Opinie o Stowarzyszenie Kierowców Radio Lux Taxi Poznań w Poznań

Stowarzyszenie Kierowców Radio Lux Taxi Poznań
counter
Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 26 dni.

Czy organizowane są wyjazdy, imprezy, spotkania integracyjne w Stowarzyszenie Kierowców Radio Lux Taxi Poznań?

Elżbieta

SZCZERZE ODRADZAM KORZYSTANIE Z USŁUG LUX TAXI ZAMÓWIŁAM TAXI LUX , DYSPOZYTORKA NIEUPRZEJMA BURKNĘŁA,ZE MOZE SIE SPÓŹNIĆ PONAD 15 MIN, W TYM CZASIE SYN ZAMÓWIŁ UBERA KTORY PRZYJECHAŁ PO 5 MIN . PO CZASIE ZJAWIŁ SIĘ LUX TAXI ZROBIŁ KARCZEMNĄ AWANTURĘ ŻE ON CZEKA . PO TYM CZASIE DOSTAŁAM SMS ŻE MAM BLOKADĘ NA ICH USŁUGI I ŻE MAM SOBIE KORZYSTAĆ Z INNYCH KORPORACJI . DRODZY WŁAŚCICIELE LUX TAXI Ż NAJWIĘKSZĄ PRZYJEMNOŚCIĄ POINFORMUJE WSZYSTKICH PRACOWNIKÓW MOJEJ KORPORACJI ABY NIGDY NIE KORZYSTALI Z WASZYCH USLUG.

Gość
@Elżbieta

No i super!!! Jak najdalej od takich klientów

exlux Nowy wpis
@Elżbieta

Skoro centrala poinformowała o spóźnieniu to chyba ok co ? Lepiej żeby nie informowała ? Coś za coś.

Zenek

Żałuję, że nikt z pracujacych w firmie nie pisze o pracy.

exlux Nowy wpis
@Zenek

Kto ma pisać jak tam mało taksówek ? Tyłka nie urywa. Dużo stania i nie ma gwarancji zarobku.

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 473 dni.

Ile jest etapów w procesie rekrutacji w Stowarzyszenie Kierowców Radio Lux Taxi Poznań? Jak długo trzeba czekać na ostateczną decyzję?

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Styczniu 2021r.

Kasia

Hej! Jak atmosfera w pracy na ten moment?

Anna

Ja wczoraj jechałam z dzieckiem do lekarza Lux Taxi fajami smierdziało tragiczne. A na początek dostałam opieprz od kierowcy, że skoro jadę z dzieckiem to moim obowiązkiem jest mieć dla niego fotelik. Za nim ruszył chciał ustalić kto będzie płacił ewentualny mandat.

Wiarygodne opinie dotyczące pracy w przedsiębiorstwie, to cenna wskazówka dla osób, które rozważają zatrudnienie w firmie. Posiadasz informacje na temat atmosfery panującej w RADIO LUX TAXI? Napisz o tym!

Kris

Pozwolę się wtrącic do dyskusji co do wysokości cen , bo jeżdżę często taksowka mi i nie wydaje mi się żeby w Poznaniu były one drogie a że w Lux ach płaci się więcej Żart ok są tańsze taksówki ale co tu porównywać stare ople i inne trupy, a jak komuś jest za drogo taksówką to jest idiota bo za piwo na starym zapłaci ok 10 zł i tu nie ma problemu jak w sklepie można kupić za 4 zł?

olga

Panie Jerzy,jak myślę w tą samą sobotę czyli 11.04 we wszystkich korporacjach czas oczekiwania jak informowały dyspozytorki nie wiadomo dlaczego był powyżej 30 minut, a że była to ostatnia korporacja do której się dodzwoniłam, zgodziłam się czekać...oczom nie wierzyłam jak po 8 minutach dostałam sms że taxi czeka i moje zdziwienie, auto czyste pachnące, kulturalny kierowca pod krawatem...po moich doświadczeniach z najtańszą "moją" korporacją przez moment poczułam się vip-em :)rachunek a i owszem 3zł drożej, ale co mi tam...jestem tego warta... moje luksiki tak dalej

Jerzy

Czas oczekiwania na Taxi - sobota godz19. 40 minut , sami oceńcie czy to jest ok

Zenek

Szanowny Panie Radku, widać że zionie Pan nienawiśćią do tzw. elity czyżby został Pan wyrzucony z Radia? Jak się ma czyste sumienie to nikt się nie czepia że ktoś to czy tamto. Pragnę również poinformować, iż od wielu miesięcy nie występuje problem braku taksówek w jakihkolwiek porach a czas oczekiwania na taksówkę nie odbiega od średniej dla korporacji o tej wielkości. Proszę też kiedyś zamówić taksówkę w nowy rok po północny, jedyne radio w którym odbierają telefon.

Radek

Pnie Zenku proszę się zastanowić i przemyśleć co Pan pisze. Trudno się nie domyślić ,że jest Pan jednym taksówkarzem z tego radia z tzw. "elity" i broni Pan tyłka swojego i kolegów. Poznaniacy dokładnie wiedzą jakie macie stawki i jak długi jest czas oczekiwania na taksówkę z tej korporacji. Nie wspomne że zamówienie taksówki w godzinach porannych jest dużym ryzykiem. Ponieważ nie możemy być pewni czy taksówka bedzie na czas i czy zdążymy np.pociag. Także zdecydowanie odradzam korzystanie z tej korporacji.

zenek

Nie rozumiem twojej opinii. Radio w oczach klientów odbiega w przód od każdej innej korporacji w mieście. Czasami zdarzą się wpadki - każdemu, tego ciężko uniknąć w grupie ludzi. Nie zmienia to faktu że nieduża grupa taksówkarzy powoduje że łatwiej o rzetelność. Żaden klient nie jest anonimowy, jak korzysta - to się go zna, stąd wpadek że coś się palnie niemal nie ma bo wiadomo z którym klientem o czym można rozmawiać, a który nie jest rozmowny (bo ma takie prawo), do tego ludzi zwykle mają swoje stałe trasy to i o oszustwo ciężko bo zaraz coś wyjdzie że za dużo. Zresztą proszę zobaczyć z jakimi firmami korporacja współpracuje - to mówi samo za siebie. Dla mnie to najlepsze radio taxi w poznaniu.Oczywiście za stosowną cenę ale przynajmniej taksówkarze nie są obrażeni na klientów że muszą ich wieźć.

Nie polecam tego radia. Jest czesc osób które czują sie włascicielami tego radia. Zapominaja ,że jest to korporacja w ,której jezdzi około 80 kierowców. Sąd koleżenski jest nie obiektywny. Sa w radiu kierowcy którzy kilkakrotnie zawyżali rachunki ale nadal jezdza w tym radiu. Jednym słowem jedna wielka klika. Wszystko w radiu zalezy od układów. Zdecydowanie nie polecam tej korporacji gdyż w razie reklamacji nie wiadomo czy zostanie ona rozpatrzona. Jesli pojedzie jakis pan z tzw. elity to sprawa idzie odrazu pod dywan. Jednoczesnie przypominam ,że jest to jedna z najdrozszych korporacji w Poznaniu a wykonana usługa nie odbiega jakościa od pozostałych korporacji. Zdecydowanie nie polecam!!!!!!!!!!!!

Zostaw merytoryczną opinię o Stowarzyszenie Kierowców Radio Lux Taxi Poznań - Poznań

Stowarzyszenie Kierowców Radio Lux Taxi Poznań