REMAX Sp. z o.o.

Opinie o REMAX Sp. z o.o.

@pracodawca

Straszne warunki mieszkaniowe .małogodzin pracy ogólnidue bardzo żle

Jak warunki mieszkaniowe. ? To dla mnie naistotniejsze jest żeby człowiek miał gdzie wypocząć i odpocząć po pracy .

Miła

Mam pytanko bo widziałam że piszą że jest na rękę 1300 1400 euro bez sobót i nadgodzin czy jest możliwość chodzić sobie dodatkowe soboty i nadgodziny??

ZosiaJ.
@Miła

nadgodziny czasem są ale różnie to bywa. Nie ma gwarancji, że zawsze będą, chodzić można pewnie jak jest taka potrzeba.

Czy jest możliwa wypłata na konto?

@Gość

wypłata jest gotówką w euro przez Pracodawcę.

Podziel się swoimi wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej w firmie REMAX Sp. z o.o.. Jakich pytań powinien spodziewać się kandydat na stanowisko Pracownik usług komunalnych?

Mi powiedzieli że jaką pracę bym nie wykonywał to 7,5€ na start z godzinami nie wiadomo dokładnie ile

MichałKielce
@Nowy

ja pracuje za ladera i mam więcej, stawka zależy na jak długo jedziesz i na jakim stanowisku pracujesz. ogólnie masz zapłacony podatek, mieszkanie i ubezpieczenie. Jak masz prawko B to wyższą stawkę dostaniesz.

@konradkońskie
@MichałKielce

Kolego możesz mi powiedzieć czy po skończeniu kontraktu w tej firmie można się zarejestrować w urzędzie pracy

Aktualność
Chcesz być Magazynierem/Pakowaczem?
Załaduj, rozładuj, zarządzaj! Potrzebna sprawność i odpowiedzialność.
Oferujemy umowę, transport PL-DE-PL, zakwaterowanie, zaliczki tygodniowe i więcej!
Gotowy na wyzwanie? Aplikuj u nas!
Darek

Planuje już swój trzeci wyjazd z tej firmy, wypłata zgadza się, wypłacona w euro na czas. Niemiecka umowa o prace więc wszystko mi się liczy, podatki, ubezpieczenia zapłacone a po 5 latach pracy w Niemczech liczy się już tam najniższa emerytura. Trzeba myśleć o swojej przyszłości bo nie wiadomo co będzie. Maja wyjazdy w każdy piątek, premia 300 euro do wypłaty jak przepracujesz 17 tygodni..

Nie wiedziałem nawet, że dają kwatery, dopóki nie przeczytałem ogłoszenia. Jakieś sensowne warunki? Chodzi na to stanowisko pracownika fizycznego przy usługach komunalnych. Po ile osób mieszkacie? Łazienka jest, lodówka jakaś? Nigdy wcześniej nie wyjeżdżałem to się chce zorientować.

hotele pracownicze, pokoje 2-3 osobowe, zależy od wielkości pomieszczenia. Dwuosobowe przeważnie dla małżeństw albo par. Są pralki, lodówki, automatyczne suszarki do ubrań. Masz też zapewniony dojazd busem do /z pracy za darmo.

Pracusie

my jeździmy w parze już lata z tej firmy, praca fajna, hotel pracowniczy normalny. Nienormalni to czasem ludzie przyjeżdżają, syfiarze co po sobie nie sprzątają. Mieszkamy w dwuosobowym pokoju, mamy czysto bo dbamy.

Karol

WITAM Czy jest jakaś Normalna osoba bo na pewno nie jedna jest co by więcej powiedziała na Temat tej firmy i czy warto jechać i jak jest Naprawdę Czekam ktoś coś więcej powie normalny . Pozdrawiam

Bartek
@Karol

Nie polecam z znajomymi pojechaliśmy dostaliśmy lokacje z pluskwami po próbie zgłoszenia tego wylądowaliśmy na ulicy

@

Witam jak z pracą u nich? Jakie są warunki? Serio dają tylko 50 euro zaliczki?

Jarek

jeżdżę już kilka lat razem z partnerką, ona pracuje w recyklingu a ja na laderce, mieszkamy razem. Praca ok, godziny szybko lecą, zaliczki są co tydzień, są premię. Nigdzie nie ma cudów i pracować trzeba, w Polsce też nie płaca za leżenie na kanapie.

@Jarek

Jaka stawka obecnie wychodzi na rękę?

@Jarek

Witam, a jakie to mieszkanie macie? Gdzie konkretnie i ile ono kosztuje? Trudno byłoby zorganizować po prostu kawalerkę w przystępnej cenie?

parazGliwic

wyjeżdżamy kolejny raz, jeździmy już kawał czasu, praca jest ok, nie mamy problemu, hotele pracownicze, my już się urządziliśmy i dbamy o porządek. Kasa się zgadza a co do ludzi, no to rożni przyjeżdżają. Jedni normalni a drudzy książęta i księżniczki którym się robić nie chce...myślą, ze do spa przyjechali..na wypoczynek;) My polecamy firmę!

Aktualność
Czy jesteś zorganizowany i uwielbiasz porządek? Dołącz do nas jako sortowacz surowców!
W Remax oferujemy możliwość dobrego zarobku i zdobycia cennego doświadczenia.
Co jeszcze mamy dla Ciebie?
-Konkurencyjne wynagrodzenie.
-Transport z Polski do Niemiec i na miejsce pracy.
-Niemiecką umowę oraz możliwość otrzymania zaliczek.
-Zapewnione miejsce noclegowe – nie martw się o szukanie mieszkania.
-Premię w wysokości 300 euro jako dodatkowy bonus.

