Opinie o Kluby Event w Zakopane

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Kluby Event. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Kluby Event o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Kluby Event w Zakopane

iza Nowy wpis

nie wiem czy to prawda, ale byc moze i tak, zalezy jeszcze jak maja placone czy za wystep czy godzinowo, moze zanies cv do nich? Czy ktos pracuje tutaj jako tancerka?

karolka Nowy wpis

no ja nieskromnie powiem że ja to trochę gardzę pracą w biurze, ja to o wiele bardziej i z większą chęcią potańczyłabym, bo potrafie i robię to podobno dobrze :) także tancerka ze nie świetna. ale zastanawiam się jakie mają jeszcze inne wymagania w evencie co do dziewczyn co? wiecie? bo mi nic nie obiło się o uszy...

marzenka

Jestem matką samotnie wychowującą dziecko. Długo nie mogłam znaleźć pracy i ze względu na to narobiłam sobie mnóstwo długów... Przypadkiem znalazlam ogłoszenie o pracy w charakterze hostessy.Nie byłam przekona czy to jest praca ,którą chciałabym wykonywać,ale zaryzykowałam ze względu na sytuację jaka miałam. Pracuje pół roku i jestem meeega zadolona :) To jest najlepsza praca jaka do tej pory mialam :) Dzieki wypłatom z Eventu moge normalnie życ ze swoją córeczka a do tego spłacam szybko swoje długi :)

dorcia

Polecam pracę w Evencie :) Dosyc ,że można zarobic duże pieniądze to jeszcze pracujesz w miłej atmosferze :) Początkowo się obawiałam jak to będzie ,ale zupelnie niepotrzebnie :) Dziewczyny sa pomocne a Kiero wyrozumiała :)

Rozmowa kwalifikacyjna nie musi być stresująca. Czy ta w Kluby Event spełniła Twoje oczekiwania? Które pytania podobały Ci się najbardziej? Twoje doświadczenia mogą pomóc innym!
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Zakopane
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Kierowca w Transporcie Międzynarodowym na cysterny chemiczne
Zakopane
ROOS SPEDITION SP. Z O.O.
logo firmy Młodszy inspektor nadzoru budowlanego
Służba Cywilna
julka

Podobają mi się warunki jakie oferuje firma, gdzie zarobiłabym tyle pieniędzy ???? :P Polecam :) Warto spróbować , jest spoko ! :)

weronika

Ja pracuję drugi tydzień i polecam każdemu! Niby roznoszę tylko ulotki i zapraszam klientów, ale po tygodniu pracy zarobiłam 520 złotych, więc byłam w szoku :D Teraz jeszcze bardziej sie staram, żeby jak najwięcej gości weszło do klubu dzięki mnie, bo mam z tego świetną kasę ;) Polecam Wszystkim, warto spróbować!

viki

Polecam pracę w Cocomo !!! :) Miałam obawy przed rozpoczęciem pracy ,ale nie żałuję ! :) Chodzę do pracy z uśmiechem ponieważ wiem ,że w żadnej innej nie będzie mi tak dobrze :) Poznałam mnóstwo fajnych Dziewczyn w placówce z którymi mam kontakt również po godzinach pracy :)

gosiaczek
@viki

Hej :) Ja też się obawiałam jak wygląda praca w klubie. Spróbowałam i nie żałuje :) Pracuję jako barmanka , mam spoko zakres obowiązków , fajną wypłatę :) Polecam Wszystkim ,którzy się zastanawiają ,żeby spróbowali ponieważ najlepiej się przekonac samemu niż bazowac na opinii innych osób. Po co później żałowac ,że fajna praca przeszła koło nosa :P

@gosiaczek

Obecnie pracuję w Cocomo ,ale początkowo też nie byłam przekonana do teamtu klubów nocnych... :P Byłam na rozmowie w sprawie pracy ,ale przeraziłam się branżą i zrezygnowałam, nie podjęlam tematu szkolenia ani pracy. Zaczęlam prace w knajpie na Krupówkach ,popracowałam miesiac za 5 zł na godzinę po 12 godzin i padłam...Mój organizm tego nie wytrzymał a w portfelu wcale nie miałam więcej kasy niż jak nie pracowałam. Postanowiłam ,że jednak sprobuje pracy w Cocomo i nie załuje ponieważ mam teraz dobrze płatną prace , mogę doagadać się z grafikiem i atmosfera jest spoko.POLECAM

basia

Promocja lokalu jest fajna opcją jak dla mnie :) Praca nie jest ciężka a kasa niezła :) Gdzie zarobiłabym takie pieniądze ??? :D

karina Nowy wpis
@basia

Promotorka lokalu to praca idealna dla mnie ! :) Jestem gadułą i lubię wyzwania dlatego jak usłyszałam o pracy w charakterze promotorki i do tego stawki jakie firma oferuje stwierdzilam,ze muszę sprobować !!

