nie warto ją pracowałem za 4.80 stawki podnieśli bo nie mogli znajsc jeleni ???? do pracy jak pracuje 11 lat za granic pierwszy raz spotkałem się z tako agencio a te pochlebne komentarze w większości piszo starzy pracownicy kturzy majo jakieś układy ukladziki naprawdę za te pieniądze jak chcecie wystarczy poszukać w internecie pracy a nie tam a jak już tam chcecie pracować to zaszczepcie się na teżzca i zultaczke bo pani w biurze jakoś zapomniała mi o tym wspomnieć i życzę powodzenia

Tak11Nie2

Ares
@Obiektywny

Mam tam jechać jako operator jak tam jest naprawdę?Pomoże ktoś!?

Olka
@Krzysztof

Stawka to 6 euro netto ale pod warunkiem że przepracujesz więcej niż 4 tygodnie. Jeśli mniej to 4,80. Tak tłumaczą w biurze. Problem w tym że jeśli nawet zapiszesz się na np. 10 tygodni i musisz zjechać wcześniej np po 9 tygodniach bo coś Ci wypadnie, albo że jak nie ma roboty i oni Cię do domu wysyłają to za zerwanie umowy tez będziesz miał nawet mimo przepracowania 9 tygodni wszystkie godziny przepracowane po 4,80 netto...wyzysk. ..i niech tu pracownicy z biur nie piszą że jest inaczej. Wiem, że macie za zadanie dodawać pozytywne opinie...

Tak12Nie
P 10
@Mirosław

Ta agencja to porażka nie polecam pracowałem w Zweibrucken6y

zawiedziony
@Zszokowany

ja bylem w zweibrucken,bardzo duzo razy bylem za granica ale tam to mini (usunięte przez administratora),alkoholizm bijatyki kradzieze,szkoda gadac i nerwow a jak konczylem kontrakt po 6 tygodniach to ten rusek mi dal wyplate-jałmużne w wysokosci 250euro ijeszcze poprawnie po polsku (usunięte przez administratora)

Tak2Nie
Użytkownicy czekają na odpowiedź 57 dni.

Jakie są mocne strony pracodawcy REMAX Sp. z o.o.?

Ares

Mam tam jechać jako operator ładowarki pomoże ktoś!?

TakNie1

Aneta
@Ares

To wspaniale, że rozpoczynasz pracę za pośrednictwem firmy REMAX, która specjalizuje się w pośrednictwie pracy za granicą, głównie w Niemczech, w branży usuwania odpadów oraz segregacji i odzyskiwania surowców wtórnych. Kiedy konkretnie wyjeżdżasz? Wiemy, iż oferują tam pewną i legalną pracę za granicą u rzetelnych pracodawców na podstawie niemieckiej umowy o pracę. A powiedz, na jakim poziomie trzeba znać język niemiecki? Czy poziom komunikatywny będzie wystarczający?

@Aneta

Wspaniale że tam jedziesz za 6,50 na godz i mieszkanie w kturym by nawet imigranci by nie mieszkali byłem pracownikiem tej agenci

Tak9Nie
Aha
@Krzysztof

Wikipedia: "Imigracja – przyjazd z zagranicy na pobyt czasowy lub w celu zamieszkania na stałe". Jeśli jesteś Polakiem i wyjechałeś do pracy do Niemiec, to jesteś Imigrantem! Szkoda, że używasz słów, których nie rozumiesz:( I właściwie nie wiesz, że mówisz o sobie:D

Jacek
@Aha

Czepiasz się formy, a nie treści, na którą nie raczyłeś odpowiedź. Jeśli wiesz cośkolwiek o warunkach zakwaterowania pracowników Remax, to się wypowiedz a pyskówki i pouczenia zachowaj dla swojej Rodziny.

