3 171 168 5 1
Kuba Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 16 dni.
Nazwa działu: Produkcja

Można prosić kontakt z Panią Karoliną

Pytanie Nowy wpis

Jaka atmosfera jest między działami w Runtime?

pracodawca Nowy wpis
@Pytanie

Witam serdecznie :-) odpowiadając na Pańskie pytanie, atmosfera jest bardzo dobra.

Karolina Nowy wpis

Polecam firme Runtime w stu procentach, Panie bardzo pomocne, poszukiwanie pracy przebiegło bardzo szybko i sprawnie, stworzenie mojego profilu oraz oczekiwanie na kontakt zworny tez. Jestem bardzo zadowolona! Wiadomo, że Panie, które tam pracują nie zawsze mają na wszystko wpływ, ale mimo przeciwności zawsze poszukują wyjścia z sytuacji kryzysowej.

AG

Polecam firmę Runtime Zgorzelec a w szczególności Panią Kinge która tam pracuje jest bardzo zaangażowana w swoją pracę i robiła wszystko aby znaleźć mi pracę odpowiednią do moich potrzeb.

Ranking
Rafal

polecam. dwa razy korzystałem z pośrednictwa runtime w Zgorzelcu i dwa razy było ok. Nie mówię dobrze po niemeicku, ale panie z biura pomogły mi praktycznie ze wszystkim, z każdą sprawą mi pomagają. i zawsze są dostepne pod telefonem. Warunki pracy tak jak uzgadnialismy na miejscu w biurze.

To Sia

Bardzo polecam firmę Runtime Zgorzelec. Dzięki tym zaangażowanym Paniom pracuje po stronie niemieckiej. Jako jedne z jedynych dały mi szansę, utworzyły we mnie i załatwimy mi pracę jako opiekunka osób starszych.

Ewa
Nazwa działu: Produkcja

Skorzystałam z pomocy Runtime i wyszło mi to na dobre. Mam spokojną pracę za którą dostaje godziwy pieniądz. A jak mam z czymś problem, to dzwonię do firmy i zawsze mi doradzą co i jak. Serdecznie pozdrawiam panie z rekrutacji!!

byly pracownik

Oddzial w Bischofswerda. Serdecznie odradza jakakolwiek prace i kontakt. pracowalem ponad 3 lata i zawsze bul problem z ubraniem roboczym, kontaktem, oraz oszukiwanie z " dodatkiem godzinowym". Gorąco nie pozdrawiam pana w. Lechmana, ktory nie wydal świadectwa pracy oraz innch dokumentow.

Tak9Nie2

@byly pracownik

Oddział w Bischofswerdzie, to całkiem inna i odrębna firma, proszę nie wystawiać na naszym profilu opinii na ich temat, ponieważ my nie odpowiadamy za inne oddziały.

Spawacz

Panie naprawdę w swoim fachu, dobrze znają język i są bardzo pomocne. Polecam, szybko znalazłem pracę w swoim zawodzie.

XYZ

Polecam tą firmę pracuje po dziś dzień pani Kinga jest bardzo miłą osoba i pomocną wszystko wytłumaczyła co i jak polecam bardzo serdecznie

Marta

Witam Potwierdzam, ze agencja porazka. Moj brat i szwagier mieli umowy i pojechali do pracy a na miejscu budowy okazalo sie ze nikogo nie potrzebuja i tyle a kiedy zadzwonili do biura to pani powiedziala tylko ze jej przykro. Zalosne

TakNie3
@Marta

Szanowna Pani, pani wypowiedź jest kłamstem. Pani mąż i szwagier nie stawili się niestety pod wskazanym adresem budowy. Panowie pojechali na zupełnie inną budowę, w związku z powyższym zostali z niej odesłani. Po wielu rozmowach w panami i próbach wytłumaczenia im dokąd mają jechać, panowie mimo to nie stawili się na wskazanym przez pracodawcę miejscu pracy (budowa była oddalona 8 km od zakwaterowania i brygadzista wciaż ich tam oczekiwał). Adres budowy był znany od piątku. Pomijając fakt, że przjechali BEZ własnego środka traksportu, a zadeklarowali wyraźnie, że przyjadą samochodem. poydrawiam serdecznie

Kaziu
@Marta

Jestem pracownikiem tej firmy juz 5 lat i nigdy nie zawiodlem sie. Zawsze dostawalem zlecenie w piatek gdzie wszystko bylo czytelnie napisane. Jesli pani maz nie umie czytac to moze do szkoly najpierw powinien sie udac a nie do Niemiec. Pozdrawiam.