julka

Polecam ,polecam,polecam :) Mam fajne stanowisko pracy do tego kasę niezłą :)

gosia
@julka

Ja też polecam :) Praca w klubie jest ok :) Bardzo podoba mi się opcja wypłaty i atmosfery ,która panuje w klubie.

kaśka
@julka

To tak jak ja :) Bardzo podoba mi się opcja pracy na stanowisku Barmanki :) Atmosfera w klubie jest rewelacyjna a zarobki jeszcze lepsze :) Polecam !!!!

julka

Byłam dzisiaj na rozmowie na promotorkę :) W sumie fajna opcja :) Co sądzicie o tym stanowisku?Pracuje któraś z Was jako promotorka ?:)

Dorotka
@julka

Ja pracuję jako Pormotorka i bardzo jestem zadowolona !!! :) Na początku troszkę się stresowałam ,że nie dam sobie rady ,ale okazało się ,że niepotrzebnie :) Teraz zarabiam niezłe pieniądze i mam fajną pracę :)

baśka

Polecam pracę w Cocomo :) Zarobki są fajne a atmosfera rewelacyjna !!! :)

dorotka

W każdym mieście są mieszkania służbowe dla Pracowników więc możesz spokojnie sobie mieszkać :) Nie musisz za nie płacić z góry tylko z każdej tygodniówki jest odciągana kwota za mieszkanie. Na początek musisz mieć tylko pieniądze na życie :) Całkiem fajna opcja!!!! :)

duśka

Nie ma się co zastanawiać przed podjęciem pracy :) Ja sama się zastanawiałam i żałuję,że dopiero po tygodniu się zdecydowałam bo już mogłam być dawno po szkoleniu i zarabiać niezłą kaskę :P

kasieńska

Fajna opcja z pracą w klubie :) Zarobię sobie na wakacje przez miesiąc pracy i jeszcze mi zostanie :)

diana

Praca w klubie jest ok :)Pracuję jako Barmanka i jestem zadowolona.POLECAM !!!!

domi
@diana

Ja też pracuję jako Barmanka :) Początkowo miałam obawy co do miejsca pracy ,ale okazło się ,że zupełnie niesłusznie:) Praca za barem jest rewelacyjna , wystrój w lokalu bardzo mi się podoba a dziewczyny są bardzo miłe i pomocne :)

gosia
@diana

Ja też polecam :) Pracuję jako Barmanka,mam zakres obowiązków jak w każdym innym lokalu , stój też tylko kasa jest duuużo większa :) Jak usłyszałam wynagrodzenie to długo się nie zastanawiałam !!! :P

dorka
@gosia

Popieram :) Kaska jest rewelacyjna :) Tyle zarabiałam tylko jak byłam w Anglii bo w Polsce ciężko zarobić takie pieniądze :P a tu taka niepsodzianka mnie spotkała, jednak znalazł się Pracodawca ,któy dobrze płaci:)

zuźka

Ja jestem zainteresowana pracą jako Kelnerka :) Jakie warunki obowiązają ? Jakie są godziny pracy, pensja ? Prosze o informację :)

wanessa

Pracuję jako Promotorka i jestem bardzo zadowolona :) Porównywałam sobie moją wypłatę do ilości godzin ,któe spędzam w pracy i mam nieezłą stawkę godzinową :P POLECAM :)

sandrusia

Fajna opcja na wakacje :) Zdeecydowałam się na szkolenie na Barmankę :) Popracuję przez 2 miesiące a później pojadę na wakacje i jeszcze będę miała kasę na później :P