Tak3Nie1
Marzena
@Jacek

Masz rację - @Aha powinien lepiej skupić się na przedstawieniu nam warunków zakwaterowania, jakie oferuje agencja pośrednictwa pracy REMAX. Czy sam byłbyś zainteresowany podjęciem zatrudnienia za jej pośrednictwem? Słyszałam, że szukają tam zarówno doświadczonych fachowców, jak i pracowników niewykwalifikowanych, co jest ogromnym plusem tej agencji.

Tak1Nie1

amstaff
@Ares

kolego dzwonilem do nich w grudniu juz baraki po 5 stawka tragedia i jeszce bezczelnie mi powiedziala babka ze nawet 5 tys nie zarobie ;/ dajcie se spokoj od 7 miesiecy ogloszenie jest caly czas tragedia

Marzena
@amstaff

Rozumiem to, że oferowana w REMAX stawka jest dla Ciebie zbyt niska. Ale to chyba dobrze, iż od razu poinformowano Cię - nie owijając w bawełnę - o wysokości wynagrodzenia. A czy podczas rozmowy była mowa o rodzaju umowy? Jestem ciekawa.

TakNie1
Krasnoarmiejec
@Marzena

Proponowana stawka, to 6.2€/h netto. W Niemczech nie sposób przez telefon obliczyć netto/brutto, ponieważ jest mnóstwo czynników o tym decydujących, min klasa podatkowa, wiek, kasa chorych, land, ilość dzieci, etc. Ponadto od podstawowej stawki brutto, odliczane są koszty dojazdu do pracy oraz zakwaterowania, czyli pracownik nie wie ile naprawdę zarabia. Wypłata po 5/8 tygodniach, jest niezgodna z niemieckim prawem pracy i nie wien w jaki sposób Remax omija przepisy. Na pytanie, czy mogę sobie sam wynająć mieszkanie, usłyszałem odpowiedź: tak, ale stawka się nie zmieni. Wiele osób pisze o dantejskich scenach w hotelu. Nie wiem ile w tym prawdy, aczkolwiek stawka 6.2 to mniej niż operator koparki zarobi w Polsce, więc można się domyślić, że na takie warunki decydują się ludzie niemający szans na zatrudnienie w kraju, alkoholicy, poszukiwani przez prawo itp. Reasumując, jest mnóstwo innych agencji pracy oferujących legalną pracę w Niemczech i przejrzyste oferty. Wiele z nich nie wymaga znajomości niemieckiego, wiec, czy naprawdę warto ryzykować z REMAX?

pedro
@Krzysztof

nie możesz pracować za 6,5 za godzinę bo minimalna stawka w Niemczech jest o 50% wyższa, brutto oczywiście.

Honorata

Ktoś wcześniej pisał, że też miał problemy z wypłatą od firmy DPD. I z jego opinii wynikało, że to jakieś problemy po ich stronie, a nie pośrednika. Remax jakoś to tłumaczy?

Rafał Hirsch

Żałuję że pojechałem przez te firmę Remax sami (usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora) od dwóch miesięcy jestem w Polsce do dnia dzisiejszego nie mam żadnych pieniędzy za pracę w firmie DPD ale są jeszcze inne instytucje które wezmą się za tą agencję

nowy wyjazd
Nazwa działu: Produkcja

mam putanie do wszystkich skoro tam tak zle to dlaczego pracuje tak duzo ludzi z polski?

Bartosz
@nowy wyjazd

Też jestem tego ciekaw, może ktoś wypowie się na ten temat? Jakie są warunki pracy, jakiej pensji można się spodziewać? Liczę że ktoś związany z REMAX będzie w stanie napisać coś więcej, takie informacje są bardzo cenne dla potencjalnych kandydatów.

