Opinie o Kluby Event w Poznań

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Kluby Event. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Kluby Event o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Kluby Event w Poznań

Alicja

Pewnie, że próbujcie dziewczyny:). Warto! Ja pracuję już od 7 miesięcy jako promotorka i nie zamierzam zmieniać pracy.

Ola

Byłam na rozmowie na promotorkę trzy dni temu i rekruterka powiedziała mi co będę robić, jakie są warunki współpracy (jak umowa i ile zarobię), o stroju, itp. Myślę, że wszystko co chciałabym wiedzieć. Od razu też powiedziała mi czym zajmuje się firma. Jeżeli do mnie zadzwonią, to na pewno spróbuję, bo wydaje mi się to być fajną opcją:)

magdalena

ja pracuje jako hostessa. zarabiam kupe kasy , mam na studia i na "waciki" , a oprócz tego dobrze sie bawie. nie robie nic zlego ,a ta cala nagonka mnie smieszy. nigdy nie widzialam zadnych dragów w klubie , a firma placi regularnie i to nie male pieniadze

Co mi powiedzieli? Myślę że wszystko. Byłam już dwa dni w pracy i raczej nie dowiaduję się teraz "zaskakujących rzeczy", czy jakiś "kwiatków", o których nie usłyszałabym na rozmowie. Wszystko zostało mi dokładnie przedstawione i jak do tej pory zgadza się ze stanem faktycznym.

logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
logo firmy Technik- Instalator systemów alarmowych
Poznań
Agencja Detektywistyczna i Ochrony JOKER Sp. z o.o.
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Poznań
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.

kelneri

Na mojej rozmowie miałam same zwykłe rzeczy. Godziny pracy, ile się zarabia, strój no i Pani opowiedziala o firmie, klubie i osobach które juz pracują. Ogólnie rozmowa była miła

asia
@kelneri

ja pracuje i zyje.mam kase na wszystko

julka567

Wszystko to co powinno się wiedzieć przed rozpoczęciem pracy.Rozmowa kwalifikacyjna jest na wysokim poziomie.Mile się zaskoczyłam :)

Nikola

Słuchajcie, ja tam pracuje więc wiem jak to wygląda od środka. Wrażenie pozytywne, ludzie bardzo przyjemni, strasznie fajny i zgrany zespół (Kraków). Z każda sprawą można na nich liczyć. Ogólnie wszystko na plus :)

Ja byłam na rozmowie na promotorkę i trochę się waham, ale czytając Wasze posty raczej podejme się wyzwania:)! Rozmowa przebiegła fajnie. (usunięte przez administratora)

wiola
@Ania

Nie rozumiem czego się obawiają Dziewczyny, które nawet nie spróbowały, nie zobaczyły jak jest.Najlepiej się samemu przekonać , na własnej skórze :)

Miłka

Byłam na rozmowie na stanowisko selekcjonerki. Kwestia finansowa bardzo dobra! Naprawdę chciałabym podjąć współpracę z tą firmą, nie ukrywam że mam pewne wątpliwości ale uważam że warto spróbować !

ania

jesli chodzi o kwoty to sa naprawde satyfakcjonujace . pracowalam w wielu lokalach gastronomicznych i nigdzie tyle nie zarobilam a pracowałam duuuzo ciezej. praca nie rozni sie niczym od pracy jako kelnerka gdziekolwiek indziej takze wyluzujcie

gosc
@ania

zgadza się, praca promotorki jest idealna dla osób na studiach, mozesz dostosować grafik do zajęć. pracujesz kiedy jestes dyspozycujna, gfafik jest elastyczny. Zarobki sa wysokie, podstawa plus prowizja, do tego smiało moza sie utrzymac :) i zrobić sobie wakacje :)

keln

Byłam na skzoleniu kelnerki, wiadomo była nauka karty itp, ale w kazdym lokalu nawet maku musisz nauczyc sie takich rzeczy. A pozatym bylam z fajnymi dziewczynami na skzoleniu wiec jak dla mnie spoko, polecam!

ann

Hej wszystkim Własnie jestem w trkcie szkolenia w formie Event. Na poczatku mialam mieszane uczucia ale teraz daje z siebie wszystko aby pozytywnie przejsc to szkolenie. poznalam strukture firmy oraz prace klubow i kompletnie nie wiem skad negatywne opinie. Naszczescie w siecie coraz wiecej pozytywow o firmie Event. pozdrawiam i zachecam do podejcia wspolpracy z ta korporacja na jakimkolwiek ze stanowisk a gwararantuje zadowolonie z pracy oraz oczywiscie kasy ;)

helenka
@ann

Na szkolenie musisz jechać obowiązkowo :) Z tego co wiem to dotyczy to wszystkich stanowisk pracy :) Ja osobiście uważam to za duży plus ponieważ można nauczyć się wszystkiego czego później wymaga przełożona a poza tym możesz zobaczyć jak pracują inne dziewczyny ,które mają doświadczenie.

oszukana

(usunięte przez administratora)NIE PODPISUJCIE TYCH ABSURDALNYCH UMOW,NIE JEDZCIE NA SZKOLENIE!!! OSTRZEGAM!!!!!!1

miki
@oszukana

Nie gadaj bzdur!!!! Pieniądze są zawsze na czas i za szkolenie i za pracę. Szkolenie to rewelacyjny czas uczysz się wielu nowych rzeczy, poznajesz ludzi, masz mieszkanie i kasę więc nie rozumiem skąd takie informacje. (usunięte przez administratora)

dorotka
@miki

Pracuję już jakiś czas w Evencie jako barmanka i jestem zadowolona. Ogólnie praca jest w porządku, mój zakres obowiązków też niczym się nie różni od obowiązków barmanki w innym miejscu.POLECAM!

