Runtime

Opinie o Runtime

STOP

Witam wszystkich serdecznie. Na wstępie, chciałbym Ci już odradzić stresów i problemów, więc wybierz inną opcję. Byłem pracownikiem Runtime, przez okres kilku miesięcy. Więc tak, co najważniejsze - po za pierwszą wypłatą, za kilka dni, każda poprzednia była "krojona". Albo na godzinach, lub też na dodatku. Firma chciała mnie okraść, na kilkaset euro, które wstrzymali. Ostatecznie wypłacili, po bardzo długim czasie, i mojej walce, niestety jeszcze nie całość. Jeszcze w tym roku, sprawa trafi do niemieckiego sądu pracy. Jeżeli coś ulegnie zmianie, to poinformuje. Jednakże, szczerze odradzam.

Irek

Podpowiedzcie czy firma prowadzi aktualnie jakąś rekrutację? Interesuje mnie na jaką umowę można liczyć na początek?

Runtime
@Irek 08.08.2018 16:33

Witam, firma Runtime Polska nadal prowadzi rekrutacje na różne stanowiska. Oferujemy od samego początku niemeicką umowę o pracę na czas nieokreślony. Jeśli jest Pan zainteresowany współpracą z nami, proszę o kontakt.

Iwona

@Daniel skąd wiesz, że agencja Runtime ma opinię dobrego pracodawcy? Pracujesz w niej lub za pośrednictwem niej udało Ci się znaleźć pracę?

Zawiedziony
@Iwona 27.04.2018 13:13

Omijać z daleka. Przejechalem 300 kilometrów na spawanie aluminium a okazało się że Pani Grażyna czytać nie umie i wysłała mnie na rury na czarną stal. Katastrofa, nawet nie zwrócili za nie potrzebny przyjazd.

Daniel

Agencja ma opinię dobrego pracodawcy. Może nie zawsze wszystko wychodzi?

Klaus

proponuje zmienić na niemiecką agencję jak to tu czytam to mam wrażenie że trafiliście do (usunięte przez administratora)

Iwona

@byly pracownik skoro był problem z tymi rzeczami to czy zgłaszaliście te braki? Pamiętaj również, żeby nie opisywać konkretnych osób na forum, bo można łatwo je zidentyfikować i regulamin forum wspomina, żeby tego nie robić.

byly pracownik

Oddzial w Bischofswerda. Serdecznie odradza jakakolwiek prace i kontakt. pracowalem ponad 3 lata i zawsze bul problem z ubraniem roboczym, kontaktem, oraz oszukiwanie z " dodatkiem godzinowym". Gorąco nie pozdrawiam pana w. Lechmana, ktory nie wydal świadectwa pracy oraz innch dokumentow.

Iwona

Osoby chcące wyjechać do Niemiec mogą zobaczyć na stronie firmy Runtime oferty pracy, ponieważ jest ich bardzo dużo http://www.runtimepolska.pl/oferty-pracy/dekarz-blacharz-dachowy.html Gdyby ktoś w ostatnim czasie też wyjeżdżał do pracy z tą firmą może się podzielić z resztą użytkowników swoją oceną pracy czy współpracy. Na pewno komuś taka informacja się przyda.

Iwona

Pracujesz w Runtime? Chętnie dowiemy się więcej na temat warunków zatrudnienia w firmie. Na jakie benefity mogą liczyć pracownicy?

jaro

ktoś był na pakowaniu słodyczy

kuuba

każdy tak na prawde jak idzei do jakiejkolwiek pracy to przecież chce wiedzieć na jakie warunki zatrudnienia może tutaj liczyc jakie będzie mieć wynagrodzenie

Ali

Witam.Moze ktos napisac na temat tej firmy w Lorsch.Mam tam jechac do pracy na magazynach rtv-agd.Jak to tam wygląda i czy wszystko jest ok.

zibi

czy ktos pracowal dla tej agencji jako spawacz

iludopaszczu

lips praca na magazynie wózki widłowe, praca na chłodni 8,3 brutto, mieszkanie 360euro, pokoje 2-3 osobowe przejściowe z mieszanymi zmiana a więc nie idzie nawet spać kasa wychodzi około 700-800 euro (tyle na konto) dodam jeszcze zamiast jeździć ciąga się pieska jak podpiszesz umowę to biuro nie chce nawet telefonów odbierać od pracownika. CZY WARTO PRACOWAĆ Z NIEMI ?!?!?!? na to pytanie odpowiedź sobie sam

Ja

Tam sie niczego nie dorobisz jedynie co to garbu niby na godzine placone, a trzeba miec normy bo inaczej cie zwolnią. Pracuja tam ludzie ze slazka, a wredne jak cholera zaraz ida i kabluja na drogiego. Juz polacy nie chca tam pracowac i teraz sciagaja tam czechow i slowakow ale i oni sie kiedys skacza tak jak polaki. Zycze powodzenia i wytrwalosci tym co tam pojada.

nowa

dostał ktoś oferte rzy pakowaniu słodyczy???

