Opinie o Kluby Event w Poznań

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Kluby Event. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Kluby Event o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Kluby Event w Poznań

xiajsoajs

prowizja od drinków wypitych, tak? :)

akkakakaalal

hmmm..... a czy te zarobki są faktycznie takie duże jak piszą ? z czego one wynikają?

nanananana:)

praca ogólnie ok, tzn. wiem jak jest w Poznaniu, bo pracowałam tam kilka miesięcy, niestety ze względu na wyjazd musiałam zrezygnować. Mam nadzieję,że jak wróce z Erasmusa to będę mogła znowu tam popracować:)

Aska84

Kelnerki i barmanki zarabiaja srednio 4 tys miesiecznie, zalezne to jest tez od utargu

logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
logo firmy Technik- Instalator systemów alarmowych
Poznań
Agencja Detektywistyczna i Ochrony JOKER Sp. z o.o.
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Poznań
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
angeelA

hehe to super :) a ile przecietnie zarabia kelnerka / barmanka ? 4/5 dni w tyg

olcia20

hmm to jezeli tancerka siedzi i rozmawia z gosciem sporo to nie musi tanczyc? i np zalozmy ze w ciagu calej nocy pracy zatanczy 2 razy? dziwne to troche..

asiojek

Praca tancerki to najbardziej opłacalne stanowisko:)) Dziewczyny głównie siedzą i rozmawiają z gośćmi klubu popijając drinki. Dobrze się bawią i dostają za to duże pieniądze, a jeśli chodzi o taniec to jest przeprowadzane szkolenie z pole-dance, więc wszystkiego można się nauczyć :) Barmanka praktycznie cały czas siedzi za barem i robi drineczki, a kelnerka wiadomo, przyjmuje zamówienia i ogarnia całą salę:))

hehehe

oo, pracujesz w sopocie?;p ja sie tam wybieram za jakis czas moze ;p opowiedz coos o pracy tancerki no i barmanki/kelnerki;p

anka

Jakie stroje mają na sobie ulotkarki

amam89

hejo, co ty, wogole nie musisz miec doswiadfczenia. wystarczy, ze jaestes rozgarnieta i szybko sie uczysz, jak pojedziesz na dzien probny czy szkolenie to tam pracuja takie dziewczyny juz dluzej to wszytsko ci pokaza jak pracowac, jak gadac z klientami. tylko trzeba sie sluchac kierowniczki :D bo jak nei to moze byc ostro, ale to wiadomo, ze w kazdej pracy sie mA jakiegos szefa. ja pracuje w sopocie, ale kluby sa juz we wszystkich wiekszych maistach.

qwerty

ja bym tez chciala wiedziec, wlasnie sie dowiedzialam, ze rekrutuja w gdansku. ja nie mam jeszcze dosiwadczenia jako barmanka, ale moze wiecie, czy oni tam potzrebuja kogos juz z doswiadczeniem, czy mozna sie nauczyc?

amelka

a w ktorym miescie chcesz wiedziec? oni maja kluby w kilku miastach. Ja pracowalam w kielcach i tam faktycznie pracowalo sie dobrze, bo kierowniczka byla ludzka,a co do innych miast to takk dobrze nie wiem.

brunetka

ja tam pracowałam, ale jako selekcjonerka, praca spoko, miałam fajną kierowniczkę w lokalu, jakby nie to ze musiałam po wakacjach wrocic na studia, to bym tam zostala na dluzej. no i nie pwoiem, ale na stanowisku na przyklad kierowniczki albo tancerki to kasa jest super. z tego co wiem, to tez dziewczyny ktore roznosza ulotki wyciagaja po kilka tysiecy na miesiac bo maja prowizje od przyprowadzonych osob, tak, ze polecaam jak najbardziej

nosferatu21
@brunetka

hey,właśnie zaprosili mnie na rozmowę-staram się o selekcjonerkę :) jakieś rady?wskazówki?ile z tego wyciągałaś?

ania85

Hej, pracował ktoś może w klubie gogo Event? dostałam tam propozycję pracy jako kelenrka i nie wiem, czy sie decydowac?

Zostaw merytoryczną opinię o Kluby Event - Poznań

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Kluby Event?

Kandydaci do pracy w Kluby Event napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Kluby Event