loi
@nowy wyjazd

zapraszam jak nie widziałaś patologi to zapraszamy

Gosc
@loi

Czy mozna wiedzieć coś więcej? Mam podjąć pracę w tej firmie

Janek
@loi

6-osobowe pokoje i ja mam płacić za takie warunki 300 euro/mc to jakiś żart chyba drugim bardzo śmiesznym żartem jest fakt, iż wynagrodzenie dostaje się po kontrakcie, czyli jak wyjedziesz na 8 tygodni kasę zobaczysz dopiero po 8 tygodniach wiec powodzenia (znajomy aplikował na Pracownik usług komunalnych).... P.S.ktoś w ogóle pracował na tym stanowisku, żeby się wypowiedzieć...

zmotywowany
Nazwa działu: HR

Szukali rekrutera z jęz. niemieckim. Na rozmowie o pracę zapewnili, że dadzą znać jaki wynik rekrutacji. Nie dostałem żadnej wiadomości. Kompletny brak profesjonalizmu.

ASDAD
@zmotywowany

Nie masz czego żałować, nie bądź zjebem

Były Pracownik.

Zdecydowanie unikać jak ognia i omijać szerokim łukiem.Banda oszustów.Agencja Remax rekrutuje dla agencji pracy tymczasowej Agero prowadzonych przez obywateli Rosji.Warunki mieszkaniowe tragedia i na odludziu zero sklepów!Praca śmieci (usunięte przez administratora) kila i mogiła na zmiany nocne i dzienne.TERAZ najważniejsze (usunięte przez administratora) na wyplatach zarabiasz ok 4-5 euro na czysto za godz. ale nie wypłacaja pieniedzy za urlop i nie oddaja kaucji za pokoj kilku osobowy(usunięte przez administratora)

Haha
@Były Pracownik.

Czyli zarobki gorsze niż w Polsce

Tak2Nie
Użytkownicy czekają na odpowiedź 158 dni.

Czy możliwa jest praca w systemie home office w firmie REMAX Sp. z o.o. w przypadku pracy jako Magazynier.

amator_pracy

dostałem ofertę pracy na sortowni...…….. stawka 5,90 Może ktoś tam pracuje i mógłby coś n/t tej pracy napisać albo wrócł już. Chętnie na maila :(usunięte przez administratora)

Tak6Nie1
@amator_pracy

Masz na myśli pracę w Niemczech, a stawka którą podajesz jest w euro prawda? Firma Remax oferuje zatrudnienie na stanowisku: sortowacz butelek i skrzynek oraz sortowacz surowców wtórnych. W tej pracy znajomość języka niemieckiego nie jest wymagana, ale musisz być przygotowany do pracy w systemie dwu lub trzy zmianowym. Daj znać jeżeli się zdecydujesz na wyjazd i pracę.

@Antoni

Rozumiem Antoni , że jesteś kimś z agencji Remax ? Więc zapewne czytałeś poniższe opinie - również te na temat rosyjskiego pośrednika o imieniu Alex pod czułą opiekę którego REMAX- PRACA kieruje zwerbowanych ludzi.

@amator_pracy

Nie jestem pracownikiem agencji Remax, ani nie mam z nią żadnych powiązań i nic nie wiem o pośredniku, o którym piszesz. Interesuje mnie opinia osób które wyjeżdżają do pracy poprzez tę agencję pośrednictwa. Dokładniej jakie warunki proponują, czy zapewniają dobry kontakt z koordynatorem i czy rekrutacja jest przeprowadzana profesjonalnie. Jeśli zdecydujesz się na zatrudnienie może będziesz tak miły i opiszesz swoje doświadczenia z Remax.

@Antoni

osoba z agencji Remax , na wstępnej rozmowie podała wyłącznie stawkę zarobku 5.90 i już więcej się nie odezwała. Trudno nazwać to profesjonalizmem.

Robert
@Antoni

Koordynator mieszkający w jednym budynku po22 zamyka się i ma wszystko daleko gdzieś. Pijaństwo na potęgę. Nie polecam!!

