Opinie o COGNITY SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ w Kraków

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy COGNITY SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w COGNITY SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o COGNITY SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ w Kraków

Agata

@ Zainteresowany Firma na swojej stronie https://www.cognity.pl/praca,k,9.html publikuje wiele ofert. Głównie dla szkoleniowców. Cognity Szkolenia na swojej stronie internetowej publikuje bardzo dużo pozytywnych referencji od zadowolonych klientów. Jak sądzicie, czy dobre świadczenie usług idzie w parze z dobrymi warunkami pracy dla swoich pracowników? @Luiza Piszesz, że Cognity Szkolenia jest świetną firmą. Podziel się, proszę, jakimiś konkretami. Jak tam się obecnie pracuje?

Luiza

Niestety niektórzy pracując w świetnej firmie nie potrafią tego docenić!!!!

MajKelMechanik

Pracowałem jako elektromechanik parę lat i nie wygląda to tak jak niektórzy przedstawiają. Technik mechanik nie wyciągnie więcej jak 3200 neto na rękę (oczywiście plus premia od obrotu +premia uznaniowa). Kierownik warsztatu to ma w granicach 8500 brutto. W poznaniu może być lepiej, to chyba jedyne miasto gdzie stawki są inne. Jest umowa o pracę. Na czas nieokreślony dostaniesz po paru latach. Na początek okres próbny 3-mce, a potem umowa na czas określony na 3 lata. Są szkolenia, można zdobyć niemałe doświadczenie i wykorzystać je później w cv. Pakiet socjalny to przedpłacowa karta na święta do auchana, jest prywatna opieka medyczna, to duży plus, zniżki na asortyment i naprawę auta. Miałem przerwę obiadową 15 minut. Jeśli ktoś ma jakieś pytania niech je napisze w odpowiedzi, postaram się na nie odpisać.

albercik

Jak na mechanika nie jest źle. Ogólnie wszystko zapewniają - od ciuchów roboczych, obuwia, po podstawową skrzynkę z narzędziami, którą każdy musi mieć własną. Jak trafisz do serwisu Mercedesa, to git, bo jak dla mnie jest ok. Roboty dużo, ale da się przerobić. Premie są, socjal jest.

Rozmowa kwalifikacyjna nie musi być stresująca. Czy ta w COGNITY SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ spełniła Twoje oczekiwania? Które pytania podobały Ci się najbardziej? Twoje doświadczenia mogą pomóc innym!
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Konsultant Microsoft Dynamics 365 SCM
MS POS Poland Sp. z o.o.
logo firmy E-learning Content Creator
Agata

@123H dziękuję za odpowiedź. Jest szansa na zwiększenie stawki wynagrodzenia po przepracowaniu dłuższego czasu w firmie? Ważna będzie też informacja o pozostałych, mniej już materialnych, kwestiach. Jak oceniasz samą atmosferę pracy i kontakt z osobami pracującymi w firmie? Pracodawca wspiera integracje poprzez organizacje wspólnych wydarzeń/imprez?

123H

proponowane wynagrodzenie wynosi około 2200 zł netto podstawy plus premia 2 x 200 zł w zależności od wyników, także słabiutko.

Agata

Dużo osób wypowiada się na temat Cognity Szkolenia z perspektywy klienta. A jakim firma jest pracodawcą? Chętnie dowiemy się więcej od jej obecnych pracowników. Na jakie warunki zatrudnienia i benefity można liczyć obecnie?

biko

teraz dajcie znać na jakie zarobki mogą liczyć tutaj pracownicy

cognity

@wrotka419 @davis Dziękujemy za uznanie dla merytoryki naszych szkoleń oraz ich praktycznej przydatności. Cieszymy się (wraz z trenerami), że tak dobrze odpowiadają na Wasze oczekiwania i zaspokajają Wasze potrzeby szkoleniowe :) Przykro nam natomiast, że jako firma szkoleniowa, zapewniając catering kawowy w trakcie przerw oraz pełnowymiarowy obiad w pobliskiej restauracji, nie zawsze jesteśmy w stanie zaspokoić każde potrzeby żywieniowe. Jeśli chodzi o przytoczoną sytuację, dotyczącą chłodu w sali i kaloryfera – myślimy, że sam Maslow byłby zaskoczony tą awarią podobnie jak my. A fachowcy mówili, że będziemy zadowoleni… Inni zupełnie fachowcy skutecznie przywrócili ciepło do sali już następnego dnia. Zapraszamy na szkolenie, by się przekonać :)

davis

Kompletnie nie zgodzę się z powyższą opinią. Osiągnięcie satysfakcjonującego poziomu merytorycznego to oczywiście ważna rzecz, ale elementy komplementarne są również istotnym dopełnieniem całości. Już sam Maslow w swojej piramidzie zwrócił uwagę na to, że do potrzeb wyższego rzędu (np. przyswajanie wiedzy i rozwój) dochodzi się dopiero po zaspokojeniu tych podstawowych (w tym przypadku głód lub odpowiednia temperatura)... Nikt mi wobec tego nie powie, że będę z uśmiechem na twarzy słuchał o kolejnych funkcjach Excela i jednocześnie trząsł się z zimna - to niesamowicie krótkowzroczne rozumowanie. Cóż, jeszcze w szkoleniu nie uczestniczyłem i chyba na razie się wstrzymam (przynajmniej do cieplejszych miesięcy).

