Opinie o beliani.pl - Beliani (UK) GmbH

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Beliani. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Beliani o rekrutacji.

Branże: Sklepy internetowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Beliani w Szczecin

Johny

Bo trza pracować.... Cóż zrobić...

Pr.

Nie oszukujmy się , ta firma to (usunięte przez administratora) . Jedna z nielicznych osób albo ze wszystkich osób powiedziała cała prawde w tej firmie liczą się znajomości albo czy kogoś się lubi , menadżerowie zamiast pomagać rozwiać się kopią pod ludźmi doły , pracujemy tutaj wszyscy razem zamiast pomagać sobie to tylko patrzymy komu co się nie powiodło kogo by obgadać. Kto co zrobił, co zrobił w weekend to ludzie tworzą taka atmosferę w tej firmie bo firma to firma ale ludzie w niej , bezwstydni , bezwzględni, aż brakuje słów. I jeszcze ta Aż patrzeć się nie chce wielka PANI MENADZER z cossa , co zaczęła rzadzic każdemu sie podlize, I niby wszyscy ja szanują i lubią to niech sobie tak dalej myśli, a ona ma szacunek do innych jak na nowych ludzi potrafiła ten swój (usunięte przez administratora) dzierac , wyzywać już wtedy coś powinni z tym zrobić ale oczywiście bioro na krzywdy innych ma oczy zamknięte. A ludzie tutaj to jak żmije.

Typ
@Pr.

Racja w 100%

Doświadczony
@Pr.

Tu 90% to ludzie, ktorzy w PL nie znaleźliby roboty, a juz napewno nie za te kase (kasa nedzna jak na warunki niemieckie, jednak dla Polakow akceptowalna)- bez szkoly, jezykow, z klopotami z prawem, bezdomni, zadłuzeni, uzaleznieni, alimenciarze. Pozostale 10 % to Ci, ktorzy chca zobaczyc, jak sie pracuje w DE. I Ci szybko zazwyczaj sp… laja. Bo wiekszość tu zatrudnionych w PL tych 4-5 koła pln nie zarobi. A jak zarobi - to im komornik zasunie i tyle. Menadżerowie - w normalnych warunkach nie mieliby szansy na takie stanowisko - zero wykształcenia, doświadczenia i po prostu kultury (aby być sprawiedliwym wykluczę z tego grona MS - to jedyny kompetentny i ludzki człowiek. Ale tu docenia się baaaardzo mierność, lizusostwo i wierność. Stawia się na miernoty, które trzymaja sie tej roboty kurczowo, bo się boja, że innej nie znajda. Wszechstronna inwigilacja - setki kamer obserwuja nie procesy magazynowe, ale pracowników, szukajac na nich haków - ugryzłeś batonik? Napiłes się coli? Uśmiechnałeś do koleżanki - na “dywanik”, nagana i kara. Pracę biura w magazynie WD łaskawym milczeniem - ale to się w głowie nie mieści, jak dwie zakompleksione miernoty moga terroryzować tyle ludzi.

Halowypar

Dołożę tego pseuducha z hali 1 co się tylko telepie i dygocze na każde pytanie i mówi, żadnej decyzji nie podejmuje bez swojej zastępczyni ktura tak na prawdę zastrasza i jego, chuda złośliwa szkapa. No i 5 Gala i gwiazdor co każdemu chce dokopać i go zniżyć, mieszkanie na munster to koszmar bo on oddychać nie pozwala. Pomylił się z powołaniem powinien w wojsku robić.