Adam
@amator_pracy

Stawki są uzależnione od ilości tygodnik tam przepracowanych nie polecam koordynator jest cały czas na miejscu z wami w miejscu zamieszkania jeśli będzie to WORMS to pokoje są 8 osobowe jedną toaletą razem z prysznicem jedną kuchnią umową zlecenie meldunek to lipa próba zjazdu przed terminem problem z pieniędzmi jeżeli ktoś niema wyjścia to niech jedzie najlepiej wychodzi się pracując w dpd ale godziny pracy są męczące

Kazimierz
@Adam

Mógłbyś dodać jak wygląda sprawa z ubezpieczeniem i możliwością opieki lekarskiej w razie choroby? Pokrywa to pracodawca, czy trzeba zająć się tym we własnym zakresie?

Ja
@amator_pracy

Minimalna w niemczech to 9.19.

On

Za co 5,90€ pytam sie 30 min pracy

Zainteresowany

To co tu czytam to jakiś szok.Myślałem wyjechać ale dam sobie spokój.Przecież to jakiś żart zarabiać 6 euro i mieszkać z jakimś(usunięte przez administratora).

Tak4Nie
Frank

Odradzam pracy poprzez ta agencję, kłamią, oszukują, żeby tylko ktoś pojechał do pracy w Niemczech, zero solidności, kłamstwo co do stawki za pracę za granicą, warunki zakwaterowania tez marne, większość ludzi to alkoholicy, a co do pracy to jeśli ktoś chce pracować za śmieszne pieniądze za granicą to już indywidualna sprawa danej osoby, ja stanowczo odradzam.

Tomekk
Użytkownicy czekają na odpowiedź 199 dni.

Witam, Znalazłem dziś ofertę pracy w Niemczech kierowca c na śmieciarkę wypłata około 3ty€. Z tego co czytam lepiej dać sobie spokój?

TakNie
Użytkownicy czekają na odpowiedź 259 dni.

REMAX Sp. z o.o. wystawiła w ostatnim czasie ogłoszenia na http://GoWork.pl Na chwilę obecną szukają do pracy jako Magazynier.

Tomala

Jutro wyjeżdżam z Bielan Wrocławskich do Niemiec przez Remax. Mam pracować jako operator wózka widłowego lub ładowarki,mam nadzieje,że będzie praca codziennie,że będą nadgodziny i że wrócę do Polski zadowolony i będę chciał wracać tam do pracy

Xxxxxx
@Tomala

Jeśli do recyklingu to współczuję

Wojciech
@Xxxxxx

@Xxxxxx Czy jesteś byłym pracownikiem tej firmy? Rozumiem, że rozczarowała Cię współpraca z REMAX. Czy mógłbyś rozwinąć swoją wypowiedź? Napisz bardziej szczegółowo. Dzięki.

Marcin
@Wojciech

16,06,2019 r.zakończyłem współprace z firma DPD w Lerthe ,do której pojechałem przez biuro Remax Łódź , i do tej pory mnie nie rozliczyli . czy ktoś ma jakieś pomysły ???

@Marcin

Brak wynagrodzenia przez tak długi czas jest niepokojący. Jakie jest stanowisko firmy REMAX Sp. z o.o. w tej sprawie? Jeżeli nie uda Ci się odzyskać pieniędzy powinieneś zgłosić tę sytuację do Państwowej Inspekcji Pracy. Liczę na Twoją odpowiedź co do rozwoju sytuacji.

TakNie
Użytkownicy czekają na odpowiedź 260 dni.

Czy rozmowa kwalifikacyjna odbywa się w siedzibie firmy REMAX Sp. z o.o.?

Agnieszka

Czytając wszystkie opinie o firmie remax i pracy przy sortowaniu śmieci jestem zgodna co do płacy warunków zakwaterowania i td. Ja pracowałam tam 2015 i to co czytam nie uległo zmianie. Ale są nadal osoby które i tak będą tam pracować a czy takie warunki zaakceptować chcą to ich sprawa. ....