wrotka419

Kilka razy uczestniczyłam w szkoleniu Cognity. Meteorytyka szkolenia bardzo na plus, trenerzy przykładają się do szkolenia, przydatne,branżowe przykłady. Niestety organizacja poniżej moich oczekiwań - w salach szkoleniowych jest przeraźliwie zimno, temperatura parę stopni na plusie. Poczęstunek na szkoleniu bardzo kiepski.Na ostatnim szkoleniu doszło do co najmniej dziwniej sytuacji, kaloryfer oderwał ze ściany, przez co stworzył zagrożenie dla uczestników szkolenia. Szkolenia polecam, ale tylko dla tych którzy lubią ekstremalne warunki ;)

misak

Miałam koleżankę, która pracuje w Cognity w dziale marketingu, jest zadowolona. Mówi, że praca bardzo rozwijająca, ciekawe projekty i zadania, można się dużo nauczyć.

do oko

to chyba żart, rekrutacja jest prowadzona cały czas na darmowe staże - wystarczy spojrzeć na ogłoszenia, a prowadzona jest ciągle, bo jest taka rotacja pracowników

@do oko

Istotnie, wystarczy spojrzeć na ogłoszenia, aby zobaczyć, że w ostatnim czasie prowadziliśmy dużo rekrutacji, oferując praktyki studenckie oraz finansowane staże. Być może stąd Twoje wrażenie o rotacji pracowników. W okresie wakacyjnym przygotowaliśmy program miesięcznych praktyk dla czterech osób, które zgłosiły się do nas po festiwalu HR. Jeśli chodzi o staże – prowadzone są we współpracy z Grodzkim i Powiatowym Urzędem Pracy, w ramach której finansowane są z puli środków unijnych. Obecnie, w ramach stażu pracują dla nas dwie osoby, wspierając projekty, realizowane przez stały zespół firmy. Dodatkowo, wraz z rozwojem naszej oferty szkoleń, prowadzimy odpowiednie rekrutacje trenerów do współpracy przy prowadzeniu poszczególnych kursów. Informacje na temat warunków zatrudnienia, staży i praktyk są ogólnodostępne i od początku znane każdej osobie, ubiegającej się o poszczególne stanowiska.

To, co napiszę nie jest moją opinią. Znalazłam ofertę pracy w tej firmie i zastanawiałam się czy wysłać CV. Moja znajoma kiedyś tam pracowała i mi to odradziła. Nie wiem, czy nadal jest tam tak jak opowiadała znajoma.

Cognity

Dzięki za miłe słowa. Rekrutujemy na stanowisko trenera MS Office i trenera SEO. Jeżeli jesteś zainteresowana wyślij nam cv na praca@cognity.pl, podczas rozmowy omówimy szczegóły współpracy. Co do praktyk dziennikarskich w dziale IT - jest to fajna opcja dla osób lubiących pisać i mających wiedzę z zakresu IT. W ramach tych praktyk można uczestniczyć bezpłatnie w wybranym przez siebie kursie z oferty Cognity, otrzymać referencję, wpis do indeksu. Dodamy jeszcze, że praktyki są zdalne :)Tutaj też pierwszym etapem jest wysłanie cv.

Justyna

Byłam na szkoleniu w Cognity w czerwcu. Szkolenie bardzo fajne, dobrze prowadzone, pyszny obiad w przerwie.

Justyna

Nie polecam pracy w tej firmie. Atmosfera bardzo zła – na rozmowie obiecują samodzielne stanowisko, a potem okazuje się, że każda rzecz podlega drobiazgowej kontroli. „Szefowa” siedzi (dosłownie) obok Ciebie i przygląda się jak pracujesz. (usunięte przez administratora) Rotacja pracowników to jakiś kosmos – tak dużej nie widziałam w żadnym innym miejscu. (usunięte przez administratora) Ogólnie nie polecam!

cognity

Przykro nam, że pracę u nas odebrałaś w ten sposób. Chętnie porozmawiamy z Tobą o Twoich odczuciach, jeżeli tylko będzie to dla Ciebie pomocne i uspokoi Twoje nerwy. Ilu obserwatorów, tyle opinii, dlatego – nie mając wpływu na subiektywne oceny – możemy tylko powiedzieć, że jako zespół dbamy o dobrą atmosferę i relacje, które wspierają naszą codzienną pracę. Naszym Klientom i Partnerom biznesowym zapewniamy natomiast najlepszą obsługę i opiekę merytoryczną, których odzwierciedlenie znaleźć można w referencjach udostępnionych na naszej stronie.

Bernatka

Bardzo duża rotacja pracowników. Ludzie pracują po pół roku, bo więcej nie wytrzymają w tej firmie.

Cognity
@Bernatka

Dziękujemy za Twoją opinie. Jest jak w każdej firmie, jedni pracują 3 lata lub dłużej inni pół roku.

oldboy

Byłem w marcu 2015 na szkoleniu excel zaawansowany. Profesjonalne podejście, świetny trener. Sale szkoleniowe mogły by być ładniejsze ;)

Zostaw merytoryczną opinię o COGNITY SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - Kraków

• Jak się pracuje w COGNITY SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ?

Zobacz opinie na temat firmy COGNITY SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w COGNITY SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ?

COGNITY SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
3.6/5 Na podstawie 39 ocen.
  • KAZIMIERZA MORAWSKIEGO 5
    30-102 Kraków