Ciekawski

A z kim tak plotkuje jak z tego co zdążyłem zauważyć gada jedynie z 1 hala dziwne... no jeszcze z jagoda albo Martą to czyli wszyscy plotkarzeale nie wy co tu głupoty piszecie? może pracuje tu od niedawna i się nie znam ale chyba każdy powinien się zająć pracą a nie obserwowaniem innych albo się zwolnić jak tak źle

Wszystkoinnelepsze

Większość kierowników i liderów tej firmy jest totalnie niekompetentna. Po paru latach pracy w tej firmie mogę to szczerze napisać. Jak ma tam być dobrze, skoro wyższe stanowiska objęli ludzie nieznający się na takiej pracy. Duża firma, a brak w niej kompetentnego marketingowca, który zna się na tym, co robi. Marketing leży i kwiczy, graficy co lepsi pouciekali, spójrzcie jaki poziom reprezentują grafiki. Dział techniczny też tragedia, wystarczy spojrzeć co się dzieje na stronie sklepu. W tej firmie awansujesz przez zasiedzenie, a siedzą w niej ludzie, którzy gdzie indziej się nie dostaną. Nie znajdą lepszej pracy, to trzymają się tego beliani i tak się toczy to wszystko powoli. A jak trafi im się ktoś ogarnięty, to kierownictwo nie dopuści, by ktoś był lepszy od nich i coś zdziałał. Jeszcze ich niekompetencja by bardziej zalśniła. Lepiej siedzieć cicho. Jak masz inna opcje pracy, to się nie zastanawiaj :)

niepozdrawiamylogistyki

po tej wypowiedzi widac ze w Logistyce wcale nie lepiej. nic sie wiec nie zmienilo :)))))

Specjalista ds. Marketingu

Nie spodziewalam sie takiej rekrutacji - dawno juz mnie tak nikt nie testowal. Jezyk i testy.Ciekawe doswiadczenie, przygotowani dobrze do tematu. I mam tylko nadzieje ze zostane przyjeta, bo firma fajna, biuro ladne i atmosfera tez sympatyczna. Szkoda ze malo takich ofert na rynku i firm zatrudniajacych ludzi na umowe o prace.

logo firmy Specjalista IT
logo firmy Technik w Centrum Napraw
Nadarzyn
logo firmy Process Manager
Katowice
Bonprix Sp. z o.o.

aha

tylko co to ma wspolnego z Beliani????

słabo

W każdym dziale trzeba wyrobić sobie pozycję własnym zdaniem, albo siedzieć cicho, ale trzeba się wtedy liczyć z tym, że ludzie zajadą Cie i fizycznie i psychicznie. Kierownicy działów, którzy nie znają się na pracy, typowa firma, gdzie dobrze ma ten, kto ma wyrobioną pozycję albo posmaruje wazelinę

BELIANI HR
@słabo

O tym, w jakim miejscu znajduje się dana osoba w naszej firmie decyduje jej zaangażownie, wyniki pracy, a także indywydualne predyspozycje czy kierunek, w jakim chciałaby się rozwijać.

haha
@BELIANI HR

no na pewno takie ściemy to możecie nowym pracownikom wmawiać, każdy ko byl na rozmowie kwalifikacyjnej nie ma dobrych wspomnień

Twoja Stara
@haha

Zgadzam się, w prawdzie nie zdecydowałem się na współpracę z tą super firma, nie wypowiem się o pracy ale kpina jaka zaprezentowano mi w pierwszych chwilach pobytu tam zniechęciła mnie nawet do jakichkolwiek dalszych rozmów.

A
@BELIANI HR

no na pewno takie ściemy to możecie nowym pracownikom wmawiać

Byłem Widziałem
@słabo

Justyna ????????????szon pierwsza liga ????kto ma zielsko ten ma studnie ????ogólnie praca nie jest zła, jak ktoś lubi popracować fizycznie i wytrzyma kilka miesięcy to później może mieć fajną pensje, pracowałem i wiem co pisze. Ale jak przychodzą nowi którzy chcą mieć na starcie po 2 koła euro netto to nie dziwne że rotacja wielka, plus to że mają dwie lewe ręce i na garnuszku starych całe życie :/. Do Brody i do Marty nie miałem nigdy żadnych zastrzeżeń, reszta sympatycznie.

