Opinie o beliani.pl - Beliani (UK) GmbH

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Beliani. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Beliani o rekrutacji.

Branże: Sklepy internetowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Beliani w Szczecin

Mądry Polak po Szkodzie

Jeśli chcesz dostawać zadania, takie jak: -instalowanie photoshopa z torrentów -wyjazdy tirem jako pasażer do Niemiec (bez diety) -wspinanie się 5m do góry aby podłączyć access point -brak wsparcia -pracę za minimalną Jest to firma dla Ciebie !

Mirek

są jak uścisk martwych zwierząt

Małgorzata

To co tam się dzieje u was?? Co za komentarze w ogóle

Mikkk

Jabwyglindu nie będę jechać. Niech wyglondajom jak chcom. Ale rozmowa z nimi była straszna bardzo wyniosłe patrzonce z góry traktujące mnie jak robaka. Nie polecam i więcej bym nie gadał.

Gerry

Cześć, mam pytanie do byłych lub aktualnych pracowników z działu marketingu. W maju aplikowałem na stanowisko Junior Online Marketing Specialist do oddziału w Szczecinie. Najpierw umówiono mnie na rozmowę telefoniczną z jednym facetem, potem zaproszono mnie na kolejny etap na wideo-rozmowę w języku angielskim (kobieta była z Holandii, ale łączyła się z Berlina). To miał być ostatni etap, po którym miałem otrzymać decyzję (w tę albo w drugą stronę). Po trzech tygodniach, czyli mniej więcej dwutygodniowym opóźnieniu (w międzyczasie na maila odpowiedziała mi tylko rzeczona Holenderka, która napisała jedynie, że 20. czerwca będzie w biurze po urlopie i wtedy się odezwie), podjąłem próbę kontaktu telefonicznego z facetem, z którym rozmawiałem w pierwszym etapie - powiedział mi, że był na urlopie, teraz ODCHODZI z firmy, ale przekaże moje zapytanie. Dzisiaj dostałem informację od jeszcze innej osoby (kobiety), która zaprosiła mnie na kolejną rozmowę. Kiedy spytałem o swój status rekrutacji i dlaczego pojawia się kolejny etap, skoro ostatni miał być ostatnim, okazało się, że pani Holenderka również zwalnia się z pracy i nie przekazała rekomendacji z naszego spotkania do góry. W wyniku tego można uznać, że moja godzinna rozmowa była stratą czasu i jak gdyby nigdy nic poszła do kosza, a ja po trzech tygodniach oczekiwania na jakikolwiek komunikat muszę cofać się w całym postępowaniu. Całe to zamieszanie skłoniło mnie do poszukania opinii pracowniczych na temat zasad panujących w tej firmie, bo przestawiłem się z względnie optymistycznego nastawienia do raczej negatywnego. Czy proces rekrutacyjny odzwierciedla charakter samej pracy i stanowi wyznacznik, jakiej atmosfery mogę oczekiwać w firmie? Czy też nie powinienem tym się sugerować i warto pociągnąć temat dalej? Z góry dzięki za rzetelne informacje.

dajszanse
@Gerry

To fajna firma, daj szanse i idz na rozmowe :)

Lalka
@dajszanse

Daj sobie spokój, nie warto.

Ania S.

Nie musisz prosić o zgodę na kupno czegoś za 100zl. Prosisz o zgodę na kupno głupiego długopisu i to zależy na jaki dzień trafisz czy wszechmocny się zgodzi. Każdy zakup to walka, szarpanie się. Proszenie się trwa tygodniami. A co do pracowników, nie wpasowujesz się w model to żegnaj. Zero taryfy ulgowej, zero sentymentów. A Ty potem jako manager jesteś oceniany przez podwładnych a żadna decyzja nie jest Twoja i świecisz oczami . Każdy pierd musisz raportować, maile od Boga dostajesz 24h na dobę.

Mal

Hej, chciałabym się udać na rozmowę o pracę w tej firmie. Jakie są tam warunki pracy? Jak płaca?

@Mal

Jaki dział? Jak hr to nie idź.

Jola
@Kasia

Ojej.... a co w tym hr? asz strach pomyslec>?

