Opinie o Kluby Event w Zakopane

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Kluby Event. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Kluby Event o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Kluby Event w Zakopane

basieńka

Praca w Cocomo jest fajna :) Zarobki są rewelacyjne a atmosfera rewelacyjna :)

Andzia

Pomimo obaw pojechałą na szkolenie i nie żałuje :) Jestem zadowolona z pracy oraz atmosfery :) Polecam!!!!

misia

Polecam pracę w Evencie :) Obowiązki są ok a płaca rewelacyjna :)

Hiszpanka

obczajcie, ja w tamtym tygodniu zarobiłam w TYDZIEŃ 900 zł i to tylko za parę słów zamienionych z facetami i rozdanie ulotek. Nikt mnie nie przekona, żeby zmienić tą prace bo jak jest sie studentka to nie ma czasu na coś normalnego

kaśka
@Hiszpanka

Ja w zimę jak były skoki w Zakopcu to zarobiłam tyle w trzy dni :D :D :D Chyba nie musze pisac ,że warto :)

Rozmowa kwalifikacyjna nie musi być stresująca. Czy ta w Kluby Event spełniła Twoje oczekiwania? Które pytania podobały Ci się najbardziej? Twoje doświadczenia mogą pomóc innym!
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Zakopane
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Badanie/audyt zdalny (tylko dla firm)
Zakopane
QualitySite

dusia

Obawy chyba każdy ma jak zaczyna się coś nowego... Ja długo się zastanawiałam zanim się zdecydowałam. Ostatecznie przegadałam temat z rodzicami i wspólnie stwierdziliśmy,że jak nie spróbuje to mogę później żałować.I to była bardzo dobra decyzja bo pojechałam na szkolenie, teraz pracuję i NIE ŻAŁUJĘ!!! :)

adrianna

Z napiwkami jest ok :) Jak w każdym lokalu raz jest więcej a raz mniej ,ale podsumowując w skali miesiąca wygląda to całkiem nieźle :)

Grafik ustalany jest z tygodnia na tydzień. Można się dogadać jeśli chodzi o dni wolne.:)

94DT

Ja akurat pracuję na cały etat ,ale są Dziewczyny ,które pracują tylko w weekendy albo w tygodniu i czasem w weekend. Na wakacje tez pewnie można się załapać :)

melania

dusia
@:)

Pewnie,że tak :) Dziewczyny pracują w różnych systemach takich ,które są dla Nich dogodne :)

@:)

Pracuję jako promotorka i nie narzekam:) W momencie kiedy potrzebuję wolnego zawsze mogę się dogadać z moją Koordynatorką i z dziewczynami z którymi pracuję :)

asia
@94DT

tez tam pracuje i nie narzekam , nigdzie w gastronomi tak nie zarabialam

Ulcia
@dusia

Grafik to tylko kwestia dogadania się z przełożoną :)

Aga

Też nie narzekam:). Kasa jest i to niezła. Dziewczyny są bardzo fajne. Nie ma co słuchacz głupot tylko samemu spróbować i przekonać się jak jest naprawdę.

adrianna

ja tam jakoś pracuje i zyje. nikt mi krzywdy nie robi , pieniadze wyplacane regularnie ,fajna praca w fajnej atmosferze. takze nie wiem skad takie negatywne opinie. ja pracuje w krakowie

@adrianna

Ja pracuje od 5 miesięcy jako barmanka i nie narzekam. Myślę,że dużo zależy od podejścia danej osoby.Jeśli ktoś oczekuje ,że pieniądze będzie miał za darmo lub za leżenie to zawsze będzie narzekał na warunki, płacę, pracę itp...

jolka
@adrianna

Mnie też nie :) Z radością chodzę do pracy :) Z wypłat jestem zadowolona z atmosfery w pracy też :)

jolka
@jolka

Jak jest satysfakcja finasowa to jest też radość z pracy :) Polecam pracę i zarobki też!!! :)

Klaudia

Jak to nie rozumiesz? Bo ludzie niby nie mają pracy i są tak poszkodowani, że takie bezrobocie i w ogóle a tak na prawdę to wcale im się nie chce pracować i dlatego tak jest. bo narzekać to każdy potrafi a już pracować to nie ma komu, bo trzeba tyłek z kanapy ruszyć!!!!

@Klaudia

Najlepiej narzekać,że pracy nie ma niż podjąć współpracę z firmą :P

@Klaudia

Najlepiej narzekać,że pracy nie ma niż podjąć współpracę z firmą :P

MISIA
@gocha

Dokładnie zamiast gadać i narzekać lepiej spróbować :)

fuksja
@gocha

A jak myślałaś ?:P Ludziska narzekają ,ze takie bezrobocie ,ale jak jest oferta pracy to albo płaca nie taka albo godziny im nie pasują ,zawsze coś znajdą :P Jak się nie chce to każdy powód jest dobry!

JULKA
@MISIA

Taka mentalność Polaków :) My tylko narzekamy :P Pracy nie ma,jak jest to nie taka jak chcemy ,warunki nie takie jakich oczekiwaliśmy itp.Zawsze coś :P Może niektórym jest wygodniej siedzieć w domu i narzekać niż pracowac...

