REMAX Sp. z o.o.

Opinie o REMAX Sp. z o.o.

Witam mam pytanie do firmy jaka firma jest jak wyglądają zakwaterowania jak wypłaty i na ile jest praca po ilu tygodniach można zjechać domu na własny koszt czy jak to wygląda i jak wygląda praca Sortowacz surowców wtórnych

zakwaterowanie w hotelach pracowniczych, zaliczki co poniedziałek, wypłaty w euro, praca minimum na miesiąc, dłużej jak najbardziej można pracować, umowa o pracę z niemieckim pracodawcą. Sortuje sie surowce wtórne na taśmie jak: papier, plastik, kartony, praca na dwie zmiany. Mam nadzieje, że pomogłem.

Ciekawy świata

Czy to prawda co piszą na forum że wypłaty są dawane do ręki? Ktoś udzieli szczerej odpowiedzi?

Grzegorz
@Ciekawy świata

zaliczki co poniedziałek, pierwsza po pierwszym przepracowanym tygodniu. Wypłata gotówką w euro w ostatnim dniu roboczym. Super bo nie musisz czekać na żaden przelew, wracasz z kasą już do Polski.

DPD menager zwojas

PRaca ciezka ale godne pieniadze polecam bardzo tą prace poki jest nie nalezy narzekac poki sie pacuje jak nie ma sie pracy wtedy placz!! i

Barbara

Myślę że w waszej firmie będzie mi się dobrze pracować i w razie potrzeby dostanę pomocną dłoń pozdrawiam serdecznie

Podziel się swoimi wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej w firmie REMAX Sp. z o.o.. Jakich pytań powinien spodziewać się kandydat na stanowisko Pracownik usług komunalnych?

Witam! Na jaki minimalny okres czasu można podpisać umowę o pracę? Ktoś coś wie?

Czyli można co miesiąc u nich przedłużać umowę? Rozumiem, że jest to umowa zlecenie, czy jak? A na jaki najdłuższy okres czasu można z nimi podpisać umowę? No i generalnie u nich praca jest bardziej stała czy sezonowa?

Zdzichu78

@NN umowe mozesz przedluzyc, to nie zlecenie tylko normalna umowa o prace. Jak chcesz takich dokladnych informacji to najlepiej zadzwon sobie do biura tam Ci wszystko powiedza. Ja jezdze juz 3 lata i zawsze jak mialem jakies niejasnosci to w biurze wszystko wyjasniali.

Maciek

Może ktoś mi opowiedzieć o pracy jako Lader/Ładowacz po jakim czasie zaczynam pracę po przyjeździe do Niemiec jaka teraz jest stawka na godzinę i czy bym mógł brać zaliczkę po przepracowaniu jednego tygodnia pracy itp, o hotelu jakie są tam warunki najlepiej osoba która tam pracuje i wie co się tam dzieję??? Czytając niektórych wypowiedzi to trochę się szczerzę obawiam wyjechać tam do pracy

Aktułalna tą praca

Darek
@Kandydat

Oczywiście, trzeba zgłosić się do biura Remax.

Bacha
@Kandydat

jasne, wyjazdy w każdy piątek

Zenek

Witam wszystkich Ile zarabia ładowacz na obecną chwilę??

@Zenek

pytaj w biurze agencji pracy www.remax-praca.pl, tu znajdziesz namiary na nich

Podlaskie żądzi

Praca jako tako moze nie jest super nie jest latwo lokum do nie hilton w krakowie * ale prac ajest nie trzeba prosić sie zeby pracować sciagne tou znajomych bo jest premia za akzdego nowego takze mozna na tym fajnie zarobić a warunki do spelniniea nie sa cieszkie.

@Podlaskie żądzi

A praca ciężka? Widziałem, że pojawiło się wczoraj ogłoszenie dla pracownika magazynu w Osnabruck do rozładunku i załadunku paczek, do pakowania palet, gdzie trzeba sprawności i siły fizycznej. Piszą o umowie o pracę z niemieckim pracodawcą, transporcie zakwaterowaniu i premii po 17 tygodniach - 300 euro. Też taką dostałeś? I ile w ogóle płacą?

