Adres: Raciborska 1 lok. 5, 44-100 Zgorzelec

Opinie o Runtime

Filtruj opinie po kryteriach:

MarC
 Opinia

Polecam współpracę z tym pośrednictwem. Wszystkie ustalenia zgadzają się z rzeczywistością na miejscu, stały kontakt z biurem., wszystko ok.

STOP
 Opinia

Witam wszystkich serdecznie. Na wstępie, chciałbym Ci już odradzić stresów i problemów, więc wybierz inną opcję. Byłem pracownikiem Runtime, przez okres kilku miesięcy. Więc tak, co najważniejsze - po za pierwszą wypłatą, za kilka dni, każda poprzednia była "krojona". Albo na godzinach, lub też na dodatku. Firma chciała mnie okraść, na kilkaset euro, które wstrzymali. Ostatecznie wypłacili, po bardzo długim czasie, i mojej walce, niestety jeszcze nie całość. Jeszcze w tym roku, sprawa trafi do niemieckiego sądu pracy. Jeżeli coś ulegnie zmianie, to poinformuje. Jednakże, szczerze odradzam.

Koko88
@STOP 30.11.2018 16:26

Mam podobną sytuację z tym pośrednikiem. Proszę o namiary na radce czy osobę które pomoże mi wywalczyć to co zarobilem

@STOP 30.11.2018 16:26

Witam serdecznie, wprawdzie były problemy z Pańską wypłatą, ale wszystko zostało wyjaśnione i nie wniosił Pan w tej kwesti żadnych zastrzeżeń. Zwłaszcza, że był Pan zainteresowany dalszą współpracą z naszą agencją Runtime Polska. Wydaję mi się, że zrobiliśmy wszystko co było wnaszej mocy, żeby pomóc Panu wyegzekwować należną Panu wypłatę. Jeśli jest cos jeszcze co w tej sprwie możemy dla Pana zrobić, to oczywiście zapraszamy do kontaktu.

Tak2Nie2

STOP
@Runtime 31.12.2018 13:37

Prawda, firma wypłaciła mi wszystko, po za dniami urlopowymi. W głównej mierze dzięki Pani Grażynie, która jest odpowiedzialna za rekrutację.

Irek
 Opinia

Podpowiedzcie czy firma prowadzi aktualnie jakąś rekrutację? Interesuje mnie na jaką umowę można liczyć na początek?

Tak5Nie

@Irek 08.08.2018 16:33

Witam, firma Runtime Polska nadal prowadzi rekrutacje na różne stanowiska. Oferujemy od samego początku niemeicką umowę o pracę na czas nieokreślony. Jeśli jest Pan zainteresowany współpracą z nami, proszę o kontakt.

Opinia

@Daniel skąd wiesz, że agencja Runtime ma opinię dobrego pracodawcy? Pracujesz w niej lub za pośrednictwem niej udało Ci się znaleźć pracę?

Tak3Nie
Zawiedziony
@Iwona 27.04.2018 13:13

Omijać z daleka. Przejechalem 300 kilometrów na spawanie aluminium a okazało się że (usunięte przez administratora) czytać nie umie i wysłała mnie na rury na czarną stal. Katastrofa, nawet nie zwrócili za nie potrzebny przyjazd.

Tak1Nie

Daniel
 Opinia

Agencja ma opinię dobrego pracodawcy. Może nie zawsze wszystko wychodzi?

Klaus
 Opinia

proponuje zmienić na niemiecką agencję jak to tu czytam to mam wrażenie że trafiliście do (usunięte przez administratora)

Opinia

@byly pracownik skoro był problem z tymi rzeczami to czy zgłaszaliście te braki? Pamiętaj również, żeby nie opisywać konkretnych osób na forum, bo można łatwo je zidentyfikować i regulamin forum wspomina, żeby tego nie robić.

byly pracownik
 Opinia

Oddzial w Bischofswerda. Serdecznie odradza jakakolwiek prace i kontakt. pracowalem ponad 3 lata i zawsze bul problem z ubraniem roboczym, kontaktem, oraz oszukiwanie z " dodatkiem godzinowym". Gorąco nie pozdrawiam pana w. Lechmana, ktory nie wydal świadectwa pracy oraz innch dokumentow.

Tak8Nie

Opinia

Osoby chcące wyjechać do Niemiec mogą zobaczyć na stronie firmy Runtime oferty pracy, ponieważ jest ich bardzo dużo http://www.runtimepolska.pl/oferty-pracy/dekarz-blacharz-dachowy.html Gdyby ktoś w ostatnim czasie też wyjeżdżał do pracy z tą firmą może się podzielić z resztą użytkowników swoją oceną pracy czy współpracy. Na pewno komuś taka informacja się przyda.