Dominika
@Jola

Jeżeli masz wiedzę i doświadczenie to zatrzyma Cię stawka-specjaliści w żadnej firmie nie zarabiają tak mało. Załóżmy jednak, że kasa się zgadza-Twoja wiedza nie zda się na nic, bo tu są beliani rules i wszystko prowadzone jest według wymagan właściciela. Czy chcesz się pod tym podpisać i brać za to odpowiedzialnosc- szczerze wątpię. Do tego do chodzi bezpośredni przełożony, niestety bez wiedzy związanej bezpośrednio z działem za który odpowiada. Dla osób bez doświadczenia? Jeżeli chcesz się czegoś nauczyć to nauczysz się sposobu w jaki to funkcjonuje w tej konkretnej firmie, umiejętności nie do wykorzystania gdzie indziej. Później zderzenie że ściana, masz powiedzmy w CV 2 lata w hr, a nie potrafisz nic. Ale pracę bardzo łatwo dostać, jeżeli to komuś wystarczy to to jest zaleta. Biorą jak leci, bo ciągle ktoś odchodzi. Rekrutacja? Może lepiej bez komentarza, za dużo co najmniej o 3 osoby. Siedzą i plotkują cały dzień. (usunięte przez administratora) Prawdopodobnie jedyna rzecz oprócz jedzenia, na której Panie się znają, a patrząc na ich lica widać, że to prawdziwa pasja płynąca z serca.

Mal
@Kasia

@kasia Piker

Anita
@Mal

Broń Boże, jak najdalej od tej firmy

Specjalista ds. Marketingu

Nie spodziewalam sie takiej rekrutacji - dawno juz mnie tak nikt nie testowal. Jezyk i testy.Ciekawe doswiadczenie, przygotowani dobrze do tematu. I mam tylko nadzieje ze zostane przyjeta, bo firma fajna, biuro ladne i atmosfera tez sympatyczna. Szkoda ze malo takich ofert na rynku i firm zatrudniajacych ludzi na umowe o prace.

logo firmy Specjalista IT
logo firmy Technik w Centrum Napraw
Nadarzyn
Diebold Nixdorf
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy PTP Accountant Specialist - temporary role/ 6 mnts
AmeriGas Polska Sp. z o.o.
Sasza

Proszę o info o dziale IT. Zależy mi na rozwoju w tym sektorze. Chcę pogłębić swoją wiedzę i umiejętności. Obecnie szukam pracy gdzie przyswoje jak najwięcej nowych informacji. Jak oceniacie osobę zarządzająca tym działem? Ma duża wiedzę?

Izabell
@Sasza

Bardzo polecamy - super skład i ekipa.

H
@Sasza

Uciekaj jak najdalej, z IT to tyle wspólnego, że komputery stoją

Joanna
@H

A dlaczego tak uważasz? Jakie są obowiazki na co dzień?

Elo

Nie karmcie trolli i nie odpisujcie, przecież to i tak w tym sądzie co jest sprawa wyjdzie kto to pisze.

Pani Marta jest Spoko dobra dziewczyna zawsze pomoże

Szyszka
@Wujaszek

Ja też mam całkiem dobre zdanie i nie pracuje od 2mc tylko sporo dłużej więc czas na zmianę opini by był. Gorzej oceniam ludzi z hali niestety.

@Wujaszek

(usunięte przez administratora) obrobić z krzywonogim i wyśmiewać się z pracownikow

Kierowca
@Szyszka

Interesuje mnie praca kierowcy b+e jak to wygląda jaka kasa i jaka praca ???

Dawid

Na magazynie piją wszyscy a jak nie piją to gorzej. Adres nie ma znaczenia przerzucaja tam wszystkich pracowników obecnie. Też zaczniesz pić a jak nie to będziesz wrogiem nr 1 i będą na Ciebie tu pisać. Bo pisza na każdego kto nie jest w ich menelskiej grupie. Plus nie licz że trafisz po pracy do domu albo dojedziesz rano na magazyn bo gościi który się tym teraz zajmuje w tym tygodniu chyba 0 razy dobrze to zrobił i ciągle każdy narzeka.

Kierowca
@Dawid

Interesuje mnie praca kierowcy b+e jak to wygląda jaka kasa i jaka praca ???

Sobota wieczór się zaczyna, a tu ani jednego wpisu . Co się zmieniło

Janusz
@..

Przecież i tak wpisy są tu mega często dodawane. A Ty co w ogóle uważasz o pracy w tej firmie?