@sandrusia

Ja też :) Stanowisko Barmanki podoba mi się najbardziej :) Jadę na szkolenie w przyszłym tygodniu:) Super opcja :) nauczę się czegoś i do tego jeszcze sobie pozwiedzam ! :)

gosiaczek

Polecam pracę w Ccocomo :) Jestem zadowolona z pracy a oprócz tego mam mega satysfakcję finansową :)

vikusia
@gosiaczek

Ja też nie wyobrażam sobie pracy w innym miejscu i za mniejsze pieniądze:P Jestem bardzo zadowolona :)

kasia
@vikusia

Ja też polecam pracę w Cocomo :) Pracuję jako promotorka i jestem bardzo zadowolona !!! :)Gdzie ja bym znalazła pracę za takie pieniądze ?:)Niedowiarkom polecam spróbować :)

góraleczka :)
@vikusia

Pracowałam wcześniej za 7 zł na godzinę w restauracji, w Zakopcu to jest taka standardowa stawka :( Żeby mieć pieniądze na życie to musiałam pracować po 16 godzin,ale i tak ciągle brakowało... Po 2 miesiącach nie wytrzymałam tego... Aktulanie pracuję w Cocomo jako barmanka i jestem baaardzo zadowolona !!! :) Nie ukrywam ,że w pierwszym momencie jak usłyszałam ,że praca jest w klubie nocnym to absolutnie byłam na NIE dla branży,ale po przemyśleniu rozmowy kwalifikacyjnej,warunków jakie zostały zaoferowane stwierdziałam,że nic nie tracę jeśli spróbuję:) Rodzina była bardzo zaskoczona moja decyzją,ale teraz przyzwyczaili się do tego ,ze pracuje w klubie i jest ok :) Najgorzej w takich przypadkach oglądac się na rodziców czy sąsiadów...Jak nie miałam pieniędzy to nikt mi nie pomógł... Mam nadzieję,że moim wpisem pomogę osobom niezdecydowanym :)Warto zaryzykować , przełamac stereotypy niż tracić fajną ofertę pracy :)

kasia
@góraleczka :)

Kurcze ja mam ten sam problem... Pracuję po 12 godzin minimum, codziennie.To wprawdzie dopiero 2 tydzień ,ale już nie mam siły:( Byłam 3 tygodnie temu na rozmowie w sprawie pracy w Evencie na stanowisko Barmanki, oferta bardzo mi sie spodobała ,ale nie bylam pewna co do branży.Ale teraz spróbuję :)Do odważnych świat należy!!!! :)

basia
@kasia

Dobrze piszesz :) Jak ktoś nie wierzy to niech spróbuje :) Ja tak właśnie zrobiłam i nie żałuje :) Teraz zarabiam fajne pieniądze i na wiele mnie stać :)

promotor
@vikusia

Hej :) tak ja pracuje ale w innym miescie, prace dostałam ponad 3 miechy temu, jestem b. zadowolona :) oferta od samego pocztaku mi sie spodobała , poza tym o wszytkim szczegółowo dowiedziałam sie na rozmowie w biuze w sopocie :) zarabiam b. dobrze !!! już nie wyobrażam sobie powrotu na sprzedaż pamiatek ... tu mam grafik elastyczny pracuje po 4 dni :) po 5 h zyc nie umierac :)

@kasia

Ja tez się zdecydowałam na szkolenie na stanowisko Barmanki :) 1,5 miesiąca temu byłam na rozmowie w sprawie pracy na to stanowisku ,ale stwierdziłam ,że jednak ta branża nie jest dla mnie.Po kilku tygodniach zdecydowałam się jednak podjąć wyzwanie poniewaz nie chciałam pracowac za 6 zł na godzinę po 13 godzin na dobę ... a taka pracę jedynie znalazłam :/ Jestem bardzo pozytywnie nastawiona i myśle,ze zarobię fajna kasę :)

jola
@kasia

Dokładnie :) Ci,którzy nie wierza niech spróbują :) Na promocji lokalu mozna fantastycznie zarobic :) Przy czym praca jest łatwa i przyjemna : rozdajesz ulotki i zapraszasz gości :) WARTO !!!! :)

kasia Nowy wpis
@góraleczka :)

To co opisałaś to niestety standard w Zakopcu i okolicach :( Pracujesz po kilkanascie godzin , bez umowy i za śmieszne stawki w stylu 5 zl na godzinę :(((( Przypadkiem trafiłam na ogłoszenie z Eventu na stanowisko Kelnerki , byłam na rozmowie , początkowo przestraszyłam się branży,ale po przemysleniu tematu stwierdziłam ,ze spróbuję :) Z perspektywy czasu bardzo się cieszę ,że zaryzykowalam poniewaz mam bardzo fajna prace i do tego bardzo dobrze płatną :)

julka

Polecam pracę w Cocomo :) Atmosfera jest fajna a kaska jeszcze lepsza :)

magdalena
@julka

ja pracuje na stanowisku selekcjonerki i chwale sobie pracę . fajni ludzie , super atmosfera i warunki dostosowane

Zostaw merytoryczną opinię o Kluby Event - Zakopane

Kluby Event