Opinie o Stowarzyszenie Kierowców Radio Lux Taxi Poznań w Poznań

Stowarzyszenie Kierowców Radio Lux Taxi Poznań
counter
Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 26 dni.
 Pytanie

Czy organizowane są wyjazdy, imprezy, spotkania integracyjne w Stowarzyszenie Kierowców Radio Lux Taxi Poznań?

Elżbieta

SZCZERZE ODRADZAM KORZYSTANIE Z USŁUG LUX TAXI ZAMÓWIŁAM TAXI LUX , DYSPOZYTORKA NIEUPRZEJMA BURKNĘŁA,ZE MOZE SIE SPÓŹNIĆ PONAD 15 MIN, W TYM CZASIE SYN ZAMÓWIŁ UBERA KTORY PRZYJECHAŁ PO 5 MIN . PO CZASIE ZJAWIŁ SIĘ LUX TAXI ZROBIŁ KARCZEMNĄ AWANTURĘ ŻE ON CZEKA . PO TYM CZASIE DOSTAŁAM SMS ŻE MAM BLOKADĘ NA ICH USŁUGI I ŻE MAM SOBIE KORZYSTAĆ Z INNYCH KORPORACJI . DRODZY WŁAŚCICIELE LUX TAXI Ż NAJWIĘKSZĄ PRZYJEMNOŚCIĄ POINFORMUJE WSZYSTKICH PRACOWNIKÓW MOJEJ KORPORACJI ABY NIGDY NIE KORZYSTALI Z WASZYCH USLUG.

Gość
@Elżbieta

No i super!!! Jak najdalej od takich klientów

exlux Nowy wpis
@Elżbieta

Skoro centrala poinformowała o spóźnieniu to chyba ok co ? Lepiej żeby nie informowała ? Coś za coś.

Zenek

Żałuję, że nikt z pracujacych w firmie nie pisze o pracy.

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
exlux Nowy wpis
@Zenek

Kto ma pisać jak tam mało taksówek ? Tyłka nie urywa. Dużo stania i nie ma gwarancji zarobku.

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 473 dni.
 Pytanie

Ile jest etapów w procesie rekrutacji w Stowarzyszenie Kierowców Radio Lux Taxi Poznań? Jak długo trzeba czekać na ostateczną decyzję?

gemius

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Styczniu 2021r.

Ranking Użytkownicy
(real users)
  1. GoWork.pl 3 987 144
  2. olx.pl 3 551 040
  3. pracuj.pl 3 393 576
  4. jooble.org 3 374 784
Kasia

Hej! Jak atmosfera w pracy na ten moment?

Anna

Ja wczoraj jechałam z dzieckiem do lekarza Lux Taxi fajami smierdziało tragiczne. A na początek dostałam opieprz od kierowcy, że skoro jadę z dzieckiem to moim obowiązkiem jest mieć dla niego fotelik. Za nim ruszył chciał ustalić kto będzie płacił ewentualny mandat.

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Administrator

Wiarygodne opinie dotyczące pracy w przedsiębiorstwie, to cenna wskazówka dla osób, które rozważają zatrudnienie w firmie. Posiadasz informacje na temat atmosfery panującej w RADIO LUX TAXI? Napisz o tym!

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Kris

Pozwolę się wtrącic do dyskusji co do wysokości cen , bo jeżdżę często taksowka mi i nie wydaje mi się żeby w Poznaniu były one drogie a że w Lux ach płaci się więcej Żart ok są tańsze taksówki ale co tu porównywać stare ople i inne trupy, a jak komuś jest za drogo taksówką to jest idiota bo za piwo na starym zapłaci ok 10 zł i tu nie ma problemu jak w sklepie można kupić za 4 zł?