Kleopatra

1. Jeśli jesteś zainteresowany to może podejdź i zapytaj? 2. Czy rzucił czy nie to jest jego prywatna sprawa, która nie powinna być wywlekana na tej stronie pełnej szamba i pomówien.. 3. Co jest z ludźmi? Dlaczego nie skupicie się na sobie? Zaglądacie każdemu w łóżko i portfel. Jeżeli Wasze życie jest tak mało interesujące moze pora pomyśleć co w nim zmienic? 4. Wszystkie osoby, które żyją tym miejscem i tymi wpisami, nie bójcie się prosić o pomoc. Udajcie się do psychologa.

Project manager

Zdjęcia z ogłoszeń o prace, nie maja nic wspólnego z rzeczywistością. W firmie nie ma radosnych ludzi z komputerami Apple. W ogóle nie na tam takich komputerów. Pracuje się na tanich laptopach z niemiecką klawiaturą. Używa się jedynie darmowego oprogramowania, jeżeli licencja ma trial, trzeba kombinować i tworzyć nowe klucze co chwila. Wszystko musi być po taniości, trzeba projektować w Microsoft Paint. W biurze jest brudno i ponuro. Ludzie upakowani jak w kurnikach. Każdy kicha, bo wszędzie fruwa kurz.

Jasiek

Nie - firma ma pienkne pieciopientrowe biuro w samym centrum, superasta atmosferka, wszyscy bardzo mili i chetni aby sie wspierac. tylko nieogary nie dadza rady tu pracowac. wiec nie ma sie co dziwic , ze innym praca nie idzie jak przyszli (usunięte przez administratora) w stolek na frykaski - sorry ale nie da sie tak. bardzo polecam prace w firmie.

Grażyna
@Project manager

A ogólnie rozmawiałeś o tym z szefostwem? Że może warto coś zmienić? No bo pójście po taniości wcale w dłuższej perspektywie nie przekłada się na zyski.

Mateusz Radoszewski

Czytam te opinie i mi się nóż w kieszeni otwiera, dlaczego? Ponieważ nie jest tak jak wszyscy piszą, pracowałem tam i jest po prostu krótka piłka albo pracujesz i masz fajnie albo lecisz w kulki i wylatujesz. Szefowie są wymagający ale sprawiedliwi i doceniają ciężką pracę a poza tym my Polacy możemy się od Szwajcarów wiele nauczyć. Kierownictwo też jest w porządku i bardzo pomagają, nie ma tu korporacji i Firma jest naprawdę otwarta na ludzi. To był dla mnie zaszczyt tam pracować ponieważ dużo mnie nauczono jak i dostałem lekcje pokory która mi się należała. Ja polecam i naprawdę lepiej samemu spróbować zamiast głupoty pisać.

Heh a to ciekawe, może ujawnisz swoją tożsamość bo niestety tak nie było i mądrzy o tym wiedzą :)

Jprdl
@Mateusz Radoszewski

Serio kolego? Czy nie wymyślasz trochę?

Opinia o Wietzendorf
@Mateusz Radoszewski

Nikt tu o takim Mateuszu nie słyszał

wstyd
@Mateusz Radoszewski

z calym szacunkiem, ale co Pan przeskrobał, żeby tak nasłodzić o tej firmie?

Marzenka3
@Mateusz Radoszewski

Od Szwajcarów możemy się jedynie nauczyć skąpstwa a od tych w Beliani niestety niczego innego. Myślenie jak z lat 90 plus zero świadomości obecnych polskich realiów gdzie średnia krajowa wynosi 5800zl brutto a zarobki mocno odstają.

@Mateusz Radoszewski

Co wy ludzie piszecie?! Przecież ta firma to jedno wielkie (usunięte przez administratora) Bez meldunku, bez krankenkasy itp. I gadanie przez kierownika ze w razie kontroli to nie mówić ile się w szwajcarii jest... Książkę można było by napisac

Janek

To jedna z najlepszych firm w Polsce w jakich pracujemy wspolnie z partnerka... Zawsze kasa na czas, magazyny ok ludzie w magazynach ok od zawsze. Jak potrzebuje sie zamienic czy inne stanowisko, moge liczyc na zmiane. Te mieszkania dla pracownikow w bardzo dobrym standardzie, a pracownicy niektorzy tego nie doceniaja tylko wszystko krytykuja i niszcza. A po co? Jak ktos chce dobre pieniadze na start zarobic bez jezyka na umowie w miemczech to ta firma daje mozliwosc. Nie sluchajcie tych co nie ma a pisza i piszcza, bo zostali zwolnieni za nieszczenie, kradzieze, pijanstwo i jeszcze inne wybryki. Tu wiele fajnych ludzi poznac mozna! ! !