Andrzej
@Kaziu

Jeśli nie znamy dokładnie sytuacji, to nie warto komentować jej w taki sposób, bo możemy nie mieć racji. Rozumiem, że pracujesz poprzez tę agencję w Niemczech? Napiszesz jak układa się współpraca i jakie warunki? Dzięki.

TakNie1
karolciaaa
@pracodawca

Najpierw proszę dokładnie czytać „pracodawco”, ponieważ Pani Marta napisała ze brat i szwagier zostali (usunięte przez administratora) a Pani pisze, ze mąż i szwagier.(usunięte przez administratora)

TakNie1
@karolciaaa

przepraszam, zwracam honor, pani Marta pisala o bracie a nie mężu, ma Pani rację. Jednak istotą problemu jest to, że panowie nie stawili się na budowie pod wskazanym adresem. I mimo tego, że nie mieli samochodu i nie znają niemeickiego, dostali możliwość podjęcia pracy.

KarolaMiazga
@karolciaaa

Jaka różnica czy brat czy maż, nie ogarnęli, pojechali nie tam gdzie trzeba i jeszcze dodają opinie pewnie mało prawdziwa, bo są wielce źli..

To Sia

Tak2Nie

Czy w Runtime obowiązuje nienormowany czas pracy? Czy Malarz ma możliwość pracy zdalnej? Chcę aplikować na ogłoszenie z 18 września na GoWork.pl.

@Pytanie

Witam serdecznie, zapraszamy do kontaktu, wtedy udzielimy Panu wszystkich informacji na temat oferty pracy. Pozdrawiamy Serdecznie. Zespól Runtime Polska

Tak1Nie1
STOP

Witam wszystkich serdecznie. Na wstępie, chciałbym Ci już odradzić stresów i problemów, więc wybierz inną opcję. Byłem pracownikiem Runtime, przez okres kilku miesięcy. Więc tak, co najważniejsze - po za pierwszą wypłatą, za kilka dni, każda poprzednia była "krojona". Albo na godzinach, lub też na dodatku. Firma chciała mnie okraść, na kilkaset euro, które wstrzymali. Ostatecznie wypłacili, po bardzo długim czasie, i mojej walce, niestety jeszcze nie całość. Jeszcze w tym roku, sprawa trafi do niemieckiego sądu pracy. Jeżeli coś ulegnie zmianie, to poinformuje. Jednakże, szczerze odradzam.

Tak11Nie3
Koko88
@STOP

Mam podobną sytuację z tym pośrednikiem. Proszę o namiary na radce czy osobę które pomoże mi wywalczyć to co zarobilem

Tak3Nie1

@STOP

Witam serdecznie, wprawdzie były problemy z Pańską wypłatą, ale wszystko zostało wyjaśnione i nie wniosił Pan w tej kwesti żadnych zastrzeżeń. Zwłaszcza, że był Pan zainteresowany dalszą współpracą z naszą agencją Runtime Polska. Wydaję mi się, że zrobiliśmy wszystko co było wnaszej mocy, żeby pomóc Panu wyegzekwować należną Panu wypłatę. Jeśli jest cos jeszcze co w tej sprwie możemy dla Pana zrobić, to oczywiście zapraszamy do kontaktu.

Tak2Nie3

STOP
@Runtime

Prawda, firma wypłaciła mi wszystko, po za dniami urlopowymi. W głównej mierze dzięki Pani Grażynie, która jest odpowiedzialna za rekrutację.

Tak3Nie

Izabela
@STOP

Założę, że to nie firma chciała Cię okraść tylko Finanszamt. Nie postarałeś się o zmianę klasy tylko liczyłeś na firmę i tyle.

MarC

Polecam współpracę z tym pośrednictwem. Wszystkie ustalenia zgadzają się z rzeczywistością na miejscu, stały kontakt z biurem., wszystko ok.

