Runtime

Zgorzelec

Runtime

Opinie o Runtime

Pracodawco! Chcesz wiedzieć ile osób odwiedziło Twój profil?

Irek

Podpowiedzcie czy firma prowadzi aktualnie jakąś rekrutację? Interesuje mnie na jaką umowę można liczyć na początek?

Iwona

@Daniel skąd wiesz, że agencja Runtime ma opinię dobrego pracodawcy? Pracujesz w niej lub za pośrednictwem niej udało Ci się znaleźć pracę?

Zawiedziony
@Iwona 27.04.2018 13:13

Omijać z daleka. Przejechalem 300 kilometrów na spawanie aluminium a okazało się że Pani Grażyna czytać nie umie i wysłała mnie na rury na czarną stal. Katastrofa, nawet nie zwrócili za nie potrzebny przyjazd.

Daniel

Agencja ma opinię dobrego pracodawcy. Może nie zawsze wszystko wychodzi?

Szukasz pracy?

Klaus

proponuje zmienić na niemiecką agencję jak to tu czytam to mam wrażenie że trafiliście do (usunięte przez administratora)

Iwona

@byly pracownik skoro był problem z tymi rzeczami to czy zgłaszaliście te braki? Pamiętaj również, żeby nie opisywać konkretnych osób na forum, bo można łatwo je zidentyfikować i regulamin forum wspomina, żeby tego nie robić.

byly pracownik

Oddzial w Bischofswerda. Serdecznie odradza jakakolwiek prace i kontakt. pracowalem ponad 3 lata i zawsze bul problem z ubraniem roboczym, kontaktem, oraz oszukiwanie z " dodatkiem godzinowym". Gorąco nie pozdrawiam pana w. Lechmana, ktory nie wydal świadectwa pracy oraz innch dokumentow.

Iwona

Osoby chcące wyjechać do Niemiec mogą zobaczyć na stronie firmy Runtime oferty pracy, ponieważ jest ich bardzo dużo http://www.runtimepolska.pl/oferty-pracy/dekarz-blacharz-dachowy.html Gdyby ktoś w ostatnim czasie też wyjeżdżał do pracy z tą firmą może się podzielić z resztą użytkowników swoją oceną pracy czy współpracy. Na pewno komuś taka informacja się przyda.

Iwona

Pracujesz w Runtime? Chętnie dowiemy się więcej na temat warunków zatrudnienia w firmie. Na jakie benefity mogą liczyć pracownicy?

jaro

ktoś był na pakowaniu słodyczy

kuuba

każdy tak na prawde jak idzei do jakiejkolwiek pracy to przecież chce wiedzieć na jakie warunki zatrudnienia może tutaj liczyc jakie będzie mieć wynagrodzenie

Ali

Witam.Moze ktos napisac na temat tej firmy w Lorsch.Mam tam jechac do pracy na magazynach rtv-agd.Jak to tam wygląda i czy wszystko jest ok.

zibi

czy ktos pracowal dla tej agencji jako spawacz

iludopaszczu

lips praca na magazynie wózki widłowe, praca na chłodni 8,3 brutto, mieszkanie 360euro, pokoje 2-3 osobowe przejściowe z mieszanymi zmiana a więc nie idzie nawet spać kasa wychodzi około 700-800 euro (tyle na konto) dodam jeszcze zamiast jeździć ciąga się pieska jak podpiszesz umowę to biuro nie chce nawet telefonów odbierać od pracownika. CZY WARTO PRACOWAĆ Z NIEMI ?!?!?!? na to pytanie odpowiedź sobie sam

Ja

Tam sie niczego nie dorobisz jedynie co to garbu niby na godzine placone, a trzeba miec normy bo inaczej cie zwolnią. Pracuja tam ludzie ze slazka, a wredne jak cholera zaraz ida i kabluja na drogiego. Juz polacy nie chca tam pracowac i teraz sciagaja tam czechow i slowakow ale i oni sie kiedys skacza tak jak polaki. Zycze powodzenia i wytrwalosci tym co tam pojada.

Dawny pracownik

Mannheim ul. bochumer strasse 14 Firma Runtime Rhenaniastraße 76-102, Nikomu nie zycze tam pracy, ani mieszkania w tym hotelu. Opisze pierw hotel brud, smrod i malaria, kuchnia to zadna kuchnia trzy piece na prąd ktore czesto nie grzaly z niewiadomych przyczyn, wiec jedzenia czesto sie nie dalo zrobic, łazienki wspolne damskie z meskimi w weekend wogle sie nie dalo tam wejsc bo nasrane bylo nie w kiblu a obok, a w kiblu bylo narzygane. W pokoju 4 osoby oszczane materace no jedyne co bylo dobre to lodowka w kazdym pokoju. Teraz praca 8,50 brutto to wychodzi na czysto 6.20 netto za godz minus 250 hotel. Praca okropna najgorzej latem po 10 godzin goraco nawet wody nie dawaja. Nowa osoba ktora tam przyjdzie nie ma nawet szans sie nauczyc czegos tam robic bo jest zaraz krytykowana przez innych pracownikow krzurzy pracuja tam juz trzy lata i masz zaraz tak zapierdalac tak jak oni bo inaczej bedzie cie krytykowac i odrazu pojdzie na skarge i przyjdzie kierownik i bedzie krzyczal SZNELA, SZNELA bo szef cie zwolni.

nowa

dostał ktoś oferte rzy pakowaniu słodyczy???