Eve
@słabo

Dokładnie, słabe szkolenia, od pierwszego dnia praca na komputerze bez rzetelnego wdrożenia pracownika. Później pretensje do pracownika

Rozczarowany
@słabo

Wszędzie tak jest żadna nowość XD

???
@słabo

Miałem okazję pracować w tej firmie kilka miesięcy (zwolniłem się bo dostałem lepszą ofertę) i zastanawia mnie jedno czemu ludzie wypisują tu jakieś żale na innych zamiast podejsc czy napisać prywatnie? Rozumiem, że to wymaga odwagi której pewnie brak i dodają je weekendowe libacje ale przecież opisywani tu ludzie często nawet tego nie czytają, a jak już czytają to widocznie olewają bo nie widzę żeby ktoś odpisał. To chyba portal o firmie i warunkach a nie o tym czy kogoś się lubi czy nie.

Experienced

Robotna z robotnym

Dają radę, dają... Nie tylko wazelinki :) Jak Olga daje radę to inni tym bardziej :P Biuro tez się rozkręca się - filmy kręcą teraz podobno (usunięte przez administratora)- logistyka jest gicio! Fajnie ludzie tam mowia - mi się podoba! Czekam teraz na magazyny, jak się pojawia z kamerą - pogadamy trochę oj powiemy powiemy - tylko niech powiedza kiedy - do fryzjera pujde - najlepiej niech to robi ten gosc od tych szkolen - on jedyny w tym HR chyba cokolwiek ogarnia. Swoj chlop -- - pogada, usmiechnie się, opowie no jeszcze do tego ludzki taki.. zyciowy - oby nie zwial za szybko - jedyna osoba z tych HR nadająca się do pracy z ludzmi - może te torty tez do magazynu przywioza na te 5 lat.

Rzygam

Ten spot reklamowy logistyki hehehhehehehe wspólny front, popracujcie trochę w tym dziale to zobaczycie xD a kręcona owca co mało medialna? By opowiedziała jak bliski front ma z wieloma kolegami z firmy.

Cross dziękuję

Uuaaa pomnik dla. Menedżera dżagody za pozbycie się pomywaczki. Obiecywał i zrobił hehehe. Dzisiaj jak gadał co i jak to beczka hehe.

Witam. Ostrzegam przed pracą w dziale Payroll/HR. Cały zespół wymienia się średnio co kilka miesięcy, jest ogromna rotacja. Wszyscy po kolei odchodzą, jedni szybciej, inni liczą na zmiany, które nie nadchodzą. Obiecywane są podwyżki, które oczywiście nie mają miejsca. Warunki straszne, nawet podstawowe narzędzia pracy trzeba sobie przynosić z domu. Mleko do kawy również za moich czasów. Brak zrozumienia, wyzysk, brak szacunku ze strony przełożonych. Brak również wiedzy przełożonych, nie były przestrzegane podstawowe zasady. Ja byłam dosyć krótko i szybko uciekłam, nie polecam. Jeśli ktoś chce się czegoś nauczyć, rozwijać, niestety nie tutaj :)

Byly pracownik

Potwierdzam

Pracownik Beliani ZS

Pracowalam/em tam. W biurach duza rotacja. Wszyscy odchodzą po okresie probnym lub wcześniej. Nikt nie wie co ma robić. Zatrudniają ludzi nie doświadczonych lub doświadczonych co nie potrafia nic dobrze zrobic. Dodzwonić sie tam to cud a jak juz sie dodzownisz to nie uzyskasz zadnej odpowiedzi. Cieszę sie ze tam bylam/em i wiem ze jest tak jak tutaj pisza i nigdy za nic wiecej.

Bardzo dobra firma, zapewnia ubezpieczenie oraz dużo płatne nadgodziny. Zapraszamy do współpracy :)

Cx

(usunięte przez administratora)Ta praca nie nic wspólnego z pracą. Sam wiesz jkaie są tam warunki. I ty i (usunięte przez administratora)sami je generujecie.