RMF fm
@Janek

Popracujesz jeszcze jakiś czas i zmienisz zdanie. Szczególnie ta umowa na najniższą niemiecką stawkę, to jest ok? A reszta kasy jak? Ludzie nie fajni bo obrabiają każdego i za wszystko. Krzywonogi i jego obecna wybranka też nie powiedzą inaczej jak (usunięte przez administratora)

Grażyna
@RMF fm

A czemu tak obrabiają każdego. Przecież nieprzyjemnie pracuje się w takiej atmosferze ....

@RMF fm

To prawda

Joanna

Pracodawca nie robi nic z tymi ludźmi? Przecież taka atmosfera pewnie wpływa na wasza prace...

Widmo nad beliani
@Joanna

Pracodawca sam nie jest lepszy. Przestrzeganie kodeksu pracy w pelni to czarna magia, a m0bb1ng to chel powszedni.

Puszek

Cześć , mam kilka pytań. Planujemy jako para wyruszyć do pracy Beliani w Niemczech. Stąd moje pytania. * Jak wyglądają miejsca zamieszkania ? Czy są to normalne warunki ? * Jak jest z płacą ? Ile zarabiacie za 4/1 ? * Za co odciągają ? A co jest darmowe ? Z góry dziękuję i pozdrawiam

Dzekuś
@Puszek

A ja wlasnie napisze dobrze. Najwiazniejsze, czy chcecie isc do pracy pracowac - czy isc do pracy i odpoczywac. Praca spoko, warunki spoko. Ze Szczecina do WD co tydzien macie transport w cenie, spanie w cenie, przywoza i odwoza do pracy za free, codziennie zakupy po drodze w kslepie w cenie, warunki bardzo dobre, czysto, schludnie, srodki czystosci w cenie. Piszcie do kadr - na start super. Szef spoko - jak sie pracuje. Trzy przerwy w ciadu dnia. Jestem tutaj trzy lata. Nie czytajcie plotek tutaj, ludzie maja swoje zycie nudne i pisza tutaj szukajac atrakcji w zyciu innych od manago do wlasciciela. Poleckam!

Hhh

Weźcie w końcu podajcie ich do sądu bo ile można

Puszek
@Dzekuś

#Dzekuś , powiedz mi proszę jak wyglądają mieszkania pod kątem zamieszkania i jak jest mieszkać z tyloma osobami ? Ile zarabiasz w Euro ? Tylko proszę szczerze bo my nie chcemy tam jechać i leżeć tylko zarobić dobre pieniądze żeby było z czym wracać. Z góry bardzo dziękuję za pierwszą opinię i pozdrawiam

Hhh
@Hhh

W sensie to o tych o których piszą, wadze komentarze (usunięte przez administratora) i osoby tu wymienione powinny was zniszczyć w sądzie.

@Puszek

Praca OK Mieszkania OK

Komentarz zaraz i tak zostanie usunięty, tak samo jak wszystkie które obrażają rządzących w tej firmie ????

BELIANI HR
@..

Zgadza się, wszystkie komentraze, które obrażają kogokolwiek (nie tylko "rządzących") będą usuwane. Konsekwentnie będziemy dbać o to, aby forum dotyczyło pracodawcy, nie pracowników.

@BELIANI HR

Tylko że tę opinię tyczą się również pracodawcy pozniewaz gdyby kierownik reagował na wszystkie problemy w firmie to i pracodawca by inaczej podchodził do ludzi. Ale nie można powiedzieć że problemy są rozwiązywane z pracodawcą poprostu są zamiatane pod dywan w biurze na wietzendorf. I każdy ma siedzieć cicho bo majkel czy Stefan nie mogą się o niczym dowiedzieć .

@..

Problemem są ludzie pracujący na hali, nie potrafią nic samodzielnie zrobić, bez biura połowa z nich by zginęła. (usunięte przez administratora) nie można wszystkich zwolnić bo ktoś pracować musi.

Jagoda
@..

