Opinie o Square 13 Sp. z o.o. w Kraków

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Square 13 Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Square 13 Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Sklepy internetowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Square 13 Sp. z o.o. w Kraków

J.K Nowy wpis

Ja również mam podobne doświadczenia z tą pseudofirmą i proszę aby wszystkie Panie które nie otrzymały zwrotu lub otrzymały później niż ustawowe 14 dni od odbioru przesyłki przez square concept pisały do mnie na maila- j.konk85@gmail.com, przygotowuje pismo do uokik oraz skarbówki

oszukana2 Nowy wpis

również zostałam oszukana sklep nie odpowiada na maile, nie otrzymałam zwrotu za przedmiot, czy ktoś posiada kontakt telefoniczny do sklepu?

oszukana Nowy wpis

zdecydowanie nie polecam zakupów w tym sklepie, zrobiony zwrot towaru, który został przyjęty i zaakceptowany lecz pieniędzy raczej nie zobaczę na koncie. Myślę że czas aby odpowiednie służby zajęły się właścicielami. Przestrzegam przed zakupami jeżeli szanujecie swoje pieniądze.

Michał Nowy wpis

To prawda ze kontakt z firma jest utrudniony ?

Co sądzisz o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Square 13 Sp. z o.o.? Czy wziąwszy pod uwagę Twoje wrażenia, poleciłbyś innym aplikację do tego miejsca? Podziel się z nami swoimi doświadczeniami.
logo firmy Specjalista IT
logo firmy Producent ds. Promocji Antenowej
Telewizja Puls Sp. z o.o.
logo firmy Pracownik ziemny, Drogowy, Firmy podwykonawcze - PRACA W BELGII
Brugia
Ready Construct NV sp zoo sp k
logo firmy Kierownik ds. produktu (Air/Sea/Rail)
Loginex Sp. z o.o.
Magdalena F

NIE POLECAM! Kiedy postanowicie dokonać zwrotu kończy się uprzejmość i zaczynają schody! Od 2 tyg. czekam, aż ktoś odbierze zwrot z poczty i zwróci mi pieniądze! Zero kontaktu z firmą, żadnego telefonu, na wiadomości na fb ani maile nie odpowieadają. Omijajcie szerokim łukiem! To (usunięte przez administratora)!

Marzena

Brak kontaktu, brak zwrotu pieniędzy, zdecydowanie nie polecam!!!!!

Kamil

A kto zwrotami się zajmuje w firmie?

Kinga

Również zostałam (usunięte przez administratora)przez tą nieuczciwą firmę. Zwróciłam sweter, nie dostałam zwrotu pieniędzy. Z takim podejściem bankructwo gwarantowane(usunięte przez administratora)

Squere Concept - nieuczciwy sklep, nie zwracają pieniędzy za zwrot. Brak kontaktu. Zdecydowanie odradzam zakupy w tym sklepie.

Iza

Czy firma zmieniła nazwę na squareconcept?

justyna

Uwaga. Teraz sklep funkcjonuje pod nazwą squarconcept i nadal robią w balona klientów. Wysyłają mail że zmówienie wysłane, potem twierdzą, że zamówienie czeka na odbiór przez kuriera. a potem już milczą .....

Dagmara

Czy ta firma działa online czy ma biuro?

Krzysia

Chciałam ostrzec przed zakupami w tym sklepie, odesłałam zwrot towaru ( płaszczyk) przyszedł nawet mail, że zwrot został przyjęty i nie ma co do niego zastrzeżeń ... niestety zwrotu środków na konto nie odnotowałam. Piszę proszę o kontakt ale odpowiedzi brak ... więc ostrzegam wszystkich, którzy zastawiają się nad zakupami w tym sklepie. Kupiłam bo pomyślałam ,że to polski sklep, nie będzie problemów, ale niestety nie obyło się bez nich.

Natalia
@Krzysia

Mam taką samą sytuację. Zero pieniędzy na koncie od ponad miesiąca, a reklamacja uwzględniona. (usunięte przez administratora)

Dagmara

Same komentarze klientów.. a To forum pracownicze !

Adrian

Dają tu multisporta?

Klaudia

Moja paczka nie dotarła, w ramach rekompensaty zaproponowano mi rabat 40% na zamówioną wcześniej sukienkę kiedy ponowie pojawi się w asortymencie sklepu. Jednak kiedy tak się stało Pani właścicielka wyparla się ustaleń i tłumaczyła się przejęzyczeniem. Oczywiście sukienki nie mam.. nie polecam zakupow, bo można zostać oszukanym.

Ala

Sukienka piękna, wysłana odrazu po dotarciu przelewu. Kontakt ze sklepem bez problemów. Szybka odpowiedź na maila. Serdecznie polecam :)

Marlena

Extra sklepik z fajnymi ubraniami polecam kupilam sweterek i jakosc bardzo dobra. Tylko mogly by byc nizsze ceny ;) polecam! Ocena 6 na 6

Nie kupujcie w tym sklepie, czekam na przesyłkę dwa tygodnie zero kontaktu mailowego i Facebooku. Poprostu okradli mnie z pieniędzy.

Square 13
@Karolina

Opisana powyżej sytuacja nie miała miejsca i jest bezpodstawnym oskarżeniem. Żadna klientka o tym imieniu nie zgłaszała w podanym okresie problemów z dostarczeniem przesyłki. Insynuacja dotycząca tego, że firma okrada klientów i nie dostarcza zamówień jest niedopuszczalna.

Zostaw merytoryczną opinię o Square 13 Sp. z o.o. - Kraków

Square 13 Sp. z o.o.
  • Grzegórzecka 13 lok. 9