Opinie o Jhm Mateusz Ratajczak w Poznań

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Jhm Mateusz Ratajczak. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Jhm Mateusz Ratajczak o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Sklepy internetowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Jhm Mateusz Ratajczak w Poznań

Współpracownik Nowy wpis

Jhm najgorsza firma jaką znam. Mają gdzieś klienta a liczy się tylko kasa dla właściciela. Nikomu nie polecam zakupów w tej firmie. Właściciel bez kultury, najgorszy sort człowieka. Poziom jego kultury jest tak niski jak jego inteligencja. Ma za nic swoich pracowników. Non stop są tam rotacje. Nikt długo tam nie wytrzymuje.

misiek Nowy wpis
@Współpracownik

jest prawdziwa, mnie też to potkało

misiek Nowy wpis

Firma nie uznaje reklamacji. Sprzedaje badziewie a jak coś się zepsuje to śmiech. Bardzo złe podejście do klienta

Zuzanna Nowy wpis

Przykro się czyta o takiej firmie, która źle traktuje swoich pracowników. Będę wdzięczna za aktualizację, czy nadal pracuje się tylko 6 godzin dziennie, nie ma możliwości pracy na cały etat? Z tego co piszecie, pracowaliście również w weekendy, czy były one dodatkowo płatne?

Yen

Negatywnie oceniam sprzedawcę. Nie chciał przyjąć reklamacji szczoteczki do zębów sonicznej marki Łucznik twierdząc że niewłaściwe była użytkowania. Powiedział że dostała się do niej woda, a ona podobno nie ma żadnej uszczelki. (usunięte przez administratora)

Jak oceniasz przebieg rozmowy rekrutacyjnej w firmie Jhm Mateusz Ratajczak? Jakich rad mógłbyś udzielić osobie, która rozważa skorzystanie z zaproszenia na spotkanie w tym miejscu? Czy poleciłbyś jej, a może odradził wykorzystanie szansy?
logo firmy Specjalista IT
logo firmy Specjalista / Specjalistka ds. zakupów
Igepa Polska Sp. z o.o.
logo firmy Senior w Zespole VAT Compliance
MDDP Michalik Dłuska Dziedzic i Partnerzy Spółka Doradztwa Podatkowego S.A.
logo firmy Asystent Zdalnego Wsparcia Serwisowego
Zielona Góra
EKOENERGETYKA - POLSKA SPÓŁKA AKCYJNA
Wilku

Właściciel firmy to zwykły naciągacz. Pracowałem na magazynie jakiś czas temu i to była pomyłka. Zero szacunku i naciąganie na kasę. Rzucanie paczkami i byle tylko dopchać jak najwięcej tego proszku pseudo do prania. Nie polecam bo jest sporo uczciwych miejsc pracy, szkoda czasu na coś takiego. Z tego co wiem kilku byłych pracowników szykuje nawet zgłoszenie do inspekcji.

Maleńka

Prawda, pod drugą opinią ktoś się podszył, myślę że nie trudno domyślić się kto i w ten sposób w myśl powiedzenia "uderz w stół..." pracodawca sam sobie wystawił opinię. Jaka wypowiedź taki poziom kultury i inteligencji (a raczej jej braku), myślę, że już nic więcej nie trzeba dodawać bo prędzej czy później taka osoba trafi na kogoś kto pokaże w jaki sposób postępuje się z tego typu oszustami.

Niewiadomy33

Praca jak praca. Z pracodawcą naprawdę można się dogadać. Ogólnie polecam.

PSY

Mam wrażenie że 1 opinia jest prawdziwa, a pod 2 ktoś się podszył. Ja pracowałem tam kilka lat temu przez agencję pracy ponieważ właściciele firm znają się i w ten sposób robiłem na 2 firmy. Praca skomplikowana nie była ale słabo płatna i oczywiście na umowę śmieciową. Zarobić się nie dało bo praca przez 5-6 godzin dziennie i miesięcznie wychodzisz ok 1000-1200 zł. Dodatkowo ciągłe naciski na to aby szybko pakować paczki a organizacja magazynu tragiczna, wszystko zawalone towarem przejść się nie dało z jednego końca na drugi. Proszki też wciskali klientom pamiętam. Ogólnie nie polecam pracy w tym miejscu.

Maleńka

Przepraszam za poprzednią opinie. Napiłam się wódki i zaczęłam wypisywać głupoty w internecie. Polecam tego pracodawce.

Maleńka

Sklep internetowy http://www.jhm.pl/ mieszczący się na ul. Głogowskiej. Właściciel zatrudnia pracowników w okresie przedświątecznym oferując umowę o pracę na stałe na 1/4 etatu, natomiast wymiar pracy jest większy, bo codziennie pracuje się minimum 6 godzin również weekendy. Ponadto przekłada w nieskończoność moment podpisania umowy, po czym nie płaci w ogóle za przepracowany okres czasu. Klientów, którzy próbują korzystać z możliwości reklamacji na zakupiony sprzęt wygania ze sklepu krzycząc i rzucając wyzwiskami. Do zakupów wciska na siłę podobno niemiecki proszek do prania, który więcej wspólnego ma z piaskiem niż jakimkolwiek proszkiem. Nie polecam i przestrzegam przed tym miejscem zarówno z pozycji klienta jak i pracownika. Jedno wielkie oszustwo radzę uważać i unikać tego miejsca.

Zostaw merytoryczną opinię o Jhm Mateusz Ratajczak - Poznań

Jhm Mateusz Ratajczak
1.9/5 Na podstawie 7 ocen.
  • Głogowska 253
    60-111 Poznań

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

2. pracuj.pl 3 349 188
  4. olx.pl 2 874 042