Aplikuj już teraz, wysyłając swoje CV!
pytanie praca na smieciarce

witam mam pytanie praca na smieciarce ktos cos wie ile na miesiac mozna zarobic pracujac 8 godzin dziennie i w jakich rejonach

Grzesiek
@pytanie praca na smieciarce

południowo-zachodnia część Niemiec, okolice Stuttgartu, po opłaceniu podatku, ubezpieczenia i mieszkania ok. 1300 euro-1400 euro netto bez żadnych nadgodzin i sobót. Im więcej godzin to więcekj kasy, wiadomo. Stawka zależy też od długości pobyty i czy masz prawo jazdy, jak masz jakieś dodatkowe umiejętności to płacą więcej. Przy pobycie na 17 tyg, premia 300 euro do wypłaty.

praca
@Grzesiek

to szkoda czasu jestem w be i mam bez nad godzin 1900 miesiecznie

@Jajca

Witam czy nadal wysyłają do agero Group? Potrzebują zaświadczenie o niekaralności? Na neustad nadal rządzi Janka na hotelu? Jakie ogólnie są warunki? Byłem 12 lat temu i zastanawiam się czy nie wrócić tam w najbliższej przyszłości.

JarekChorzow
@@Jajca

Ludzie pracują juz w tej firmie po 20 lat, zaświadczenia mogą wymagać wyrywkowo ale nie od wszystkich. W Neustadt ktoś inny zarządza hotelem, pracuje tu mnóstwo ludzi, jedno zadowoleni, drudzy mniej, wiadomo wszystkim nie dogodzisz. Ale jak pracujesz to zarobisz, przy pobycie na 17 tygodni jest premia do wypłaty 300 euro. Najkrótsza umowa o pracę jest na miesiąc.

Małgorzata

Cześć, proszę o jedną informację, czy ta praca dla pracownika fizycznego przy usługach komunalnych to nadaje się dla kobiety w ogóle? Szukam czegos na wyjazd, ale żeby się nie okazało, że to typowo męskie zajecie. Kobiety pracują tam? Bo ja wiem, że częściej to do jakiejś opieki się jeździ, ale mi to nie odpowiada.

Grzegorz
@Małgorzata

hej, przy usługach komunalnych pracują laderzy czyli osoby ładujące kosze z odpadami, to praca dla mężczyzn. Od nas z hotelu kobiety pracują w halach przy taśmie, segregacja surowców wtórnych: papier, plastik, folia.itd

Mareczek_89

wróciłem właśnie z tej firmy, wszystko było ok. Zrobiłem sobie tydzień przerwy bo muszę kilka praw w Polsce pozałatwiać. Transport miałem za darmo bo byłem 12 tygodni a gdy pracujesz min tydzień to masz przejazd w obie strony bezpłatnie. Umowa o pracę, zaliczki, nie mam na co narzekać, wracam po tygodniu na swoje miejsce,

Przy tych załadunkach i rozładunkach to ile tam pracują ludzie? Widziałem takie ogłoszenie na magazyniera, coś ze dwie zmiany, ale bez konkretów już, po ile, a przy takiej pracy to ma znaczenie dla mnie, więcej jak 10 to nie da rady u mnie.

Arek

Zmiany są w różnych godzinach i w różnych ilościach godzin. Nieraz jechałem na 3 godz,5godz to w DPD,a w GLS tylko na 6 godz i przez tydzieńnialem 30 godz, bo przerwy odliczali i wsumie się narobiłem i niewiele zarobiłem.

As

Nigdzie niema pracy po 10 godzin średnio 7.5godziny robiłem to wiem

@As

ja robiłem po 8 godzin i było ok.

@Andrzej

To ja było to pól godziny liczone, o których kolega wspomniał? Zaokrąglało się to w górę może czy jednak czy czekało na kolejny dzień żeby zsumować dwie polówki? Tak, o równej wypłacie już myślę. A tych dyszek to dlaczego nie ma? nie byłoby wtedy doby wolnej przypadkiem?

@As

A gdzie robiłeś, że miałeś po 7,5? I jak pozostałe warunki oceniasz? chce sobie zestawić ze sobą po prostu lokalizacje, bo jak widać ludzie różnie tu piszą i dobrze moc plusy i minusy ze sobą przyrównać. U siebie co za plus uznajesz?

Daniel1987

Cześć! Ktoś może powiedzieć, w jakich dniach organizowane są wyjazdy z Polski i z jakich miejscowości? Z góry dzięki za odpowiedź. Pozdro

Robertos
@Daniel1987

wyjazdy mają w każdy piątek a na DPD w każdy weekend. Zależy gdzie chcesz jechać. Organizują transporty z całej Polski na DPD a jeśli chodzi o wyjazd piątkowy autokarem to główne przystanki to Racibórz, Gliwice, Opole , zwracają za dojazd do autokaru powyżej 100 km. Dzwon do biura to się dowiesz więcej, mam nadzieje ze pomogłem.

Daniel1987
@Robertos

Dzięki, o to mi właśnie chodziło. Pozdrawiam

Zostaw merytoryczną opinię o REMAX Sp. z o.o. - Opole

• Jak się pracuje w REMAX Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy REMAX Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 121.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w REMAX Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 65, z czego 27 to opinie pozytywne, 24 to opinie negatywne, a 14 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy REMAX Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w REMAX Sp. z o.o. napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

REMAX Sp. z o.o.