@MISIA

Taka jest mentalność Polaków ,lepiej ponarzekać sobie niż pracować :P Każda wymówka jest dobra :P

Mała

Powiem szczerze, że też miałam pewne obawy przed rozmową i szkoleniem, ale jest naprawdę spoko:). Ze wzgledu na szkołę nie mogę pracować codziennie, a tym bardziej 8h dlatego praca tutaj bardzo mi odpowiada.

zakopane

hej jeśli jesteście zainteresowane pracą w klubie w zakopanem wyślijcie swoje CV na adres O programie konsultantka.zakopane@firmaevent.pl

andzi

polecam prace event! pracuje 4 dni w tygodniu z fajnymi dziewczynami. wiaodmo to praca na nocki ale za to mam fajne wynagrodzenie. na inwentaryzacjach nocnych zarobi sie trzy razy mnie i traktuja człowieka jak worek.

andzia
@andzi

Warto spróbować :) Moim zdaniem lepiej samemu się przekonać jak wygląda praca niż sugerować się opiniami innych.

irena

Ja właśnie zakończyłam swoje 1,5 tygodniowe szkolenie kelnerki :) na początku było ciężko ale teraz jestem jeszcze lepiej nastawiona :D zastanawiam się gdzie pojechać, jest tyle miast do wyboru :)) chyba wyjadę nad morze :)

zuzanna
@irena

Ja też się zastanawiam nad tym :) Zawsze chciałam mieszkać nad morzem albo w górach ,ale miałam obawy ,że pracy nie będę mogła znaleźć a tu taka niespodzianka :)Mile się zaskoczyłam,że jest możliwość wyboru miasta,w którym chce się pracować :) A w Evencie jest szeroki wachlarz możliwości bo kluby są prawie w każdym mieście:)

juleczka
@irena

Na szkoleniu musisz wykazać chęci i zaangażowanie a wtedy jest dobrze :) W grę wchodzi wysokie wynagrodzenie więc wiadomo ,że firma chce mieć jak najlepszych pracowników :)Skoro płaci to wymaga :)

Sonia26

Hej, nie ma tu się czego obawiać praca jak praca tylko trzeba się zebrać i pójść, teraz w Olsztynie otwiera się nowy klub i poszukują na wszystkie stanowiska, więc można się zgłosić. Ja wysyłałam cv do Pani na adres olsztyn2.rekrutacja@firmaevent.pl i już jestem po szkoleniu, niczego nie żałuję :-)

MONIA

Cześć Dziewczyny :) Pracuję w Cocomo od pół roku na stanowisku barmanki i jestem bardzo zadowolona :) Do lokalu wchodzą klienci po przeprowadzonej selekcji,wszystko jest na najwyższym poziomie. Polecam bo naprawdę warto, zarobki są rewelacyjne!!!

moniczka
@MONIA

Warto spróbować bo praca jest fajna a zarobki jeszcze lepsze :)

kluseczka
@MONIA

Hej :) Ja również polecam pracę w Cocomo ponieważ atmosfera która panuje w lokalu jest fantastyczna a do tego zarobki są bardzo dobre.

benia
@MONIA

Niedawno zaczęłam pracę w Cocomo jako barmanka i jestem zadowolona :) Miałam obawy przed rozpoczęciem pracy ponieważ nigdy nie byłam w klubie nocnym ,ale okazało się ,że jest ok:) Bardzo mi się podoba wystrój w lokalu i atmosfera ,która panuje między dziewczynami.Wyplata też jest bardzo satysfakcjonująca.

iwka
@moniczka

Praca jest w porządku :) Obowiązki na stanowisku kelnerki/barmanki są takie same jak w innym lokalu :) Polecam !!!!

mania
@benia

Ja pracuję od 3 tygodni.Początki były ciężkie zresztą jak w każdej pracy ,ale teraz jestem bardzo zadowolona. Mogę z czystym sumieniem polecić firmę:)

mumia
@iwka

Praca na stanowisku Kelnerki jest bardzo fajna :) Obowiązki super a kaska jeszcze lepsza !!!! :)

juleczka2
@mumia

Ja jestem zadowolona z pracy i zarobków też :) W klubie panuje fajna atmosfera.Dziewczyny ,które już tam pracują są bardzo pomocne :)

Gabi

Hej, Napiszcie proszę jak się pracuje w Trójmieście w cocomo?

Witam

Proszę napisać do mnie jesli mają Panie wiecej pytań odnosnie pracy tancerki badz hostessy w Zakopanem ;) (usunięte przez administratora)

ada-0220

Hej mam pytanie związane z zarobkami, a mianowicie ile zarabiają kelnerki i czy praca jest codziennie??

tamara
@ada-0220

@ada kelnerki pracują 5 dni w tygodniu, grafik sobie możesz sama ustalić :) ja średnio wychodzę na miesiąc ok 4tysiące ;D rewelacja!

milenka
@tamara

Wypłata jest baaaaardzo fajna :)Ja wychodzę nawet więcej zależy od miesiąca:) Jestem zachwycona atmosferą panującą w lokalu i relacji między pracownikami :)

samanta3
@milenka

Też uważam ,że wypłata jest bardzo fajna :)Warunki pracy są ok :) Na system pracy też nie narzekam :)

samanta
@tamara

Praca jest spoko, ja pracując w Zakopcu lepiej wychodzę w sezonie niż 4 tysie :P Polecam !!!!

gosiaczek
@samanta

Zgadzam sie z tym !!! :) Można bardzo fajnie zarobić :)Na wakacje idelana opcja :)

hania
@gosiaczek

Pracuję w Evencie od pół roku i nie mogę narzekać. Z mojej perspektywy to co ostatnio się działo wokół firmy to ewidentnie sprawka konkurencji. Ktoś musi bardzo zazdrościć ,że firma cały czas się rozwija i przynosi dochód.

maryśka

Co to za pytanie ?:) Pewnie ,że można mało tego jeszcze możesz sobie odłożyć pieniądze a czarną godzinę :)

Zostaw merytoryczną opinię o Kluby Event - Zakopane

Kluby Event