Vera

Na poczatku bylam jak zombie - nie przecze :D Ale po dwoch tygodniach bylo juz ok. Teraz nie wyobrazam sobie pracy w dzien : ) A spie mniej wiecej do 13-14, takze nawet znajduje jeszcze czas zeby ogarnac sobie inne tematy.

gumiś
@Vera

Ja na tryb nocny nocny przestawiałam się po około 2 tygodniach. Teraz bardzo sobie chwale taka opcję pracy ponieważ mam więcej czasu dla dziecka w ciągu dnia :)

kasiulka
@Vera

Ja też się szybko przestawiłam na tryb nocny :) Ogólnie polecam pracę :)

felicja
@kasiulka

No trybu nocnego można się szybko przyzwyczaić :) Po kilku tygodniach pracy w takim systemie funkcjonujesz w nocy tak samo jak w dzień :)

avissa

Kelnerki z Cocomo- jesteście? Dajcie znać jak Wam się podoba, jak z kasą, do której nadłużej zdarza Wam się zostać i czy nie jesteście jak zombie :-)

kelnereczka z cocomo
@avissa

Hej :) Tutaj kelnerka z Cocomo :)Z kasą jest ok, będziesz zadowolona :)Do trybu nocnego pracy trzeba się przyzwyczaić ,mnie to zajęło około tygodnia.

natala

a jak to jest ze szkoleniami dla barmanek? sa obowiązkowe?

frania
@natala

szkolenia są obowiązkowe, nie możesz rozpocząć pracy nie znają struktur firmy i zasad panujących w klubie, ponadto musisz nauczyć się perfekcyjnego przyrządzania drinków - to ekskluzywny klub, drinki i obsługa też taka musi być

felicja
@natala

Szkolenie jest obowiązkowe:) Jeśli nie masz doświadczenia masz możliwość żeby się wszystkiego nauczyć :)

honoratka
@frania

Nawet jeśli masz doświadczenie np.jako kelnerka , barmanka to i tak musisz jechać na szkolenie ponieważ taka jest polityka firmy. Musisz zapoznać się ze strukturą firmy oraz z zasadami panującymi w organizacji :)

hela
@felicja

Fajna sprawa z tym szkoleniem :) Można poznać fajnych ludzi i przy okazji wiele się nauczyć :)A do tego wszystkiego jeszcze Ci płacą :)

magda
@hela

ja juz w sumie po paru dniach sie przyzwyczailam do trybu nocnego. szybciej czas leci a stawka jest duzo bardziej atrakcyjna

wera
@magda

do pracy nocami da się przyzwyczaić, zwłaszcza jak się widzi wypłatę na koncie :)

MiłaDrobnostka
@wera

Zgodzę się, że kasa robi swoje i że pierwsze wrażenie jakie stwarza firma jest bardzo pozytywne... ale są reportaże o tym, jak często w klubach nocnych dziewczyny mają kłopoty z alkoholem i narkotykami-wszystko po to-aby wytrzymać nocny rytm pracy. no i osobiście potwierdzę, że zdarza się, że jakaś dziewczyna dorabia sobie spotykając się z klientami lub idzie do porno lub modelingu erotycznego.Ludzie mogą mocno się zmienić pod wpływem pieniędzy i takiej pracy. Potem są głupie sytuacje, jak ludzie widzą ciebie na facebooku z gwiazdami porno na zabawie sylwestrowej lub imieninach u koleżanki z pracy. Naprawdę nieprzyjemne sytuacje. Jedyne co doradzę komuś, kto tam pracuje- to to, by samemu uważać na wszystko co się tam robi i wiedzieć, że nie warto wszystkiego robić z nadzieją, że nikt się nie dowie...

ewelina

Barmanka w klubie stoi za barem i robi drinki także @Xena nie mam zielonego pojęcia kto Ci takich głupot naopowiadał, że siadasz klientowi na kolanko. Wiem, bo sama już ponad pół roku pracuję na tym stanowisku i nikt nigdy nie kazał mi czegoś takiego robić :)

Xena

Ja też nie chcę robić nic poza obsługą na barze, ale opinie są podzielone, więc mam dylemat...nie chcę jechać do Krakowa na trzy dni i wracać do domu z niczym:/

ada
@Xena

czemu uważasz że wrócisz z niczym? jeżeli się zaangażujesz na pewno dasz radę

Gosieńska
@Xena

Jako barmanka co bys chciała jeszcze robić oprócz przygotowywania alkoholi i drineczków dla klientów ?:P Zakres obowiązków niczym sie nie różni od pracy na stanowisku barmanki w innym miejscu, jedynie inaczej jest z kwestią finansową tzn.LEPIEJ !:)

aleksa

Hej dziewczyny, powiem wam prawdę jeśli was to interesuje: 1. Pracujesz do ostatniego klienta czyli nawet to może być godzina 15 w weekedy standardem jest od 19.30 do 10 rano 2. nie musisz jako barmanka nigdzie się dosiadać to kelnerki hostessy i tancerki są najbliżej klienta 3. ty obsługujesz nie tylko robienie drinków ale na pewno jako nowa będziesz odpowiedzialna za zaplecze i za zmywak(skutki twardej wody)

Na rozmowie również było powiedziane, że barmanka tylko robi drinki, ,a kelnerka zbiera zamówienia zanosi driny.

konwalia
@:)

Dokładnie tak jest:) Miejsce pracy barmanki jest za barem :)Jako barmanka przygotowuję alkohole, dbam o prządek w swoim miejscu pracy oraz nabijam wszystkie transakcje na kasę :)

Zostaw merytoryczną opinię o Kluby Event - Poznań

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Kluby Event?

Kandydaci do pracy w Kluby Event napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Kluby Event