Opinie o COGNITY SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ w Kraków

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy COGNITY SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w COGNITY SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o COGNITY SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ w Kraków

Malwina Nowy wpis

W sieci jest oferta pracy na stanowisko trenera - program R. Czytam, że trzeba być w gotowości do podróży służbowych. Powiedzcie, czy za nie ma się jakoś lepiej płacone? Widzę, że praktykowane są tutaj umowy długoterminowe. Na jak długo w takim razie jest się zatrudnianym? :)))

Łuki Nowy wpis

Jest praca jako trener – wykładowy język polski lub angielski. Mnie konkretnie zainteresowała oferta na trener MS Excel w controllingu personalnym. O co chodzi z tym że trzeba być gotowym do kilku w miesiącu, kilkudniowych podróży służbowych? Chodzi o szkolenia w terenie? Dają samochód służbowy i dodatkowo diety? Ktoś był na rekrutacji i się czegoś dowiedział?

N Nowy wpis
@Łuki

Chodzi o szkolenia w terenie. Jedziesz własnym autem, firma pokrywa koszt podróży i hotel.

Małgorzata Ogrodowczyk-Kornek Nowy wpis

Szkolnie merytoryczne. Prowadzący rzeczowy. Pozywnie byłam zaskoczona ilościa ćiwczeń i aktualna wetryfikacją przez prowadzacego. Polecam serdecznie....

Maria

Jakiś czas temu brałam udział w rekrutacji na stanowisko specjalista ds szkoleń - pani prowadząca rozmowę- dziwna, zadawała dziwne pytania typu jak się tworzy spis treści w wordzie. Pytania zadawane chaotycznie, niektóre te sam po kilka razy. Dużo pytań ,,a co by było gdyby" - do osoby która nie miała doświadczenia w takiej branży. Wrażenia po rozmowach średnie, moim zdaniem szkoda czasu. Miałam wiele lepszych rozmów, w lepszych firmach gdzie rekruter sprawiał bardzo dobre wrażenie - tutaj wyszłam lekko zniesmaczona. Cieszę się, że nie dostałam pracy ponieważ nie chciałabym mieć nad sobą takiej kierowniczki.

Agnieszka
@Maria

Możesz napisać jak wyglądały warunki, o ile zostały Ci przedstawione na rozmowie?

Joanna
@Maria

Marysiu tylko się cieszyć że Pani prezes nie zatrudniła. Pracowałam tam jakiś czas w "dziale marketingu". Poprostu smiech na sali. To co się tam działo to cyrk, problemy o wszystko, dosłownie o wszystko (za długo piec włączony, za dużo kawy wypitej,za późno na e-maila się odpisalo) A hitem to była obawa Pani prezes przed włóczęga i paranoja na punkcie zamkniętych drzwi. Z całego serca nie polecam

Magdalena
@Joanna

Dawno temu pracowałaś na tym stanowisku? Możesz powiedzieć jakie wynagrodzenie wchodziło wtedy w grę? Włóczęga i zamykanie drzwi żeby nikt nieproszony nie wszedł do firmy? Może kiedyś coś się przydażyło nie fajnego i stąd ta obawa...

Rozmowa kwalifikacyjna nie musi być stresująca. Czy ta w COGNITY SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ spełniła Twoje oczekiwania? Które pytania podobały Ci się najbardziej? Twoje doświadczenia mogą pomóc innym!
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Spawacz MAG / TIG / ELEKTRODA
INDMONT sp. z o.o. sp. komandytowa
renataw

Bardzo profesjonalne szkolenie, przeprowadzone w merytoryczny sposób. Wszystkie zagadnienia zostały dokładnie wyjaśnione i przećwiczone. Prowadzący był bardzo cierpliwy, dokładnie tłumaczył zadania i odpowiadał na wszystkie pytania. Zdecydowanie polecam!

nvc

Koordynator ds. szkoleń- rozmowa kwalifikacyjna Pani na rozmowie nie jest konkretna za bardzo nie wie o co pytać, mówi że wiadomość dotycząca rozmowy będzie za dwa tygodnie a jej nie ma. Moja koleżanka była na tej samej rozmowie kwalifikacyjnej 3 tygodnie później i dostała tą samą informację ze za dwa tygodnie dostanie informacje- jak się można domyślić też cisza. Firma wystawia te same ogłoszenia odnośnie o pracy już od miesięcy. Szkoda czasu na rozmowę, firma jest nie poważna.

Ilona

Widzę, że trenerzy w ostatnim czasie byli tu chwaleni, to raczej dobry znak? Ciekawa jestem wobec tego aktualnych warunków zatrudnienia i ogólnie to jak to wygląda. Dałby ktoś może znać?

Marzena J. Makro

Szkolenie Excel średniozaawansowany zostało przeprowadzone przez profesjonalnego trenera. Przekazane treści były jasne i zrozumiale. Tempo szkolenia zostało dopasowane do uczestników.

Aneta Domagalska - Makro Zabrz

Szolenie excel średniozaawansowany było na wysokim poziomie, profesjonalne i czytelne.