Johnka

tak... placa placa... Nie ma co - nawet zamelduja w Niemczech jak trzeba. Tylko dla pijacych / drinkujacych i szukajacych wrazen nie polecam.

Linda

Akurat tu to zależy. W jakim dziale jesteś zatrudniona? Czy na magazynie jakimś? U nas na przełożona średnio reaguje na ciąże ale to może dlatego, że sama w takowej nie była.

Ilona Zasacka

Robię zakupy od ponad dwóch lat,meble pokojowe i tarasowe i różne dekoracje do domu, są rzetelną firmą i mają profesjonalny zespół pracowników którzy służą radą i pomocą.Polecam z czystym sumieniem.

czy napewno
@Ilona Zasacka

"Z czystym sumieniem"? Na pewno? Meble sciagane z Chin po taniosci. Mialam kanape Beliani w salonie. Po pol roku normalnego uzywania nie dalo sie na niej siedziec.

Marlena
@czy napewno

Kupiłam fotel gamingowy. Po roku korzystania przez 8-letnie dziecko fotel stał się tak niestabilny ze szkoda gadać...

Olgierd

Witam Pana administratora Jeśli chcemy wystąpić na drogę sądową przeciwko portalowi GoWork warto najpierw sprawdzić, czy negatywne komentarze skierowane pod naszym adresem faktycznie łamią prawo. W związku z tym, w komentarzach np. na portalu GoWork nie można umieszczać opinii zawierających dane osobowe osób trzecich. Do takich danych można zaliczyć nie tylko imię i nazwisko, ale także adres czy numer telefonu. Komentarze zawierające takie dane powinny zostać usunięte, nawet jeśli ich wydźwięk nie jest negatywny. Jeśli mamy pewność, że opinie znajdujące się na portalu GoWork naruszają przepisy prawa i/lub regulaminu forum, pozostaje nam wystąpienie na drogę sądową. W takiej sytuacji powinniśmy złożyć pozew cywilny lub karny w związku z naruszeniem dóbr osobistych (np. jeśli na forum zostały ujawnione nasze dane personalne). Poszkodowany może dochodzić swoich uprawnień zarówno na mocy przepisów prawa cywilnego, jak i karnego. Jednakże bez względu na obraną drogę sądową, musimy złożyć oskarżenie prywatne. Wcześniej należy się do tego przygotować. W pierwszej kolejności należy przygotować wydruki wszystkich szkalujących komentarzy. Sprawę należy zgłosić na policję. Tylko na wniosek organów ścigania portal GoWork może ujawnić IP osoby, która jest autorem negatywnych opinii kierowanych pod naszym adresem. Akt oskarżenia będzie bowiem kierowany przeciwko niej. Dopiero w tym momencie będziemy mogli złożyć pozew do sądu.

Xxxx

Praca jako tako ujdzie mogła by być lepiej płatna (usunięte przez administratora) porażka jeśli chodzi o mieszkanie (usunięte przez administratora) straszny plus taki ze transport do polski oraz pracy za darmo

Śmiech na hali

Było tak dobrze to zaczęła się sprzedaż krzyzaczków od kafelek na inbie….

Sylwia

Brałam udział w rekrutacji do działu Social Mediów. Poświęciłam wiele czasu na zadania rekrutacyjne i rozmowę. Informacji zwrotnej nigdy nie otrzymałam mimo obiecanego szybkiego terminu ( bieżący tydzień). Mimo kilku upomnień - cisza. Brak słowności na wstępie napewno zapowiada więcej problemów w kolejnych etapach.

Zostaw merytoryczną opinię o Beliani - Szczecin

• Jak się pracuje w Beliani?

Zobacz opinie na temat firmy Beliani tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 210.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Beliani?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 170, z czego 39 to opinie pozytywne, 84 to opinie negatywne, a 47 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Beliani?

Kandydaci do pracy w Beliani napisali 14 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Beliani
3.7/5 Na podstawie 853 ocen.

Beliani