Wiktoria

Firma Remax proponuje standardowe jak na pośrednictwo pracy stanowiska oraz w teorii ciekawą lokalizację u naszych zachodnich sąsiadów. Jednak na tym pozytywy się kończą, ponieważ teoretycznie dobre zarobki oraz rzekoma dyspozycyjność jest niestety iluzją. Niskie opłacanie pracowników, nieprzejrzystość oraz niedyspozycyjność pokazują wady firmy, które niestety są dotkliwe. Nie wydaje mi się, żeby taka praca była przyjemnym doświadczeniem, jednak może Remax w końcu weźmie sobie do serca opinie zniesmaczonych pracowników i skupi się na podnoszeniu standardów panujących w ich firmie.

Bartosz
@Wiktoria

Szkoda, że nie jesteś zadowolona z tej firmy. Ofert pracy jest jednak sporo, więc może przy odpowiednim researchu dałoby się znaleźć oferty odpowiadające Twoim oczekiwaniom? Liczę, że ktoś jeszcze wypowie się na ten temat i podpowie nam czy korzystanie z usług pośrednictwa firmy REMAX jest dobrą decyzją.

Tomasz
Nazwa działu: Produkcja

Potwierdzam WSZYSTKIE negatywne informacje, wszystkie fakty i argumenty na: nie. Odradzam. W 2019 tyle samo zarobicie w swoim mieście, bez tych wszystkich "atrakcji". Remax szuka naiwnych. Nie podpisujecie żadnej umowy z tą firmą. Remax tylko wywozi tanią siłę roboczą dla Agero Group. Na miejscu dowiadujecie o prawdziwych warunkach pracy i pobytu. Widziałem różne miejsca w Europie. To warto zobaczyć z jednego powodu - po pobycie tam, nie będziecie już NIGDY narzekać na swoją pracę.

@Tomasz

Proszę posłuchać rady kolegi pracowałem tam 2 lata temu i nic tam się nie zmieniło jak wam pasuje stawka 6,50 na godzinę to proszę bardzo dobra rada zaszczepcie się na teżzca i zultaczke i powodzenia

Aneta
@Krzysztof

Stawka, o której nadmieniłeś faktycznie może wydawać się nieco zaniżona. A jak długo byłeś zatrudniony w REMAX? Mogłoby być tak, że po jakimś czasie pracodawca podniósłby Ci stawkę - nie uważasz? Wiemy, że firma ta oferuje prace za granicą. I dlatego chciałabym Cię zapytać, jak wobec tego przedstawia się kwestia zakwaterowania pracowników? Macie je zapewnione?

obecnie proponowana stawka 5,90

dokładnie tak ..

. ...

Siema jestem na dpd ok kilka lat ale mogę powiedzieć że robimy po 20 godzin prawie dziennie i na hotelach są spusty (usunięte przez administratora) i w ogóle nie polecam święto Janka

@. ...

Pracę, którą podjąłeś za pośrednictwem firmy REMAX polecił Ci znajomy, czy może sam aplikowałeś na któreś z dodanych przez agencję ogłoszeń? Zapytałem o to, ponieważ chciałbym dowiedzieć się, czy w trakcie rozmowy kwalifikacyjnej agencja informowała, że w miejscu, gdzie będziesz pracował, obowiązuje tak duża ilość godzin w pracy?