Ewelina

Ta rozmowa i Pani, która ja przeprowadzała to jakaś pomyłka. Pani "rekruterka" pomyliła mnie z kimś innym, zaczęła pytać o firmy, w których nigdy nie pracowałam. Kiedy się zorientowała zapytała tylko, czy nie mam swojego. Żenada. Przed rozmową chciała, żebym przyniosła wszystkie swoje dokumenty. To pewnie tlumaczy to rotację.

Katarzyna
@Ewelina

czyli nie dostałaś w ogóle żadnego pytania wymagającego jakiejś szerszej wiedzy ??

Jola
@Ewelina

U mnie wyglądało to podobnie + pani rekruterka nie była w stanie odpowiedzieć na żadne zadane przeze mnie pytanie, nawet dotyczące obowiązków.

Helena
@Jola

Nie była w stanie bo może tajemnica jakaś? Czasem firmy dla których rekruterzy szukają pracowników robią sekrety ze szczegółów i co zrobisz

Janek

Zapraszają na rozmowę rekrutacyjną (jako pracownik wewnętrzny), obiecują dać odpowiedź a odpowiedzi oczywiście nie ma. Poważna firma serdecznie nie polecam. Szkoda czasu.

Irena
@Janek

Czy możesz napisać jakie warunki Ci zaproponowali i na jakie stanowisko się próbowałeś dostać?

Opina

Szkolenie -Excel średniozaawansowany z wprowadzeniem do tabel przestawnych i makr, godne polecenia. Profesjonalne prowadzenie szkolenia.

Gustaw

Może ktoś wybrał dla siebie niewłaściwą pracę i teraz narzeka? Firma z dobrymi opiniami to raczej warto tu pracować.

Ania Kwiatek
@Gustaw

firma posiada dobre opinie za przeprowadzone szkolenia, które jak najbardziej organizowane są w sposób profesjonalny i rzetelny. jednak atmosfera panująca w miejscu pracy na zdecydowany minus ;)

pionson

Bardzo rzetelnie przygotowane szkolenie indywidualne. Dużo zaawansowanych zagadnień, na wysokim poziomie. Rewelacyjna organizacja, mimo pandemicznym warunków. POLECAM Cognity. Super.

Ewcia

Ogólnie nie polecam tej firmy Pani zarządzająca firmą ma humorki i często wyżywa się na pracownikach. Polecenia nie są jasne chyba tylko dlatego, żeby potem czepiać się o niewykonanie zadań tak jak tego chciala. Pracy bardzo dużo jak na tak małą liczbę pracowników. Najpierw obiecują złote góry, a potem szybko to zostaje zweryfikowane. Nie dziwne, że co chwila jest rotacja i ludzie stamtąd odchodzą. Okłamuje klientów poprzez to, że kilent zapisuje się na zupełnie inne szkolenie, potem nie ma na niego ludzi więc jest dołączany do szkolenia o innej treści. (usunięte przez administratora)

Ania Kwiatek

Pracowałam tam przez krótki okres czasu i szczerze nie polecam tam aplikować. Praktycznie co miesiąc ktoś odchodzi. Nie jasne wydawane polecenia (często się wykluczające). Atmosfera fatalna. Krzyk i ciągłe pretensje. Pensję miałam niewiele większą od minimalnego wynagrodzenia. Jedyny plus to wolne weekendy.

Świeżak

Nie polecam aplikować do firmy na stanowisko trenera / szkoleniowca. Proces rekrutacyjny wygląda dziwnie i zaczyna się od końca, najpierw wypytują o twoje wymagania finansowe, o doświadczenie a potem musisz przygotować przykładową prezentacje. Teraz najśmieszniejsze wybierają twoje CV spośród nadesłanych czyli stwierdzają, że jesteś potencjalnym kandydatem na stanowisko, po rozmowie z pokazem prezentacji masz odpowiedź, że są zadowoleni spełniasz wymagania i będą się kontaktować. Po czym następuje prawie miesięczna przerwa i dopiero jeśli się upomnisz o odpowiedź , wysyłają krótkiego maila, że nie nawiążą współpracy nie podając żadnego powodu.

@Zainteresowany

Jako pracodawcę omijać szerokim łukiem. Pracowałem w tej firmie i zrezygnowałem, ponieważ niestety wszystko potwierdziło się z wpisami z grudnia 2017, (karmawraca i joł joł),(usunięte przez administratora)..brak zaufania do pracownika okazywana przy byle okazji..brak precyzyjności w delegowaniu poleceń służbowych narażających Cię na konflikt i problemy. Brak szacunku dla pracownika. Zabierz ze sobą do pracy termos z kawą lub herbatą bo na służbową próżno liczyć. Odradzam pracę w tej firmie osobom mającym szacunek do siebie i znającym własną wartość.

Szkolenie -Excel dla finansistów godne polecenia

Byłam na szkoleniu Excel dla finansistów, bardzo fajne szkolenie, super materiały.Polecam

Zostaw merytoryczną opinię o COGNITY SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - Kraków

• Jak się pracuje w COGNITY SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ?

Zobacz opinie na temat firmy COGNITY SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w COGNITY SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ?

COGNITY SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
3.6/5 Na podstawie 39 ocen.
  • KAZIMIERZA MORAWSKIEGO 5
    30-102 Kraków