Łuki

Siema mam zamiar wyjechać do DPD Hanower jak to wygląda ktoś mi powie godzin o pracę

@Łuki

Jakie stawki płaca w niemczech na magazynach pdf

@Łuki

Jle płacą na dpd w niemczech

Łukasz
@Paweł

Paweł też tam się wybieram i wiem że za dużo to nie placa

Darek
@Paweł

7,5 euro netto ,(usunięte przez administratora). Kwatery są często to , to pokoje po 4 osoby w pokoju nie ma nawet często szafy . Warunki typu łazienka nie są tragiczne , pokoju jest lodówka , ale warunki nie należą do najlepszych. Plus niewiadomo na kogo się trafii na kwaterze. Praca ogólnie jest ok. , jest rampa i rozładowuje się paczki przez cąły dzień , trochę męczace , ale nie ma tragedii , trzeba się ciepło ubrać bo na dworze jest się. Prace można brać , ale osobiście bym polecał na własną rękę sobie ogarnąć zakwaterowanie , często pokój na jedną osobe nie bedzie dużo droższy niż siedzenie w pokoju z 4 osobami . Moim zdaniem drogie te zakwaterowanie jest bo to ponad 300 euro , jak się dobrze poszuka np. airbnb , spotahome , ebay kleinanzeigen to mozna znaleźć coś za np. 500 euro i jest się samemu. Prywatne ogłoszenia to jest szansa , ze nie beda pytać o 3 ostatnie pensje.

Na DPD Płaca około 13,50 plus dodatki nocne 25%

Arek
@Łukasz

Słuchaj a potrzebują zaświadczenia o niekaralności na dpd przez tą agencje??

Raf
@Gość

To ładnie kroja do 7.50 My polacy nawet za darmo bedziemy sie ponizac

Henryk
@Raf

to kwota netto po opłaceniu mieszkania, podatku, ubezpieczenia. Laderzy/Ładowacze mają więcej na godzinę a osoby które mają prawo jazdy dostają 8,50 netto za godzinę. Są premię zależne od długości pobytu 300 euro do wypłaty. Była premia wakacyjna na którą mnóstwo ludzi się załapało.

Szymek
@Henryk

A co trzeba umieć, by być tu liderem / ładowaczem, są tu jakieś możliwości awansu, czy coś w tym stylu, by więcej zarabiać? I jak długo trzeba tu pracować, by otrzymać premię 300 euro, co o niej piszesz, że zależy od długości pobytu?

Grzesiek
@Szymek

Ładowacz jeździ z tyłu śmieciarki i zbiera kosze z odpadami na wyznaczonej trasie, tak jak w Polsce w Remondisie, pracuje się na ranną zmianę. Premia za 17 tygodni pracy to 300 euro płatne do wypłaty

Grażynka

pracowałam w tej firmie z koleżanka w czasie wakacji, chciałyśmy przyrobić na wyjazd wakacyjny. Praca spoko, na hali, pokoje 2,3,4, osobowe na hotelu pracowniczym, załapałyśmy się na premię wakacyjną 200 euro, płatne do wypłaty. W weekend czas wolny, zwiedziłyśmy miasto, odpoczywałyśmy. My byłyśmy 6 tygodni, nie płaciłyśmy za autokar do Niemiec i z powrotem też nie. Ale są tu ludzie którzy np nie zjeżdżają 17 tygodni wtedy dostają 300 euro premii i darmowy transport. Każdy pracuje tyle ile mu pasuje, to jest bardzo fajne.

Sylwia

Czy może ktoś opisać jakie są warunki hotelowe, mieszkalne w firmie remax? Każdy pisze o pracy ale nikt nic o warunkach.

Anka
@Sylwia

hotele pracownicze, pokoje 2,3,4 osobowe, zależy od wielkości pomieszczenia. Mają różne hotele większe i mniejsze. Są kuchnie ogólnodostępne, pomieszczenia gospodarcze z pralkami i automatycznymi suszarkami do ubrań. Jak chcesz cos ugotować to dobrze mieć swoje naczynia bo każdy w sumie zabiera je później do pokoju. Ubrania robocze maja na miejscu, można pobrać.

Piotrek

Hej, byłem z REMAX w Hannoverze, sortowałem tam różne surowce. Muszę powiedzieć, że było naprawdę spoko. Najbardziej podobało mi się, że firma sama zorganizowała mi przejazd z Polski i z powrotem. Nie musiałem się o nic martwić. Miejsce, gdzie mieszkałem, było czyste i blisko roboty. A ludzie? Super ekipa, zarówno ci z REMAX, jak i ci w Hannoverze. Czułem się tam jak w domu, wszyscy byli dla mnie mili. Dzięki tej robocie nie tylko zarobiłem, ale też poznałem fajnych ludzi. Jak ktoś myśli o pracy za granicą, to polecam z REMAX!

Gośka

stawki podają w każdym biurze bo to zależy od długości pobytu oraz stanowiska. teraz w lecie mają premię wakacyjną 200 euro, trzeba przepracować 4 tygodnie i dostaje się 200 euro do wypłaty. Ostatni wyjazd z tą premią w ten piątek. Mi się udało załapać ;)

Karygodne!