Opinia

Pracujesz w Runtime? Chętnie dowiemy się więcej na temat warunków zatrudnienia w firmie. Na jakie benefity mogą liczyć pracownicy?

jaro
 Opinia

ktoś był na pakowaniu słodyczy

kuuba
 Opinia

każdy tak na prawde jak idzei do jakiejkolwiek pracy to przecież chce wiedzieć na jakie warunki zatrudnienia może tutaj liczyc jakie będzie mieć wynagrodzenie

Ali
 Opinia

Witam.Moze ktos napisac na temat tej firmy w Lorsch.Mam tam jechac do pracy na magazynach rtv-agd.Jak to tam wygląda i czy wszystko jest ok.

zibi
 Opinia

czy ktos pracowal dla tej agencji jako spawacz

iludopaszczu
 Opinia

lips praca na magazynie wózki widłowe, praca na chłodni 8,3 brutto, mieszkanie 360euro, pokoje 2-3 osobowe przejściowe z mieszanymi zmiana a więc nie idzie nawet spać kasa wychodzi około 700-800 euro (tyle na konto) dodam jeszcze zamiast jeździć ciąga się pieska jak podpiszesz umowę to biuro nie chce nawet telefonów odbierać od pracownika. CZY WARTO PRACOWAĆ Z NIEMI ?!?!?!? na to pytanie odpowiedź sobie sam

Tak1Nie

Ja
 Opinia

Tam sie niczego nie dorobisz jedynie co to garbu niby na godzine placone, a trzeba miec normy bo inaczej cie zwolnią. Pracuja tam ludzie ze slazka, a wredne jak cholera zaraz ida i kabluja na drogiego. Juz polacy nie chca tam pracowac i teraz sciagaja tam czechow i slowakow ale i oni sie kiedys skacza tak jak polaki. Zycze powodzenia i wytrwalosci tym co tam pojada.

nowa
 Opinia

dostał ktoś oferte rzy pakowaniu słodyczy???

Metanabol
 Opinia

Moze i gang,ale czarnej dziury wokol D....

Byku
 Opinia

Powodzenia to ja tobie zycze,usun ten akumulator z plecow.

Ostrowski
 Opinia

Ty Cwaniaczku co tu nazwiskami rzucasz?

młody
 Opinia

No,no no proszę proszę jakie teksty może Gliwice też to poczytają jakich zatrudniają ludzi i do czego zdolnych -gang (usunięte przez administratora) a do tego slynny elektryk (usunięte przez administratora).To nie gang albani tylko gang netowej popyskówki.

elf
 Opinia

Lepiej za dychę niż za grosz jak ty pijacka gębo

Daro
 Opinia

Przepraszam bardzo,ale mnie w to proszę nie mieszać.Jeżeli coś mi się nie podoba dzwonię do pani Iwony czy Jadzi i z nimi rozmawiam o tym co mi nie leży.Temu kto napisał ostatnie dwie opinie radzę to odszczekać,gdyż za poniżanie drugiej osoby i stawianie jej w złym świetle na forum publicznym jest sprawa cywilna w sądzie. Według moich informacji Policji w ustaleniu sprawcy oczerniania zajmie to niewiele czasu.

Piotrek

Inżynier za dyche :)

Zbychu
 Opinia

Odezwał się(usunięte przez administratora) pod pseudonimem oszukany, największą faja.

KS

Sialalalala ☺

oszukany
 Opinia

Widzę,że skupiasz się na małostkowych rzeczach,bo jesteś malostkowym człowieczkiem a obraz całości stale ci umyka.A tak apropo nigdy nie byliśmy i nie będziemy kolegami,ja nieprzyjechałem szukać kolegów.

oszukany
 Opinia

Z tego co się dowiedziałem to pojęcia o pracy nie masz chyba ty co to wielki fachura gag przykręca do góry nogamia przy okazji może byś się trochę odchudził to może gagi montować zaczniesz w 8 a nie w 30 minut he he he !!!

Gang Albanii
@oszukany 13.04.2015 22:08

zamelduj koniowi

Kostucha
@oszukany 13.04.2015 22:08

Jakiś ty mały kolego,nie masz cywilnej odwagi pokazać swej facjaty, a przy okazji "do góry nogamia " to piszemy do góry nogami Profesorku. He he he!!

Dziki
 Opinia

OOOOOOO napisaliście coooooś boooooo byliście jeszcze czy może już w stanie !!!!!!

Gang Albanii
 Opinia

Przyjedzie jeden z drugim cwaniaczek nie nauczony roboty w błocie, tego nie zrobi, tamtego nie będzie robić i później płaczą lub obliczają pieniądze cały dzień na telefonach ile to zarobią... Nam hajs się zgadza, warunki super - apartamenty po 2 ,3 osoby i do tego siłownia, basen na ośrodku. Narzekajcie dalej, a i tak na pewno wrócicie :) Pozdrawia Gang Albanii

Tak3Nie

Zostaw opinię o Runtime - Zgorzelec