Moim zdaniem powinniście się cieszyc, że nie wszystko dociera do M i S, bo większość ludzi byłaby zwolniona. Wystarczy kilka przykładów jak szedł przez hale i wywalił z pracy chłopaka bo miał telefon, innej dziewczynie kazał wyciągać wszystko z kieszeni bo myślał że widzi kształt telefonu a to był skaner. I nie (usunięte przez administratora)się większość ludzi to totalna patologia, 20letni ludzie bez żadnego zęba. I po postaniu w biurze raz 10min jak posłuchałem to pomyslalem ze ja to bym wszystkich zwolnił jak bym mógł. Człowiek przychodzi z konkretnym problemem- miałem źle naliczona wyplate a w międzyczasie co minute ktoś wchodzi bo chce plaster, bo ma biegunkę, bo zostawił w domu włączony piekarnik, jeszcze jakieś inne problemy mieli ale jedna osoba powiedziała że chce na osobności. Pewnie na kogoś donieść. Na chatach nie do prosisz się żeby ktoś sprzątał, w lodówkach gnije jedzenie, pala papierosy, wszystko śmierdzi. Alkohol się leje codziennie, dra pyski, a potem rano walą sobie w zajemnie drzwi bo codziennie ktoś zasypia do pracy. Jak dla mnie jak by wywaliło się połowę tych durnych ludzi, co tylko chleja i robią plotki to byłoby wszystkim lzej. Ale niestety ktoś pracować musi, szkoda że ja musze z tymi ludzmi codziennie przebywać. No i ciepłej mogłoby być na hali, a tak to są i plusy. Dojazd za darmo, kasa na czas, do domu praktycznie wszystko co potrzebujesz dostajesz jak chodzi o mojego managera czy biuro to też nic złego mnie nie spotkało, ale wiem że na innych halach czyli crosie jest źle i tam bym nie chciał iść.

Karol
@Jagoda

Mam lepsza historie o miłości płynącej z serca właścicieli. Kilka miesięcy temu hala trzecia, majk chodzi po hali z Marta i coś do niej gada. My z kolegami idziemy na przerwę i nas zatrzymał i kazał jej zapytać czemu tak wolno chodzimy xD odpowiedzieliśmy, że nie wiemy, przetłumaczyła mu, a on na to, że stupid pipol, to akurat zrozumieliśmy xD jak ktoś liczy na jego dobroc to jest albo nowy albo on jest stupid xD

Życzliwy
@Karol

on potrafi przyczepić się do ciebie że zamiatasz za małą miotłą. Dla niego nie liczą się pracownicy ma być robota zrobiona i tyle.

Nie prawda

Logistyka Morska

Witam, jutro mam rozmowę w sprawie pracy w Beliani z językiem obcym na stanowisku Asystent Działu Logistyki Morskiej. Czy może ktoś coś powiedzieć o tym stanowisku ? Będę wdzięczny! Pozdrawiam

Bardzo nie polecam pracy w dziale logistyki. Zwłaszcza ludziom wykształconym kierunkowo i liczącym na rozwój. Głównym problemem są współpracownicy. Na pozór wszyscy spijają sobie z dziubkow, ale wystarczy, że ktoś ma dzień wolnego. Jest na tapecie cały dzień, analizowane jest jak wygląda, czym się interesuje i zagląda mu się w portfel. Prawdziwa zwierzęcość wychodzi jednak podczas integracji gdzie ludzie pod wpływem różnych substancji pokazują swoje twarze. Najgłośniej krzycza Ci, którzy najwięcej mają na sumieniu-min Pani z importu, która plotkuje o prywatnym życiu ludzi, ze wszystkich działów, a sama utrzymuje bardzo bliskie relacje z wieloma Panami - z wielu działów, również z kierownikiem pewnego magazynu. Dziękuję, nigdy więcej. Za mała kasa na taka traumę.

Tokot
@Ania

Niestety, logistyka nie jest odosobnionym działem pod tym względem. Obsługa klienta (De) to również wylęgarnia żmij fałszywych zachowań (oczywiście bez pojedynczych osób). Tak, jak pisze Ania, za pieniądze tam oferowane szkoda psuć sobie nerwy.

Polska

Myśle, ze nie ma innej osoby po drugiej stronie hali

Niania

Nie wierzę co tam się dzieje (usunięte przez administratora) rządzi magazynem

Niania

Szok Mazenka co tam się wyprawia (usunięte przez administratora) na całego dobrze że juz tam nie pracuje

Szukam pracy

Czy to prawda, że w tej firmie nie ma szans na home office a jeśli jakimś cudem się zgodzą to w komputerze instalują aplikacje robiąca zrzuty ekranu co kilka minut?

Xyz
@Szukam pracy

Wszystko co piszą o tej firmie to prawda, wszystko co złe, na magazynach też. ☹️ Kiepska firma a pracownicy to pożal się.....

Tom
@Szukam pracy

Tak, to prawda. Do niedawna trzeba było wylogowywać się z czasu pracy na każde siku. Pierwsza zasada tej firmy: nikomu nie ufaj.