Pojechaliśmy z tej agencji pracy do pracy w Niemczech, przez telefon dostalismy informacje że praca na magazynie dpd, praca po 10h dziennie, 8 euro na godzine,czasem soboty, kwatera, i umowa o prace, gdy dojechalismy na miejsce okazało sie że to wszystko nie prawda! Praca po 3h dziennie, czasem po 6h, 7 euro na godzine bo odliczają za śniadanie ! Porażka, ludzie nie dajcie sie naciągnąć! Zostawili nas na ulicy bez jakiej kolwiek pomocy!

Bart
@Karygodne!

W tej umowie o pracę były jakieś gwarancje minimalnej ilości godzin, które zapewniają? I co się stało, że na ulicę trafiliście? Nie było opcji, by nagrać Wam jakąś inną robotę?

Piotrek
@Bart

pracuje już tutaj wiele lat, nie mam problemów z godzinami i z pracą. Co chwilę przyjeżdżają ludzie którym nic nie pasuje, babki w biurze tłumacza już jak wołowi ale nie słuchają. Jak się komuś nie chce pracować to nie będzie, wierzcie mi. Na ulicy hahah, pewnie nie podjęli pracy więc nie dostali hotelu i tyle. Mogli na spokojnie wracać sobie do domu, nic na siłę.

Zostalem (usunięte przez administratora) przez tą agencje pracy, przez telefon co innego na miejscu co innego. Odradzam jakiej kolwiek współpracy z tymi (usunięte przez administratora)!

marcin michalski

chce wyjechac w niedziele 13.08

Jacek
@marcin michalski

proponuje zadzwonic do biura Remaxu www.remax-praca.pl ( telefony na stronie) co ci da pisanie na internecie ze chcesz jechac hahah zapisz sie chłopie na wyjazd w biurze

Kamil

Śmiech na sali w dniu dzisiejszym zadzwoniłem odnośnie ogłoszenia na pomocnika śmieciarki nie było stawki w ogłoszeniu dlatego zadzwoniłem pytam się o stawkę a pan 7.50 euro za godzinę a ja do tego pana tak na serio czy pan żartuje a pan do mnie że nie żartuje ludzie na warunki niemieckie i nawet polskie 7.50 euro przecież to jakiś żart nawet liczmy euro jest po 4.70 razy 8 godzin razy 20 dnito nam daje 6000 zł koszty wyżywienia 300 euro czyli jakieś 1300 zł odliczyć koszty za mieszkanie około 300 euro 2800 zł czyli 6000 zł odjąć 2800 to zostaje nam 3200 zł to ja jako kierowca śmieciarki Polsce zarabiam 4000 zł a mój kolega pomocnik 3800 ja rozumiem 10 11 lub 12 euro za godzinę ale 7 euro 7.50 euro to na godzinę wychodzi 35 za godzinę gdzie ja pracuje 8 godzin dziennie i mam 4000 czyli 4000 podzielić na 160 godzin ale wiadomo czasami pracuje 6 czasami 7 ale nigdy powyżej ośmiu to mi wychodzi stawka 26 za godzinę więc w tej pracy nic nie odłożymy bo trzeba jeszcze liczyć dojazd do pracy jeżeli chodzi o mnie musiał bym pokonywać z domu do pracy i z pracy do domu 3000 km okejka czy samolot czy własnym samochodem wszystko kosztuje więc tak naprawdę ile ci zostanie pieniędzy całe nic i jeszcze pan mi mówi pokoje 3 4 osobowe to ja po pracy chciał bym wypocząć oczywiście jak by lokatorzy byli w porządku to nie ma problemu jedziesz za granicę 1500 km od odmu nawet nie wiesz gdzie będziesz mieszkać z kim jakie to są warunki nic normalna firma poprosiła by o adres mail i wysłała by zdjęcia kwatery a na zapytanie o zdjęcia pan zaczął się gubić

Jacek
@Kamil

Kamil, facet z biura podał ci stawkę netto po zapłaceniu przez Pracodawcę mieszkania, podatku oraz ubezpieczenia. Jedyne co musisz to kupić sobie jedzenie a do pracy jeździ się bezpłatnymi busami. Do tego są premie za długość pobytu a w tym tygodniu, ostatni raz/ płaca 200 euro dodatkowo za wyjazd, ale musisz przerobić minimum 6 tygodni. Uwierz mi ....zarobią więcej niż Ty w Polsce.

Jarosław
@Jacek

Dokładnie tak jak piszesz ludzie nie rozumieją co się do nich mówi i potem wychodzą im dziwne wymysły, 7 euro masz kwotę netto po odliczeniu mieszkania dojazdów do pracy, zostaje same wyżywienie. Dodatkowo jak przepracujesz 5 tygodni masz za darmo transport z Polski do Niemiec i spowrotem, a to też nie mała kwota jest za przejazd.

karol
@Kamil

ja mam na magazynie w Polsce 4350 zł na ręke za 160h , a z dwoma sobotami 5000 zł

Robert
@Jarosław

Ponieważ to prawda,byłem osobiście.