MAREK

NIE POLECAM FIRMY REMAX ORAZ WSPOLPRACUJACYCH Z NIMI FIRM AGERO I IPL Z NEUSTAD NIE SA SLOWNI MOWIA ZE PO 7 EURO PRACA A ROZLICZAJA PO 4,80 PLUSKWY W MIESZKANIU BRUD SMRÓD PELNO KRYMYNALISTOW I BRUDASÓW I ALKOHOLIKÓW I (usunięte przez administratora) SAMA FIRMA JAKO FIRMA ZLE WSPOMINAM NIE POLECAM TEJ FIRMY UWAZAJCIE NA NIĄ

Tak8Nie
Zawiedziony

Witam wszystkich powiem jedno to są (usunięte przez administratora) naciąganie. Żaden normalny człowiek tam nie pojedzie, ludzie uciekają. Tam jest zbierabina ludzi z całego kraju, połowa z nich jest normalna druga połowa to osoby z pod filarów. Jestem kierowca i pojechałem tam na śmieciarki, nie dość ze czekałem tydzień aby łaskawie ktoś do mnie przyszedl że mogę iść do pracy (jak kobieta do mnie dzwoniła to dala mi 24 godziny aby się spakować i jechać)nikt nikt do mnie nie przyszedł. Dobrze że wziąłem pieniądze i miałem za co wrócić bo gdybym nie to to nie wiem co ze mną by było. Byłem w pokoju z paroma ludźmi ścisk, śmierdziało w niem jakby ktoś tam umarł( wydaje mi się że to stary szpital). To ich zdaniem był naj lepszy hotel, a ludzie inni którzy ze mną przyjechali pojechali do hotelu który na podłodze ma pluskwy( to są białe robaki które gryza). W nocy nie mogłem spać budziłem się co chwile i patrzyłem czy nic po mnie nie chodzi. Cały szef chodził z ochroniarzem nie wiem czy czegoś się bał czy co, jak mi tam ludzie zaczęli gadać oni tam siedzą bo nie mają za co wrócić. (usunięte przez administratora) dobrze że z tamtąd uciekłem.

Zawiedziony
@Zawiedziony

Pani która do mnie dzwoniła powiedziała, że jest dużo pracy a co się okazało na miejscu że siedziałem w domu. Kazali mi czekać że coś będzie, ja tam pojechałem do pracy a nie czekaći siedzieć w domu ( za siedzenie tam nie dają kasę). Ludzie mi powiedzieli że chyba przyjechałem na zastępstwo jak, ktoś będzie potrzebował wolne w pracy lub pójdzie na urlop.

@Zawiedziony

Jak długo byłeś w tym miejscu? Czy rzeczywiście do końca dni, które tam byłeś nie otrzymałeś żadnych obowiązków, które mogłeś wykonywać? Rozmawiałeś może bezpośrednio z szefem, dlaczego nie ma dla Ciebie pracy, mimo że w takim celu tam przyjechałeś? Opisz precyzyjniej, jak to wyglądało.

Ilona

@Gabriel, z tego, co napisałeś mam rozumieć, że idąc do pracy za pośrednictwem firmy REMAX mogą zdarzać się dni, że pracownik nie będzie mieć żadnej pracy i nie otrzyma za ten dzień wynagrodzenia? Wiesz może, dlaczego tak się dzieje? Agencja w trakcie rozmowy informuje potencjalnego kandydata, że takie sytuacje mogą mieć miejsce?

Gabriel

W małych pokojach upchane są 4 do 6 osób, wybrańcy mieszkają w pokojach 2-3 osobowych.Agencja zabiera także zbyt duzo osób a następstwie czego wiele osób musi siedzieć w hotelu nie zarabiajac ani grosza bo nie ma dla nich tego dnia pracy!

Ilona

@Pawel1991, nie odpowiem Ci, czy to prawda, ponieważ nie jestem pracownikiem firmy REMAX. Najlepiej sugerować się opiniami, które zostały odpowiednio uargumentowane oraz potwierdzone przez innych użytkowników, jednak jeżeli jesteś zainteresowany pracą w firmie REMAX to myślę, że powinieneś spróbować swoich sił i podzielić się z nami swoimi wrażeniami na temat tego miejsca pracy.

Zostaw opinię o REMAX Sp. z o.o. - Opole

Chcę opublikować:

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

REMAX Sp. z o.o.
2/5 Na podstawie 20 ocen.