Ciekawy
@Xyz

Mozna opinie o pracy na magazynie w Niemczech ?

Parodia

Skreślaja ludzi po 4dniach pracy. Nie polecam :)

Guru
@Parodia

Na jakim dziale?

FB
@Guru

Biuro, dzial technology - fb team. Na rozmowie i w ogloszeniu info o szkoleniach wewnetrznych a w rzeczywistosci nie maja czasu. Po 4 dniach pracy feedbeck: za szybko klika (usunięte przez administratora) tam ze wszystkie taski robione poprawnie i raporty tez. (usunięte przez administratora)wyplaty. na czas nie ma, problemy(usunięte przez administratora) jakies nieogary tam pracuja, a jak na czas to sie hajs nie zgadza. Przyjeli 30 nowych osob, bo wszyscy odchodza. Jedynie szkolenie z google docs bylo sensowne. (usunięte przez administratora)

Wms
@FB

Zwróćcie uwagę kto zarządza całym działem IT. Jak się łapie tyle srok za ogon to nie ma opcji żeby cos działało dobrze. Tym bardziej jak jest brak wiedzy to jak można czegoś wymagać od pracowników? Najlepsze są teksty innego działu, w obrębie IT- diagnoza dla każdego kto ma problem? U mnie działa. Ludzie traktowani są bardzo przeciętnie, przez pół roku masz szansę porozmawiać z przełożona raz. I nie wie z jakiego jesteś działu ani jak się nazywasz.

Insta
@Wms

Osoba zarządzająca technology nie ma, ani wiedzy, ani żadnego wcześniejszego doświadczenia, ma za to duże wymagania. Szkolenia wewnętrzne polegają jedynie na przekazaniu wiedzy o systemie przez starszych pracowników. W tej firmie nikt się nie szkoli, ani nie prowadził wcześniej projektów, mało kto ma wykształcenie w temacie. Możesz tam nauczyć się zwyczajów Beliani, ale niczego sensownego się nie nauczysz. System autorski, zrobiony byle jak, bo na wszystko szkoda czasu i pieniędzy. Serwery wiecznie padają i uniemożliwiają prace.

Cyprian
@Insta

Dodam, że rozmawiając z nią czujesz się jak osoba gorszej kategorii. Takie odczucia mają wszystkie działy, nie tylko IT. Żeby zostać tl musisz wchodzić w tylek przykład dwóch Panow- od wms i ts. To w ogóle nie ma nic wspólnego z IT, praca tylko żeby wpisać coś w CV. Chociaż nie nauczysz się niczego i gorzej jak nowy pracodawca będzie chciał zweryfikować wiedze. Plus szykuj się na wycieczki na magazyn w de - na siłę, nikt nie chce tam jechać. Jak się zastanawiacie dlaczego to poczytajcie co piszą tutaj ludzie stamtąd i zobaczycie z kim macie do czynienia. Dział leży i kwiczy.

Ole
@Cyprian

Tam panuje reżim.

Koleżank i koledzy graficy
@FB

Natalia, nasz dział słyszał, że kompletnie się nie odnajdowałaś w pracy. Dlatego lepiej było pozwolić Ci odejść. PS. Ania w FB Team jest spoko, na prawdę dobrze się z nią współpracuje.

xD
@Koleżank i koledzy graficy

Jasne, w cyrku mało kto się odnajdzie. + naprawdę*

Netto
@xD

Najważniejsze że się odnajdywałaś w swojej reklamówce na (usunięte przez administratora) :) Zakończmy już tą dyskusję o braku umiejętności i lizaniu różnych części ciała bo każdy na swoją opinię, lecz nie każdy rozumie czym się różni praca od siedzenia z przymusu

Komodo

Witam, Za niedługo mam rozmowę w sprawie pracy w Beliani z językiem obcym na stanowisku Customer Service. Czy są tu osoby które wykonują tą samą i mogłyby podzielić się opinią? Będę niezmiernie wdzięczny! Pozdrawiam,

Zostaw merytoryczną opinię o Beliani - Szczecin

• Jak się pracuje w Beliani?

Zobacz opinie na temat firmy Beliani tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 212.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Beliani?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 172, z czego 40 to opinie pozytywne, 84 to opinie negatywne, a 48 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Beliani?

Kandydaci do pracy w Beliani napisali 14 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Beliani
3.7/5 Na podstawie 853 ocen.

Beliani