Irek

Podpowiedzcie czy firma prowadzi aktualnie jakąś rekrutację? Interesuje mnie na jaką umowę można liczyć na początek?

Tak5Nie

@Irek

Witam, firma Runtime Polska nadal prowadzi rekrutacje na różne stanowiska. Oferujemy od samego początku niemeicką umowę o pracę na czas nieokreślony. Jeśli jest Pan zainteresowany współpracą z nami, proszę o kontakt.

Iwona

@Daniel skąd wiesz, że agencja Runtime ma opinię dobrego pracodawcy? Pracujesz w niej lub za pośrednictwem niej udało Ci się znaleźć pracę?

Tak3Nie
Zawiedziony
@Iwona

Omijać z daleka. Przejechalem 300 kilometrów na spawanie aluminium a okazało się że (usunięte przez administratora) czytać nie umie i wysłała mnie na rury na czarną stal. Katastrofa, nawet nie zwrócili za nie potrzebny przyjazd.

Daniel

Agencja ma opinię dobrego pracodawcy. Może nie zawsze wszystko wychodzi?

Tak2Nie1

Klaus

proponuje zmienić na niemiecką agencję jak to tu czytam to mam wrażenie że trafiliście do (usunięte przez administratora)

Iwona

@byly pracownik skoro był problem z tymi rzeczami to czy zgłaszaliście te braki? Pamiętaj również, żeby nie opisywać konkretnych osób na forum, bo można łatwo je zidentyfikować i regulamin forum wspomina, żeby tego nie robić.

Iwona

Osoby chcące wyjechać do Niemiec mogą zobaczyć na stronie firmy Runtime oferty pracy, ponieważ jest ich bardzo dużo http://www.runtimepolska.pl/oferty-pracy/dekarz-blacharz-dachowy.html Gdyby ktoś w ostatnim czasie też wyjeżdżał do pracy z tą firmą może się podzielić z resztą użytkowników swoją oceną pracy czy współpracy. Na pewno komuś taka informacja się przyda.

Tak10Nie

Iwona

Pracujesz w Runtime? Chętnie dowiemy się więcej na temat warunków zatrudnienia w firmie. Na jakie benefity mogą liczyć pracownicy?

Tak12Nie

jaro

ktoś był na pakowaniu słodyczy

kuuba

każdy tak na prawde jak idzei do jakiejkolwiek pracy to przecież chce wiedzieć na jakie warunki zatrudnienia może tutaj liczyc jakie będzie mieć wynagrodzenie

Ali

Witam.Moze ktos napisac na temat tej firmy w Lorsch.Mam tam jechac do pracy na magazynach rtv-agd.Jak to tam wygląda i czy wszystko jest ok.

zibi

czy ktos pracowal dla tej agencji jako spawacz

iludopaszczu

lips praca na magazynie wózki widłowe, praca na chłodni 8,3 brutto, mieszkanie 360euro, pokoje 2-3 osobowe przejściowe z mieszanymi zmiana a więc nie idzie nawet spać kasa wychodzi około 700-800 euro (tyle na konto) dodam jeszcze zamiast jeździć ciąga się pieska jak podpiszesz umowę to biuro nie chce nawet telefonów odbierać od pracownika. CZY WARTO PRACOWAĆ Z NIEMI ?!?!?!? na to pytanie odpowiedź sobie sam

Ja

Tam sie niczego nie dorobisz jedynie co to garbu niby na godzine placone, a trzeba miec normy bo inaczej cie zwolnią. Pracuja tam ludzie ze slazka, a wredne jak cholera zaraz ida i kabluja na drogiego. Juz polacy nie chca tam pracowac i teraz sciagaja tam czechow i slowakow ale i oni sie kiedys skacza tak jak polaki. Zycze powodzenia i wytrwalosci tym co tam pojada.

nowa

dostał ktoś oferte rzy pakowaniu słodyczy???

Metanabol

Moze i gang,ale czarnej dziury wokol D....

Zostaw opinię o Runtime - Zgorzelec

Chcę opublikować:

Joanna Koczaj-DyrdaJoanna Koczaj-Dyrda
Ofiara mobbingu -Radca prawny
Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

Byłeś świadkiem?
Dodaj opinie na www.gowork.pl/opinie