Metanabol

Moze i gang,ale czarnej dziury wokol D....

Byku

Powodzenia to ja tobie zycze,usun ten akumulator z plecow.

Ostrowski

Ty Cwaniaczku co tu nazwiskami rzucasz?

młody

No,no no proszę proszę jakie teksty może Gliwice też to poczytają jakich zatrudniają ludzi i do czego zdolnych -gang (usunięte przez administratora) a do tego slynny elektryk (usunięte przez administratora).To nie gang albani tylko gang netowej popyskówki.

elf

Lepiej za dychę niż za grosz jak ty pijacka gębo

Daro

Przepraszam bardzo,ale mnie w to proszę nie mieszać.Jeżeli coś mi się nie podoba dzwonię do pani Iwony czy Jadzi i z nimi rozmawiam o tym co mi nie leży.Temu kto napisał ostatnie dwie opinie radzę to odszczekać,gdyż za poniżanie drugiej osoby i stawianie jej w złym świetle na forum publicznym jest sprawa cywilna w sądzie. Według moich informacji Policji w ustaleniu sprawcy oczerniania zajmie to niewiele czasu.

Piotrek

Inżynier za dyche :)

Zbychu

Odezwał się(usunięte przez administratora) pod pseudonimem oszukany, największą faja.

KS

Sialalalala ☺

oszukany

Widzę,że skupiasz się na małostkowych rzeczach,bo jesteś malostkowym człowieczkiem a obraz całości stale ci umyka.A tak apropo nigdy nie byliśmy i nie będziemy kolegami,ja nieprzyjechałem szukać kolegów.

oszukany

Z tego co się dowiedziałem to pojęcia o pracy nie masz chyba ty co to wielki fachura gag przykręca do góry nogamia przy okazji może byś się trochę odchudził to może gagi montować zaczniesz w 8 a nie w 30 minut he he he !!!

Gang Albanii
@oszukany 13.04.2015 22:08

zamelduj koniowi

Kostucha
@oszukany 13.04.2015 22:08

Jakiś ty mały kolego,nie masz cywilnej odwagi pokazać swej facjaty, a przy okazji "do góry nogamia " to piszemy do góry nogami Profesorku. He he he!!

Dziki

OOOOOOO napisaliście coooooś boooooo byliście jeszcze czy może już w stanie !!!!!!

Gang Albanii

Przyjedzie jeden z drugim cwaniaczek nie nauczony roboty w błocie, tego nie zrobi, tamtego nie będzie robić i później płaczą lub obliczają pieniądze cały dzień na telefonach ile to zarobią... Nam hajs się zgadza, warunki super - apartamenty po 2 ,3 osoby i do tego siłownia, basen na ośrodku. Narzekajcie dalej, a i tak na pewno wrócicie :) Pozdrawia Gang Albanii

oszukany

Potwierdzam dwie ostatnie opinie,tak bylo. Na reke 6 euro NETTO/h. Dieta 40e,wyplacana na koniec miesiaca,na konto nie wczesniej 500e reszta kasy do 10go,zadnych zaliczek nie daja,bo pytalem nie raz.Bez lodowki,bez kuchenki,nawet mikrofali nie bylo. A jak przyszlo do wyplaty to brakowalo 200e. Potracaja tobie z godzin zeby pokryc koszta. Jednemu brakowalo 200e drugiemu 300e. Ale pani z biura mowi zeby dzwonic do biura niemieckiego pracodawcy,i tak kolo sie zamyka. Za powrot placisz ze swojej kiesy, 250e za TUNELL lub prom,jak kto woli + paliwo. Bo pracodawca stwierdzil,ze kazdy placi za siebie,takze jak nie masz pieniedzy na tunel to zapomnij. Praca jest faktycznie w blocie po kolana,czasami w gnojowicy bo splywala na pole z pobliskiej obory,wiec pracujesz w gumowcach.Do tego wiekszosc pracownikow to alkoholicy i patologia. Na budowie rzady sprawuja niemiec SVEN i rusek DIMA,maja cie za nic. Polaczki kabluja na potege,zwlaszcza glupio-madry elektryk Jarek. Ogolnie chamstwo i dziadostwo, nie polecam.

Kostucha
@oszukany 13.04.2015 11:38

Koleżko,jak Twoją robotę musi dziesięć osób poprawiać przez parę ładnych godzin, to nie dziw się że kasy Ci brakuje,nigdzie nie płacą za nieróbstwo i ściemnianie. Odpierdzielacie popelinę,nie Masz pojęcia o pracy w ciężkich warunkach,jak to były ciężkie warunki,to w piaskownicy osiedlowej Byś zginą. Wypłacz się komuś na kolanach i idź do pracy za 1350zł w swojej mieścince,na pewno warunki pracy i płacy będą Ci się podobały. nie Płacz i nie oczerniaj ludzi którzy ciężko pracują na zarobione pieniążki.Życzę Ci powodzenia w dalszym życiu zawodowym.

Zostaw opinię o Runtime - Zgorzelec

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Runtime