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
olga

Panie Jerzy,jak myślę w tą samą sobotę czyli 11.04 we wszystkich korporacjach czas oczekiwania jak informowały dyspozytorki nie wiadomo dlaczego był powyżej 30 minut, a że była to ostatnia korporacja do której się dodzwoniłam, zgodziłam się czekać...oczom nie wierzyłam jak po 8 minutach dostałam sms że taxi czeka i moje zdziwienie, auto czyste pachnące, kulturalny kierowca pod krawatem...po moich doświadczeniach z najtańszą "moją" korporacją przez moment poczułam się vip-em :)rachunek a i owszem 3zł drożej, ale co mi tam...jestem tego warta... moje luksiki tak dalej

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Jerzy

Czas oczekiwania na Taxi - sobota godz19. 40 minut , sami oceńcie czy to jest ok

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Zenek

Szanowny Panie Radku, widać że zionie Pan nienawiśćią do tzw. elity czyżby został Pan wyrzucony z Radia? Jak się ma czyste sumienie to nikt się nie czepia że ktoś to czy tamto. Pragnę również poinformować, iż od wielu miesięcy nie występuje problem braku taksówek w jakihkolwiek porach a czas oczekiwania na taksówkę nie odbiega od średniej dla korporacji o tej wielkości. Proszę też kiedyś zamówić taksówkę w nowy rok po północny, jedyne radio w którym odbierają telefon.

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Radek

Pnie Zenku proszę się zastanowić i przemyśleć co Pan pisze. Trudno się nie domyślić ,że jest Pan jednym taksówkarzem z tego radia z tzw. "elity" i broni Pan tyłka swojego i kolegów. Poznaniacy dokładnie wiedzą jakie macie stawki i jak długi jest czas oczekiwania na taksówkę z tej korporacji. Nie wspomne że zamówienie taksówki w godzinach porannych jest dużym ryzykiem. Ponieważ nie możemy być pewni czy taksówka bedzie na czas i czy zdążymy np.pociag. Także zdecydowanie odradzam korzystanie z tej korporacji.

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
zenek

Nie rozumiem twojej opinii. Radio w oczach klientów odbiega w przód od każdej innej korporacji w mieście. Czasami zdarzą się wpadki - każdemu, tego ciężko uniknąć w grupie ludzi. Nie zmienia to faktu że nieduża grupa taksówkarzy powoduje że łatwiej o rzetelność. Żaden klient nie jest anonimowy, jak korzysta - to się go zna, stąd wpadek że coś się palnie niemal nie ma bo wiadomo z którym klientem o czym można rozmawiać, a który nie jest rozmowny (bo ma takie prawo), do tego ludzi zwykle mają swoje stałe trasy to i o oszustwo ciężko bo zaraz coś wyjdzie że za dużo. Zresztą proszę zobaczyć z jakimi firmami korporacja współpracuje - to mówi samo za siebie. Dla mnie to najlepsze radio taxi w poznaniu.Oczywiście za stosowną cenę ale przynajmniej taksówkarze nie są obrażeni na klientów że muszą ich wieźć.

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
anonim

Nie polecam tego radia. Jest czesc osób które czują sie włascicielami tego radia. Zapominaja ,że jest to korporacja w ,której jezdzi około 80 kierowców. Sąd koleżenski jest nie obiektywny. Sa w radiu kierowcy którzy kilkakrotnie zawyżali rachunki ale nadal jezdza w tym radiu. Jednym słowem jedna wielka klika. Wszystko w radiu zalezy od układów. Zdecydowanie nie polecam tej korporacji gdyż w razie reklamacji nie wiadomo czy zostanie ona rozpatrzona. Jesli pojedzie jakis pan z tzw. elity to sprawa idzie odrazu pod dywan. Jednoczesnie przypominam ,że jest to jedna z najdrozszych korporacji w Poznaniu a wykonana usługa nie odbiega jakościa od pozostałych korporacji. Zdecydowanie nie polecam!!!!!!!!!!!!

Zostaw merytoryczną opinię o Stowarzyszenie Kierowców Radio Lux Taxi Poznań - Poznań

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej

Stowarzyszenie Kierowców Radio Lux Taxi Poznań