Robert
@karol

W Polsce ?! Bredzisz chłopie

Bez nicku
@Jarosław

Ludzie wy wiecie co piszecie. 7 euro netto . Śmiech na sali. To już desperatem trzeba być żeby pracować za taką stawke

Vezary

Prawda

Blabla
@Jacek

Tak,tak zrobią więcej żebyś nie uniósł tej wypłaty.

@Blabla

w jakim sensie nie uniósł? i w sumie tak z ciekawości to po co mieliby to robić, co im to by dało?

Majkel
@Jacek

Jesli Twoja ambicja jest podcieranie Niemcowi tylka za kilka euro to powinna rzucic Ciebie kazda kobieta. Srednia krajowa w Niemczecg to 3-4 tys euro pajacu tylko takie Polaczki jak Ty ja zanizaja. (usunięte przez administratora) na truskawki

@Majkel

reagujesz w ten sposób bo sama specyfika pracy Ci się tu tak podoba tylko stawka nieadekwatna? piszesz o średniej krajowej ale tu jakbyś tę robotę tak rzetelnie wycenił za ile na godzinę można się podjąć?

Czesc
@Robert

Witam pracowałes ...przez to biuro

Tymek
@Czesc

pracuje cały czas, nie narzekam. Kase podniesli, jest premia, zaliczki co poniedziałek, darmowe przejazdy

Adaś
@Majkel

na szczescie nikomu (usunięte przez administratora) nie musze podcierac, a kase zarabiam ciezko pracujac, w Polsce tez niczego za darmo sie nie dostaje. Kazdy wybiera swoja drogę...powodzenia Ci zycze

Majkel
@Justyna

Wyjezdzasz do Niemiec to oczekujesz warunkow Niemieckich. 7 euro to na ulicy w Niemczech lezy. Jestescie tania sila robocza,ponizacie sie za kilka groszy. Dlatego nikt Polakow nie szanuje. 25 euro netto ma pomocnik na budowie o czym ty mowisz gosciu. Zbieraj truskawki i tyle

Jarek
@Majkel

Budowlanka to całkiem inna branża, nie można porównywać stawek.. Daj namiar na ta ulicę gdzie te euro leżą...pojadę zbierać ;)

@Jarek

no niby inna ale trzy razy więcej... czyli w razie czego skoro pracujesz to uważasz, że mimo wszystko tu jest adekwatnie jeśli o nakład pracy chodzi? warto?

Bart
@Jacek

Człowieku co ty gadasz nawet jak 7 euro netto to co to jest ja rozumiem jak ci wyjdzie gdzies przynajmniej te 10 netto ale tak to wlasnie polacy sami pokazuja ze beda nawet za darmo robic a pozniej sie nie ma co dziwic ze to wykorzystuja i gola pieniadze na takich (usunięte przez administratora)ktorzy wezma wszystko byleby jechac i po co to lepiej zostac na miejscu.

@Jarosław

Kolego podstawa w Niemczech jest 12 € plus dodatki zależy w jakiej branży pracujesz Przy zatrudnieniu zbiorowym koszta są zawsze niższe ta agencja pracy to jest czysty (usunięte przez administratora) który powinien być już dawno zamieciony

Patrol
@Bez nicku

To jest kpina 7,50 euro na 1h ,przecież w Niemczech obowiązuje 12euro czy 13 euro na 1h brutto to netto jakoś koło 10euro na 1 powinno być ,to niezły przekręt ,że tego procederu nikt nie zgłosił fo Niemieckiego urzędu skarbowego i urzędu kontroli.

Staszek
@Patrol

zapomniałeś się dowiedzieć, ze to jest miedzy 12 a 13 brutto, z tego odciągany jest podatek, ubezpieczenie i mieszkanie, dlatego netto jest miedzy 7,00-8,50 zależy od długości umowy i stanowiska pracy. Najlepiej dowiedzieć się dokładnie w biurze firmy.

Tomciooo7

Witam ile zarabia ładowacz odpadów na godzinę i jakie są warunki pracy po ile godzin itd

Łukasz b

Ja byłem tam 3razy i nie narzekam pracuje się na chwili zaliczki co wtóre byłem na dpd i spoko pokoje 2osobowe

Zostaw merytoryczną opinię o REMAX Sp. z o.o. - Opole

• Jak się pracuje w REMAX Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy REMAX Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 122.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w REMAX Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 65, z czego 27 to opinie pozytywne, 24 to opinie negatywne, a 14 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy REMAX Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w REMAX Sp. z o.o. napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

REMAX Sp. z o.o.