Opinie o MWT Solutions Sp. z o.o. w Poznań

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników na temat firmie MWT Solutions Sp. z o.o., lecz również Klientów firmy. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie MWT Solutions Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o MWT Solutions Sp. z o.o. w Poznań

Niezadowolony

Jak chodzi o zarobki firma jest ok. Jeśli chodzi o traktowanie pracowników przez dyrektora handlowego to jest zwykły skandal. Zachowanie wobec pracowników powoduje że większość odchodzi ale zarząd nie interesuje się tym faktem.

Stachu

@gienek czyli generalnie trzeba robić swoje, nie pytać ciągle innych o rady i będzie się docenionym?

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 11 dni.

Co jaki czas w MWT Solutions Sp. z o.o. można ubiegać się o podwyżkę?

Niezadowolony

NN
@Niezadowolony

Potwierdzam

NZ Nowy wpis
@NN

Potwierdzam. Na stołki zostały obsadzone bardzo młode osoby z tzw. "śmietanki", które kompletnie nie mają kompetencji, głównie w zarządzaniu ludźmi. Pozornie luźna i miła atmosfera wychodzi bokiem w momencie kiedy w ważnych kwestiach brakuje profesjonalizmu.

Stachu Nowy wpis

Jakie jest podejście kierownictwa do pracowników w MWT Solutions Sp. z o.o.?

gienek Nowy wpis
@Pytanie

Podejście jest bardzo życiowe. Nikt nikogo nie niańczy. Nie wymaga więcej niż być samodzieilnym. Odpadają tylko słabe ogniwa, które oglądają się na innych a nie na to co mogę same wyprodukować dla organizacji. Wybijasz się pomysłowością i samodzielnością - masz szacunek, jak wszędzie i we wszystkim. Jeżeli ktoś szuka firmy, w której czas będzie płynął na wymienianiu uprzejmości i wszyscy będę "Ą/Ę" to nie jest to miejsce dla niego.

Rozmowa kwalifikacyjna
Brałeś udział w rekrutacji na stanowisko Account Manager w firmie MWT Solutions Sp. z o.o.? Podziel się swoimi wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej i opisz przebieg spotkania z rekruterem.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Gość

Firmą tą rządzą zakompleksione osoby, które nie widzą nic oprócz końca swojego nosa i wygodnej posadki.

Gość
@Gość

a czym się te kompleksy objawiają?

Edyta

@Niezadowolony a czy mimo traktowania przez szefa zarobki na tyle wysokie są, że warto się przemęczyć?

Karol

Hej. Szukam informacji o tym jaka umowę proponuje ta firma na start ? Ktoś się orientuje?

Czym MWT Solutions Sp. z o.o. zachęcają? Jakie mają dodatki?

Odpowiedź
@Pytanie

Firma dość szybko się rozwija, sporo można wywnioskować(usunięte przez administratora)

Irena

@Mazur, czy jesteś zainteresowany praca w tej firmie? Na jakie stanowisko zamierzasz aplikować? Niewiele osób wypowiedziało się w tym wątku. Jeśli będziesz na rozmowie rekrutacyjnej napisz konicznie jak Ci poszło, jakie warunki zaproponował Ci pracodawca i jakich kwalifikacji wymagał? Czekam na Twoją opinię.

Irena

Witam, co możecie powiedzieć o firmie MWT Solutions? Jakim jest pracodawcą, jaki mają stosunek do nowych pracowników? Czy warto składać tam swoją kandydaturę? Zapewniają jakiś system premiowy dla najlepszych pracowników? Każda opinia się przyda. Może mógłby ktoś dodać jakąś konstruktywną opinię na temat firmy?

Mazur
@Irena

Są może przyjęcia do firmy? jakie są zarobki, bo słyszałem że dobrze płacą. Firma ma ogólnie dobrą opinie a tu cisza nikt nic nie pisze.

Twoja opinia ma znaczenie. Dodawaj komentarze o firmie MWT Solutions sp. z o.o. na naszym forum.

Zostaw merytoryczną opinię o MWT Solutions Sp. z o.o. - Poznań

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

MWT Solutions Sp. z o.o.
3.3/5 Na podstawie 8 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • Szyperska 14