Opinie o beliani.pl - Beliani (UK) GmbH

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Beliani. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Beliani o rekrutacji.

Branże: Sklepy internetowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Beliani w Szczecin

Tylko jakość!

Beliani to bez wątpienia jedno z najlepszych miejsc na dobre meble. Mam tam moje krzesła biurowe od ponad roku i pozostają solidne! Wysoce rekomendowane!

Aron W.

Moim ulubionym meblem od Beliani jest moja Sofa. Polecam firmę każdemu, kto chce mieć dobre i jakościowe meble; to właśnie mnie sprowadza!

Serwis Premium

Jestem bardzo zadowolona z ich pracy. W przyszłości zamierzam ponownie skorzystać z ich usług. Luksusowy wygląd i trwałość.

Wspaniały produkt, Beliani!

Dzięki za dostawę! oprócz doskonałej obsługi klienta jakość stołu jest znakomita.

Specjalista ds. Marketingu

Nie spodziewalam sie takiej rekrutacji - dawno juz mnie tak nikt nie testowal. Jezyk i testy.Ciekawe doswiadczenie, przygotowani dobrze do tematu. I mam tylko nadzieje ze zostane przyjeta, bo firma fajna, biuro ladne i atmosfera tez sympatyczna. Szkoda ze malo takich ofert na rynku i firm zatrudniajacych ludzi na umowe o prace.

logo firmy Specjalista IT
logo firmy Process Manager
Katowice
Bonprix Sp. z o.o.
Świetny

Kupiłem drzwi 4 lata temu od Beliani. Innowacyjność i trwałość to powód, dla którego wrócę.

Joanna
@Świetny

a czemu uważasz że te drzwi są innowacyjne?

Tymon N.

Od 3 lat kupujemy meble od Beliani. Wielkie uznanie za ich szybką obsługę! W międzyczasie nie mieliśmy żadnych skarg na ich meble.

Sztefanbigboss

Moje krzesło do mnie przemowilo- Dawid arbuzito zobacz jesteś zwyciescom, nikt nie jest tak przystojny jak Ty, tak wysoki i zdolny. To dobre krzesło, serdecznie polecam, podam chetnym nr artykułu, ja i mój Grześ serdecznie polecamy.

Michaeljestwspanialy

Wspaniale mi idzie w mojej pracy mój szwajcarski szef jest zachwycony i mnie chwali dopinguje do pracy mówiąc że jestem mądry i zdolny. Taki szef to skarb ubóstwiam go i jego poczucie humoru.

Praca tutaj była świetna!

Praca tutaj bez wątpienia pomogła mi w podjęciu decyzji zmieniających życie na lepsze. W swojej istocie kierownictwo ma zawsze na uwadze dobro swoich pracowników. Chętnie współpracują z Tobą i pomagają w wykonaniu zadania.

Wysoce rekomendowane

Świetna obsługa, dobra jakość! Polecam bez wahania.

Uwielbiam pracować w Beliani

Odkąd zacząłem pracować w Beliani w 2021 roku, żaden z moich przełożonych nie wywierał na mnie presji. Polityka firmy jest wystarczająco dobra.

Seweryna P.

Cena, jakość i obsługa klienta były świetne.

Uwielbiam zestaw do jadalni!

Mój zestaw do jadalni jest niesamowity! ! Krzesła są solidne i dobrze skonstruowane. Pomiędzy, uwielbiam kolory i materiał. Dziękuję Ci!

Pawel

Dwa lata temu kupiliśmy dwa krzesła i nadal dobrze wyglądają. Kiedy się przeprowadziliśmy, skontaktowaliśmy się z firmą i wysłaliśmy im zdjęcia tych dwóch krzeseł z prośbą o uzyskanie 2 podobnych. Firma znalazła nasze oryginalne zamówienie i powiedziała nam, czego potrzebujemy. Zrobiliśmy i doskonale pasują do pozostałych dwójek.

Dziękuję Ci!

Dostałem moje krzesła 4 miesiące temu i całkiem dobrze mi służą. To firma, którą bardzo polecam!

Kochamy ich

Absolutnie uwielbiam moje nowe stoisko oraz stół i krzesła! Moje wnuki lubią budkę. Specjalne podziękowania dla Stephana.

Jagoda

Co za wspaniały stół! Oprócz doskonałej obsługi klienta jakość stołu jest wyjątkowa. Jesteśmy szczególnie zadowoleni z tego, jak wytrzymały jest stół po tym, jak wyglądający podobnie jak stół nigdy nie przestał się chwiać. Firma spedycyjna była świetna, a ktokolwiek zapakował stół do wysyłki, wykonał fantastyczną robotę. Stół był bardzo dobrze zabezpieczony i łatwy do rozpakowania. Zdecydowanie poleciłbym ten stół innym!

Witołd

Miałem wspaniałe doświadczenie w pracy w Beliani, ale musiałem odejść, ponieważ przeprowadzałem się i musiałem ustatkować się z żoną i kontynuować pracę nad moim osobistym projektem.

Niska płaca, brak perspektyw rozwoju, niekompetentni team leaderzy - niektóre osoby są tam zbędne, serio... 2-3 godziny prawdziwej pracy, reszta to siedzenie i czekanie, aż stuknie 8h w systemie. Home office - zapomnij, tu panuje średniowiecze. Tylko w wyjątkowych sytuacjach, a jak już jakimś cudem uda się pójść na zdalne, to instalują ci oprogramowanie, które robi screeny i monitoruje aktywność myszki oraz klawiatury. Nie polecam, szkoda czasu i nerwów

@.

Niska płaca? Najniższa krajowa czy jednak trochę więcej?

Joanna

A skąd Ty wiesz takie rzeczy? Serio ktoś się chwali takimi akcjami? Masz w ogóle pewność ze mówią prawde?

Zostaw merytoryczną opinię o Beliani - Szczecin

• Jak się pracuje w Beliani?

Zobacz opinie na temat firmy Beliani tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 212.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Beliani?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 172, z czego 39 to opinie pozytywne, 85 to opinie negatywne, a 48 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Beliani?

Kandydaci do pracy w Beliani napisali 14 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Beliani
3.7/5 Na podstawie 853 ocen.

Beliani