Oszukane osoby z woj. opolskiego i woj. śląskiego

Praca przy pakowaniu kosmetyków i składaniu regałów na te kosmetyki w Niemczech, w Mannheim. Zakład pracy: Rtc-solutions = Unilever Deutschalnd Produktions GmbH & Co OHG", Rhenaniastraße 76-102, 68219 Mannheim. Wszystkie warunki przedwstępnej umowy zostały niedotrzymane, tj.: -Miało być mieszkanie w hotelu z kompleksem kuchenno-łazienkowym za darmo, bo płaci za nie pracodawca, faktycznie pracownik płaci za nie 250 euro na miesiąc. (Warunki mieszkaniowe fatalne, nie godne tych 250 euro na miesiąc. Mieści się ten hotel na Bochumerstr 14-16 w Mannheim). -Droga do pracy wynosi 3 kilometry 100 metrów, a w biurze mówią, że najwyżej 2 kilometry. (Idzie się wąskim chodnikiem tzw. gęsiego przy ruchliwej ulicy 2 pasmowej. Nikt do pracy nie dowozi. Można zaczepić się z kimś samochodem, ale i tak już każdy swoją ekipę ma w samochodzie, lub kupić nie wiem gdzie i u kogo jakiś rower używany za 30 euro i potem go zostawić na pastwę losu, bo gdzie go brać do Polski, lub jechać autobusem miejskim i jak tu jeszcze dopasować godziny, a to koszt zaś dodatkowy). -Pracuje się od 6 do 14 (8 godzin, no 7 godzin i 20 minut, bo są odliczane 2 przerwy po 20 minut), a faktycznie więcej bo nawet 11 godzin. (Zapłata jest za 7,20 minut, bo reszta godzin potem jest potem zamieniana na dni wolne od pracy i nie wiadomo kiedy je można odebrać). -Nie każdego dnia każdy jest w pracy i nikt prędzej o tym nie uprzedzi. (1 dnia już 1 osoby z naszej 4 wyjeżdżającej nie było, a w biurze Nas zapewniali, że w portierni się wszyscy podpiszemy na liście i wejdziemy na zakład pracy). O tych mankamentach powiadomiliśmy pracowników biura "RUNTIME POLSKA Sp. z o.o.", w Gliwicach i przesyłając zdjęcia obiektu wewnątrz i zewnątrz. -Ciekawe, czy teraz będę ludziom mówić całkowitą prawdę, czy jeszcze coś zatajać ?

Metanabol

Moze i gang,ale czarnej dziury wokol D....

Byku

Powodzenia to ja tobie zycze,usun ten akumulator z plecow.

Ostrowski

Ty Cwaniaczku co tu nazwiskami rzucasz?

młody

No,no no proszę proszę jakie teksty może Gliwice też to poczytają jakich zatrudniają ludzi i do czego zdolnych -gang (usunięte przez administratora) a do tego slynny elektryk (usunięte przez administratora).To nie gang albani tylko gang netowej popyskówki.

elf

Lepiej za dychę niż za grosz jak ty pijacka gębo

Daro

Przepraszam bardzo,ale mnie w to proszę nie mieszać.Jeżeli coś mi się nie podoba dzwonię do pani Iwony czy Jadzi i z nimi rozmawiam o tym co mi nie leży.Temu kto napisał ostatnie dwie opinie radzę to odszczekać,gdyż za poniżanie drugiej osoby i stawianie jej w złym świetle na forum publicznym jest sprawa cywilna w sądzie. Według moich informacji Policji w ustaleniu sprawcy oczerniania zajmie to niewiele czasu.

Piotrek

Inżynier za dyche :)

Zbychu

Odezwał się(usunięte przez administratora) pod pseudonimem oszukany, największą faja.

KS

Sialalalala ☺

oszukany

Widzę,że skupiasz się na małostkowych rzeczach,bo jesteś malostkowym człowieczkiem a obraz całości stale ci umyka.A tak apropo nigdy nie byliśmy i nie będziemy kolegami,ja nieprzyjechałem szukać kolegów.

oszukany

Z tego co się dowiedziałem to pojęcia o pracy nie masz chyba ty co to wielki fachura gag przykręca do góry nogamia przy okazji może byś się trochę odchudził to może gagi montować zaczniesz w 8 a nie w 30 minut he he he !!!

Kostucha
@oszukany 13.04.2015 22:08

Jakiś ty mały kolego,nie masz cywilnej odwagi pokazać swej facjaty, a przy okazji "do góry nogamia " to piszemy do góry nogami Profesorku. He he he!!

Dziki

OOOOOOO napisaliście coooooś boooooo byliście jeszcze czy może już w stanie !!!!!!

Gang Albanii

Przyjedzie jeden z drugim cwaniaczek nie nauczony roboty w błocie, tego nie zrobi, tamtego nie będzie robić i później płaczą lub obliczają pieniądze cały dzień na telefonach ile to zarobią... Nam hajs się zgadza, warunki super - apartamenty po 2 ,3 osoby i do tego siłownia, basen na ośrodku. Narzekajcie dalej, a i tak na pewno wrócicie :) Pozdrawia Gang Albanii

Zostaw opinię o Runtime - Zgorzelec

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Runtime